Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Sylwia

Mam pytanie.Gdzie można składać CV ?Przez stronę internetową da radę?

Daniel

Swietna firma, wykwalifikowana kadra zarzadzajaca, ktora zawsze pomoze. Kasa moze nie jakas super, ale zawsze na czas. Atmosfera tez bardzo w porzadku

Biuro

TEN Z OCHRONY to GAY......... ale pozytywny nie maca chłopaków. Nie szkodliwy gość

Mosze

Praca w SP jest ogólnie ok,jak robisz swoje.Dobre warunki,to na pewno,traktowanie przez przełożonych :zależy pod kim pracujesz(różnie). Dodam majstra mam spoko - potrafi się wstawić za swoimi ludźmi.Pozdrawiam wszystkich pracowników SP spawalnia w Tychach

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Osoba do produkcji foteli szodonowych - bez doświadczenia
Tychy
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
lolo

pani z biura nie dość że,GARBATA,NIEDOWIDZĄCA OKULARY WIELKOŚCI DNA OD KUFLA, no i dysleksja z wymową literki R.Mógłbym więcej pisać ale po cholerę. Niszczy ludzi i jest z tego zadowolona , ale KARMA WRACA!!!

@lolo

Trochę żenujące, łatwiej będzie jak już chcecie tak kogoś obrażać (pomijając że nawet nie wiesz co to dysleksja ale podejrzewam że jest to spowodowane twoim IQ

Robol
@lolo

Weź się przedstaw, a może odwaga ci nie pozwala?.... ;)

Sistema king!
@lolo

Panie Darku... Nie ładnie tak oczerniac kobietę,tylko z tego powodu, że zabroniła Panu trzymać kota na obiekcie! PS. Dwóch chłopaków z Tyskiego Fiata przeniosło się do Gliwic by wciskali im firmową Dacie za darmo. Pozdrawiam!

W.

Czy orientuje się ktoś jak wygląda sprawa premii świątecznej na Tychach? Jest w ogóle coś takiego? Jeśli tak, to jest to tylko "symboliczna" kwota, np. 100zł, czy coś więcej?

aaa
@W.

zadowolony
@W.

i po 110 na każde dziecko na karcie do tesco

Taki sobie

Dość terroru i poniżania ludzi panie z biura,każdy ma swoją godność teraz dzwońcie du Houston i powiedzcie: NASA MAMY PROBLEM!!!

@Taki sobie

Jaki jest problem?

SzymEK
@Taki sobie

Płakać się chce ze śmiechu jak się czyta te wypociny.... Robię tu od ponad roku i jakoś nie zauważyłem poniżania.... Robota jest jaka jest, swoje odwalisz i masz spokój, no ale jak się nie chce zrobić nawet niezbędnego minimum to niestety każda prośba kogoś wyżej czy Pań z biura to będzie "ponizanie", no tak bo jak śmie podejść i mówić ci co masz robić, kiedy ty chcesz nic nie robić - skandal.... Radzę udać się do specjalisty z tym że nie wiem jakiego bo na psychiatre już za późno a i powinieneś się podpisać "leń smierdzący", to mógł tylko napisać ktoś tak słaby jak M.Ł. albo S.H. Ewentualnie z drugiej zmiany jakiś A.

czerwiec

Jeżeli ktoś chce pracować, a nie szuka na każdym kroku wymówki aby kogoś oczernić to praca jest super. Fajni ludzie zmiana b. Dużo możliwości i pomoc na starcie. Ja jako mloda osoba jestem bardzo zadowolona z tej pracy. Idę z chęcią i uśmiechem . Polecam bo jest super!

Nie lubię żreć ciastków !!!!

@ja

A jo klusków

lolo

robol chyba po to jest ta strona by takich rzeczy sie dowiedziec , nawzajem kazdy sobie powinien pomagac , chyba to nie jest jakies meczace by napisac prawdziwe zarobki

ostatniagodzina
@lolo

Ciebie to Kamil nie powinno już interesować.

Lolo
@ostatniagodzina

Jaki Kamil ? A za co Darek wylecial ?

sergiej
@Lolo

Zwolnił się bo dostał lepsza robotę

Puszek okruszek

Jak najbardziej polecam. Pracuję w Tychach, więc ciężko mi powiedzieć, jak to wygląda od strony oddziałów. Natomiast z mojej perspektywy jest to super pracodawca, fajne zarobki, przełożeni luźni, brak presji. Jak długo robisz, co do ciebie należy, nikt się nie czepia. Minusem jest dosyć wysoka średnia wieku pracowników - ale to wiadomo, subiektywna sprawa, dla innych może to być zaleta. Tak, czy inaczej, zdecydowanie polecam.

lolo

To ile w Gliwicach dostaje zwykly pracownik ? na reke ? dalej premia do 150 brutto ? i 2650 podstawa ?

Robol
@lolo

A co książkę już zaczynasz pisać?

Tax
@lolo

2632 zł brutto podstawy plus 100 zł premii frekwencyjnej oraz 230 zł brutto uznaniowej.

Starszy operator pralki

Tyle tu poetów i bajkopisarzy że może książkę napiszecie? Pewien zarys już jest i nie chodzi mi tu o firmę obok.

Lolo

Kolego od kiedy w Gliwicach dostajesz 3000 ? Z tego co się orientuje to max 2100 wiec albo lubisz innych oszukiwac albo pisze to Pani kierowniczka :) Tak z ciekawosci , bo jakiś czas temu tu pracowałem .. Darek D już nie pracuje ? Za co go wyrzucili ? Znów ta kobieta jest GL?

Twoj stary
@Lolo

Lolo to się źle orientujesz.

Julian Tuwim
@Lolo

Gdyby to pisała pani kierowniczka to by było jasno napisane że na fajki chodzą co godzinę a nie co 1,5... Ogólnie rzecz ujmując cześć osób to wieczne narzekacze jak np Piotrek a nawet Piotrki, do roboty ostatni ale do narzekania pierwsi... Tyczy się to też innych leserów jak Sebuś czy Michaś... Na Gliwicach płaca jest taka bo nigdzie indziej nie stoi się między regalami 3 z 8godzin pracy nie wliczam w to fajeczki bo by wyszło że pracuje się połowę tylko zmiany... Najgorsze ze cierpią na tym ci którzy coś tam robią i kumaja.

Pierwszy raz tu zaglądam chociaż w sp robię od prawie roku. mówili że tu jakieś cuda są wypisywane. i to prawda. ludzie dzisiaj są tacy że ciągle im za mało i nie mają szacunku do pracy. nikt nie mówi że jest lekko ale nigdy nie było. w Polsce jest teraz tak jak jeszcze nigdy nie było w historii. nie ma biedy i głodu. bez pracy są tylko lenie dzisiaj ale jeszcze 20 lat temu praca była przywilejem. jestem już starym dziadem i nikogo nie przekonam ale naprawdę zastanówcie się z tym narzekaniem i szczuciem ludzi na siebie. wiadomo że są patologie i czasami jest ciężko ale z tegoco niektórzy piszą wychodzi pogarda wobec pracodawcy która jest po prostu niesprawiedliwa. żal to czytać. zgadzam się że są liderzy trudni i nawet tacy co nie powinni pracować ale nie można zionąć taką nienawiścią do człowieka jeden na drugiego. mu starzy już trudno rozumiemy świat i to wszystko ale może dzięki temu, że nasze pokolenie oberwało po tyłkach to inaczej patrzymy na to wszystko.

gruby

Czy sistema obsługuje juz e-ZLA ??:)

Dobre miejsce dla ambitnych, duże możliwości rozwoju Plusy atmosfera zespół elastyczne godziny pracy wynagrodzenie / banefity Minusy tempo ilość projektów Firma faktycznie stawia dość wysokie wymagania, w zamian jednak oferuje duże możliwości rozwoju i przyjemne wynagrodzenie / benefity,

Zainteresowana

Hej! Czy ktoś wie czy przyjmują do Sistema tam gdzie fiat ? Bo wszystkie Cv trafiają tam do sistemy na strefę a nie będzie bym tam chciała iść ... Ma ktoś jakiś namiar tam bądź informację czy przyjmują ? Pozdrawiam serdecznie i z góry dziękuję :)

Stary pracownik
@Zainteresowana

Hej, z tego co wiem na chwilę obecną nikogo nie przyjmują ( dużo pracowników zanosi do hr cv swoich znajomych w związku z programem płatnych poleceń i każą czekać). Jak chcesz się czegoś dowiedzieć co do Fiata - najlepiej dzwoń do biura pod 32 325 35 70. Pewnie pod koniec stycznia znowu coś ruszy, na chwilę obecną na produkcji spokój i cisza , ekipa stabilna brak nowych pracowników.

Proszę Cię o zapoznanie się z regulaminem, w oparciu o który to forum funkcjonuje https://www.gowork.pl/regulamin Jego zasady mówią m.in. o tym że wpisy nie mogą być obraźliwe, ani naruszać czyjegoś dobrego imienia. Forum ma charakter publiczny. Ważne więc, żeby było możliwie jak najbardziej wartościowym źródłem informacji dla osób, które rozważają zatrudnienie w Sistema Poland.

Karol

Świetna firma i mega pozytywna atmosfera. Pracuję tu od niedawna ale z takim rewelacyjnym podejściem się dawno nie spotkałem, co za mega ekipa! :)

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ