Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Ciekawy

Wszędzie pięknie gdzie nas nie ma. Sam pracuje na montażu ponad sześć lat i szukam innej pracy za lepsze pieniądze. Niestety póki co same oferty przez pośredników za dużo mniejsze pieniądze bez premii.

Józefson

Dokładnie @Szczery na Sistemie świat się nie kończy. Skontaktuj się z ogłoszeniodawcami z OLX i wybierz lepszą przyszłość(usunięte przez administratora)

Słyszałem wczoraj że Sistema ustaliła że podwyżki dostaną wszyscy w kwocie około 450 zloty. Czy to prawda. Ciekawe co nam dzisiaj powiedz jak przyjdziemy na drugą zmianę.

Monter

Fiat się postawił 4 maja,postawcie się i Wy!!! Nie będzie podwyżek nie ma pracy w sobotę 25 maja!!! Albo pokażecie jak kiedyś,ze bez kasy można jeździć zgodnie z przepisami 5 km,i wtedy kasa się znalazła!!! BEZ WAS NIE MA PRODUKCJI NA FIACIE!!!

@Monter

@Monter jak chcesz stawiać to zapisz się do wiosennej inicjatywy (usunięte przez administratora) - Tam podobno lubią jak się stawia.

Przyjaciel Montera
@Monter

Monter miał nadzieję ze w sobotę pójdzie do niebieskie ostrygi. Tak się chłopak przyzwyczaił do ciągnięcia w środę że teraz w każdy dzień chciałby mieć coś postawionego w papie. A tu klops do roboty w sobotę.

Monter

Skoro mój wpis,tak Ci się skojarzył,to znaczy,że sam jesteś (usunięte przez administratora)!!! Płatny trollu!!!

Fca

Nasi wschodni sąsiedzi przestali chodzić ze spuszczonymi głowami i prosić o zatrudnienie. Coraz częściej to oni stawiają warunki. Zgadują się na facebookowych grupach, radzą gdzie i ile można wyciągnąć od pracodawcy. O ich interesy dba dodatkowo Międzyzakładowy Związek Zawodowy Pracowników Ukraińskich w Polsce. Zaczynają się ostre negocjacje. Wiedzą, że polskie firmy stoją pod ścianą. Ukraińcy poczynają sobie coraz śmielej, bo wiedzą, że polskie firmy są na nich skazane. Dane GUS-u wskazują, że na rynku brakuje 170 tys. osób. A będzie jeszcze gorzej, bo nasi rodacy nie zamierzają wracać z emigracji, a popyt na pracowników rośnie w tempie 17 proc. rocznie. Według Związku Przedsiębiorców i Pracodawców aby utrzymać tempo wzrostu gospodarczego, Polska w ciągu kolejnych 10 lat będzie potrzebowała ok. 5 milionów pracowników.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
Transport

(usunięte przez administratora)to pewnie taki młody łysawy udający napakowanego

Maradona
@Transport

To ten co ciągle (usunięte przez administratora) w dresie z słuchawką BT w uchu jak jakiś (usunięte przez administratora) cyborg?

@Transport

Wiem o kogo chodzi- łajza się rozładowuje u nas na 310. Zobaczylibyście szczawia

Maniek

Pracuje tutaj 11 miesiąc na stanowisku Operatora Wózka Widłowego. Wypłata na czas, kokosów co prawda nie ma ale brało się dodatkowe dni. Max co udało mi się wyciągnąć wypłaty to ok. 2950zł netto bez premii wydajnościowej. Praca na 2 zmiany. Na zimowy start - polar, buty BHP, odzież ocieplana. Kierownictwo jak to kierownictwo - jedni lepsi, jedni gorsi. Dojazd do pracy - specjalna linia, super sprawa. Nikt nie stoi nad Tobą i nie patrzy na ręce (Pozdrawiam Mariana). Trzeba wyrabiać normę która nie jest niewiadomo jaka. Bez problemu w ciągu 8h starczyło jeszcze czasu na kilka szybkich papierosów poza przerwami. Ładna i czysta stołówka, czajnik, mikrofala, automaty z kawą. Jedyne minusy to prysznice które praktycznie nie były zdatne do użytku , zimą chyba trochę na ogrzewaniu oszczędzali. Nic więcej nie można zarzucić.

;)

Miła współpraca Najlepsza z firm na strefie ekonomicznej z którymi miałam do czynienia. Kierownik wymagający jednak wyrozumiały. Ogólnie polecam tą firmę. :)

Barti

Słyszeliście coś, że pisiory chcą nam zaś pieniądze zabrać z wypłaty?! Jakoś od lipca wchodzą te całe cholerne PPK czy jakoś tak? Podobno można się wypisać z tego? Jaka jest Wasza opinia, wypisujecie się czy zostajecie? Będą jakieś pieniądze z tego na emeryturze (jak ktoś dożyje) czy rozkradano wszystko jak OFE? Był ktoś w HR pytać o to?

Grzegorz M.

Naprawdę trzeba im przyznać, bardzo dobrze zorganizowany zakład. Profesjonalnie podchodzą do pracowników, bardzo miła atmosfera, porządni ludzie. Pieniądze na czas, dodatki większe niż gdzie indziej

Igor

Pewnie nie wszystkich uda się zadowolić ale to normalne. Ogólnie dobry pracodawca tylko trzeba pracować.

Ja też tam pracuję i...o dziwo lubię swoją pracę:) I jak poprzednik napisal jak sie nie chce to się robić nie będzie i się będzie narzekać. Robię swoje i jestem zadowolona. Jak się chce pracować to się będzie pracować:) Jakość?? Jak najbardziej się o nią dba! O !

Rambo Bambo
@Marek

Marku ciesze sie ze jestes zadowolona :D

Ja pracuje do dzisiaj i złego słowa nie powiem... Jak się robi to co do ciebie należy i robisz to dobrze, to nie ma problemu. Jak ktoś się obija i myśli, że tego nikt nie widzi to się grubo myli. Tutaj wynagrodzenie jest za pracę a nie za lenistwo. Chcesz robić i się nie narobić a zarobić 4000 zł to idź leżeć gdzie indziej... ciekawe ile Cię będą tam trzymać.

@Marek

Marek a gdzie pracujesz na produkcji ??:)

Eustachy
@Marek

Ze 4 sobotami nie da sie wyciagnac 3000 a Ty piszesz o 4000 tys :D ukraincy pracujacy po 16 h dziennie moze dobija do 4 tys hahaha

Pracuję tam od niedawna ale jak na razie mi się podoba. Kierownik(usunięte przez administratora) najlepszy na świecie a i na lidera (usunięte przez administratora) można zawsze liczyć. Praca na spawalni do lekkich nie należy ale można się przyzwyczaić.

.....

Prauje u nich i powiem, ze szefostwo jest calkiem spoko. Monza porozmawiac, czasem sie posmiać. Robota do cięzkich nie należy, normy nie ma, za soboty płacą.

qrwens
@.....

Ciekawe kto pisze te pochlebne komentarze, chyba Ci co w budach siedza :D

Obserwator

No i nareszcie ku uciesze całej załogi wywalili kogo trzeba . człowieka który nie miał skrupułów traktował ludzi jak szmaty....no i karta się odwróciła w myśl zasady , nie czyń drugiemu co i tobie niemiłe , KAŻDY MA TO NA CO SOBIE ZASŁUŻYŁ . Pozdrowienia Panie Dariuszu . Kabel zakończył działalność.... :)

@Obserwator

Jeden kabel w dalszym ciągu działa ;)

...
@Obserwator

Czy mówisz o GL (usunięte przez administratora)z Gliwic?? :D

HWDS

Co z premią? Będzie w tym msc? Czy tyg ?

Agata

Pracuję tam od dawna i zamierzam jeszcze długo posiedzieć. Ostanio za namową jednej z koleżanek poszłam na rozmowę do Danona i powiem tak - to co przedstawiło mi Adecco i warunki pracy to był jakiś cyrk.

Jogurt
@Agata

Na danonie masz co miesiąc ponad 3200 na sistemie z 5 sobotami tyle nie ma

Agata
@Jogurt

Dziwne bo mi zaproponowano 3000 za pracę w chłodni przez apt na Danonie z być może możliwością przejścia.

ST

Pracuje tam już od 7 lat i jestem bardzo zadowolona. Lubię atmosferę w tej firmie. Zarobki też nie są najgorsze

Qwerty
@ST

Lubisz być (usunięte przez administratora)z własnych pieniędzy? To spoko do emerytury chcesz być na jednej stawce ? Gratuluję .sistema właśnie potrzebuje takich nieudaczników jak Ty co będzie tylko robił A bał się odezwać.

Zelipapą

Gdzie jest (usunięte przez administratora) premia !!!!!!!!!!

Nik
@Zelipapą

Podobno mamy 30 zl na godzine wyszło dyrektorowi z PIT-a :), ekonomista sie znalazł, zobaczymy jak policzy ilu ludzi nie przyjdzie w soboty :p

Momon

Jedna z lepszych firm w okolicy. Zarobki dobre, jak się chce można dorobić. Uczciwa praca po czasie dobrze jest wynagradzana stawką. A jak to w życiu bywa najwięcej narzekają Ci co najmniej robią. Lubię atmosferę w Sisteme za: Dobra ekipa na mag 340

agus
@Momon

Dobrze ze juz pani Reginy nie ma. Bo pracownikom dała popalić - niech tez cięzko zapiernicza tj pracownicy a nie papierosy palić

Nikos
@Momon

Idz na 310 to pogadamy :D

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ