Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

a ja jestem zadowolony, poniewaz co jak co ale tu traktują ok swoich pracownikow. płacą dobrze i w terminie, masz premie i dodatki, nadgodziny plus premie swiąteczne, organizują pinkiki rodzinne itd. W wielu miejscach jest o wiele wiele gorzej

Siwy

Jako kilkuletni, pracownik (montaż) mogę szczerze polecić tą pracę. Możliwość rozwoju, zdobycia cennej wiedzy i doświadczenia, d zarobki, dobra atmosfera (na wydziale). Kilka lat temu było trochę luźniej, teraz mamy dużo pracy, więc trochę wszyscy podkrecili tempo ;) Jak widać po poprzednich opiniach nie każdy nadaje się do tej pracy, ale jeśli jesteś ambitny, zaradny, chętny do nauki, nie boisz się wyzwań to mogę Ci szczerze polecić tą pracę. Jak na polskie warunki jest ok ! Wiadomo, że jest kilka rzeczy, które potrafią(usunięte przez administratora) ale gdzie tak nie jest ?

N

Nie ma firm idealnych, więc pewnie na rynku znajdą się takie z wyższymi zarobkami - zresztą SP otwarcie mówi, że płaci tak jak inni na Fiacie. Jeśli jest się ogarniętym i chętnym do pracy można w ciągu roku, dwóch przeskoczyć kilka poziomów. Pakiet benefitów dobry. Moim zdaniem najlepsza cecha tej firmy, to kultura - mobbing nie przejdzie, jeśli ktoś twierdzi, że tak to polecam tego nie ukrywać a temat poruszyć i na bank się rozwiąże. Nigdy przez 2 lata mojej pracy na spawalni nie zauważyłam, absolutnie żadnych problemów w tej kwestii. Wszyscy pracownicy są szanowani.

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Cześć Czy wiecie coś na temat w tym roku o Dniu Rodzinnym .

Monter miło słyszeć że popierasz politykę związku radzieckiego. Jak za komuny było lepiej to gratuluje. Nad Łóżkiem to pewnie masz Stalina, ale czego się nie robi żeby w (usunięte przez administratora) walić i pieniądze brać.

Monter

A ty zapewne popierasz Kim Dzong Un i pracę taką jak w Chinach Gratuluje ,może czas pomyśleć,żeby się tam przeprowadzić,czuł byś się tam świetnie,mało płacić a ludzi zajeżdżać do omdlenia, bez prawa głosu itd?

Jan

No i duża część Ukrainy uciekła teraz szukają chętnych żeby w urlopie robić podobno zainteresowanie było takie duże że aż jedyną osobę znaleźli z całej firmy Niech dalej prowadzą taka politykę personalną BRAWO

L.
@Jan

Janek ty to żes chyba czegoś nie zrozumiał. Majstry wczoraj chodziły i pytały tych co nigdzie nie jadą czy nie chcą pracować w czasie postoju bo wpadł jakiś temat związany ze wsparciem innego zakład. Oferowali 21 pln netto za godzinę - ja jadę.

@L.

To żadne wsparcie.Tam gdzie kiepsko płacą ,nie ma ludzi do pracy,wiec szukają gdzie się da ,resztą tak jak tu,ciągle brakuje ludzi !!Nawet ukraina uciekła!! Nie czaruj z tą stawką,bo to jest brutto,i dojazd do Dąbrowy,we własnym zakresie,więc żadna rewelacja.

@Monter

Monter ustalmy coś Stawka to 25pln brutto Dla tych co dojeżdżali własnym samochodem płacą kilometrówkę Praca dla zaprzyjaźnionej firmy w dąbrowie. Po (usunięte przez administratora) wprowadzasz ludzi w błąd?

Monter

Nie mam w tym zadnego interesu zeby wprowadzać w bład nie pracuje na sistemie a to co napisałem mówili koledzy na palarni własnie z sistemy z gromkim śmiechem że szukają frajerów ot i tyle a czemu mieli by kłamać skoro sie nie zgodzili?

@Monter

Jak nie pracujesz na sistemie to po co się tu udzielasz? To tak jakby sąsiedzi i listonosze mówili o twojej starej - rozumiesz to trochę nieeleganckie

Monter

Widzę i słyszę jak chłopaki narzekają najczęściej na przerwie na palarni bo w czasie pracy nie mogą bo czasu nie mają na nic Jak zawołasz ze czegoś ci brakuje to słyszysz nie mam czasu kolego i pomyka szybko dalej A czy to nieeleganckie ? Ludzie zawsze bedą gadać o innych

@Monter

Zaiste dziwne to że pracownicy wychodzą na fajkę w trakcie przerwy bo w czasie pracy nie mogą. Proponuje napisać sugestie do fiata o możliwość zatrzymania linii w dowolnym czasie przez każdego pracownika bo jarać się chce. Za komuny było lepiej

Monter

Oni nie narzekają ze nie ma czasu na faje w czasie pracy tylko ze wo gule nie ma czasu na nic Ja jak lina ma np awarię to idę sobie zajarać a oni nie mogą bo wtedy mogą troche robote sobie podgonić Za komuny to nie wiem ale na pewno było lepiej czy to fiat czy sistema nie było takiego zwariowania w tempie pracy Teraz jak by mogli to by miotłe do tyłka wsadzili żebyś przy okazji pozamiatał bo i tak biegasz

nikt

Tak się przypatruję na te wasze wystkie opinie LUDZICZKI nie macie co robić?Tylko piszecie ,ŚMIECH NA SALI.

@nikt

A co w tym złego,jak się inni opiniami dzielą?

kulfon

(usunięte przez administratora) zawsze będzie szmatą. A zdzira zdzirą

monika

masz rację.

kulfon
@kulfon

Kto mi powie jak nisko trzeba upaść do kontaktów między ludzkich żeby (usunięte przez administratora) za plecami ? i w swoje gniazdo? tak robią zdiry i upadłe anioły.Jest śckerą i zawsze będzkie.Brak ego.NIE NAWIDZĘ (usunięte przez administratora)

Rambo Bambo

A o kogo chodzi ??

Strong
@kulfon

Czy zdzirsko jeszcze oddycha? PIP w drodze szykuj się bo na dzień Dobry 5000.Kary. Powodzonka :)))

PIP
@Strong

Będzie wesoło i drogo

Galo

Witam mam pytanie jedno i prosze o szybka odpowiedz, jesli ktos sie rozeznaje w temacie, mianowicie chcialbym sie zatrudnic po raz drugi, ale pracowalem w tamtym roku 5 miesiacy w tej firmie i nie wiem czy moge liczyc na ponowne zatrudnienie czy nawet sie nie brac za to, a jesli chodzi dlaczego przestałem pracować to olalem 2 dniowki po prostu, nic nie ukradlem ani nie zostalem przylapany na piciu :) pozdrawiam

@Galo

No nie żartuj:-) Dwie bumelki,i już cię zwolnili??? Przecież piszą tu,że taka wspaniała atmosfera ,kierownictwo do rany przyłożyć,wyrozumiałe,chętnie pomagają we wszystkim....a ciebie zwolnili??? Co do ponownego zatrudnienia....spróbuj,kierownictwo szybko wybacza.

Hanys

Coraz głośniej się mówi że fiat chce zrobić 3 zmiany i znowu po sobocie roboczej o 7 rano w domu szlag....

@Hanys

Plotkaro czy ty nie miałeś pracować do urlopu a potem robotę zmieniać? "Do urlopu potem pa pa"

@Anonim

No i ?

колеги

Важкі роботи, невеликі заробітки краще шукати іншу роботу в області.

Miły Pan

- Gwarantujemy pracę w międzynarodowym środowisku - A pensja ?? - Pensja jest Polska

@Miły Pan

Nic dodać,nic ująć:-) Bossowie tych międzynarodowych firm ,dalej myślą,że polska,to "ciemnogród" który będzie pracował,za przysłowiowe pętko kiełbasy. Ukraina ,niedługo wyjedzie ,do naszych sąsiadów,bo tam lepiej płacą,a oni zostaną z "ręką w nocniku" Była już taka sytuacja. Ukraina nie przyszła do pracy,i produkcja na Fiacie zatrzymana! Polski pracownik,to pewny pracownik,mieszka tu i chce tu pracować,ale też nie za "grosiki! Ukraiński,nie mieszka tu,a pójdzie tam gdzie lepiej płacą!

Heheszki
@Jan

Janek my tu wszyscy wiemy że gdyby nie twoje przywiązanie do kasy zapomogowo pożyczkowej i możliwość ciągnięcia od firmy pożyczek oprocentowanych na ZEROOOOOOOOOO procent to już byś dawno się do IKEI przeniósł bo tam środowisko jest bardziej przyjazne dla kiełbasiaków . Zresztą co ci szkodzi -na zasadzie promocji rodzimych firm może pora pomyśleć o własnym interesie - skoro roboty zmieniać nie chcesz boś przekłuty do firmy jak krowa do pastwiska to najwyższy czas na własny biznes!

Heheszki
@Miły Pan

Dziwne że pensje są polskie -ma ktoś jakiś pomysł z czego to wynika? Czy ktoś z szanownej fundacji na rzecz utrwalenia pamięci Bolesława Bieruta dysponuje mapą? może być nawet ta przed rozpadem ZSRR.

@Heheszki

Pensje,też są z przed rozpadu ZSRR, Ktoś,kto myśli,że za takie pensje,zatrzyma pracowników,a dziury "zapcha"ukrainą,stanie przed dylematem:kim robić,wytwarzać wartość dodaną??? I sięgnie,po tych,co tak wychwalają prace. W niektórych firmach już tak jest. Wtedy biurowce szybko zmieniają zdanie,że ta praca jest "cacy"

CalaPrawda
@Jan

Tutaj właśnie się żali paru nieporadnych. Normalny rzecz że szukają uwagi jak w prawdziwym życiu jej nie mają. A tutaj pseudonim i hokus pokus robi się z cwaniura

@CalaPrawda

Niektórzy opisują fantastykę jak jest super że aż łezka w oku się kręci od troski o pracownika nawet pod opieką sióstr zakonnych nie ma tak dobrze

Polak
@Jan

Dlaczego piszesz te kłamstwa? Czy ktoś ci za to płaci czy to żal zwolnionego?

@Jan

W Chrzanowie znajomy ma 3100 na łapę za 5 dni w tygodniu tylko pozazdrościć A i robota spokojna nie na wariackich papierach xD

@Heheszki

Co do IKEA:Wejdż na www IKEA Start Witaj w IKEA Praca w IKEA Aktywne: Najczęstsze pytania: Ile wynosi minimalne wynagrodzenie w IKEA? Minimalna stawka brutto na każdym stanowisku wynosi ok. 20 zł brutto/h. Przy pełnym etacie to ok. 3360zł brutto. Zwróć uwagę na zwrot"MINIMALNA STAWKA"!!! Ile trzeba pracować w sistemie,żeby mieć taką stawkę??? 100 Lat??? I nie pisz,żeby się tam przyjąć,bo sam zacząłeś z IKEA!!! To tylko przykład,dla relacji stawek IKEA-Sistema

@Jan

Powyższy komentarz jest do :@Heheszki 05.07.2019 07:46 Tylko te posty jakoś inaczej się sortują:-(

Jan

Procesor!!! Ode mnie to na trzy kroki w bok!!! Razem piwa po pracy nie pijemy!!!

@Polak

Komentarz do Polak 05.07.2019 15:56 Jakie kłamstwa ja piszę??? Ogłoszeń o pracę w Sistema pełno wszędzie na portalach,a chętnych jakoś brak!!! Gdyby były stawki konkurencyjne i atrakcyjne,to pchali by się drzwiami i oknami,a tak nie jest:-( A obecnie tylko ukraińców przybywa!!! I też już i o ukraińców trudno,bo szukają lepiej płatnej pracy.

Spawalnik
@Jan

Przecież teraz na starcie dostajesz w SP 3201 a po miesiącu na oww 3336 to o co chodzi?

Nie
@Cześć.

To idź do Chrzanowa do znajomego. Tera jest kapitalizm Tera to ty decydujesz gdzie pracujesz. Ale najlepiej być jeczydupa nieudancem i wylewać się na go work

@Nie

Dziwny jesteś jakiś Pisanie że gdzie indziej są dużo lepsze zarobki nazywasz wylewanie?xD

@Spawalnik

Byłeś kiedyś w IKEA??? Widziałeś pracownika IKEA??? Wyluzowany,uśmiechnięty i ma zawsze czas!!! Widziałeś,gdzieś tam presję typu: zapychaj bo fiat się zatrzyma!!! Normy wyśrubowane do granic możliwości itd..itd... O co tobie chodzi??? Porównujesz kasę,a nie porównujesz pracy normalnej,z tym co w SP!!!

Stary Koń

W Tychach na montażu mają super,(usunięte przez administratora) donosi na kogo tylko sie da :D Niezła Rodzinka.pl

@Stary Koń

Takich rodzinek jest więcej:-) Rączka ,rączkę myje:-) Nie ma co pisać o kogo chodzi,bo i tak admin usunie:-)tak jak u ciebie:-) Sielanka na kierowniczych stanowiskach:-( A robol ma tyrać do równej!!! "Pachnąca" jak by mogła,to taki skład by ci dała,ze ty już na montażu,a koniec składu na magazynie:-) A już nie daj boże ,jak ona wraca ze stołówki(bo przecież się musiała posilić:-)a ty na palarni!!! A siedziała tam godziną:-)

Cześć.

A ja takie ogłoszenie widzialem Firma zatrudni pracowników z dużym poczuciem humoru za śmieszne pieniądze

No hej
@Cześć.

Znowu składałeś papiery do termoplastyki ale cie odrzucili?

@No hej

A ty widzę doświadczenie masz widać nie raz z kwitkiem odeszles I musisz trwać tutaj xD Wyjścia nie ma co

Ankieter

Krótka ankieta na temat tuza tego forum. Kliknij w uśmiechniętą buzię jeśli: uważasz że Jan jest starą marudą naprawdę lubiącą swoich kolegów (szczególnie w szatni) której głos tutaj się liczy Kliknij w smutną buzię jeśli: Uważasz że Jan powinien wreszcie wrócić z L4, pisać mniej głupot i pomyśleć o zaprzestaniu ssania kiełbachy

1971
@Ankieter

Powinna być jeszcze trzecia opcja dotycząca Jana coś na zasadzie: nie mam zdania - gość nie jest przebił się jeszcze przez naszą atmosferę krążąc po swojej tęczowej orbicie

@1971

Jest jeszcze inna opcja: Gość który wychwala firmę,jest opłacany przez firmę,i wchodzi bez wazeliny,szefostwu,a w harataniu gały,nie ma lepszego Pełen profesjonalizm i lata praktyki ,jak to mówią:na kolanach do celu.

Kongo
@Jan

Będziemy cię wspierać Janek! Może trzeba do majstra zgłosić sugestię żeby u nas zrobić jakiś pride day wreszcie spokojnie mógłbyś wyjść z szafy i też poharatać gałę publicznie a nie tylko za regałem jak nikt nie widzi.

@Kongo

Przepuszczę cię pierwszego,żeby zobaczyć jak to robi prawdziwy profesjonalista,tak żeby głowy o kant biurka nie przyhaczyć. Pewnie masz już tak wyćwiczone,że z zamkniętymi oczami możesz haratać.

@Jan

My tu wszyscy wiemy że Janek zamiast do dzioba woli od garażu. Także nie przejmuj się przyjacielu to nie tylko kurtuazja ale i jego upodobania.

Hmmm

Firma z potencjałem jeśli trafi się na fajny projekt i zespół to można się bardzo dużo nauczyć - na każdym poziomie:) Kasa ostatnio poszła w górę.

@Hmmm

Hmmm.upał daje o sobie znać Ludzie głupoty piszą

@Hanys

(usunięte przez administratora) Może jest już czas,aby pomyśleć o projekcie pt. poprawa warunków pracy pracowników? Hmmmm,pomyśl o takim zespole,a i może pieniądze jeszcze większe będą?

@Jan?

Kot Jarosław

Jak tam? Wnioski na 500+ złożone? Teraz już całkiem można nic nie robić i zająć się wyłącznie goworkiem.

@Kot Jarosław

Przy dwójce dzieci to połowa pensji

Smutny Janko
@Jan

Janek wróć wreszcie z L4 :) Zapytaj kolegów ile premii dostali na przełomie maja i czerwca.

Rafcio

Dużo zdrówka dla wszystkich chorych obecnie na L4.

@Rafcio

Źle się czuje idę do lekarza proste Firma by chciała żeby ludzie z połamaną szłapą do roboty chodzili

Chyba ty
@Rafcio

W imieniu wszystkich chorych i swoim wielkie dzięki. Tobie również zdrówka

dejcie mi
@Hanys

Kto bogatemu zabroni. Inni to w nfz muszą czekać miesiące a ty się źle poczujesz i od razu do przychodni zakładowej...... to jest życie. Nie to co kiedyś jak chłop przy bronie na paluch najechał to na znachora trzeba było tygodniami czekać aże do wioski zawitał

@dejcie mi

Jak uważasz że z tą pensja bogaty jesteś to do lekarza od głowy się zapisz

dejcie mi
@Hanys

Hanys co ci szkodzi złożyć wypowiedzenie?- ty tu dla idei pracujesz czy dla pieniędzy? Bo jeśli dla pieniędzy to chyba jednak jesteś bogaty skoro ciągle siedzisz w tym zakładzie w momencie w którym jest tak niskie bezrobocie. Ewentualnie może być tak że siedzisz tutaj bo nikt inny za płotem Fiata większej kasy i lepszych warunków Ci nie da. To jak jest?

@dejcie mi

Do urlopu potem pa pa Jest mnóstwo firm co daje lepsza kasę i doskonale o tym wiesz Za ta kasę co płaci firmą to najwyżej ukraince można werbowac a tych w szarych ubraniach coraz więcej jest

No i wreszcie

Brawo!

Pracowałem u kilku pracodawców z różnej branży, jednak nigdy w zakładzie produkcyjnym. Umowę o pracę otrzymałem od razu przez firmę mimo zerowego doświadczenia. Moje wrażenia po 2 miesiącach pracy są pozytywne. Wynagrodzenie nie jest złe, bogaty socjal : dofinansowanie dojazdów, tanie posiłki, opieka medyczna, Krik w poprzednich firmach tego nie miałem i mimo nieco wyższych zarobków musiałem więcej kasy wykładać na w/w. Przez te 2 miesiące również obserwuje współpracowników którym wiecznie coś nie pasuje (głównie staży pracownicy dla których to pierwszy i pewnie ostatni zakład pracy) jak np. czasami zdarza się , że odwozi nas autobus bez klimatyzacji (pora letnia) i już komentarze jaka ta Sistema zła jaki Fiat zjebany, że lepiej na piechotę wracać itd. To wracaj GAMONIU ! Nie dość , że głąb jeden z drugim może za 40 zł dojeżdżać bezproblemowo do pracy a czas transportu przeznaczyć na czytanie na tel., słuchanie muzyki czy cokolwiek innego to nie... trzeba znaleźć minusy. Ludzie kiedyś pracowali w znacznie mniej komfortowych warunkach. Jeżeli komuś taki transport nie odpowiada to niech wydaje 300 zł na paliwo + koszty eksploatacji. Ale wiadomo , że tego nie zrobi tylko będzie marudził i zalewał swoim jadem wszystkich dookoła. Oczywiście ten transport to przykład jeden z wielu. Reasumując jestem zadowolony.

@Nowy

Popracujesz trochę,to się skończy taryfa ulgowe,wspominasz moje słowa.

Transport
@Jan

Janku powiedz nam dlaczego pracujesz w tej firmie skoro ciągle wystawiasz negatywne opinie w tym wątku. Myślę że potencjalni kandydaci do pracy z chęcią zapoznają się z Twoją optyką. Powiedz nam proszę co sprawia że mimo systematycznie wygłaszanych negatywnych opinii w kierunku pracodawcy jak i warunków zatrudnienia nadal decydujesz się na pracę na rzecz tego zakładu.

@Transport

Jestem mocno związany z firmą poprzez kasę zapomogowo-porzyczkową.

@Nowy

Z lepiej płatnej pracy przeszłeś do sistemy zdrowy ty jestes jakie tanie posiłki chopie kiedyś jak był okres zimowy to prawia wszyscy mieli kupony na posiłek regeneracyjny a teraz to tylko garstka co odmraża sobie purtoki na mrozie przewozy to niektóre nadają sie do przeworzenia piasku na budowe a nie ludzi i z tego jestes zadowolony zdrowy ty jestes

@Hanys

Bo w poprzedniej firmie byłem zatrudniony przez Adecco na umowach miesięcznych przez prawie półtorej roku bez szan na dostanie się do firmy bezpośrednio. Poza tym normy na Valeo są takie że się zesrać można - świta nie widzieli ci którzy tu pracują i ględzą. Robota na fiacie nie jest może w jakiś kosmicznych warunkach, ale mistrzowie są normalni nikt ci na rece co 5 min nie patrzy i przedrzymskim dostaje się zadania które można zrealizować

@Nowy

Nowy to ściemniasz opłacany zapewne przez sisteme Najpierw pisze że nie pracował nigdy na produkcji,a teraz że w valeo normy wysrubowane i co 5 min na ręce patrzą! Ile sistema płaci za taki wpis i chwalenie? Wazeliną zajerzdza na kilometr!

@Jan

O (usunięte przez administratora) ci chodzi sam jesteś (usunięte przez administratora) ściemniacze. Pracowałem na magazynie Valeo na segro i produkcja bym tego nie nazwał. Wychyl (usunięte przez administratora) zza krzaka i zobacz co się dzieje dookoła bo pewnie się (usunięte przez administratora) tutaj przyjmowałeś jeszcze za Gierka. Potem (usunięte przez administratora) za takich gamoni jak ty trzeba (usunięte przez administratora) bo on do roboty nie przyjdzie, bo on uzeta bierze, bo on tu (usunięte przez administratora) od początku tutaj jest i wszystko wie najlepiej. A prawda taka że (usunięte przez administratora) robi i nie młodzi i Ukraińcy za ni go (usunięte przez administratora) muszą.

@Nowy

Ukraińcy i młodzi dostają lekką robotę,żeby nie uciekli od razu A Ty skoro tak chwalisz pracę właśnie taką dostałeś Nie myśl,że wiecznie tak bedzie Myślisz że jak wszystkie soboty będziesz posłusznie robił i nadgodziny,to ktoś to doceni? A gdzie czas dla rodziny,gdzie czas żeby odpocząć? Rób tak dalej,a nie będziesz miał ani jednego,ani drugiego. Rodzina się na Ciebie wypnie,bo wietrznie w pracy,a firma Ci podziekuje,jak tylko podupadniesz na zdrowiu,pracując na okrągło. Hanys ma racje Zdrowy ty jesteś? Albo opłacany przez firmę?

Jan

Co niby? To ma znaczyć? Nie siadaj jutro na wózek po prochach

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ