Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

W ostatnim czasie miałem okazję kandydować na jedno ze stanowisk w Sistema w Świdniku. W tym samym czasie aplikowałem również do innych firm produkcyjnych w Lublinie. Proces rekrutacji w sistema był przeprowadzony w zdecydowanie najbardziej profesjonalny sposób, całkowicie poza konkurencją. Przede wszystkim bardzo uprzejme osoby o wysokiej kulturze osobistej co jest aktualnie rzadkością. Bardzo konkretne rozmowy i ustalenia zawsze przez telefon i potwierdzone mailem. Żadnych zmian terminów, opóźnienia, itp. Cały proces zamknął się w 2 tygodniach! Niestety nie otrzymałem oferty pracy - i tu uwaga, zostałem o tym poinformowany telefonicznie, a nie mailowo i otrzymałem sensowne i szczere wyjaśnienie po którym rozumiałem decyzje firmy. Polecam spróbowanie swoich sił osobom z większym doświadczeniem. Samej pracy w firmie ocenić niestety nie mogę ... może będzie jeszcze okazja w przyszłości.

GKS

Dużo Ukraińców na montażu a tak to można się dogadać :D

Na 9 było by spoko ale najlepsza robotę dostają pupile a gorsza nowi ale i tak jest spokój i cisza.

Leszek
@Adam

Do wszystkiego trzeba "dojrzeć" jak w każdej robocie.

Odido

Generalnie ok.

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy

Nie wiem o co chodzi ale moim zdaniem jak się robi to może i kokosow się nie zarobi ale płacą tyle ile konkurencja a robota jak się trafi czasem lżejsza a czasem cięższa, tragedii nie ma a rotacja zawsze jest.

Schubi

Chłopie, już myślałem że o mnie zapomniałeś o mnie. Spać nie umiałem że nie wspominałeś o mnie a tu proszę doczekałem się tego zaszczytu od jaśnie Pana. Pozdrawiam cieplutko ;-) a o nasz język się nie martw. Szkoda tylko że zachowujesz się jak totalny (usunięte przez administratora) ujmując komuś a nie patrząc jak sam wyglądasz i się zachowujesz ale to już twoja decyzja jak zostaniesz zapamiętany. Pozdro i nie produkuj się nie będę wchodził z tobą w dalszą dyskusję.

Denis

No jak to kogo? Ciebie... Ty żeś taki męski i groźny... cos jak York wśród psów.

Buka

Sam zachowujesz się jak małpa. Skoro tak Ci nie odpowiadało to trzeba było od razu wypier**lać.

Sczupak mag 340

Witam . Czytając wasze opinie każdy z was opisuje minusy firmy SP ale są i plusy . Pracując już tam ponad 3 lata jestem mega zadowolony z pracy oraz z wykonywania swoich obowiązków i dodatkowych prac . Jako operator wózka widłowego jestem pozytywnie zadowolony z pracy i wiąże przyszłość z tą firmą .

@Sczupak mag 340

ja też

emi

Najważniejsze, że pieniądze się zgadzają i człowiek jest traktowany jak człowiek, a nie maszyna. To dla mnie podstawa

Mario
@emi

Dobrze gada

Karlik

Heh też tutaj pracuje od 4 lat bo stary,mnie wciągnął :)

Marzena
@Karlik

Widzę jest nas więcej. Firma ok to i ludzie się garną

Dariusz

Przynajmniej mam odwagę pisać prawdę i podpisywać się swoim imieniem na co nie których nie stać !!!Proszę olejcie tych fałszywców a wyjdzie wam to na zdrowie.SISTEMA NIGDY PLOTKARSTWO.MOBING OBRABIANIE DUSZY>Tam pracują tylko małpy co uciekły z ZOO i nie wiedzą co z sobą począć HAHA.

@Dariusz

Ja bym to nazwał brakiem mózgu ale skoro wolisz słowo odwaga to niech Ci będzie. Jak dla mnie to ty zwykły plastus jesteś.

@:)

Dzięki za komplement michał

@Dariusz

Michałowi to na ciebie nie chce się strzepic języka, mają tylko beke z ciebie wszyscy na sistemie bo wyszedłem na zwykłą ci...

@Denis

Wyszedles*

bucuś

kierownictwo to szmat zdziry taka np po,,,,,,,,bany granat i (usunięte przez administratora) zdira du...piii z kim może (usunięte przez administratora)

Bury

Co ????? Napisz po polsku

qna
@bucuś

Wygląda mi to na oligofazję

Stary pracownik
@bucuś

Z własnego doświadczenia wiesz, że to dom rozpusty? Ja pracuję tam dłuuuuugo i jakoś nie słyszałem jakoby ktoś się "rozpuszczał".

Ich ój
@bucuś

Darku jak już zaglebiamy się w sprawy łóżkowe to powiem Ci ze powinieneś jako ostatni mieć prawo głosu skoro robisz za babe w związku.

@Ich ój

Moje łóżko mój sex !!!! amoże ty popychasz małolatów po kryjomu syna lub coś koł 10-latek?

@Dariusz

To skoro masz swoje to nie zaglądaj innym chyba że ci czegoś brakuje... Aha no na pewno to ci brakuje piątej klepki ale to pewnie nie wszystko...

Buka

Przestałbyś się już kompromitować, bo robisz z siebie pośmiewisko...

Dariusz

Ostatnio byłem z POLICJĄ na tym łez padole myśleli że są ponad prawem...uuuuuuuuuuuuuujak mi ich szkoda :) zdziwienie przyjdzie za nie długo i to wielkie:)

Fan
@Dariusz

Dariuszu a cóż się takiego stało, że z policją musiałeś przyjechać?

?
@Dariusz

Ktoś mi powie co to za gamoń. Biorąc pod uwagę to co piszę zakładam że był zatrudniony na ochronie firmy zewnętrznej i z nami to miał tyle wspólnego że otwierał szlaban dla kierowcy. My na fiacie mamy ochronę zapewniana przez Sirio.

Czeslaw
@Dariusz

Daj znać dlaczego firma wezwała zewnętrzne służby a nie ochronę.

Normalny
@Dariusz

@Dariusz czytam twoje odważne komentarze i uważam że dlatego pracowałeś w ochronie bo masz chyba niezdolność umysłową do normalnej pracy. Nikt normalny takich głupot nie robi i pisze a po drugie sie nie chwali. Znajdź sobie lekarza może ci pomoże. A jak ci było tak źle to czemu za tą robotą płaczesz i zachowujesz sie jak dziecko któremu zabrano cukierka. Może jak wszyscy są źli w koło to problem jest w tobie? Normalny facet to kończy i zapomina a nie płacze że go "wydupczyli" z roboty w której ochroniarz i tak nic nie robi.

@Normalny

On to by się cieszył jak by go wydupczyli to zwykły tęczowy miecza a w twojej wypowiedzi słowa klucz to "normalny facet".

@Fan

ponieważ miałem zakaz wejścia na goodman i nie chciano mnie wpuścić po moje pozostawione żeczy

@Czeslaw

nie mam pojecia

Dzięki Janusz :)

Dzięki Janusz

Na koniec tego wszystkiego pozdrawiam SIWUCHĘ I GARBATĄ

Dariusz

Szkoda prądu na pisanie o tym....fie a dwa pieski dalej kapują tej .....bez skrupułów ale ja mam na to wy.......ne :)

Fan
@Dariusz

Darek ja rozumie masz prawo do swoich raci

@Fan

wiem i jest mi przykro że musiałem im odbić piłeczke

D

Ja i mój mąż pracujemy w firmie od prawie 10 lat . Zaczynał jako zwykły robotnik magazynowy i to jeszcze przez takie biuro pracy , które zabierało część wynagrodzenia przez rok czasu. Potem dostał umowę normalnie od firmy. Po kilku latach pracy awansował. Nie ukrywam, że pracował dużo ale za każdą nadgodzinę dostał wynagrodzenie. Pracuje także w soboty i jakoś sobie oboje nie krzywdujemy tego faktu.. Zarabiamy dobrze nie narzekamy.

Widz

Dajcie mi popcorn i cole bo chyba znalazłem małpę która uciekła z zoo i zapowiada się dłuższy spektakl

Potwierdzam Robota ok

Dariusz

Po latach pacy na ochronie stwierdzam iż kierownictwo MOBBINGÓJE ludzi w szerokim zakresie robią sobie pamtoflarzy donosicieli!! Szczególnie dwie z biura pisze dwie bo na bo na słowo Panie to sobie nie zasługują.I są jeszcze dwa pieski tych z bura fałszywi nie do opisania .Bardzo odradzam pracę w tym.....Chyba że ludzka godność jest w stadium małpy.Tam pracują ludzie fałszywi szczególnie z bura jak to można nazwać.....Uciekajcie z tam tąd jak najprędzej albo w ogóle nie aplikujcie szczera rada pytajcie a odpowiem na forum.Chyba że ktoś jak powtarzam do poziomu małpy która zbiegła z ZOO i nie wie co ma zrobić z sobą.Pytajcie a odpowiem dotyczy GOODMAN Gliwice...GOODMAN śmiechu warte............

Tereferekuku
@Dariusz

Po pierwsze uje się nie kreskuje, a po drugie dam ci radę... ustaw sobie przypomnienie w telefonie by ci nie umykało branie lekarstw i pamiętaj żeby przestrzegać wytycznych od lekarza.

@Tereferekuku

Nieważne jak napisane !! najważniejsze że zrozumiane a leki jak potrzebujesz?raczej na pewno ...dam ci gratis...bo szkoda mi upośledzonych i kapusi....

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ