Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Zadowolony

Spokojnie można zarobić 2300 na rękę,wystarczy na opłaty i jeszcze zostaje parę groszy na chleb z promocji biedronki i pasztet Nic ,tylko korzystać z życia :-) Niech żyje ta firma,to i pracownik może przeżyje:-)

Al

Inżynierów rekrutują cały czas - cały czas się firma rozwija i systematycznie przyjmuje do wszystkich działów. Idealne misce na rozpoczęcie kariery i długą jej część. W biurach ludzi jak się przyjmą do pracy to zostają na długo. Stanowczo polecam jeżeli się zastanawiasz. Nie ma tu zastoju, cały czas nowy projekty inwestycje i wyzwania. Jak ktoś chce się rozwijać możliwości ma ogromne.

@Al

Pracuje już chwile i mogę powiedzieć, że płace rosną mniej więcej proporcjonalnie do kwalifikacji i doświadczenia. Nie jest to miejsce dla karierowiczów chcących zbić fortunę w pół roku, ale jak już zagrzejesz chwile to na końcu się opłaca i w kwestii finansów i w kwestii samorealizacji.

Rawicz

Ludzie, nie rozumiem, czego wy chcecie od świata. Poważnie. Robiłem dla agencji, robiłem dla prywaciarzy, robiłem dla większych i mniejszych firm i wszędzie panuje ta sama zasada. Trzeba mocno pracować, wyrabiać normę, cisnąć po kolei swoje projekty. Umowa jest podpisana przez obie strony, więc zgadzacie się na warunki. Powiem Wam sekret - kierownicy są wymagający WSZĘDZIE, ja w sp trafiłem właśnie na bardziej spoko gościa, więc tym bardziej nie narzekam. Warunki też są ok. Nie pojechałem tam na wakacje. Serio, zacznijcie pracować i przestańcie latać w chmurach, każda praca tak wygląda i tyle. Zejdźcie na ziemię ziomki ;)

Dżem

Poziomki

Frugo
@Rawicz

Ja w sumie nie wiem czemu ludzie tak tu narzekają, pracuje tam niedługo ale wrażenia bardzo pozytywne. Dobry socjal, wysoki poziom bezpieczeństwa, pracuje spokojnie bez jakiegoś pośpiechu porostu robię to co do mnie należy. Ludzie jak ludzie, różnie to bywa. Zobaczymy jak będzie z finansami po okresie próbnym. Wg mnie na start dostałem dobre pieniądze.

Schabowy
@Rawicz

Piniędzy,bo trzepiecie dużą kasę na nas i nie chcecie sie podzielić i stul pysk bo ty sprzedawczyk jesteś jakiś albo z biura bo tak zachwalasz wyzysk

Popieram

W pełni się zgadzam

Filet

kiedyś mój ojciec tam robił, teraz ja tam robię. nie wiem czemu ale moim zdaniem to solidna robota. oczywiście są jakieś minusy: praca zmianowa, sobot od zajebania bo fiat robi plan, nadgodziny.mam jednak nastawienie ze przychodze robie swoje i wychodze. Jak juz wyjde to mam spokoj póki nie przyjdę. kasa na czas, umowa jest. nic pod stołem żadnych kombinacji. . jesli ktos chce miec kasę i robote na lata to może tu pracować. Jeśli ktoś chce się szybko dorobić i uważa ze jest "lepszy" to niech sobie daruje.

tak trzymać

Róża

Spoksik

Jagodzianka
@Filet

U mnie tak samo - nie wiem co za pierdolety ludzie opowiwadają.

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sistema Poland?

Bary

Wszystkich biorą jak leci, najlepiej ukraińców bo nie ma kto robić :)

Schabowy

szkoda czasu na ta firme kasa marna nawet z sobotami a roboty tyle ze nawet nie przerobisz nawet ukraina wymieka

Hmm

Czy was też wkurza fakt, że młodsze osoby zarabiają obecnie więcej przez ten brak pitu? Dzisiaj słyszałem w alejce rozmowę jak się(usunięte przez administratora) chwalił, że pracuje na lepszej stawce, a robi mniej „od starych” i co to nie on. No(usunięte przez administratora) to najdurniejsza rzecz, czemu mam zarabiać mniej od takiego (usunięte przez administratora) W czym on jest lepszy ode mnie?! Nawet wyniki ma gorsze a każda godzina to 10% więcej na wypłacie...

omg
@Hmm

A o to to miej już pretensję do rządu, że nas tak urządził

Mik
@Hmm

A co ty na to ze ja ciezko pracowalem zeby swoje dzieci wychowac a teraz musze placic na obce,zafajdane 500+ zebym chociaz mial udzial w ich poczeciu a musimy wszyscy placic zeby PiS tylko nadal rzadzil

Ola
@Hmm

Mam pytanie dotyczące tego pitu dla młodych jakiś czas temu podpisywałam jakiś papierek dotyczący właśnie tego w biurze hr i czy może ktoś wie jak to teraz będzie wyglądać dostanę czy większą wypłatę czy jak to będzie wyglądać?

Mati
@Mik

taki nam kraj dziadku zostawiłeś, że trzeba wspomagać się 500+

Mati
@Mati

To jest właśnie myślenie ciemnej masy. Myślisz ze te 500+ JK wyciągnął ze swojego portfela? Wszyscy na to placimy w podatkach. Tylko dlaczego ktos kto ma jedno dziecko musi uytrzymywac wielodzietną patologie. Która od czasów pis żyje lepiej niz uczciwi ludzie. Niestety zazwyczaj wiecej patoli niz inteligencji. To ze wiecej zarabiasz ośla łąko to nie zasluga pis tylko uni przez która wyjechala duza cześć siły roboczej. Pis nigdy by nie dopuścil do polaczenia z Unią i dalej podstawowa stawka byla by ponad tys netto

M
@Mati

Przestać się podszywać podemnie - ja władzę popieram, jest lepiej niż za tych ośmironiczckowych złodziei

Solidarny
@M

Mnie przynajmniej zadna wladza nie kupowala,byla swinska komuna i bylo wiadomo kto jest kim,dzisiaj daje sie pare WLASNYCh groszy i ludzie ida jak barany na rzez,zero ambicji,honoru,wyprane mozgi,kazdy sklucony z kazdym,nawet komuna nie potrafila tak omamic ludzi,podwyzka byla np na kielbase,czy chleb i komunisci to z glupoty oglaszali,dzisiaj wszystko bez wyjatku drozeje z dnia na dzien a barany sie ciesza ze dostali 500 a wydadza 1500 zl,komuna byla zla,ale mi obojetne kto mnie okrada,afera za afera,zmieni sie wladza i PiS bedzie sadzany,to nie uniknione

sam
@Solidarny

chcesz lepszego kraju to do roboty

Frytek

Nie

kisiel
@Mati

zrób se dwoje chyba ży nie dasz rady :)

Mnie tam jest ok

Adik
@kisiel

Lepiej z 4 zrobić wtedy jeszcze dostaniesz pełno innych dodatków jako duża rodzina i robić nie trzeba :-)

ja tak

mnie nie

Żebyś się pewnego dnia nie zdziwił. Pamiętaj - karma wraca.

Ted

To znowu ten przykry ochroniarz z Gliwic? Widać że mi dobrze było u was skoro tak tutaj rozpacza, biedak jeden :) niejasny człowiek by zapomniał a on co jakiś czas wraca jak bumerang.

Franki

Masz coś z jeziora: zamulone oczy

Firanki
@Franki

Sprzedaj twarz, po co ci dwie (usunięte przez administratora)

Frinki
@Firanki

Lecz się na nogi bo na głowę już za pózno

Franki

słyszałam że jakiś talk-show poszukuje osób o wyjątkowo niskim ilorazie inteligencji ..moze sie zgłosisz?

Franki

Ale ucichło, chyba wszyscy liczą że w końcu powiesz coś mądrego . NIE ZAWIEDŹ ICH

Franki

Jak bym miał taką (usunięte przez administratora) jak ty ryj to dawno kibel by mi z domu uciekł

Trump

Hahaha ty nikogo nie wqrwiasz tylko smieszysz.... cały czas mamy z ciebie niezły ubaw :) czym niby miałbyś mnie wqrwic? Przecież każdy widzi jakie dno prezentujesz ;) jedno i to samo w kółko powtarzasz, nic mądrego zresztą ale czego się spodziewać po gościu który leki traktuje jak używki i palma mu odbija co parę godzin bo przedawkowal a jeszcze alko popił :) twoja największą choroba jest nałóg od leków i problemy z główką i nie masz (usunięte przez administratora) bo ciągle tutaj jesteś i odpisujesz, boli cie jak cholera że tu nie robisz i każdy to widzi :)

Dariusz

Przypominam, że znajdujemy się na forum pracowniczym i tego typu dyskusje nie powinny mieć tu miejsca. Jeśli jesteś zatrudniony w firmie napisz proszę jak wyglądają według Ciebie warunki zatrudnienia i wynagrodzenia. Liczę na obiektywną opinię.

Facepalm

Oj chłopie, chłopie ty chyba naprawdę myślisz że robisz wrażenie na kimś tymi swoimi prymitywnymi tekstami? Żenada i naucz się pisać w końcu, jak widać nawet na ochronę się nie nadajesz nieudaczniku.

Solenizantka

A mi dziś mija 9 rok przepracowany w tej firmie. Zleciało nawet nie wiem kiedy. :@ i powiem Wam, że ciesze się z tego. Wiele się wydarzyło przez ten czas, dzięki tej pracy wyszłam z depresji (na serio - nie żartuje), poznałam wiele fajnych ludzi, bardzo dużo się nauczyłam, wciąż uczę się czegoś nowego z dziedzin technicznych. I ktoś mi powie, że nie warto, ? Ja odpowiem Wam zawsze to samo - WARTO. Jeżeli trafiło się na porządnych ludzi, a mi akurat się tak poszczęściło, to warto. Dlatego jestem tu gdzie jestem. Szanujcie to co macie koleżanki/koledzy, bo to też jest kluczem do tego. Pozdrawiam Was wszystkich.

Teletubis

Wszyscy trzesiemy (usunięte przez administratora) ale weź już zamknij ten głupi ryj buraku jeden aż głupio się czyta to co piszesz bo prezentujesz tak niski poziom że ameba cie przerasta umysłowo. Dobrze ze się zwolniłes przynajmniej normalni ludzie teraz tu robią...

Rav

Cwaniak w necie, (usunięte przez administratora) w świecie...

Rav

Mogę Ci powiedzieć kto mnie splodzil, ale uwierz mi ze nie chcesz tego.

Daerek
@Rav

Straszysz?? Nie Tacy byli i źle skończyli :)))

@Daerek

Jeżeli ktoś tu straszy to ty, robisz z siebie blazna internetowego wszyscy cisna z ciebie beke. Ciebie nawet mysz się nie przestraszy bo ledwie pełzasz z tymi rozkroczonymi nogami jak byś kija z 4liter nie wyjął więc sobie daruj.

Tak

Dokładnie tak jak piszesz. Tak się wystraszylismy że nie śpimy po nocach.

@Tak

Ktoś mi wytłumaczy co za ( usunięte przez administratora) się tutaj produkuje ciągle. To jest forum dla pracowników Sistema Poland a nie zakątek dla niedoglaskanych ciepłych analfabetów. Chcesz porozmawiać o robocie ok, chcesz pogadać o kasie jak najbardziej, ale skoncz spamować bo na razie wygląda to tak że cię (usunięte przez administratora) i żal ci ostatni hemoroid w dupalu ściska.

@Daerek

Zagadales ich?

Aaa

Chory to ty masz łeb człowieku

XO

Pracuje od długiego czasu na magazynie i jest ok. Wesoła atmosfera a praca jak praca trzeba pracować.

Jaro
@XO

Jak wielu z nas. Pozdro

Costamwiem

Czytam te niektóre opinie i śmiać mi się chce .Kilka słów ode mnie,pracuje tu ok 8lat i ogólnie nie powiem złego słowa .Jakieś farmazony o korporacjach,(usunięte przez administratora) czy inne legendy można wsadzić między bajki.,pracuje obecnie jako operator rt,ludzie są bardzo spoko jeśli sam jesteś spoko ,wiadomo są i dzbany które myślą że przyszli tu i dostaną gruby hajs za chodzenie na kawę albo nicnierobienie-tacy owszem są tępieni ,nie radzą sobie ,smęcą że im źle ,że na nich donoszą itd,koniec kariery po pół roku albo i szybciej.Jak ktoś uczciwie pracuje,chce mu się to i zarobi i awansuje bez żadnych krzywych numerów.

Arturo
@Costamwiem

W pełni się z Tobą zgadzam

MiałyByćIgrzyskaJestNuda
@Arturo

Eh wszedłem na forum z dużymi nadziejami bo wszyscy mówią że tu jakaś (usunięte przez administratora) burza. To myślę zaparzę herbatę, włączę netflixa i będę odświeżał co się dzieje. A tu okazuje się żę produkuje się jakiś biedak który jak rozumie nigdy u nas nie pracował tylko w firmie ochroniarskiej strzegącej obiektu. Eh kiedyś to były dyskusje a teraz niema juz na czym zawiesić oka i uronić łzy śmiechu.

Ewelina
@MiałyByćIgrzyskaJestNuda

mam to samo tylko na netflixie ostatnio nowości brak. Co polecasz?

MiałyByćIgrzyskaJestNuda
@Ewelina

altered carbon męczę

@Costamwiem

Popieram

Dojutra

Drodzy obywatele koniec kolejnego ciężkiego dnia można sznapsa walnąć i spać.

@Dojutra

my ze Szfagrem od delfinów walneliśmy już na parkingu - po co czekać do wieczora

Lodpoczynek
@Dojutra

I cyk koniec tygodnia

Maruda

Masz nieatrakcyjną starą że tak do tego podchodzisz?

Firma, w której da się bardzo dużo nauczyć. Można powiedzieć, że idealna na początek albo dla osób zmieniających branżę. Dobra praca na dobrą czwórkę z plusem- bardzo rozwojowa, w fajnej atmosferze, przyzwoitych godzinach, z miłymi w większości ludźmi, z dodatkowymi socjalnymi bonusami. Jeszcze jeden plus to mulitoprpjektowe środowisko, bo człowiek więcej się przez to uczy. Tylko tyle, że przy tym wszystkim bywa bardzo stresująco.

kisiel

Rozwojawe w tej łez padole to garbata i siwucha te s...ki majż mistzra w mobingu nic tylko na...ć i przeklepać

wiesław

robiłem tam w gliwicach!!!odradzam jak cholera robią z ludzi roboty z antenkami na głowie, szefostwo popieprzone nie pozwolili mi podwinąć nogawek od spodni po gorąco...a kierowniczka tańcuje po magazynie w wiosennej sukience, bez butów ochronnych a mi wypomina podwinięcie rękawów w spodniach.JACA

...
@wiesław

Weź się do roboty a nie pieprz głupot....

Karol

Świetna firma i mega pozytywna atmosfera. Pracuję tu od niedawna ale z takim rewelacyjnym podejściem się dawno nie spotkałem, co za mega ekipa! :)

Mimi

Kiedy będą automaty kawowe, bo kierowcy pytają

Frytek
@Mimi

A kogo kierowcy obchodzą?

maruda
@Frytek

Kierownicy obchodzą się smakiem hłe hłe

mIMI
@Frytek

gdyby nie kierowcy to byście taczkami jeździli OSZOŁOMY!!!

Radko

Wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma... Ja też zarabiałem po 1200euro w Holandii robiąc w rolnictwie. To jest dopiero hardcor, a nie jakiś ciągniczek na montażu xD Pracując na magazynie na wózku dochodziłem pod 1,8k euro. I co z tego jak nie miałem swojego ,mieszkania i gro płaciłem na wynajem, bo chciałem być sam i nie mieszkać z patolami, W Sistema pracuje od 1,5 rou i nie narzekam. Pracy jest teraz pełno, jak się komuś nie podoba to zawsze może wyjechać za granicę, ale miodu tam nie ma to na pewno ;)

Zdzisio

Podobno wczoraj automat z kawą na montażu wydał kawę nie wlewając jej do kubka i ktoś wtopił 2 zeta. Sprawa pewnie zostanie zgłoszona do związków.

Marzena
@Zdzisio

Już widzę biegnącego sipowca że ło panie

Sirio sprawdza torby na wejściu?

@Ewa

Ta.............. jak do roboty na zmianę przychodzi 2000 ludzi Ewa ty to chyba miałaś nadzieję na rewizję osobistą a tu bez szans

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ