Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Zakręcona

Fajna firma , fajni majstrowie

Mirkówjob

Plusy pracy w Mirkowie: - wypłata na czas xxD - jak na magazyn w miarę wysokie zarobki, szczególnie w okresie wzmożonych przyjęć - w porządku ludzie i dobra atmosfera - lekka banalna praca (no chyba że przyjdzie ci załadować auto dla ruskich wtedy to się zesrać można) - dobra lokalizacja magazynu - spotkania integracyjne :D - wózki xD - socjal - miłościwie nam panujący Kieras - darmowe kursy dokształcające dla magazynierów ( UDT , zwyżki ) Minusy - nieprzewidywalność pracy. Bywa tak że roboty jest mało, a bywa tak że się zesrać można i wszyscy po 12 siedza piatek siwatek sobta niedziela bo fabryka wypuściła - magazyny nowe - funkielnowka, ale z kibla (usunięte przez administratora) developer chyba spierodlil cos z kanalizacja

G.

No i ruszylim po przerwie. Wszystkie dobrego nowym roku dla kolegów i koleżanek z Fiata.

Logistyk

Kiepska atmosfera, Brak merytorycznej oceny pracowników Brak ciekawych rozwojowych projektów Niskie zarobki To sprawia że młodzi inżynierowie uciekają z firmy

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
AZ

Pracuję w tej firmie od 2 lat na receivingu w Gliwicach. Pracę bardzo sobie chwalę i uważam, że warto aplikować. Zarobki mam takie, jakich oczekiwałam, i jakie zaakceptowałam podpisując umowę, przy zmianie pracy (przechodziłam z KN tak swoją drogą ;)), więc jestem zadowolona. Podoba mi się system premiowy i różne dodatki – kasa na wakacje, kasa na boże narodzenie,. W moich poprzednich pracach nie było tego aż tyle Jeśli chodzi o rozwój, to odkąd tu pracuję, uczestniczyłam w kilku szkoleniach, w tym jednym zewnętrznym. Zresztą, uważam, że firma oferuje całkiem niezłe szkolenia wewnętrzne, które są prowadzone przez pracowników, którzy naprawdę znają się na temacie, także tu duży plus. Możliwości rozwoju oczywiście są. SP to duża firma i oferuje pracę na wielu płaszczyznach. Do tego ma sporo programów rozwoju talentów, nie tylko dla pracowników administracyjnych, ale również dla fizycznych. Atmosfera również jest dobra –niema ciśnień Pracuję z fajnymi ludźmi. Uważam, że ci, którzy narzekają na zarobki (po 1 miesiącu pracy) nie do końca są poważni... Przecież decydując się na przyjęcie oferty chyba znają stawkę? Jeśli nie odpowiada i nie podlega negocjacjom, to po co zawracać głowę sobie i pracodawcy? Znam wiele osób, które pracują w tej firmie od lat i są zadowoleni. To też o czymś świadczy.

@AZ

Mogła byś sprecyzować sformułowanie "rozwój talentów? W Tychach tego nie prowadzą,a co jeden,to większy talent. Za to dużo stawia się na filozofię,bo jest ich mnóstwo

Kawałek chleba
@AZ

KOMU KOCHANA(NY)LIŻESZ TYLNĄ CZĘŚĆ CIAŁA?Prawda jest całkiem inna :)dokładnie odwrotna o 180 stopni w każdym słowie!!!zastanów się nad tym co piszesz!

A. Miałczyński
@Kawałek chleba

Czyli co wg ciebie w firmie pracuje 800 niezadowolonych ludzi? Czy wypowiadać się mogą tylko hejterzy i trole? Jak dziewczyna ma dobrą opinię o swoim miejscu pracy to mam siedzieć cicho albo pisać hejty? Bo co? Stowarzyszenie na rzecz uwielbienia Bieruta nie pozwala? Nie wiem jak jest w Gliwicach. Ale w Tychach były podwyżki i to duże, wypłacono szereg premii a wedle informacji od związków za chwile znowu powinni sypnąć grubo premią roczną.

Obecny
@Kawałek chleba

Atmosfere na magazynie to tworzą ludzie co tam pracują a jest paru cyrkowców co jak się odezwą to się żyć odechciewa. Swoją drogą paru typów to na atmosferę dodatkowo wpływa swoim zapachem... Na mojej zmianie na 9 atmosfera jest dobra. Jak macie problem u siebie to się pajaców co wam ją psują pozbądźcie.

@Obecny

Jest taka super atmosfera,że nawet kierownicy się zwalniają.Jak na 9 robisz,to wiesz o kogo chodzi. Roboty też oddalone,kiedyś na wydział jeździły dwie platformy z normalkami,a teraz chcą żeby jeden wszystko zrobił. Tak jest super.

Bardzo
@Jan

Ty to chyba żeś się mugą za mocna w sobotę przy grillu sztachol. Idź powiedziedzic wasatemu majstrowi albo kierownikowi takie głupoty to masz ekstra fuchę na rozładunku wagonów do emerytury he he

@Bardzo

Skończ najpierw podstawówkę,a dopiero potem ,bierz się za pisanie.

M. Koterski
@A. Miałczyński

Miałczek w lewo Miałczek w prawo Miałczek sprdj

@A. Miałczyński

Czy wyznacznikiem zadowolenia całej załogi jest opinia jednej dziewczyny??? Być może właśnie jednego płatnego trolla opłacanego przez firmę??? A pozostałe wpisy to w/g ciebie hejt??? Po polsku i na logikę: Więcej jest niezadowolonych,jak chwalących . Przykład z życia codziennego,hipotetyczny: Idziesz do sklepu ,po np telewizor: 30 osób ci odradza zakup,bo jest w/g nich to szmelc!!!!(to są hejterzy,w/g ciebie) 1 osoba zachwala.........to sprzedawca...(w/g mnie to płatny troll,który ma w tym interes) Więc jak to jest na prawdę??? Większość ma rację.......,czy jeden,co ma w tym interes???

Spawalnik
@Jan

Ja robię krótko normę wyrabiam to i kasa mi się zgadza sobote sie zrobi i konto nabite hajsem. Z deflinami tez można się dogadać jak jakaś podpadziocha żeby nie wyszło.

@Spawalnik

Soboty musisz robić i to wszystkie ,jak fiat robi,to ty też obowiązkowo,jak nie ,to zaraz ci podziękują!!! Na spawalni są w miarę nowe wózki,przyjdź na montaż,a zobaczysz,czy normę wyrobisz,zresztą nie płacą na akord,tylko za godzinę,więc nie wiem,czemu piszesz,ze wyrobienie normy=kasa???

Kaktus
@Jan

Ja czegoś nie rozumie. Z jednej strony piszesz że jest strasznie i co druga wypowiedź na tym forum jest twoja a mimo wszystko siedzisz w tej robocie. Z drugiej piszesz że chętnych do roboty nie ma ale jak nie przyjdziesz w sobotę to ci podziękują? Coś przemęczony jestes

Jan niezbędny
@Jan

Ja tutaj normalnie jak człowiek pracuję i co miesiąc dostaję za to wypłatę włącznie z wszystkimi nadgodzinami. Żygać się chce jak się czyta takie farmazony co wypisujesz. Domyślam się że jakiś kolega na ciebie nakablował jak się opierniczałeś i teraz szukasz zemsty w internetach. Bardzo dobrze że cie podkablował, ma robić robotę za ciebie?!

Cześć.
@Jan niezbędny

Żygac to się chce jak ktoś pisze że tu tak cudnie jest brakuje jeszcze żeby napisali że majstrowa na koniec zmiany masaż robi xD

@Jan niezbędny

Roboty nikt ,za nikogo nie robi,bo po prostu,ma dowalone tyle swojej,że jest to niewykonalne,ledwo swoje można obrobić. Co do kolegów"uprzejmie donoszę"to wydaje im się,że kablując zrobią"karierę" Nic bardziej mylnego!!! "Kablarze"mają tyle samo roboty,nic lżej!!! Jak im ,to sprawia radość,to ich sprawa,niech kablują. Jeśli czytanie o realiach,wywołuje,u ciebie wymioty,to nie czytaj. Spodobało mi ,się to forum,i będę częstym gościem:-)

@Kaktus

Przemęczony??? Owszem!!! Pracując 6 dni na okrągło,można się przemęczyć,a życie przepływa ci między palcami! Żyjesz,żeby pracować na okrągło???,czy może pracujesz ,żeby korzystać z życia???

Spawalnik
@Jan

Janku koledzy Ci już tyle razy sugerowali żebyś jako osoba dobrze poinformowana o tym ile gdzie i za ile trzeba robić coś zmienił. Skoro siedzisz na montażu to znaczy że ci dobrze.

@Spawalnik

W pracy nie ma kolegów,a już na pewno na wyższych szczeblach,a to co piszesz,to nic innego jak wyższy szczebel. Żaden z ciebie spawalnik!!!

Mati
@Jan

Nie wiem jak spawalnik ale chłop ma trochę racji. Janek po co się ciągle żalisz. Chłop to by zmienił robotę a nie w rękaw na forum smarkal. Robisz z nas pracowników tylko lazjy swoimi komentarzami. W firmie niema kolorowo ale jest napewno lepiej niż piszesz

kawałek chleba

BRAWO TY

A...
@AZ

Cześć, na jakim stanowisku pracujesz? Pytam bo szukam pracy i zauważyłam ogłoszenie o naborze :l

Kamil

Siema wszystkim. Ja firmę bardzo polecam, ogólnie wszyscy moi znajomi są zadowoleni. Na forum zobaczycie 3-4 osoby piszące ciągle jakieś nowe posty, ale to nie ma nic wspólnego z tym, jak wygląda praca.A praca jest bardzo dobra. Stawka nie jest zła, pracą ja akurat się nie męczę,dodatki są. Złego słowa o firmie nie powiem. A i trzymam się z fajnymi ludźmi to i fajnie się pracuje. No a na tyle osób to zawsze jakieś marudy się znajdą, co nie mają co robić w życiu, tylko marudzą od kilku miesięcy

Gruby
@Kamil

Pochwal się K (usunięte przez administratora) co robisz dokładnie w tej wspaniałej firmie ???

Rtoip
@Gruby

Pisze te komentarze

Badura

No cóż będziecie robić po 12 godzin w lipcu i sierpniu w najwiekszym upale jak wam fiat każe bo o przerwie remontowej możecie zapomnieć

Tyski
@Badura

Jak zaraz będzie dwudziesto% bezrobocie i zapaść w gospodarce to będziesz się modlił żeby zakład dalej szedł pełną parą a o soboty będziesz się prosił. Niestety koniec czasów kiedy mnożna było złożyć skargę że kostka w kiblu ma nieodpowiedni zapach.

bijar
@Badura

No i cygańskie życie poszło (usunięte przez administratora) Tera to wszyscy będziemy portalami część żeby robota była. Eh a takie piknę czasy były pod lipkami po robicie i majstrom można było popędzić " że nie i już" i rządacza wziąć........

Rudy
@Tyski

Znowu będziecie bazować na tym ze jest "wielki kryzys" i ze jak to trudno prace znalesc, jednak po pandemii wszędzie praca będzie wszyscy beda chcieli sie odkuć i beda przyjecia, szczegolnie w takich zakladach produkcyjnych i magazynowych jak ten. To dobry czas na zmianę pracy.

Szeregowy
@Badura

Ludzie powinnismy się solidaryzować. A tu jad z każdej strony. Gro pracodawców wybrało opcje zwolnień , porozmawiajcie ze znajomymi . SP wybrało inną strategie - strategie utrzymania miejsc pracy . Kto tego nie rozumie to cóż ..... bez komentarza. Za pare miesięcy zrozumiecie ze jako jedyni macie prace ..... i tyle. Czytam i niewierze ze taki brak rozumu macie. Wystarczy średni iloraz inteligencji by zrozumieć co się dzieje na na świecie. A Wy tylko czubek swojego nosa widzicie i własne ego. Gro z moich znajomych straciło prace i w rozmowie woleli by rozwiązania SP. Niż teraz myśleć gdzie prace znaleść. My Wy macie prace. Zastanówcie się, czy wolicie na urlopie siedzieć czy w pośredniaku ? Taki mój przekaz. Kto inteligentny to zrozumie . Kto nie to będzie bzdury pisał.

bd
@Rudy

Tak czytam te wpisy i tak trochę śmiech, gość poważnie tak płaczesz,a siedzisz w tej firmie jak stary koń, weź w końcu Mężczyzną zostań zostaw SP za sobą i znajdź sobie pracę na którą nie będziesz narzekał ( oczywiście w twoim wypadku to nie możliwe ) bez urazy. A jeśli chodzi o mnie to pracuję tu już dobrych parę lat,ironia jest taka , że pracuje na wydziale montażu i nie narzekam,może dlatego że ja akurat w przeciwieństwie do wyżej wymienionego Pana mam ekipę zajebistą i nie chodzi tu o koleżeństwo w biurach i na wyższych szczeblach i lizaniu rzyci burakom. Jestem zwykłym gościem który już z nie jednego pieca jadł, więc prawda jest taka, że jak ktoś szuka na (usunięte przez administratora) dziury w całym to i tak znajdzie,nie mówię, że zawsze jest miodzio,ale nie ma też tragedii. To tyle ode mnie i pozdro for all. Czekam na powrót do pracy i zakończenie postoju

Robol
@Rudy

Jak ma być lepiej? Związkowiec radziu woli siedzieć na rybach. Dostał się do związków to ma w (usunięte przez administratora) e roboli. Kasa leci nic robić nie trzeba. Gonić z zakładu pseudozwiązkowców. (usunięte przez administratora) mają do gadania tylko stwarzają pozory ze coś robią. Jak można traktorzystę zrobić związkowcem? Tak się to później kończy że mają nas gdzieś. Jak został związkowcem to nagle się kasa na budowę znalazła itp. Drugi Lepper. Od traktorzysty do premiera. Za bramę ich gonić

Ooo

Mam bardzo dobre wrażenia. Sama praca jest dobrze zorganizowana a mam pare lat doświadczenia, wiec wiem o czym pisze. Nikt mnie tu nie zmusza do nadgodzin. Czasami mnie dziwią te wszystkie narzekania - praca to praca, nie kozetka u psychoterapeuty, ani przedszkole. Pewnie tylko trudno o awans, bo jest duzo osob, ale dla osoby ktora chce zrobic swoje i miec spokoj po pracy, takiej jak ja, jest idealna

Duda

Juz drugi ukrainiec z koroną w sistemie na fiacie, ale nie martwcie się byle do postoju :D

Logistyk

Dla młodych wykształconych: Szkoda czasu na staż w Sistemie, Ludzie uciekają z firmy ze względu na kiepskie zarobki, kiepską atmsferę i brak ciekawych projektów

Mam pytanie czy ktoś wie czy w czerwcu będą zatrudniać nowych pracowników.?

Drewniany

Czy w czerwcu będą wypłacać wypłaty???

Witam W tym roku kończę studia magisterskie że specjalnością Zarządzanie logistyką transportem i spedycją .Licencjat skończyłam ze specjalnością Biznes międzynarodowy. Liczę też na uzyskanie Certyfikatu Agenta Celnego . Może ktoś z Państwa wie coś na temat stażu? Czy są opłacane? Czy będą organizowane? Znam włoski na poziomie B1 (tak średnio),angielski Mieszkam w Tychach

Czy Sistema Poland ma ściśle ustalone godziny pracy?

No_nie

Nie każdy pracownik chodzi jak chce - zasilanie produkcji najwyższe poczeka. No i kwadrans studencki jakby co też przysługuje

Bolek

To co? Siedzimy w domku i czekamy na drobne na wypłatę? Ten cudny fiat to prędzej padnie niż zacznie produkcję.

Sasiek
@Bolek

@Bolek robisz co? Bo jak masz postoj to wpadaj do mnie na chaciente bo mam remont ,a potrzebuje fachowca co mi lata sciany i podlogi wypoziomuje ;) Ponoc jestes fachura ,a takich szukam!!

Proboszcz

Jak tam orły po długim weekendzie? Kiełbaska ugrillowana ?

Nicpoń
@Proboszcz

A żona bardzo zadowolona z działania masztu 5G?

Kwarantanna

Do kiedy firma stoi i sistemoludzie piknikują w domach smażąc kiełbachy w rondlu?

AC
@Kwarantanna

Jak potrębujesz konkretnej informacji, proponuję zapytać u rzetelnego źródła - kadry,kierownika, majstra itd. Na tych forach to możesz co najwyżej bzdury przeczytać, głównie pisane prozą, a czasem wierszem przez słabego poetę...

Luk

To skoro w sistema placa 15 brutoo to beda dlugo szukac!!! Amazon placi 20 bruttto plus do 15% premi! To jest roznica!

Witam jaka stawka za godzine w sistema poland na fiacie jako operator wozka widlowego?!

Rasdamer
@Nowy

15 z groszem plus 18% premii

Luk
@Rasdamer

Jak 15 zl bruto? Przeciez minimalna stawka to 17 brutto!!!

Rasdamer
@Luk

Zapytaj się w kadrach kadrowa Ci wyjaśni czemu

Zaintersowany

Dzień dobry czy orientuje się ktoś czy beda przyjęcia - straciłem prace a słyszałem od znajomych że w Sistemie jest spokojnie i umowa o pracę bez problemów- pilnie prosze o info

Witam. Mam okazję pracować w spm od kilku miesięcy i stwierdzam, że jest to nawet dobra praca. Atmosfera jest luźna i nikt nikogo nie pogania, kasa jest średnia, ale w stosunku do pracy wydaję się nawet niezła. Nie miałem okazji pracować w wielu innych podobnych zakładach, ale po opowieściach kolegów z pracy o poprzednich pracodawcach, widać że gdzie indziej jest gorzej. Jedną z większych wad jest za to nikła możliwość awansu. Wyższe stanowiska są zarezerwowane albo dla naprawdę najlepszych (wykształcenie kierunkowe, dużo doświadczenia w zawodzie i spore umiejętności), albo dla tych z najdłuższym stażem, którzy mają znajomości. Tak czy inaczej firma godna polecenia.

prACA

wAIDMO CZY bedzie jaks praca dla nowych jakieś PRZYJECIA szukam pracy

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ