Łódź

Opinie o Uniwersytet Łódzki Wydział Nauk Geograficznych Instytut Geografii Miast i Turyzmu

absolwent

Zgadzam sie, moze i studiowanie fajne ale też nie do konca, bo wykłądowcom brak jest szacunku dla studenta, poza tym ucza tylko teorii, zero praktyki, wiec na rynku pracy jest niepotrzebny i praca w zawodzie nie znajdziesz na pewno,

Andrzej 30

bzdury - studia co prawda fajne, interesujące ale po studiach to albo praca naukowa (dla wybranych) lub praca w handlu (Biedronka). Albo wyjazd do U.K. do innej fizycznej pracy. Odradzam studia na tym wydziale i na tym kierunku.

Zostaw opinię o Uniwersytet Łódzki Wydział Nauk Geograficznych Instytut Geografii Miast i Turyzmu - Łódź

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Uniwersytet Łódzki Wydział Nauk Geograficznych Instytut Geografii Miast i Turyzmu