Opinie o Jarosław Puda Firma Handlowo Usługowa Kontrast w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Jarosław Puda Firma Handlowo Usługowa Kontrast. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jarosław Puda Firma Handlowo Usługowa Kontrast o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jarosław Puda Firma Handlowo Usługowa Kontrast w Tychy

Student Nowy wpis

Nepotyzm uczelni sprawą powinien zająć się odpowiedni urząd. Praca po znajomości dla osób bez wykształcenia kierunkowego Dla Asi granowskiej Pakosz. Pozdrawiam Mietka Pakosza. Kobieta to zło wcielone! Oby takich Bóg szybko zabierał z tego świata a będzie piękniej.

Iwona

Zarobki są bardzo niskie, po wielu latach pracy w administracji płacą tyle co najniższa stawka krajowa. Obecne władze są nieudolne, nic nie robią w kwestii poprawy warunków finansowych pracowników adm.

Zofia Nowy wpis
@Iwona

Nie ma żadnej podwyżki stazowej, albo inflacyjnej? A umowa o prace chociaz jest?

Iwona Nowy wpis
@Zofia

0 podwyżek. Sytuacja finansowa pracowników jest fatalna i odchodzą doświadczeni z wieloletnim stażem.

Elżbieta Nowy wpis
@Iwona

Jest tylko goła najniższa?

Zofia

Dobrze że studenci zostawiają tutaj swoje opinie ale co z pracownikami? :) Jak praca na tej uczelni, czy stawka jest adekwatna do obowiązków?

Artur

A szukają może osób do pracy teraz? Pracowałem w dziekanacie innej uczelni, spoza Łodzi 9 lat, i mam nadzieję, że będę tu mógł robić to samo.

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Jarosław Puda Firma Handlowo Usługowa Kontrast? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Karol

Czy uniwersytet działa już stacjonarnie ?

Milo

Powiem tak ja miałam okazję studiować turystykę. Uczelnia jest fajna, program tez bardzo fajny. Wykładowcy w większości są profesjonalistami, niestety jest kilka osób przez które można stracić nerwy i wiarę ze jest sprawiedliwość. Prof. Jacek Kaczmarek to najbardziej nieodpowiedzialny i nie przyjemny wykładowca z jakim miałam okazję współpracować. Jest to człowiek o niebywałym intelekcie ale jest bardzo mściwy i niesprawiedliwy. Nie potrafi przekazać wiedzy, Jeśli coś mu się nie spodoba nie ma szans żeby zaliczyć u niego egzamin, gdyż zadaje pytania nie związane z tematem przedmiotu. Najgorsze jest to za sprawia wrażenie poważnego i godnego zaufania człowieka i wykładowcy. Jako promotor odradzam. Wybiera pare osób które są ulubieńcami i ich wiedzy nie weryfikuje, natomiast osoby które mają odmienne zdanie są na zajęciach przez niego w pewien sposób poniżane różnymi „docinkami”, a finalnie są zmuszone do dobrowolnego zrezygnowania ze studiów lub po prostu nie maja zaliczonego u niego przedmiotu. Ja rozumiem ze studia to jest wiele pracy i poświęceń, jest wielu wykładowców na tym wydziale którzy są wymagający ale nie robią takich przykrości i świństw jak prof. Kaczmarek tylko są sprawiedliwi. Stanowczo odradzam kierunek na tym wydziale jeśli ma mieć się styczność z Profesorem. Jeśli chodzi o resztę byłam naprawdę zadowolona , plusem są też rewelacyjne wyjazdy terenowe które są okazja do nauczenia się czegoś nowego a przy tym są świetna zabawa dla całego roku ;)

absolwent

Zgadzam sie, moze i studiowanie fajne ale też nie do konca, bo wykłądowcom brak jest szacunku dla studenta, poza tym ucza tylko teorii, zero praktyki, wiec na rynku pracy jest niepotrzebny i praca w zawodzie nie znajdziesz na pewno,

Andrzej 30

bzdury - studia co prawda fajne, interesujące ale po studiach to albo praca naukowa (dla wybranych) lub praca w handlu (Biedronka). Albo wyjazd do U.K. do innej fizycznej pracy. Odradzam studia na tym wydziale i na tym kierunku.

Zostaw merytoryczną opinię o Jarosław Puda Firma Handlowo Usługowa Kontrast - Tychy

• Jak się pracuje w Jarosław Puda Firma Handlowo Usługowa Kontrast?

Zobacz opinie na temat firmy Jarosław Puda Firma Handlowo Usługowa Kontrast tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jarosław Puda Firma Handlowo Usługowa Kontrast?

Jarosław Puda Firma Handlowo Usługowa Kontrast