Centrum Handlowe E. Leclerc

Tychy

Opinie o Centrum Handlowe E. Leclerc

Gosc

Praca w tym sklepie to totalna porażka. Zanim wybierzecie ten sklep ZASTANÓWCIE SIĘ DWA RAZY. Omijajcie to miejsce jako pracę z DALEKA. HAŃBA nic dodać nić ująć

GOŚĆ

W tym sklepie poniżają pracowników na KAŻDYM DZIALE...Nie polecam pracy w tym sklepie na ŻADNYM stanowisku, zero szacunku do pracownika. Poniżają przy klientach..

lukasz

NIE POLECAM PRACY W TYM SKLEPIE!!! KIEROWNICZKA SKLEPU LUB INNA OSOBA PROWADZĄCA REKRUTACJE ROBI SOBIE JAJA Z OSÓB SZUKAJĄCYCH PRACY-ZAMIESZCZA OGŁOSZENIA NA RÓŻNYCH STRONACH INTERNETOWYCH PO CZYM DZWONI NA NUMER PODANY W CV I PO ODEBRANIU NIE MÓWI ANI SŁOWA I PO CHWILI ROZŁANCZA SIE-TO JEST KPINA! OMIJAĆ TEN SKLEP Z DALEKA.

GOŚĆ !!!

Jeżeli nigdy nie pracowałeś w E.Leclerc u zastanów się dwa razy zanim się tam wybierzesz !!!

WrednyKandydat

Ta baba, działająca na zasadzie frenczyzy ma chyba problemy w kontaktach z ludźmi. Jest to kolejna sfrustrowana, zakompleksiona jędza, która nie ma pojęcia w jakim mieście się znajduje, gdzie pracuje, za to obraża i poniża ludzi na rozmowach kwalifikacyjnych. Ten babsztyl powinien zostać ukarany sądownie....

Zostaw opinię o Centrum Handlowe E. Leclerc - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Handlowe E. Leclerc