Centrum Handlowe E. Leclerc

Tychy

Centrum Handlowe E. Leclerc

Opinie o Centrum Handlowe E. Leclerc

Pracodawco! Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Grzegorz Brzęczyszczykiewicz

Firma tylko dla desperatów.

Nadszyszkownik

Nie polecam pracy tam nikomu!!!! Ogólnie to porażka. Pracownika mają za nic.

Obiektywny

Klimat warunki i płaca porażka. Nie polecam.

Rydz

Kolego pracowałem tam ,poszukaj sobie innej firmy jeśli jesteś przy zdrowych zmysłach.

Billy Tape

Firma porażka, płace niskie ,ogólnie niekorzystne wrazenie. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem...

ZAWIEDZIONY

Uciekaj z tej firmy, rodziny nie utrzymasz z Leclerca, co najwyżej zostaniesz bohaterem za utrzymanie rodziny za 1800 zł , uwierz człowieku że można znaleźć lepsza pracę .Ja też się bałem odejść a teraz mam prawie dwa razy tyle co tam i w końcu mogłem sobie pozwolić na samochód bo wcześniej nie było takiej opcji gdzie po opłaceniu wszystkiego zostawalo 500 zł.

Pollack

Kiepski pracodawca, słabe płace, brak możliwości rozwoju, częsty mobbing ze strony kierownictwa.

Pracowałem w tej chorej firmie. Nigdy nie polecam . Nie mowiac o właścicielach. Omijajcie szeroka drogą

Marry Lou

Tak naprawdę w tej pracy największym problemem jest wypłata, która jest śmieszna. Pracy jest pięć razy więcej niż ludzi, wypłaty pięć razy mniej niż za wykonaną pracę. Generalnie między pracownikami atmosfera jest świetna, ale na tym się kończy. Kierownicy spoko, ale szefostwo jak to kolega wcześniej napisał - rodzinny kabaret!!!!!

hanys

Jeden wielki (usunięte przez administratora) omijać. beznadziejnie. soboty za wolny dzień do oddania to masakra... Żeby były płatne to byłoby ok. Brak poszanowania o to prawda o ładnym markecie z zewnątrz - atmosfera tragiczna. Można robić pieniądze szanując innych. Duża rotacja ludzi. Czytajcie i nie idźcie tam jeśli macie tylko możliwość znalezienia innej pracy.

Brak słów

Ogłoszeń dużo bo ludzie sami odchodzą. Kadra kierownicza zwykłego pracownika ma nie powiem gdzie. Wypłaty masakra Wyzysk, wyzysk i jeszcze raz wyzysk! Świąt ludzie nie mają, szefostwo jakby mogło, to by kazało spać pracownikom w firmie. Rodzinny kabaret!

Rufus

Dlaczego w tej firmie wciąż są nowe oferty pracy? Naprawdę myślisz, że firma bez przerwy tworzy nowe stanowiska? Otóż nie, poziom zatrudnienia jest ciągle ten sam, tylko ludzie się zmieniają. Ogłoszenia nie znikają z netu bo każdy kto tam przychodzi do pracy zaraz sam sie zwalnia. Jak to faktycznie jest? Po prostu praca za gówniane pieniądze. Porażka!!!!

KANDYMEN

Skoro przeczytałaś tyle opinii i nadal masz wątpliwości to idź i się przekonaj. Radzę omijać szerokim łukiem...

Bartosz

@Madonna, może jednak są jakieś pozytywne strony pracy w E. Leclerc? Powiedz co Twoim zdaniem poprawiłoby sytuację w firmie? Zachęcam do dalszych wypowiedzi w tym wątku.

Madonna

Nawet nie myslcie o zatrudnieniu sie tutaj. Pracowalam i wiem co mowie. Do dzis wyczerpana jestem psychicznie i fizycznie. I to wszystko za grosze....

xxxxx

Zanim podejmiesz decyzję trzy razy się zastanów, następnie zadaj sobie pytanie: Czy na pewno nie ma normalnej firmy w której można się zatrudnić? I czy to już jest Twoje ostatnie stadium desperacji? Poczytaj wpisy poniżej. Ostrzegam wszystkich przed praca w tej firmie. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest wszystko ładnie, pięknie i kulturalnie a potem szefowie traktują ludzi jak śmieci. Wyzwiska i wulgaryzmy od rana do wieczora. Tam sie po prostu nie da pracować bo atmosfera jest fatalna. A kierownictwo nie zna się na niczym szczególnie na prowadzeniu magazynu, bez tych chłopaków d*** zbita i bankrut Dlatego ostrzegam wszystkich, którzy znajda ogłoszenie do pracy w tej firmie. Ogłoszenie nie znika z netu bo każdy kto tam przychodzi do pracy zaraz sam sie zwalnia. Porażka!!!!

WrednyKandydat

Byłem u nich na rozmowie. Stawki tak niskie że szkoda benzyny na dojazd. Tylko dla desperatów.

Martin

Nie ładuj sie tam! traktują ludzi jak niewolników!

Ozjasz Goldberg

Ludzie odradzam pracę w tej firmie,ta firma was wyżuje a potem wypluje. Nikt tam nikogo nie szanuje.

Kania

Taka jest to 'rodzinna' firma ze najlepiej (usunięte przez administratora) szarego pracownika, a premie i podwyżki dawać tym co najmniej robią i potrafią dobrze pocisnąć bajere :)

Anonymous

Ta firma to średniowiecze wynagrodzeń i skansen technologii logistycznej. Nędzne wynagrodzenie i w kierownictwie kobiety ,które nie maja pojęcia o zarządzaniu i ośmieszaja się przed całą załogą......E. Leclerc - Tychy = słaby pieniądz.

robol

Skansen i mobing

Bartosz

@Lord Vader czy już dłuższy czas nie pracujesz w Centrum Handlowe E. Leclerc? Może od tego czasu zmieniło się coś w tym miejscu, o czym warto wspomnieć? @jjj Masz może wiedzę na temat obecnej sytuacji w firmie? Wiadomo, że praca w sklepie jest ciężka i wymagająca, ale może dzięki zgranej atmosferze można tu pracować ?

jjj

Myślę, że szkoda po powyższym cokolwiek dalej rozwijać i tłumaczyć. Szkoda na tę firmę czasu.

Lord Vader

Ogólnie rzecz biorąc pracowałem w podobnej firmie w podobnych warunkach, dlatego takie rzeczy nie są mi obce, ale jakieś 8 lat temu. Jak widać postęp niektórych firm zatrzymał się wraz z wejściem do UE. Dzięki Bogu już tam nie pracuję :) ale dla osób o mocnych nerwach, lubiącą pracę pełną wyzwań, nieoczekiwanych zmian akcji, nieprzewidywalną to jak najbardziej polecam! Jeżeli ktoś jest chętny to niech sam sprawdzi jak wygląda tam praca

Paranoja

NIE SKŁADAJ PAPIERÓW BO BĘDZIESZ ŻAŁOWAŁ JAK CIĘ PRZYJMĄ UCIEKAJ !!! CHCESZ PALECIAKIEM CIĄGNĄĆ 700KG NAWET JAK MASZ UPRAWNIENIA NA WÓZKI !!! Zastanówcie się kilka razy za nim zatrudnicie się w tej firmie!! (usunięte przez administratora) . kiła i mogiła.....

Abrakadabra

Brak planowania i myślenia na przyszłość. Niskie pensje i duża rotacja.Market dla ludzi bez perspektyw. Motywacja tylko negatywna. Błędy i porażki wyolbrzymiane na miarę katastrofy humanitarnej. Sukcesy i załatwione sprawy - zupełny brak odzewu. Generalnie firma dla desperatów.

Scyzor

Miałem wątpliwą przyjemność pracować w firmie. Jeśli pragniesz poznać prawdziwych "Januszów biznesu", firma E.Leclerc jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Podstawa wynagrodzenia jest skandalicznie niska i wy się dziwicie, że przez tyle czasu nie możecie znaleźć pracowników. Zastanówcie się kilka razy za nim zatrudnicie się w tej firmie!! Nie płatne soboty, praca czasami na akord, charytatywnie, bo możesz łaskawie sobie wziąć dzień wolny. Może i wypłacą Ci kasę na czas, ale jaką kasę, śmiech na sali ,nie adekwatna do wykonanej pracy, wręcz jałmużna;

BALCER

A zastanowiłaś się dlaczego w tej firmie wciąż są nowe oferty pracy? Naprawdę myślisz, że firma bez przerwy tworzy nowe stanowiska? Otóż nie, poziom zatrudnienia jest ciągle ten sam, tylko ludzie się zmieniają. Jak to faktycznie jest? Skoro przeczytałaś tyle opinii i nadal masz wątpliwości to idź i się przekonaj. Jeżeli możecie to szukajcie innej pracy bo w tej za friko nic się nie zmieni na lepsze. Zamiast coś robić aby przyciągnąć ludzi to jeszcze bardziej ich gnębią. Praca za gówniane pieniądze.

Waldi

Porażka to mało powiedziane. Nie warto się zatrudniać .Ciężka praca nie warta świeczki. Płace masakryczne !

Zostaw opinię o Centrum Handlowe E. Leclerc - Tychy

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Handlowe E. Leclerc