Opinie o Centrum Handlowe E. Leclerc w Tychy Budowlanych 75

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Centrum Handlowe E. Leclerc. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w Centrum Handlowe E. Leclerc o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Handlowe E. Leclerc w Tychy Budowlanych 75

lol

Marny pracodawca, nie ma nic do zaoferowania oprócz mobbingu i zaniżania wypłat pracownikom. Właściciele to (usunięte przez administratora) i sknery. NIE POLECAM

Nie polecam, sklep obiecuje stabilną pracę i słowa nie dotrzymuje, (usunięte przez administratora) pracowników na wypłatach(z wyjątkiem kierownictwa) i bez zgody pracowników udziela urlopu wypoczynkowego. (usunięte przez administratora)

zażenowana

Nie polecam działu ryby a także warzywa owoce gdyż kierowniczka o imieniu Aga jest delikatnie mówiąc niepełnosprawna umysłowo, nie radzi sobie z zarządzaniem działem, krzyczy na pracowników i ciągle szuka winy w pracownikach.

Czy w Centrum Handlowe E. Leclerc zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Xxx

Tak

Xxx

Tzn okres probny na umowę o pracę

Tychy
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
iwi

Na rybnym są rolady z łososia ze szpinakiem,UWAGA są meeeeega słone aż szczypie

wawa

Jak wyglądają zmiany, dla pracownika sklepu? Pracują od 7:21 czy też i nocki?

@wawa

Pracownicy sklepu pracują w godź. 5.00 - 13.00 i 13.00 - 21.00

duduś
@wawa

nie pchaj się tu,rotacja pracowników bo mało kto chce tu pracować,jeszcze chwila i tez się zwalniam

Gerard

Zmienić ochronę,pracujący tam emeryci uważają,że sa najważniejsi w firmie ,klientów traktuja jak podwładnych ,sami między sobą na głos głupie żarty ,papieros itd. Stoją przy wejściu jak bramkarze i się wyżywają ,jeszcze dać im pały najlepiej.

antek
@Gerard

A ty jesteś w porządku, miałeś maskę jak wchodziłeś do sklepu?. Pewnie nie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Centrum Handlowe E. Leclerc?

alkazar

Rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy - Centrum Handlowe E. Leclerc Tychy ul. Budowlanych 75.

Agnieszka
@alkazar

@alkazar widzę, że się orientujesz w sprawie. Potrzebuję się dowiedzieć ile miesięcznie płaci Leclerc kierownikowi na owocach/warzywach/rybach. Jest dzisiejsze ogłoszenie w sieci, nie wiem, czy warto startować.

@Agnieszka

hej, Agnieszka i co byłaś na rozmowie - kierownik owoce-warzywa-ryby. Tez byłam zainteresowana ogłoszeniem, nawet dzwonili , ale coś mi tam nie pasuje, nie wiem , może mi się wydaje. Bo drugi raz już to głoszenie zamieszczona w ciągu kilku tygodni. Dzieki za ewentualna odpowiedz . Asia

@alkazar

Ja bym nikogo dobrowolnie nie pchała do tego bajzlu

Niech prezesami zajmie się sanepid, BHP, pip, ktokolwiek, błagam, bo to jest niepojęte w jakich warunkach trzeba tam pracować, kazać pracownikom przebywać na sklepie w dobie epidemii z noeprzepisowa ilością klientów, kim są do cholery ci ludzie? Czy wy chcecie żeby doszlo do tragedii? Nie wierzę że na nich nie ma jakiegoś paragrafu , że robią co chcą. Ludzie (usunięte przez administratora) weźcie się w garść bo te pieniądze kiedyś wam bokiem wyjdą!!!!

On86

Jak to jest możliwe że do zamknięcia sklepu ok godziny a sklep pełen ludzi ,miały być ograniczenia po3osoby na kasę a tu patrzę co najmniej dwukrotnie więcej ,karać i jeszcze raz karać i to max 30 dychy powinno być dla takich pazernych pracodawców ,nie ja sami idą robić we takich warunkach i przy tym co się teraz dzieje

zniesmaczony były pracownik

Nie warto marnować swojego czasu na pracę w tej firmie. Wykorzystają Cię, wycyckają do zera a i tak ciągle będzie tylko mało, źle, nie tak. OMIJAJCIE TĄ FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM!

@zniesmaczony były pracownik

Proszę o informacje czy praca kierownik warzyw owoców ryb to będzie utopia ? Dzwonili do mnie z Leclerk ( wysłałam cv na to właśnie stanowisko) i nie wiem czy iść na rozmowę. Trochę sie obawiam , bo to drugie ogłoszenie na to stanowisko w ciągu kilku tygodni. Jeśli mogę prosić o rade ,będę wdzięczna . Asia

Waldi

Strzeżcie się wszyscy szukający pracy w Leclercu, to są wyzyskiwacze . Nie warto się zatrudniać . Ciężka praca nie warta świeczki. Płace masakryczne

@Waldi

Ta firma to średniowiecze wynagrodzeń i skansen technologii logistycznej.

@Kandydat

BIAŁY MURZYN

Pracowałem w tej parafirmie i nie polecam nikomu chyba że ktoś lubi jak ma się problemy o nic i ciągle podejrzewa pracowników o kradzież . Ogólnie chaos i niedomówienia,kierownictwo zakręcone,atmosfera kiepska. Gdyby choć płacili dobrze to człowiek by jakoś to może zniósł choć watpię. NIE POLECAM!!!

@BIAŁY MURZYN

WITAM,DNIA 23-GO (SOBOTA) LISTOPADA KUPIŁEM WRAZ Z OJCEM (JA 56 LAT OJCIEC 85 LAT) W LEKLERKU W TYCHACH AKUMULATOR CENTRY ZA 295,88,-(W TYM 30,-KAUCJA),AKUMULATOR POSIADAŁ NA CZOPACH PLASTIKOWE ZABEZPIECZANIA.PRZY KASIE SPYTAŁEM KASJERKĘ O GWARANCJĘ,SKIEROWALA MNIE DO PUNKTU OBSŁUGI KLIENTA,TAM PANI OZNAJMIŁA MI ŻE NA PODSTAWIE PARAGONU MOGĘ REKLAMOWAĆ (CHOĆ DOKLADNIE NIE PAMIĘTAM).PODCZAS ZAKUPÓW KILKAKROTNIE NOSIŁEM AKUMULATORY NA CZYTNIK (BYŁO ICH KILKA I WYBRAŁEM WŁAŚNIE TEN).POTEM AKUMULATOR ZAWIOZŁEM OJCU DO DOMU.PO KILKU DNIACH OJCIEC STWIERDZIŁ ŻE AKUMULATOR JEST NIEDOBRY,WIĘC GO ZAREKLAMOWEŁEM I WTEDY ZAUWAŻYŁEM ŻE JEST PODRAPANY,ALE CÓŻ TAM GO KUPIŁEM-TAM GO ZANOSZĘ.W PUNKCIE PANI PYTA MNIE O GWARANCJĘ,POWIEDZIAŁEM ŻE NIE OTRZYMAŁEM,PANI NA TO JAK TO NIE OTRZYMAŁEM,PRZY KAŻDYM AKUMULATORZE PRZYCZEPIONA JEST GWARANCJA (PRZY TYM NIE BYŁO),ALE PRZYJEŁA,PO DWÓCH TYGODNIACH AKUMULATOR BYŁ DO ODBIORU,EKSPERT STWIERDZIŁ ŻE AKUMULATOR JEST STARY ZUŻYTY,PODMIENIONY,JA TEŻ TO ZAUWAŻYŁEM,ALE NIE PRZYSZŁO MI DO GŁOWY,ŻE W SKLEPIE MOGĘ KUPIĆ STAREGO Z-BA,PANIE Z PUNKU POPROSIŁY MNIE ABY ODEBREŁ TEN AKUMULATOR,POWIEDZIAŁEM ABSOLUTNIE,ONE NA TO ŻE MIESIĄC BĘDZIE TU LEŻAŁ A PÓŹNIEJ MOGĄ MNIE OBCIĄŻYĆ KOSZTAMI MAGAZYNOWANIA (MAM TO GDZIEŚ).SPYTALEM CO MOGĘ ZROBIĆ,PORADZIŁY MI ŻE MOGĘ SPRAWĘ ZGŁOSIĆ DO RZECZNIKA PRAW KONSUMENTA,MIAŁEM TAK ZROBIĆ,ALE PANIE POWIEDZIAŁY ŻE I TAK NOC NIE WSKURAM,BO NIE UDOWODNIĘ TEGO ŻE TAK BYŁO,OCZYWIŚCIE PROSIŁEM ABY SPRAWDZIĆ TO WSZYSTKO NA MONITORINGU,PANIE POWIEDZIAŁY ŻE KIEROWNICZKA OGLĄDAŁA MONITORING (POZDRAWIAM PANIĄ KIEROWNICZKĘ,FAKTYCZNIE BYŁEM W TYM SKLEPIE O NOSIŁEM TEN AKUMULATOR).PSZĘ TO Z DUŻYM OPUŹNIENIEM,BO MIALEM NA TO MACHNĄĆ RĘKĄ,OJCIEC MÓWIŁ OLEJ TO,ALE NA 300,- ZŁOTYCH TO JA MUSZĘ TYRAĆ KILKA DNI (CHOĆ KASA BYŁA OJCA).PISZĘ TO RÓWNIEŻ DLATEGO ABY OSTRZEC INNYCH,ŻEBY ZWRÓCILI UWAGĘ NA TO CO KUPUJĄ,TERAZ KUPIŁEM JUŻ DRUGI AKUMULATOR PRAWIE O POŁOWĘ TAŃSZY,ALE CAŁOŚĆ MNIE SPORO KOSZTUJE.W OPINIACH SKLEPU WYCZYTELEM JAK LEKLERK PŁACI PRACOWNIKOM I NIE DZIWI MNIE FAKT ŻE KTOŚ ZAKOMBINOWAŁ W TAK PERFIDNY SPOSÓB I ZROBIŁ PODMIANKĘ AKUMULATORA.DAJCIE ZAROBIĆ LUDZIĄ O PRZY OKAZJI KONTROLUJCIE KOGO PRZYJMUJECIE,BO TRAFIŁA SIĘ WAM JAKAŚ (usunięte przez administratora) (TO MOJA OPINIA,MOGĘ SIĘ MYLIĆ).JEŚLI CHCECIE SIĘ WYTŁUMACZYĆ TO ZAPRASZAM KRZYSZTOF SZ.TYLKO Z KONKRETNĄ I KOMPETETNĄ OSOBĄ ( NIE TAK JAK W PUNKCIE OBSUGI,BO MUSIAŁBYM JESZCZE TROCHĘ COŚ NABAZGRAĆ NA TEN TEMAT). POZDRAWIAM KRZYSZTOF SZ.

leonid

Jakieś podpowiedzi jaką macie atmosferę między pracownikami? Warto składać cv?

Barbara

Jaki wymiar godzin pracy, jak z przerwami - czy są liczone do czasu? I jaki rodzaj umowy? Chodzi o stanowisko kasjera

Kerry
@Barbara

Praca na cały etat, 15 min przerwy liczony do czasu pracy . Umowa o pracę.

VADER

Omijać szerokim łukiem !!!

pracuś

Czy dlatego odradzacie, że w handlu nie można się lenić? Tu jest dużo pracy!!

BYŁY

Zanim podejmiesz pracę w tej firm przemyśl to dwa razy. Mają bardzo wysokie wymagania i oczekiwania, ilość obowiązków będzie zdecydowanie większa od tego co przedstawią na rozmowie kwalifikacyjnej, potrafią też pomiatać pracownikiem. Jeżeli zdecydujesz się na podjęcie pracy w tej firmie, to najpierw poproś o list intencyjny, bo może Cie spotkać niemiła niespodzianka przy podpisywaniu umowy, tak jak mnie.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Handlowe E. Leclerc - Tychy

• Jak się pracuje w Centrum Handlowe E. Leclerc?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Handlowe E. Leclerc tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Handlowe E. Leclerc?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Handlowe E. Leclerc?

Kandydaci do pracy w Centrum Handlowe E. Leclerc napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Handlowe E. Leclerc