Opinie o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tychy

skandal

Czas oczekiwania na posiłek w stołówce jest zbyt długi na montażu. Kolejka często kończy się przy wejściu do kantyny, przez co pracownik musi czekać po 5 min w kolejce, z czego 10 min zostaje na zjedzenie. Gorzej jest z 40 min przerwami. Jeśli pracownik schodzi punktualnie z przerwy to nie ma szans na napicie się kawy na przerwie . Zwrocie proszę na to uwagę, bo jeśli firma nastawia się na szybką rekrutacje to powinna za wczasu pomyśleć, że im większa ilość pracowników tym np. dłuższy będzie okres oczekiwania na posiłek, lub na kawe z automatu.......

Dziewczynka

Witam, czy Sistema Poland zatrudnia osoby z grupą inwalidzka?

@Dziewczynka

Nie

Iwona
@Marcin

Promont zatrudnia z tego co wiem ;-)

Marian
@Iwona

Jest podobno dużo firm które zatrudniają niepełnosprawny w okolicy, ale w Sistemie ich nie znajdziesz

Dziewczynka
@Marian

A moze pan podac nazwy tych firm? Maspex czy Romak mnie nie interesuje

abc

Jestem bardzo zadowolony z pracy, w zasadzie pod każdym względem. Chyba dużo zależy gdzie się trafi bo jak czytam niektóre komentarze to wydaje mi się, że albo ktoś zawsze będzie niezadowolony z pracy albo bardzo źle trafił i mówi o zupełnie innej firmie. Rzecz jasna, że warunków idealnych nie ma ale SP jest bardzo dobrym miejscem pracy.

Minionek

Pracowałem i w Tychach i w Gliwicach i powiem szczerze że lepiej się pracuje w Gliwicach. Atmosfera ok, GL mają swoje odchyly od normy... Ale są od tego żeby zarządzać zmiana, w taki czy inny sposób, grunt żeby wszystko było po ich myśli. GL Łysy raz jest do rany przyloz, a raz się czepia byle pierdul. GL Michał, też jest ok, ale tańczy jak mu Pani kierownik zagra... W końcu to jej pupilek, na którego nie można nic złego powiedzieć... TL to tylko z nazwy, bo nie mają nic do powiedzenia, w ogóle nie zarządzają swoim działem... wszystko robi GL... Chociaż były TL(usunięte przez administratora) Potrafiła zarządzać swoimi ludźmi haha brakuje jej... A Panie z biura... no cóż kawka, kawka i jeszcze może jedna kawka... Pani kierownik... rzadko wychodzi z biura, a jak już wyjdzie to tylko żeby pogadać przez telefon! Kierownik Szymon to chociaż z ludźmi rozmawiał! Płacą jak wszędzie, nie ma kokosow, brak jakichkolwiek podwyżek... Ale płaca adekwatna do roboty... ciężko się tu spocic haha ogólnie mogło by być lepiej, ale nie ma co narzekać, bo zawsze może być gorzej... pozdrawiam pracowników z Gliwic :)

logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Tychy
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Tychy
szymon

GL do (usunięte przez administratora) powinni występować w programie UCHO PREZESA brak szacunku dla pracownika zastraszanie a panie w biurze nadają się na funkcje dyrygenta orkiestry w biurze.(usunięte przez administratora)

ex GM
@szymon

Wiesz co, myślę, że trochę przesadzasz. Znam tą firmę – może i nie jest idealna (z drugiej strony - znajdź taką), ale jest spoko, szczególnie jak szukasz pracy z normalną umową, pełnym socjalem itd. Owszem są zasady, ale to normalne ze skoro płaca to chyba czegoś od ciebie wymagają. Ja w Gliwicach pracuje od prawie 3 lat i jestem zadowolony.

@szymon

@szymon, Twoja wypowiedź przedstawia Sistema Poland w niekorzystnym świetle. To, o czym piszesz, mam na myśli np. zastraszanie to bardzo poważne oskarżenia, które nie powinny być używane bez podparcia argumentami. Proszę Cię, żebyś pamiętał o tym, że na tym forum powinny znajdować się tylko rzetelne i wartościowe opinie o tej firmie jako pracodawcy.

Tak srak

tak czytam te wasze wypowiedzi to śmiać mi się chce ,no ale każdy ma prawo do swojej opinii,jeśli chodzi o łysego- pracuję dla niego i nie mam zastrzeżeń do niego. Może i jest trochę smieszniasty ale o sowich ludzi dba

@Darek, jak opisałbyś swoje stanowisko i warunki zatrudnienia do niego przyporządkowane? Mam tutaj na myśli, m.in. rodzaj umowy, system premiowy itp. Czy możesz korzystać w Sistema Poland z benefitów?

do dupy anioła

Jeszcze istnieją inne formacje np: PIP lub Sąd Pracy, wymagaj żeby ci dali do podpisania listę praw i obowiązków kórych Ciebie dotyczy będziesz miał podstawę do roszczeń pozdrowienia.

dupa anioła

TĘPOTA móżczka kierowniczki ma jeden zwój mózgu w....ięcej od kury cały czas dopierda....la się do wszystkiego,kura ma ma 2 zwoje mózgu: sra i je. A kierowniczka żre i sra i robi innym koło (usunięte przez administratora) Terror . mobing i inne squrwysy....ństwo No cóż są ludzie którzy mają brak hromosomu 21. Śmiech na sali

łebski łeb

Z jednym się zgodzę. Jak ktoś ma jaja i potrafi się odnaleźć w pewnych warunkach to i zarobi dobrze w tej firmie (i nie mam tu na myśli klepanie z ucha i lizania (usunięte przez administratora) a jak ktoś jest roszczeniowy bo myśli że mu się należy za to że tylko przyjdzie "łaskawie" na 8 h i po roku będzie " krzyczał" że JEMU to się należy .... No cóż niech idzie do biedronki albo innej stonki. Jak patrzę czasami na pracowników którzy przychodzą to zastanawiam się ( i są to czasami chłopy po 30 ) czy nie lepiej było by zatrudnić małpki z zoo one chociaż ogarną liczenie do 10 i podstawowe informacje. Pozdrawiam wszystkich nie zadowolonych . W każdej pracy są ci na górze i ci na dole. Ci drudzy albo pokazują palec albo miauczą na forach jak to jest źle w tym zakładzie albo innym . Życzę wszystkiego dobrego

Spoko

Ok. Zgadzam się po części z opiniami na temat naszej firmy. Ale parę lat tu jestem i nie ma tragedii. Kiero... fakt brak kultury _wieś. Nie wie co jest na dole i to ich błąd. Zarobki ~nigdzie Wam nie nasrają pieniędzy ~i to też prawda bo firmy umawiają się co do stawek. Wielkich różnic nie ma. A tu ciuchy są na łeb nie pada poopierdalać się też można. Ale wystarczy być zrobić to co trzeba i poczekać do wypłaty. Kto dziobie to dziobie i tak jest wszędzie. Tu miejcie wywalone na wszystko nie brać do głowy i będzie OK

Pracuje w centrali. na magazynie w Bieruniu. Praca jest bardzo fajna i atmosfera wśród ludzi genialna. Jedyny minus to średnie zarobki w stosunku do pracy. Fakt jest taki, że jak człowiek chce zarobić 3000 do ręki to musi poświęcić swój wolny czas i weekendy na to, a nie raz zostajesz poproszony do zostawania na nadgodzinach. Jak na Polskie standardy magazyn jest bardzo czysty, dbają o bezpieczeństwo pracowników i nie ma żadnych problemów z kierownictwem. Generalnie firma ma plus i jak ktoś chce pracować w dobrej atmosferze to nie ma na co narzekać. Znam osoby które pracują tam od początku tej firmy (tj 2011r) i nie zamierzają zmieniać pracy.

Grybus

Kiedy pracownik sistemy ma wolną sobote ?? ..... kiedy w piątek umiera ;)

Roman

Konkurencja jest w regionie. Ale ja polecam przede wszystkim za atmosferę. Jak chcesz pracować to jest ok. Jak chcesz się obijać i dostawać kasę z nieba to zapomnij. Pieniądze w miarę ok (zawsze może być lepiej). Ale jakby było tak źle to bym zmienił. . Po 3 latach wystawiam 5gwiazdek.

kolega po fachu

Panowie wózkowi chwytakowi z wyrobów gotowych z Łodzi, ile macie brutto podstawy, ile dodatku indywidualnego oraz ile premii miesiecznej?

Ummm

Desiderata Max Ehrmann, 1927 r. Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech, i pamiętaj, jaki spokój można znaleźć w ciszy. O ile to możliwe, bez wyrzekania się siebie, bądź na dobrej stopie ze wszystkimi. Wypowiadaj swą prawdę jasno i spokojnie i wysłuchaj innych, nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoją opowieść. Unikaj głośnych i napastliwych, są udręką ducha. Porównując się z innymi, możesz stać się próżny lub zgorzkniały, zawsze bowiem znajdziesz gorszych i lepszych od siebie. Niech twoje osiągnięcia, zarówno jak i plany, będą dla ciebie źródłem radości. Wykonuj swą pracę z sercem, jakkolwiek byłaby skromna; ją jedynie posiadasz w zmiennych kolejach losu. Bądź ostrożny w interesach, na świecie bowiem pełno oszustwa, niech ci to jednak nie zasłoni prawdziwej cnoty. Wielu ludzi dąży do wzniosłych ideałów i wszędzie życie jest pełne heroizmu. Bądź sobą, zwłaszcza nie udawaj uczucia, ani nie podchodź cynicznie do miłości, albowiem wobec oschłości i rozczarowań ona jest wieczna jak trawa. Przyjmuj spokojnie, co ci lata doradzają, z wdziękiem wyrzekając się spraw młodości. Rozwijaj siłę ducha, aby mogła cię osłonić w nagłym nieszczęściu. Nie dręcz się tworami wyobraźni, Wiele obaw rodzi się ze znużenia i samotności. Obok zdrowej dyscypliny bądź dla siebie łagodny. Jesteś dzieckiem wszechświata nie mniej niż drzewa i gwiazdy. Masz prawo być tutaj. I czy to jest dla ciebie jasne czy nie, wszechświat jest bez wątpienia na dobrej drodze. Tak więc żyj w zgodzie z Bogiem, czymkolwiek się trudnisz i jakiekolwiek są twoje pragnienia. W zgiełku i pomieszaniu życia zachowaj spokój ze swą duszą. Przy całej złudności i znoju i rozwianych marzeniach jest to piękny świat. Bądź uważny. Staraj się być szczęśliwy.

@Stary pracownik, ten wątek poświęcony jest oddziałowi Sistema Poland znajdującego się w Tychach. Ważne, żeby znajdowały się w nim tylko wpisy dotyczące tego właśnie oddziału, ze względu na osoby poszukujące zatrudnienia w tej akurat lokalizacji.

Stary pracownik

Co tam slychac w Sistemie w Gliwicach ? Na lepsze czy na gorsze się zmieniło odkąd sa 2 zmiany ?

@INTERNET, Twój wpis nie jest do końca jasny, szczególnie dla osób nie mających nic wspólnego z Sistema Poland, którzy dopiero poszukują informacji na temat zatrudnienia w tej firmie. Czy w związku z tym, mógłbyś go merytorycznie rozwinąć? Jak przedstawia się Twoje doświadczenie z tym pracodawcą?

INTERNET

Czy ilość zmarnowanego czasu jest wystarczająca w stosunku do osiągniętego celu? Mam nadzieję że SPM zaprzestanie stosowania chamskich praktyk w jakości 10m poniżej poziomu mułu! Nie będziemy dalej zniżać się do Waszego poziomu. Konkurujcie z innymi etycznie jeżeli w SPM wiedzą co to ETYKA i FAIRPLAY. Mam nadzieję że weźmiesz to sobie do serca !

Zostaw merytoryczną opinię o BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tychy

• Jak się pracuje w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 13 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 8 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BCUBE POLAND LOGISTICS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ