P.P.U.H. GIGA-MONT Sp. z o.o.

Mikołów

Opinie o P.P.U.H. GIGA-MONT Sp. z o.o.

bombel 2010-02-11 14:34:50
Zero profesjonalizmu,szef siedzi w Niemczech i liczy kase. Niestety takich firm jest mnóstwo więc nie chcę więcej pisać niż ponadto bo to nir ma sensu.W Giga robota tylko dla desperatów.Praca na przeczekanie i nic więcej.
bolo 2010-03-26 14:30:48
Jestem innego zdania, pracowalem tam,idzie "dogadać się" z szefostwem, chodzi mi o osoby ktore kierują firmą( w polsce). Wlasciciel faktycznie z zagranicy, kadra zażądzajaca, jest ok. Firma nie duza,praca fizyczna. Ja osobiscie bylem zadowolony.
jojo 2011-10-27 13:42:17
wiele lat juz robia, i nie ma źle.
frodo 2014-02-22 23:00:52
Pracowałem tam pare tygodni ae jak zobaczylem wypate to podziekowalem bo duzo lepiej wyjde na zbieraniu puszek przez 4 h dziennie niz pracowac tam po 8 h dziennie masakra odradzam kazdemu.
yeti 2014-02-28 10:19:09
Jednym słowem: LIPA
CJ34 2014-03-06 18:06:48
Masakra jak sie to przeliczy na gdoziny to wychodzi jakies 4 zl na h :(
piguł 2014-05-15 19:35:44
Lol czytam czytam i sie zastanawiam czy Wy nie wiecie na jakich warunkach się przyjmujecie? Trzeba byc skonczonym idiota zeby przyjac sie w ciemno a potem skamlec ze kasy malo. no fakt kazdy szef zly bo pracowac kaze. Osobiscie ide tam na rozmowe i jak mi warunki nie beda pasowaly to JEJ PO PROSTU NIE WEZME!!!!
ddd 2014-10-19 15:55:03
teraz potrzebują do kontroli
ryl 2014-11-26 08:29:10
Odpowiadam "Kilofowi"i jednocześnie temu z nickiem "xentrix". Panowie jakby to było możliwe co piszecie to dawno by tak było! Przecież pracodawcy uwielbiają taki stan rzeczy jaki jest czyli duże (kilkunastoprocentowe) bezrobocie. Daltego mogą wybierać a ich dewiza to "Kto będzie pracował za mniej?". A to co wy piszecie że to oznacza że masz głodować i przeczekać aż pracodawca da więcej? Wy to chyba górniki z emeryturą albo renciści ze stałym dochodem. Tak więc panie "xentrixie"to ty jesteś debilem w... marixie!
Warmion 2015-02-04 08:16:10
Giga-mont oferuje wszelkiego rodzaju uchwyty do szkła i jest to w zasadzie jedyny produkt jaki oferują. Inną kwestią są usługi, obróbki mechanicznej, polerowania czy szlifowania, które wykonuje firma. Zastanawiam się jaka jest szansa na to, aby rozszerzyć profil działalności, czy klienci pchają się drzwiami i oknami po te konkretne uchwyty i nic innego nie chcą?
marcin 2016-05-11 13:43:06
Nic nie ma ale może to tylko zapowiedź @anotoś oni większość zamówień robią jednak za granicę więc może niedługo będą potrzebować ludzi, żeby to ogarnąć a podobno są ok w tym co robią więc może i będzie tego wszystkie więcej
Zostaw swoją opinię o P.P.U.H. GIGA-MONT Sp. z o.o. - Mikołów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.P.U.H. GIGA-MONT Sp. z o.o.