Opinie o Mirex w Bielsko-Biała

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Mirex. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Mirex o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mirex w Bielsko-Biała

Lady

Cześć. Jak wygląda Temat pracy na stanowisku PH. Atmosfera, teren, godziny pracy, zarobki,konkursy,wsparcie , korzystanie z narzedzi w czasie wolnym. Jaki jest zespół?

Bożena
@Lady

Cześć, piszę tylko żeby zapytać, czy udało ci się już zdobyć informacje na temat tego stanowiska? Bo jeżeli tak, to czy mogłabyś się podzielić nimi? Wielkie dzięki.

Bonzo

Panowie Prezesi prosze czytać i wyciągać wnioski i weźcie się wkoncu za kierownictwo zwłaszcza kier.transp. bo przez to ludzie nie chcą tu pracować

St
@Bonzo

Jego już dawno być nie powinno na tym stanowisku....i ludzie do pracy by byli I atmosfera była by przyjemniejsze ..no ale może wkoncu włodarze tej firmy kiedyś zmadrzeja I wyciągną wnioski z postawy I traktowania ludzi przez tego delikwenta...

Tele tubis
@St

Gość porażka jest tam tylko po to zeby tuszowac wybryki jego ; ludzi; niejednokrotnie niezgodne z prawem.

Fizzi
@Bonzo

Dokładnie..gdyby go nie było wszystko by wyglądało normalnie A I ludzie dobrzy pracowici I którzy chcą pracować mieli by swój udział w rozwoju firmy...a tak to jeden delikwent niszczy I wizerunek firmy I atmosferę...wiec wkoncu trzeba by było wyciągnąć wnioski I dokładnie się przyjrzeć pracy I nie tylko wyżej wymienionego pana...

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Mirex?

Ogólnie jak będziesz 3 na 5 dni w pracy to jesteś idealnym kandydatem na członka tego zespołu.

On

Na bogato ????

Siemaa

Sezon na trany uważam za otwarty.

Brawo trafiłeś w sedno , jeszcze będziesz mięć dużą premię

Jak wygląda grafik pracy dla kierowcy w Mirexie? Czy praca jest od poniedziałku do piątku czy również wchodzą w grę weekendy? Jak wygląda system zmianowy? Ilu pracowników liczy zespół?

Anal
@Ewa

Dzwon do kiera on ustala robotę jak jesteś jego ziomkiem to pracujesz jak chcesz, jak nie to zrobisz od 6 do 19 ,20 palet rozładunek Renczny dzień w dzień, soboty do13.

Magazynier

NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
Elo

Smiech na sali policja niech do kóz podjedzie tam mieszka największy ananas

Jorg
@Elo

Największy ananas to mieszka gdzie indziej I zajmuje znacznie wyższe stanowisko niż ten z kóz....

Uszal
@Jorg

NIE MA TEMATU.

Frog
@Uszal

I radź sobie sam.....

Fak
@Frog

Jest was 2 poradzicie SE.

Firma bez jakiej kolwiek przyszłości kierownictwo porażka dobrzy ludzie tam pracują co chcą pracować ale nie z taką kadrą

Dadzia
@85

Kierownictwo jest bardzo dobre i bardzo serdeczne mają wielkie serce powodzenia i wielkich sukcesów dla Kierownictwa????????

@85

To jak to w końcu wygląda faktycznie? Wasze opinie są skrajnie różne i zastanawiam się w co wierzyć.. Może ktoś jeszcze z pracowników Mirexu mógłby się na ten temat wypowiedzieć?

slonik

Zwolnili ludzi z magazynu by zatrudnic nowego dyrektora, ktory kiedys byl jakims regionalnym tesco... Chociaz zatrudnianie na decyzyjnym stanowisku osobe ktora doprowadzila poprzednia firme do upadku, jest (usunięte przez administratora) przedswiewzieciem

Paleciak

Wszystkiego dobrego w Nowym roku a elicie życzę kotroli policji skarbowej należy się wam.

Bogdan

Pracujesz w Mirex i możesz mi powiedzieć jakie jest tu podejście przełożonych do pracowników? Ciekawi mnie też czy firma przyjmuje osoby bez doświadczenia, powiesz mi co wiesz na ten temat? Czekam na Twoją odpowiedź.

od kierownika transportu

dziękujemy magazynowi za złożenie paczek na święta . Naprawdę były obfite .

Misi

patologiczna firma kierownik Transportu jakiś menel z ulicy śmiech na sali

Jasiek

Kierownik transportu i kadrowa to jedna (usunięte przez administratora) zero zasad zero przestrzegania praw człowieka i przepisów

Czy można liczyć w Mirex na prywatną opiekę medyczną?

Zigi

Tak mentalna????

roger

Jak widac , od lat droga w jedna strone . Kiedys bedzie zdezenie ze sciana ! Kapital firmy to teren i budynki , jako zabezpieczenie .

John
@roger

Tak kolego oczywiście...Pod warunkiem że 1szy etat bierzesz w całości A drugiego część....

Flinston

100% prawdy co kolega napisał żadnej sciema

Magazynier

Idą zmiany ... Zmiany idą brawo :))) szkoda że na gorsze

Daro

Nie polecam pracy w tej firmie to co tam się dzieje to paranoja.

Szoferak

Witam serdecznie. Chciałbym przybliżyć potencjalnym kandydatom warunki panujące w firmie Mirex na stanowisku kierowcy kategorii "C". 1.BHP - Nie z nami te numery. Bezpieczeństwo i higiena pracy nie istnieje. Firma nie szkoli, nie wydaje nowym pracownikom odzieży ochronnej, w magazynie wysokiego składowania nie widziałem pracownika w kasku... ( za to w okularach przeciwsłonecznych tak ) 2.FLOTA - złom. Auta które zostały wyprodukowane, kiedy firma Mirex zaczynała istnieć, brak klimatyzacji, fotele pneumatyczne niesprawne. Uczciwie trzeba przyznać, że auta sprawne pod kątem podstawowej mechaniki ( by przechodziły przeglądy ) 3.ATMOSFERA W PRACY - Załoga w Mirexie to ludzie z "łapanki" chcesz pracować to pracujesz. Trudno do takich pracowników mieć pretensje. zależy na kogo trafisz, bo jazda jest zazwyczaj w podwójnej obsadzie. Jeden jest miły i pomocny, będzie Cię próbował czegoś nauczyć drugi... wiadomo niekoniecznie i tu możesz trafić naprawdę tragicznie. Na magazynie podobnie. Jeden udaje, że Cię nie widzi, drugi jak ma dobry dzień będzie pomocny. KIEROWNICTWO - Tu z przykrością trzeba stwierdzić, że ryba psuje się od głowy... Kierownik zachowuje się bardziej jak uliczny, kilkunastoletni watażka niż dorosły człowiek, który organizuje pracę grupy ludzi. Z tak złym traktowaniem ze strony osoby zarządzającej w mojej kilkuletniej karierze w transporcie ciężkim ( a i poza nim ) się jeszcze nie spotkałem. Chyba największy problem tej firmy. 4.WYNAGRODZENIE - Umowa jest skonstruowana fatalnie... masz 2800 brutto i od tego są liczone nadgodziny ( jest ich trochę w "Mirexie" ) plus premia, która wynika z regulaminu. Rozmawiałem z kilkoma osobami z firmy i nikt nie czytał regulaminu. W sumie jak pozbierać to wszystko do kupy wychodzi podobno 3500 zł netto. Piszę podobno bo ja otrzymałem za cały miesiąc pracy około 2700. Jak będziesz chodził koło kierownika i śmiał się z jego prymitywnych żartów dostaniesz też premię paliwową, której wartość jest ustalana według wielkiej niewiadomej. Za taką pracę w roku 2020 stawka moim zdaniem zdecydowanie zbyt niska. 5.PODSUMOWANIE - Zdecydowanie nie polecam pracy w "Mirex". Ja trafiłem tutaj przez epidemię i szybko uciekłem... Jeśli potrzebujesz pieniędzy, ( kredyt, dzieci, inne okoliczności ) to możesz o pracy tu myśleć w charakterze przetrzymania. Praca dla kierowców "C" jest cały czas i nawet w tych ciężkich czasach znajdziesz dla siebie lepsze miejsce, gdzie będziesz pracował na nowym sprzęcie w atmosferze szacunku i współpracy. Sama praca jest tu ciężka ( całe palety skrzynek piwa i innego towaru, który niejednokrotnie musisz poroznosić po całym sklepie ) Podziwiam pracowników, którzy są tam kilka lat. Ale dla mnie nie to było najgorsze. Atmosfera, kierownictwo i sprzęt były nie do wytrzymania. Spędzanie połowy życia w takich okolicznościach to niestety kiepski żart... 6.ZAKOŃCZENIE - Dziękuję kierowcy z którym miałem przyjemność jeździć najczęściej za to, że pomógł mi przetrwać te 1,5 miesiąca i za to czego mnie nauczył ( była to dla mnie pierwsza przygoda z dystrybucją paletową ) Firmie i pracownikom życzę, by osoby do których Mirex należy przebudziły się ze snu, otworzyły oczy i zaczęły powolny i bolesny proces rekonstrukcji, mam nadzieję, że w przyszłości firma ta będzie miejscem przyjaznym dla pracowników, w którym otrzymuje się wynagrodzenie adekwatne do ciężkiej pracy i miejscem, do którego kierowcy oraz klienci będą chodzić z uśmiechem.

Bulii

Dzwoń do kiera

Rysiu

Przepraszam drugi najlepszy najstarszy pracownik na firmie dostaje dodatkowe pieniądze a uczciwi kierowcy nie ???

On
@Rysiu

Jakie pieniądze?

Czy zdarzają się nadgodziny w Mirex?

Ty

Kradzieże?

Zostaw merytoryczną opinię o Mirex - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Mirex?

Zobacz opinie na temat firmy Mirex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 26.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mirex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mirex?

Kandydaci do pracy w Mirex napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mirex