Opinie o "JANO" A.Serwatka Sp. J. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy "JANO" A.Serwatka Sp. J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w "JANO" A.Serwatka Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "JANO" A.Serwatka Sp. J. w Zabrze

xyz

Potrzebują tam ostatnio technologa do pracy. Jak się pracuje w technologii?

szef to fajny facet !!!

Były pracownik OCHRONY

Pozdrawiam pracowników firmy JANO, jestem byłym pracownikiem, który pracował w OCHRONIE w Waszej FIRMIE. Co do PANA [usunięte przez moderatora]to cieszcie się że go młody Szef - tylko jego kapusie tęsknią za nim. Sami opowiadaliście, że PAN[usunięte przez moderatora]był Bogiem, Carem i Władcą i czuł się właścicielem zakładu. Podporządkował sobie OCHRONĘ i mógł robić co chciał. Wywoził przy swoich zaufanych ochroniarzach co chciał i nie wstydził się tego, nie raz i nie dwa pijany rzucał im potem szynki za to, że nic nie mówią. Jego kolega ze wsi PAN [usunięte przez moderatora]nadal jakby mógł to by wynosił Krakowską Suchą tylko go jeden ochroniarz zawsze pilnuje i do niego przychodzi do kontroli, bo się boi jak jest na zmianie. PAN[usunięte przez moderatora] ma szczęście, że jego [usunięte przez moderatora] i zawsze mu coś pomoże. Ten człowiek nie nadaje się do kierowania ludźmi. Pisaliście na [usunięte przez moderatora]iedyś, ten Pan nadaje się na kierownika bo ceni swoją pracę, jest długoletnim pracownikiem i jego żona pracuje długo. Od początku jak pracowałem przychodził do kontroli na portiernie. A PAN [usunięte przez moderatora] wielki, młody kierownik-dzieciuch zgrywa Pana i nigdy nie przychodzi do kontroli. Co do Pani[usunięte przez moderatora] którą nazywacie [usunięte przez moderatora]- jest inteligentną kobietą i nie chce źle dla pracowników i szefostwa zakładu. Miejcie odwagę i chodźcie do NIEJ, wyłóżcie swoje żale, a na pewno WAS zrozumie. Bo wiem jak młoda pracownica słusznie pożaliła się na starszą to zwolniła tę starszą z paczkowni. Jest lekki zastój na zakładzie ze zbyciem towaru, ale na pewno będzie lepiej, na innych zakładach jest jeszcze gorzej. Musicie cenić tę pracę, którą macie, nikt Was nie trzyma. Jest przysłowie, sami piszecie, "nie podoba się to się zwolnij". Uwagi co do zostawiania telefonów na portierni - nie wolno wnosić, jest przepis z regulaminu. Jak kierownik by złapał takiego pracownika lub brygadzistę, że rozmawia przez telefon w czasie pracy lub na stołówce - do zwolnienia. Pozdrowienia dla [usunięte przez moderatora] kapusia od PANA[usunięte przez moderatora]który straszył wszystkich swoją tuszą i zrobił go brygadzistą. Już jak stoi to ciężko sapie.

nikodem

..a co to niby ma wspolnego z tradycja zreszta nawet cwiercwiekowa ?Z tego co ja widze sa w firmie pracownicy ktorzy tu pracuja owe cwiercwieku a sa tez karierowicze ktorzy tak jak wpdali to wypadli.Jak sie ktos obawia o swoje stanowisko to pisze co mu do glowy przyjdzie zeby zniechecic i zachowac swoja ciepla posadke a takich jest kilku.Jak ktos chce znac prawde wystarczy ze zapyta jakiegos starego pracownika a nie oszoloma.Pracowici ludzie nie boja sie o swoje miejsce w tej firmie co widac po ostatnich posunieciach.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie zakłady mięsne JANO.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
J23

Chłopie jak piszesz to nie pij, albo jak pijesz to nie pisz, spróbuj to co nabazgrałeś przetłumaczyć na jakiś cywilizowany język, bo chyba sam niewiele z tego rozumiesz.

saper

To co napisane jet napisane o tej firmie jest prawdą

nikodem

ktos tu sie obawia o wlasna (usunięte przez administratora) e bo jak przyjdzie lepszy wyleci slabszy tak jak wszedzie

Darek

Witam, znalazłem ogłoszenie o pracę na stanowisku "Główny Mechanik Maszyn i Urządzeń" możecie mi coś napisać o tym stanowisku i co stało się z poprzednim pracownikiem. Jestem po lekturze forum i mam mieszane odczucia,.

5x5

Jak tak dobrze bylo to wystarczy przeczytac pierwsza strone i sobie przypomniec.

sprawiedliwa

W naszej Firmie nie ma miejsca dla takich, którzy ją publicznie krytykują. Już nie długo z niektórymi będę mogła porozmawiać osobiście i wyjaśnić sprawę.

perełka

j23 - Jak uważasz , ze jest Ci żle to dlaczego blokujesz etat idż tam gdzie „ będziesz doceniony ”

J23

Tak, Perełka nie ze mną te numery, najpierw to musi się opamiętać szefostwo, jak tam tak długo pracujesz to kiedy były ostatnio jakieś podwyżki płac, bo na rynku jak dotąd nic nie potaniało, skoro obrałaś sobie nik \"perełka \"to pewno jesteś od czesania tych roboli z kasy, co mam rację? ale czytając twoje mrzonki to i tak prawdy nie napiszesz. pozdrawiam wszystkich roboli z Jano ,, nie lękajcie się \" bez was to mogą jedynie zamknąć ten zakład,

perełka

pracuję w tej firmie już dużo lat i uważam ,że wiele tych wpisów jest nieprawdziwych. to nie jest zła firma , każdy niech zrobi sobie ra (usunięte przez administratora) nek sumienia czy wobec firmy od której co miesiąc bierze wypłatę jest OK. wszyscy pracujemy na wizerunek tej firmy bo to nie Szef i Szefowa są kręgosłupem firmy tylko MY. jaki kręgosłup taki szkielet jak kręgosłup do (usunięte przez administratora) y to i szkielet do (usunięte przez administratora) y. lodzie opamiętajcie się !

lewiatan

Bardzo dużo tych opinii więcej negatywnych niż pozytywnych, moim zdaniem to wystarczyło by gdyby szef zaufał starym pracownikom, którzy szanują swoją pracę a przynajmniej szanowali bo teraz nie wiem czy mają jakieś inspiracje co do swojej firmy. Z tego co słyszę to kierownictwo zmienia się jak papier toaletowy w wc,podobnie jak w firmie\\\"[usunięte przez moderatora]\\",raz spadają z stołka raz podnoszą się, tak jak w polskim rządzie hehe :):):):):) Jedno co mogę powiedzieć to tek jak mój poprzednik,że do pracy powinno się iść z przyjemnością a nie jak na ścięcie. Dlatego też potem wychodzą efekty pracy ludzi jedni szanują, swój chleb powszedni,a co nie którzy guzik w głowie i przychodzą tylko robić karierę i zgarniać kaskę tzw.(niby fachowcy) Kiedyś narzekali wszyscy jak to źle się pracuje a co teraz odpowiecie????

jooo

i jak wam sie teraz tam precuje bo moj kumpel sie tam pcha i nawet cv zlozyl :)

mimi

a jak z pracą w działach administracyjnych? może ktoś wie czy da się wytrzymać? mam się tam zatrudnić i powiem że ma pewne obawy

muki

zaczołem tam własnie prace i powiem wam ze jak narazie to zaówazyłem ze kierownictwo jest lekko świrniete łaza tam i spowrotem jakby sraczke mieli haha dziwi mine jak ludzie potrafia sobie sami na wzajem zycie zepsuć zamias isc do pracy zadowolonym i by sie chcialo pracowac to czlowiek idzie jak na skazanie bo ciezko teraz z robota i chce szanowac to co ma ale i tak predzej czy pozniej peka i znika z tego czy innego cyrku wpadajac albo w jeszcze gorszy syf albo jakims cudem trafi sie w miare dobra firma w ktorej jeszcze mlodzi kierownicy swira nie dostali A TAK POZA TYM TO JANO FIRMY NIE POLECAM JESLI MOZECIE TO SZUKAJCIE CZEGOS ZE TAK POWIEM LEPSZEGO POZDRO :)

perełka

jestem związana z tą firmą wiele lat i przechodziłam w niej różne etapy od pogardy do uznania i odwrotnie. ale czytam czasami wasze wpisy i uważam ,że są krzywdzące dla Szefostwa.Moim zdaniem ich decyzje wynikają często z przekazu ludzi którzy są blisko nich ( a to twój problem czy jesteś w łaskach, czy w niełaskach)ONI słuchają, słuchają i ufają, że ci najbliżsi ich nie oszukują, a czy tak jest...? każdy rozgrywa tu swoją partię , a kto ją wygra ? ten kto zostanie. a czy uczciwie ? to się okaże ( w nie długim czasie)

równi

z tom równością to chyba tak nie do końca bo w sumie to idzie podać parę przykładów ludzie w dzisiejszym swiecie mają duże mniemanie o sobie i to ich z tacza na samo dno człowieczeństwa czyli wcale go nie posiadają

z górnej półki

W naszej firmie wszyscy są równi i nikogo nie dzielimy na półki a skoro ktoś takich działów dokonuje, to znaczy, że nie zalicza się do tej firmy. Stare porzekadło brzmi : " lepiej z mądrym stracić, niż z głupim zyskać "

Zostaw merytoryczną opinię o "JANO" A.Serwatka Sp. J. - Zabrze

"JANO" A.Serwatka Sp. J.
1.8/5 Na podstawie 354 ocen.

"JANO" A.Serwatka Sp. J.