Opinie o "JANO" A.Serwatka Sp. J. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy "JANO" A.Serwatka Sp. J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w "JANO" A.Serwatka Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "JANO" A.Serwatka Sp. J. w Zabrze

yyyyy

Mam pytanie jakie są zarobki na rozbiorze i po ile sie pracuje godzin. Chce zmienić pracę dlatego pytam. Z gory dziękuje.

widać dawno się zwolnił (aś/eś ) bo już tak nie ma :P jak piszesz

perełka

Misiek - nie podoba mi sie ta @ przed moim Nickiem ale przemilcze to. W Jano nie jest źle ale trzeba sobie zadac pytanie - czego oczekujesz? Jeśli chcesz zarobić to trzeba coś robić! Nie można improwizowac bo to na dłuższą metę się nie sprawdzi. znam duzo gorsze firmy, które na zewnątrz robią super wrażenie , a tak naprawdę to w środku piekło. Mam nadzieję, że firma przetrwa trudne dla wszystkich czasy i bedzie jeszcze ok. Chcesz mojej opini to Ci powiem -dużo zależy od Ciebie, mnie i całej reszty.Procedury trzeba przestrzegać, ale nie ma tragedii. Mam wrażenie, że idzie ku lepszemu.

Perełka

Sorry Misiek/ złe Cię zrozumiałam z ta @

Perełka

Aurelka - ty coś brałaś , bo takie bzdury opowiadasz, ze po samej flaszce to sie tak nie bredzi. Mozna wiele rzeczy pisać ale w JANO takich praktyk nie ma . Nie jest tak zle, a jesli Ci zle to brama otwarta .pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie zakłady mięsne JANO.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

Krzyś nie wierz w te bzdury, nigdy w tej firmie nie było jakichś zeszytów z nadgodzinami

bzdury piszesz aurelio,

perelka

Praca ok. Jeden warunek- uczciwość.

aurelia
@perelka

Tak perełka - zastanów się czy sam jesteś uczciwy. Jak wymagasz tego od innych to najpierw sam bądź uczciwy wobec pracowników (nadgodziny na zeszyt, druga lista wypłat) w sprawie płacy i nadgodzin, z podatkami wobec państwa i składkami do ZUS-u. Widać, że traktujesz innych oceniając siebie.

gość

A ile zarobi tam kierowca kat.B i po ile godzin pracuje ?

jo
@gość

praca 8h 4-12 zarobek ok 3000-3500zł.

@jo

hej. napisz do mnie na e-mila jak możesz malik@10g.pl mam parę pytań jeszcze. chętnie zadzwonię lub się spotkam na mieście gdzieś, jakby była taka możliwość był bym wdzięczny. pozdrawiam

@jo

a jeszcze mi powiedz praca od poniedziałku do soboty ? to zarobki fajne jak na reali polskie o ile prawdziwe heh .odezwij się na tego e-mila :)

PRZEMEK
@gość

Ja ta pracowałem w 2011 na rozbiorze i jakoś nikt takich zarobków nie miał

Hej

Cześć w tym zakładzie pracuje się po 8 godzin czy 12 ? ile jest zmian 2 -3 ? z góry dzięki za odp !

Do pana (usunięte przez administratora)!! Jak Boss (usunięte przez administratora)daje szanse to się go nie robi drugi raz Szanuje się szefa wiesz o czym mówię wiec ja o wszystkim wiem co robisz hahaha

tak jeden koło mostostalu zaraz za widuktem a drugi koło bumaru

YOYo

Dziękuje za odp jeszcze jedno pytanie dojadę tam z Zabrza Autobusem numer 14 ? jest tam jakiś przystanek blisko tego ?

YOYo

A może ktoś napisać gdzie ten Zakład dokładnie jest? to jest Zabrze Pyskowice ? Rokitnica ? Biskupice ?

@YOYo

zabrze mikulczyce pyskowicka 14-16 tam gdzie BEST

kolec

Mnie się tam pracuje dobrze mogło by być lepiej ale nie narzekam mam za co żyć i co odłożyć na zasłużone wakacje

siwaaa

Siwa

Daj cie se spokój z Jano małymi kroczkami upada lub będzie sprzedane z zadłużeniem którym mają a małe te zadłużęnie nie jest o ogóle jak cie już przyjmą do zakładu to pamiętajcie że tyle ile Kadrowa zaproponuje odejmij 30% z wypłaty bo wiem jak mnie szmuglowali na wypłatach przez kilka lat a te kiełbasy to jopy nie mają zawartości mięsa nawed 50% całe !!Polecam dobry wybór kiełbas ktore mają zawartosć około 90 procent mięsa i są one tańsze niż z jano wystarczy iść do żapki w ziąść w ręke Morlini i zo baczycie żę co do ceny i zawartości jest lepsze i do cny niższa opakowanie i zobaczyć iść po równać i sami zdecydujecie że miałem racje Pozdrawiam

admin

tak bony dostaniesz jak w sobotę przyjdziesz do mycia. dokładnie to pyskowicka 14-16 życzę powodzenia

Pl

Witam gdzie dokładnie jest zakład w Zabrzu ? jakim autobusem tam dojechać np z Rudy Śląskiej ? bo szukam na necie i nie do końca jestem pewny ten zakład jest w Rokitnicy ? czy pracuje się po 8 czy 12 godzin ? są jakieś bony itp z góry dziękuje za odp .

G.W

Tragedia się stała Haha

avatar

z tego co tu widze to wiekszośc wypowiedzi piszą osoby które są (usunięte przez administratora)własnego życia i tylko w ten sposób mogą si wykazac sorry za brak polskich znaków ale ma zchrzanioną klawiature

Zostaw merytoryczną opinię o "JANO" A.Serwatka Sp. J. - Zabrze

"JANO" A.Serwatka Sp. J.
1.8/5 Na podstawie 354 ocen.

"JANO" A.Serwatka Sp. J.