Opinie o "JANO" A.Serwatka Sp. J. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy "JANO" A.Serwatka Sp. J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w "JANO" A.Serwatka Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "JANO" A.Serwatka Sp. J. w Zabrze

Ja pracuję 2 lata w tej firmie jako sprzedawca i uważam, Że firma nie dba o pracownika. Zero docenienia, grafik z kosmosu, brak premii a jak coś się popsuje to już koniec. Czas na zmiany ;)

Natka

Może nie jest najlepiej ale jeżeli wszyscy oczekują żeby było lepiej i nic w tym kierunku nie robią tylko patrzą swoich interesów to nie będzie lepiej . Zatęsknicie za JANO....

Natka

Żygać mi się chce jak słyszę tylko narzekania , słodzicie Szefowi , a za plecami obłuda .

iza
@Natka

za czy tu tesknic?za harowką,,,za głodowa pensja,czy za premia i paczka na swieta?a moze za dobrym słowem od samego szefa ,ktorego nigdy nie usłyszałam,,,,dobre sobie,,natka,,masz bujna wyobraznie,,pozdrawiam

@Natka

Natka nie zgodze sie z Tobą. Jakie narzekanie, prawda. Regionalna wszystko wie i tak z tym nic nie robi. A szef?? Mozliwe że nie wie co się na sklepach dzieje. Rury pozapychane, grafik ustalony ze pracujesz po 11 h. Zmiana wyszła mi na lepsze.

Natalia

@anonymous no nawet jeżeli dla Was ma jakiś związek to nie zmienia to faktu, że regulamin forum zabrania opisywania pracowników. A usuwane są tylko wpisy, które naruszyły w jakiś sposób regulamin i usuwa je admin, a nie sama firma zakłady mięsne JANO.

Maślanka
@Natalia

Natalia: [...] Jestem moderatorem forum gowork.pl i dlatego zadaje pytania, żeby pomóc innym użytkownikom uzyskać potrzebne dla nich informacje. a to ciekawe? coś mi się wydaje, że Twoja aktywność w tym miejscu opłacana jest przez firmę JANO. Jakoś na forach konkurencyjnych firm z okolicy, nie widzę aktywności żadnego moderatora forum gowork.pl. Przypadek, zbieg okoliczności? NIE WIERZĘ

Perelka

Nie kochanie - pudło

ANONIMUS

jak to jest ? gdy pani MK ma nocne zmiany to pan kierownik MM zamyka się z nią na hali na wiele godzin,niby jej pomaga przy ciepłej herbatce ale nie interesuje go nic więcej .Przecież klejenie to nie jego sprawa,a reszta niech sobie radzi sama ABY DO RANA :)

@ANONIMUS

ludzie zajmujecie sie pierdolami a robota stoi

Maciej Komorowski

A może by tak ten fachowiec od restrukturyzacji firmy 2 miesiące się podpisał jak ma choć troszkę kultury, już o odwadze cywilnej nie wspomnę. Łatwo jest krytykować z pozycji donosiciela. jeśli masz zatem "znawco" choć trochę ... to zapraszam do otwartej dyskusji

ciekawe dlaczego usunieto post o firmie naprawczej?czyzby jednak prawda zabolała?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie zakłady mięsne JANO.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Kamil

Czesc. Znalazlem oferte pracy na stanowisko pracownik pakowania, etykietowania. Co mozecie powiedziec o firmie zarobki atmosfera w pracy. Jak to wygląda? Proszę o szczere opinie

Natalia

@anonymous no właśnie pracuje, a Wy opisujecie sytuacje niezwiązane z pracą. @Oj tak no to skoro pracownicy firmy zakłady mięsne JANO zauważają, że ta firma zewnętrzna nie wnosi specjalnych zmian to może trzeb zwrócić uwagę na to szefowi?

@Natalia

bo zamykanie się na hali i picie herbatek nie ma związku z pracą obudz się . kim ty jesteś że tego nie rozumiesz

jesteś w PRACY tu nie ma życia prywatnego tu się PRACUJE

Natalia

@ANONIMUS chyba opisywanie takich plotek o życiu prywatnym pracowników nie powinien mieć miejsca na forum o pracy? Powinieneś się skupić na opisaniu warunków zatrudnienia w zakładach mięsnych JANO, a nie jej pracownikach. Wypowiesz się zatem o pracy?

Natalia

@anonymous a mieliście krótsze godziny pracy niż na grafiku? Chciałeś pracować dłużej? Nie ma teraz za wiele pracy w zakładach mięsnych JANO? Czy pracowałeś dłużej, a coś się nie zgadzało w rozliczeniu? Jaka to była sytuacja?

Hej. Co sądzicie o wprowadzeniu przez firmę odgórnie grafików z mniejszą ilością godzin. Niby za dużo urlopów mamy nie wykorzystanych.

tamara

firma schodzi na psy.nie dosc ze nie mamy zadnego socjalu.zadnej paczki swiatecznej ,najnizsze pensje w sklepach miesnych .to jeszcze biuro ustala grafik ze zmniejszonymi godzinami zeby zaorac pracownika ,a to wlasnie ten niedoceniany robol robi im kase,bo towar sam sie nie sprzeda

Maślanka
@tamara

Pora pakować manatki i iść gdzie indziej. Dobrze, że jeszcze płacą. Firma powoli zdąża do końca. Wszystko zaczęło się od tego, że przestały jeździć tiry ze śląską do T.....o

@Maślanka

poszło odpowiednie zawiadomienie do PIP..zobAczymy co oni powiedza na skracanie godzin pracownikowi

@anonymous

Oj nieładnie :-) jest tyle wolnych miejsc pracy na rynku - po co siedzisz i jątrzysz ?

@Natka

pewnie nic innego nie potrafi

Natalia

@Ja czy to powód, że jest za dużo zatrudnionych osób? To chyba lepiej, że firma wszystkim zmniejszyła liczbę godzin niż wprowadziła zwolnienia z pracy. Mimo wszystko powinno być to odbierane jako sprawiedliwe zachowanie firmy zakłady mięsne JANO, która traktuje wszystkich pracowników na równi. @tamara skoro nie ma benefitów to czy czasem się zdarzają premie pracownicze?

@Natalia

Ja pracuję na sklepie gdzie przydałby się jeszcze jeden pracownik.

ewa

jezeli firma nie szanuje pracownika to dojdzie do tego ze ludzie zaczna sie zwalniac,

@Natalia

Dopóki nie leżymy- walczymy !

Nowa

Czy ktos z was przeniosl sie z Jano do Zyguly ? Moze ktos wypowie sie na ten temat zarobki itp :)

RR
@Nowa

Podpucha :-)

A gdzie są wypłaty ?

Lubuskie
@kyjo

No właśnie

Natalia

@Krzys nie jest groźnie. Chodzi mi tylko o przestrzeganie regulaminu forum i dyskusji, która przynosi rezultaty dla innych użytkowników. Czy w takim wypadku chciałby ktoś się wypowiedzieć na temat firmy zakłady mięsne JANO?

KYJO

R.R .

Natalia

@edek to było ogólnie na temat panującej tutaj dyskusji. A to co piszesz jednak jest obraźliwe, a już coś na ten temat wsponinałam. @kyjo nie wiem o jakiej Reni piszesz, ale jeżeli sugerujesz, że jestem pracownikiem firmy zakłady mięsne JANO to się mylisz. Jestem moderatorem forum gowork.pl i dlatego zadaje pytania, żeby pomóc innym użytkownikom uzyskać potrzebne dla nich informacje.

Krzys
@Natalia

@Natalia uuuu robi sie groznie

edek

jano to moj kumpel"a nie mieso! wystarczy?

edek
@edek

poza tym czy krzysiu uzyl obrazliwych slow mowiac tylko ze odszedl? kobieto najpierw pomysl zanim cos napiszesz bo widac ze do bystrych nie nalezysz!

natalia= renia ?

Natalia

@krzysiu dlaczego tak uważasz? Czy to na przestrzeni lat się zmieniło? czy wcześniej byłeś zadowolony ze współpracy z firmą zakłady mięsne JANO? No i przypominam, że nie można używać obraźliwych słów na forum, bo to łamanie regulaminu: http://www.gowork.pl/regulamin.

synek ty sie ciesz ze oni cie tam tak długo trzymali

@haha

szory się odezwał :)

krzysiu

odeszłem z jano

@krzysiu

synek ty sie ciesz ze oni cie tam tak długo trzymali

perełka

michalik podpuścił krugłego efekt jak widać :) :)

Adrian Maślanka

To b. długa jak na tą firmę pracowałeś. Inni dużo szybciej rezygnują lub wylatują

Zostaw merytoryczną opinię o "JANO" A.Serwatka Sp. J. - Zabrze

"JANO" A.Serwatka Sp. J.
1.8/5 Na podstawie 354 ocen.

"JANO" A.Serwatka Sp. J.