Opinie o "JANO" A.Serwatka Sp. J. w Zabrze

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy "JANO" A.Serwatka Sp. J.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w "JANO" A.Serwatka Sp. J. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o "JANO" A.Serwatka Sp. J. w Zabrze

Oczy Kobry

Oczy widzą np Czy starą cebule że razi samą pleśnią w oczy czy ktoś daje do Pasztetów Jasne ze jano. Bo to koszta a smak smakuje jak dawniej. Po 2 Gościu Który obiera cebule (albo kobieta ) jak by się postawiła że cebule taką daje juz by tam nie robiła a ludzie zjedzą czego oko nie zobaczy. Pozdrawiam

Szybki Bil

(usunięte przez administratora)Pracowałęm tam to wiem co to za badziewia mają Pozdrawiam Szypki Bil :P:P:P:P

Jak tam wypłata i premie po przedświątecznym nawale pracy? Jesteście zadowoleni? Pochwalicie się?

jano1

jano ok.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie zakłady mięsne JANO.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
nono

tylko,ze to było na nocnej zmianie,anie o 15,30.Panie [usunięte przez moderatora].broni Pan swoja (usunięte przez administratora) A co do dobrego imienia to zamilcze.

?

Panowie[usunięte przez moderatora] macie bardzo skromne informacje, nie piszcie głupot a jak macie coś do tego panna to załatwcie to między sobą, w niedzielę 15.09. o godz. 15,30 na kontroli byli właściciele czyli szef z swoją matką,rozmawiali z panem [usunięte przez moderatora] , gdyby był pijany jak piszecie na pewno by z roboty wyleciał, dlatego zastanówcie się co piszecie. I nie szkalujcie czyjegoś dobrego imienia. ps. chyba zdrowo dostaliście w [usunięte przez moderatora], że próbujecie się odgryść no i klapa,

pan

Ale to była niedziela,wiec mozna było przyjechac pijany do pracy,on był sam kierownikiem,nikt [usunięte przez moderatora] nie kontrolował.A do do domu miał blisko...

papa

Awansowac mozna zawsze na kierowniczym stanowisku.Bedziesz mial fajowo.Kierownik zmianowy na nocce przychodzi pijany jak bela.Pisze o kierowniku [usunięte przez moderatora].,Caly zaklad wie o tym i cisz jest,wiec mozna pic i pasc.Tylko jak on wjechal na zaklad w takim stanie,zmienili ochrone,a Panu [usunięte przez moderatora]. udalo sie wjechac narabany jak swinia na zaklad,i co...wyjechac prze polnoca do domu.i za to mu ploaca...to jest zycie.

jacek

kolega, ktory dostal w kopercie mniej, tez nie rozumie dlaczego. w firmie panuje zwyczaj, ze wpierw podpisujesz liste, a pozniej dostajesz koperte. potracenia odbywaja sie miedzy tymi czynnosciami.

justus

anonim - 2013-08-12 16:02:44 hej, a ile płacą w zakładzie Jano? jakies konkretne kwoty, ile dają na początek i jaką umowę dla nowych?nikt ci nie odpowie, bo w tej firmie wpisują bezprawnie do umowy zakaz ujawniania wynagrodzeń przez pracownika. Ujawnienie informacji o wysokości wynagrodzenia pracownika przez pracodawcę stanowi również naruszenie dóbr osobistych i rodzi odpowiedzialność odszkodowawczą na mocy przepisów kodeksu cywilnego. Samo wprowadzenie obowiązku zachowania w tajemnicy wynagrodzenia, jest ingerencją w dobra osobiste człowieka, widać tu bowiem wyraźne ograniczenie pracownika, tymczasem dóbr osobistych człowieka w żadnym stosunku międzyludzkim ograniczać nie można. Warto zwrócić również uwagę na przepis kodeksu pracy, który stanowi iż postanowienia umów o prace mniej korzystne niż przepisy kodeksu pracy są nieważne. W związku z faktem, iż w kodeksie pracy, nie ma przepisu zabraniającego pracownikom ujawniania wysokości o swoim wynagrodzeniu, a zapis taki ograniczałby ich w ich dobrach osobistych, postanowienia umowne ustanawiające tajemnicę wynagrodzenia w stosunku do nich są nieważne. cytat zaczerpnięty z: (usunięte przez administratora)

szczery

Po lekturze wpisów powinieneś zauważyć, że firma oszczędza na wszystkim. Wniosek: nie korzysta z pośrednictwa, chyba, że jest to darmowe pośrednictwo Urzędu Pracy. Przy tak dużej rotacji kadr kosztowało by to fortunę. pozdrawiam

?

[usunięte przez moderatora] nie nudzi ci się podszywać pode mnie, jako ja bym to miał pisać. Złap się lepiej za robotę i nie myśl o facetach. Pozdrowienia dla Kierownictwa.

Mikule

Witam w dzisiejszym opisie porady dla szukających pracy tak więc jeśli zaczynasz kariere w jano .. trafiasz albo nawydawke albo na jakis dzial produkcja , ochrona przyprawy lub stanowiska kierownicze .. umowa zlecenie np do konca miesiaca ,,, pozniej na okres probny umowa o prace ..ogolnie narobisz sie o to standard na 7 dniowy tydzien ty pracujesz 5 dni po srednio 11 godzin ... tylkno na nocki .. kadra nkierownicza smieje sie z ciebie ... kazdy ma cie w (usunięte przez administratora) kasa jesli robisz 8h na dzien masz te 1300/1400 na reke na start jesli walczysz do upadlego po 10/12 nikiedy po 13 h masz 1600/1700 daja premie i deputat po 3,5 miesiacach .. na te 12 h .. w pracy powinienes byc hmm gdzies z 6/7/8 a jestes 10/11/12 bo maja w (usunięte przez administratora) czy ty masz swoje zycie prywatne dla nich liczy sie to ze maja cie za niewolnika skoro juz do niech przyszedles to traktuja cie jak smiecia i bd wykorzystywac .. bo do nich przyszedles robic ,,, zwiazki zawodowe nie dzialaja ,,, kodeks pracy nie dziala ... [usunięte przez moderatora]

merol

pracowałem tam swojego czasu na rozbiorze. nie polecam - istny [usunięte przez moderatora] za smieszne pieniądze. buty, noze i caly osprzęt dostałem używane (po kims) ubrania potargane, nikt oto nie dba. Wspolpracownicy - banda wiesniakow z kierownikiem [usunięte przez moderatora] na czele - nie wiem czy ten imbecyl jeszcze tam pracuje bo rozne pogłoski slyszalem. nie dziwie się ze szukają ciagle pracownikow

eda
@merol

Taka prawda bo pracowaliśmy razem i (usunięte przez administratora) mnie szkoliła i było naprawde super,sama bym tam wróciła jak by była możliwość.

Ala

Ja pracowałam tam 8 lat jeszcze jak żył P. Serwatka . Było ciężko ale ta praca dawała mi możliwość rozwoju , awansowałam na kierownika a potem prowadziłam hurtownie , szkoliłam załogi , nauczyłam się rozliczać sklepy i pracy na odp . programach kom. Odeszłam bo otrzymałam ofertę pracy za granicą ale zastanawiam się nad powrotem :)

Witam, Trzeba też powiedzieć o tym jak pracownik dowiaduje się, za co mu płacą. Kiedy już dostaniecie fiszkę od firmy jano, to wiadomo, że pracodawca z was kpi w żywe oczy!!! Bilet na pociąg jest większy od tego ścinka byle jak pociętego nożyczkami przez biuro. Nie dowiecie się tam za jakie godziny wam zapłacono, a stawka za ciągłe i nie kończące się nadgodziny to fikcja! Odkąd firma przeszła w ręce syna, warunki tam są coraz bardziej uwłaczające ludziom. Panu chyba było za mało kasy, że zabrał pracownikom np. deputat. Nie mówiąc już o pracownikach kadry kierowniczej zarządzającej, którzy są na swoich stanowiskach chyba z łapanki, a ich niekompetencja razi w oczy nawet pracowników najniższej kadry. Przykład, jeden ze sklepów "koncernu" (ha ha) jano, wybór kierownioczki przebiega tak, ta na zwolnieniu lekarskim, inna macierzyńskim, więc entliczek pentliczek zostałaś awansowana. Staż marny, po zawodówce, ledwo radzi sobie ze sobą i robi grafiki, dziś dwanaście, jutro okienko, pojutrze dwanaście i fajno jest. Teraz może kilka słów dla klientów. Przykład usłyszany z boku: - Przepraszam z czego te serdelki? - A co pani sobie myśli że ja je robię! A panie "wyższego" szczebla tylko wymieniają załogi, na coraz bardziej "kompetentne", co skutkuje ścinkami wepchniętymi w towar, suchymi kawałkami wędlin, często o dziwacznym zapachu. Jednym słowem zgroza!!! O [usunięte przez moderatora] to nawet nie ma co wspominać, bo to temat na prace magisterską. Jednym słowem gratuluje "nowemu" właścicielowi rządów, jak tak dalej pójdzie (będzie pan firmę oddawał w ręce niekompetentnych osób) spotka pan swoich pracowników stojąc w urzędzie pracy :) Czego panu życzą oddani pracownicy. Pozdrawiamy.

byly dlugoletni pracownik

Tylko po co? spojrzyj na liczby: ok. 30% załogi wymieniana jest w ciągu roku, ok. 80% ma umowy na czas określony. Połowa z nowo przyjętych nie pracuje dłużej jak rok. Połowa z nich jest wyrzucana, reszta odchodzi bo ma dość warunków pracy [usunięte przez moderatora] Jakbyś zdążył przeczytać opinie pracowników pracowników przed ich skasowaniem to byś nie zadawał takich pytań.

05.04.2013 Wyplaty masakraa az 350zl mi ucieli hyba za papier toaletowy mi wziewli za caly rok , [usunięte przez moderatora]

QQQQQQQ

Ostatnia opinia to lizusostwo niema tak wesoło pani z kadra niema zielonego pojęcia o sprawach kadrowych bo sama praca po 9 godzin to jest złamanie przepisów a o reszcie nie wspomnę najbardziej odpowiedzialną osobą jet pani [usunięte przez moderatora] a pani a [usunięte przez moderatora] powinni dawno zwolnić Wszystko maja w komputerach a są trzy panie w kadrach poco?????? starczyło by dwie mniej by pierdół pociskały a zajęły by się robota a nie podlewaniem kwiatków niedługo ich więcej będzie niż w dziale handlowym . .A co do [usunięte przez moderatora] to bardzo dobry pracownik morze nie wszystko umie ale co do porządku i dopilnowaniu pracowników nie można mu nic zarzucić a ze się drapie po ......... to nic nie szkodzi niektórzy połowę dniówki kopią w nosie i nikomu to nie przeszkadza albo panowie z rozmrażania i rozbioru firma tak samo rwą kiełbasy i jedzą przez cała dniówkę to nikomu nie przeszkadza. [usunięte przez moderatora]

xyz

Potrzebują tam ostatnio technologa do pracy. Jak się pracuje w technologii?

Zostaw merytoryczną opinię o "JANO" A.Serwatka Sp. J. - Zabrze

"JANO" A.Serwatka Sp. J.
1.8/5 Na podstawie 354 ocen.

"JANO" A.Serwatka Sp. J.