Opinie o Zakłady Mięsne Wojtacha sp.j. w Tarnowskie Góry

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Zakłady Mięsne Wojtacha sp.j.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Zakłady Mięsne Wojtacha sp.j. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zakłady Mięsne Wojtacha sp.j. w Tarnowskie Góry

Czy istnieje możliwość rozwoju w Zakłady Mięsne Wojtacha sp.j.?

Hs Nowy wpis

Pani kochana składam wniosek do sądu Nie płacisz wypłat i odpraw (usunięte przez administratora)

rk

zakład plajtuje do końca roku zamknięty produkcja zatrzymana

Robotnik
@rk

Zamiast Śląskiej kiełbasy franckow krupniokow można kupić złom na tony

Wrobelek
@Robotnik

Nic nie może wiecznie trwać Kiedyś tam pracowałem i jak widzę nic się nie zmieniło Panowie odwagi moja rada zgłosić ta sytuacje odpowiednim organa PIP SP itd ktoś z moich bliskich tak postąpił w innej firmie i była niezła jazda a w końcu walczycie o coś co wam się należy

Robotnik Nowy wpis
@Wrobelek

Wrobelek już działamy dajemy jeszcze jedna szansę a od 4 listopada idziemy po swoje bo nasza cierpliwość się kończy Może to dotrze do pewnej a może za pewnej pani że jej pewność szybko minie

Czy dyżury międzyświąteczne w Zakłady mięsne Ryszard Wojtacha obstawiają najmłodszymi stażem?

Robotnik

W tej firmie już świat nie będzie plajta więc daj sobie spokój Ludzie siedzą od września bez kasy i raczej zamiast świat to PIP bedzie

Konsument były juz Nowy wpis
@Robotnik

Ja to bym ta sytuacje w lokalnej gazecie opisał aż się wierzyć niechce ok było tam drogo ale smacznie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Zakłady Mięsne Wojtacha sp.j.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
Stefan

Moja opinia dotyczy produktu tz Bogracz w puszcze 800g.To jest tragedia co firma oferuje pragnę zaznaczyć że mieszkam i pracuje za granicą i zawsze kupuje polskie produkty tego czegoś nie kupie nigdy więcej i ostrzegę innych plus zgłoszę do odpowiednich służb.Zaznaczam że mam zdjęcia.A więc po wlaniu zawartości do garnka to była sama woda kilka kosteczek ziemniaka i troszkę tłuszczu. Panie kochany zapłaciłem 5 euro za wodę i napewno nie tak wygląda "rodzinna tradycja". Dziękuję i firmy która (usunięte przez administratora) klientów w ten sposób NIE POLECAM.

wedlina

Bardzo dobra atmosfera w pracy,szef był bardzo dobrym człowiekiem ,zarobki mizerne,garstka lojalnych i uczciwych pracowników ,pracujących za najniższą krajową.Pracuje tam wiele lat i mam nadzieję że firma odbije się od dna,życzę nowemu szefostwu trafnych decyzji i sukcesu który w latach dziewięćdziesiątych osiągnął Ryszard Wojtacha a firma była najlepsza w naszym regionie.

byłasobie

Szczerze nie polecam pracy w tej firmie! Głównie w sklepach warunki śmieszne jak na 21 wiek i z najniższą krajową... Zero premii, zero motywacji...

Zostaw merytoryczną opinię o Zakłady Mięsne Wojtacha sp.j. - Tarnowskie Góry

Zakłady Mięsne Wojtacha sp.j.
2.1/5 Na podstawie 8 ocen.
  • Gliwicka 224
    42-603 Tarnowskie Góry

Zakłady Mięsne Wojtacha sp.j.