Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj

Bechcice

Opinie o Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj

Karolina

Jesteście pewni, że nie można napisać o firmie coś pozytywnego? Nie rozumiem dlaczego nikt nie zgłosi pewnych faktów do szefostwa? Forum nie pomoże!

antyjamir

0 kasy za nadgodziny 0kasy za prace w nocy o umowie mozna zapomniec ale no coz masz kase nie masz kontroli

Agnieszka

@zniesmaczona czy ta sprawa została zgłoszona i wyjaśniona z kierownictwem? Skoro w firmie dochodziło do takich sytuacji, interwencja na pewno była wskazana. Jeśli możesz się do tego odnieść to inni poszukujący pracy będą Ci na pewno wdzięczni.

Agnieszka

Jak oceniacie Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj jako pracodawcę? Jesteście zadowoleni?

Zniesmaczona

Żądza pracownicy zamiast szefa . Znęcanie się psychiczne , plotki i obelgi . Wyzywanie ludzi od [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Wielokrotnie sama słyszałam od znajomej która przez Panią Beatę z pakowania zmieniła dział ponieważ po pracy wyla w poduszkę kilka godzin . Po powrocie do domu potrafiła wymiotować z nerw i stresu . Kobieta przy wszystkich pracownikach krzyczała i wyzywala ja . Ciągle krzyki obelgi . Ze też szef nic nie robi z takimi ludźmi . Powinien się wziąść za to że też takie Stare rury żądza jego zakładem i tyraja pracowników przez co później ludzie nie potafia pracować. Powinni się tam ludzie wziąść zdecydowanie za robotę szef powinien ukruci ploty. -

Renia.

Mieszkam w Glownie i od kilku miesięcy kupuję mięso z tej firmy, bardzo ładnie wygląda i jest taniej niż z innych firm. I niech tak będzie zawsze, jakość i cena. Mieszkanka Glowna-zabrzeźnia- Renia.

R
@Renia. 12.01.2017 20:59

Ostatnio szynka od łopatki podrożała, ale dlaczego? w innych punktach nie. To nic nie da bo klientów jest i tak mało. Jakosz miesa bardzo dobra, ale dlaczego drożej?. R.

pomiatacz

sobieraj sie pokazuje i wszystkich sponsoruje żużel itp. szkoda że nam nie dołoży za tą robote w kołchozie skur... jeden . KNZ racja P. Sylwia ma klase .

homar

knz' ale co kogo obchodzi życie prywatne osób zatrudnionych tam, szukasz chyba sensacji, widać ze bardziej interesuje ci zycie innych ludzi niż twoje, fajne masz zajęcie.

knz

Pozdrowienia dla Sylwii.Zbyszek to chyba ma coś z oczami i powinien zainwestować w mocniejsze okulary,że tak "zaje-bistą du.."zamienił na starą używaną i pomarszczoną Emilke.A najfajniejsze jest to że biedak nie wie że wszyscy się z niego śmieją za plecami.

anka

otwieraj firme i płac po 25zl pokaz jak to sie robi

piotr

Serio? 1800 zł? Jest to głodowa pensja, która wystarczy żeby przeżyć, ale nie żeby ŻYĆ. Ludzie narzekają na niskie pensje a potem pracują za 12 zł na godzinę... Jeśli nie będą ludzie się na takie głodowe stawki zgadzać to pracodawcy będą musieli dokonać zmian w podziale swojego przychodu... Opamiętajcie się! Jak będziecie się dawać robić w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to nigdy nie będzie dobrze w tym kraju... P.S. 20zł za godzinę jest MINIMUM za które jakikolwiek człowiek powinien pracować...

jula

A jak jest z godzinami pracy?sa zmiany czy cale dnie?jakue zarobki maja nowi pracownicy?

anonimm

Brak słów na tą firmę,(usunięte przez administratora) trzymajcie się z daleka od tego pracodawcy.

blady

pani, która jeździ firmowym czerwonym Yaris'em jest bardzo miła i uprzejma a przy tym bardzo ładna, zadbana i zawsze uśmiechnięta

ja pracowałem 3 lata i nie narzekem ciężko było,ale nigdzie w tym chorym kraju nie jest słodko w takich zakładach.tam to chociaz pensja była zawsz na czas ,mnie nie straszyli średnio raz w miesiącu że zwolnią.a znam takie zakłady gdzie ludzie depresji sie nabawili przez szefa,zanikło poczucie własnej wartośc (usunięte przez administratora) Jamir to jest naprawdę bajka z innymi zakładami ,a co tu dużo mówić,nie pracuje się z szefem tylko z ludzmi,i to dużo zależy od zespołu z jakim się pracuje,a nie od szefa.ja nie narzekałem,jak szef mógł to mi pomógł.

xxxx

a czy nad takimi tyranami nie ma kontroli czy pracownicy nie powinny z przyjemnościa przychodzić do pracy . ludzie weżcie się wreszcię za takich pracodawcow dorobili się dzięki waszej pracy ,a chamstwo należy tępić

Pracuje w tej firmie ponad 10 lat . Oczywiście nie jest różowo, ale najgorzej też nie jest. Faktycznie nie płacą za nadgodziny i nie za barzdo trzymają się czasu pracu, ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, da się pracować.

popieram cie firma solidna, ciepla posadka. choc wylecialam ale nie moge zlego slowa napisac. bylam prcownikiem dwa lata i dzieki kolezanka juz niejestem.pozdrawiam.

Zostaw opinię o Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj - Bechcice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj