Opinie o Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj w Bechcice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj o rekrutacji.

Branże: Masarnie - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj w Bechcice

Paula

Pani która u mnie w mieście zna mnie tyle lat nawet napisze ul. Obywatelska łódź daje mi stare mrożone mięso bo i tak myśli że kupuję dla psa.. Tłumacze że dziś nie dla psa tylko dla siebie i dziecka to i tak Głowno wcisnie... Żenujące liczy sobie na kasie jak chce ostatnio kupowal partner który nigdy y nich nie był i za kilogram wątroby.. 2 nogi z wiepsza i kilogram wątroby z kurcząt zapłacił 40 zł... Ja za pół kilo kiełbasy która kosztuje za kilogram 12 zł miałam zapłacić 9 zł chyba żart ile starszych ludzi oszukano w tym sklepie

@Paula

Nie ma sklepu na Obywatelskiej. Ktoś tutaj ściemnia

Jola

Od wielu lat zaopatruję się w sklepie Jamir w Aleksandrowie Łódzkim .3 razy w tygodniu (oprócz innego mięsa) kupuję szynkę polską. To , co zaobserwowałam , to od kilku miesięcy szynka polska jest nie do zjedzenia. mam wrażenie,że nie jest ani dogotowana, ani uwędzona. Bardzo pogorszyła sie w smaku. Nadmieniam ,że kiedyś była to moja ulubiona szynka. Teraz , najzwyczajniej w świecie robiona jest na (usunięte przez administratora), , a i tak wszyscy kupią. NIE KUPIĄ. Coraz więcej osób szuka już innych , lepszych miejsc do zakupu( nie piszę tu o mięsie, bo to akurat jest ok.). Szkoda, mieliście dobre wyroby, szkoda,że tak się dzieje. Coraz więcej moich znajomych odchodzi z waszych sklepów.Poprawcie moją ulubioną szynkę.

Mateusz

Sklep przy ulicy Szczawińskiej w Zgierzu. Uwaga bo panie w soboty około godziny 12 mają towar pochowany i zostawiają resztki, żeby je kupić. Czemu się kierownik nie zainteresuje, że lady są puste?

Da

Nie polecam pracy. Brak szacunku do pracownika

Mieczysław
@Da

Czym konkretnie przejawiał się ten brak szacunku o którym piszesz? Czy możesz podać przykłady sytuacji, które szczególnie zapamiętałeś? Może znajdą się też jednak jakieś plusy pracy w Jamir? Daj znać koniecznie!

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Klientka

W dniu dzisiejszym nie otrzymałam paragonu za zakupy. Obsługiwana byłam przez Panią Bożenkę.

Klientka zygry

Ta stara franca Bożenka znów mnie (usunięte przez administratora) zróbcie z nią porzadek

Emilia

To nie jest odpowiednie miejsce na tego typu komentarze. Tu skupiamy się przecież na aktualnych warunkach pracy, na jakie można liczyć w Jamir. Widziałam, że właśnie szukają tam nowych pracowników: https://www.jamir.com.pl/ Powiesz mi, jaki rodzaj współpracy proponują tam na sam początek?

Blady

Pozdrawiam Panią, która jeździ czerwonym, firmowym vw i jest zawsze uśmiechnięta, uprzejma, miła, zawsze zadbana, jest urocza, pięknie wygląda, prawdziwa dama, kobieta z klasą. Zaszczytem jest pracować w takim towarzystwie.

@Blady

Powinna zostać "pracownikiem roku" dostać podwyżkę, urlop i przejąć władzę nad tą firmą!

Proszę dać jeszcze Pani Renacie koronę z napisem „ PLOTUCH „

Bezinteresowny
@Blady

Pozdrowienia dla Pani,proszę nie przejmować się opiniami zgorzkniałych złośliwców,jak ktoś chce pracować to nie ma co narzekać na tą firmę ,pracuję tu od wielu lat i słowa złego nie mogę powiedzieć,

Ania bałuty
@Bezinteresowny

Pani Ewa wredna Pani Renata Plotuch Proponuje przenieść się na sklep Pana Andrzeja rozmowy umoralniające gwarantowane

Ekspedientka
@Bezinteresowny

Ja Również pracuje bardzo długo w tej firmie i słowa złego powiedzieć nie mogę. Szefostwo jeśli potrzebujesz jest w stanie zrobić dla ciebie wiele tylko wystarczy spokojnie i uczciwie o wszystkim porozmawiać a każdy problem jest w stanie rozwiązać.

wiewiór
@Bezinteresowny

to ciekawe ile dostajesz lewych pieniędzy że tak chwalisz tę firmę

Emilia
@wiewiór

Forum GoWork nie jest odpowiednim miejscem dla takich bezpodstawnych zarzutów. Dlaczego Twoim zdaniem praca w tym miejscu nie zasługuje na dobrą opinię? Napisz proszę coś więcej.

Była pracowniczka

Nikomu nie życzę pracy w tej firmie . Brak grafików z godzinami pracy , co chwila przerzucają ludzi między sklepami . Ludzie tu pracujący nie mają prawa do życia rodzinnego . Pani pseudo kierowniczka ma tylko za zadanie tłamsić ludzi i ich ganić na każdym kroku .

@Była pracowniczka

W tej firmie jest więcej kierowników niż normalnych pracowników ale na panie jeżdżące po sklepach nie ma co się skarżyć Równe babki

@Sylwia

Większość jest normalna z wyjątkiem rudej Ewy. Gorszej osoby, która odstrasza nowych pracowników jeszcze nie widziałam. Czepia się o wszystko. Zarzuca ludziom, że zrobili źle coś czego nie zrobili i jeszcze nie daje nawet dojść do słowa. Wymyśla nowe obowiązki, których nigdzie indziej nie ma i dzięki temu z pracy wychodzi się godzinę później niż normalnie. Tylko czekać jak pracownicy dzięki niej oskarżą firmę o mobbing.

@Była pracowniczka

Warto jeszcze dodać, że pensja to najniższa krajowa plus śmieszne dodatki za utargi i praca cały czas stojąca - nie przestrzega się żadnych przerw, a jak jest największy ruch czyli piątek-sobota to nawet nie można iść na przerwę na śniadanie. Plus ciągłe naloty i kontrole członków rodziny i przydupasów prezesa. Potrafią przyjechać 10 minut przed zamknięciem, żeby sprawdzić czy jest jeszcze mięso w ladzie.

@Sylwia

Szczególnie Pani Renata, która jest bardzo miła i sympatyczna i tak jak pisał wcześniej "blady" zaszczytem jest z Nią pracować.

@Teresa

Pani Renata może i miła sympatyczna kobieta tylko szkoda ze nie ma swojego życia . Przyjeżdża na sklep siada na zapleczu i przez 40 min opowiada o życiu innych pracownic , u niej plotki do podstawa Jeśli chodzi o Panią Ewe , może i wredna kobieta ale prace wykonuje solidnie taki powinien być koordynator .

Ekspedientka
@Ania

Zgadzam się z Tobą.Pani Ewa nie szanuje ludzi jest mistrzynią w upokarzaniu innych,jest złym człowiekiem ,pozostali są w porządku

Zdzisia
@Ekspedientka

Już zapomniała jak jeździła na szmacie w Intermarche. Teraz po znajomości dorwała się do lepszego stanowiska i uważa się za nie wiadomo kogo.

Zdzisia
@Sylwia

Sama sobie pani pisze te komentarze? Pani Renacie to pani Ewa może buty czyścić, bo nawet w połowie jej nie dorównuje w niczym. Przede wszystkim pani Renata ma wysoką kulturę osobistą i szanuje ludzi czego o pani Ewie nie można powiedzieć.

@Zdzisia

Pani (usunięte przez administratora), jesteśmy za Panią, stoimy murem, niech się Pani tylko więcej uśmiecha do nas.

Chłopaki z zieleniaka
@Teresa

A my pozdrawiamy Panią która opiekuje się stoiskiem na ryneczku Batory Miła zawsze uśmiechnięta witam wszytkich i życzy miłego dnia Ps. Obserwalismy panią jak wcinala pani hamburgera przy samochodzie i zastanawiamy się jak można popijać go jogurtem ???? Pozdrawiamy

Wojtek

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą głównie klienci. Czy firma potrzebuje pracowników?

Jamir
@Wojtek

Witam Pana, poszukujemy pracowników na stanowisko : - magazyniera - wykrawacza - kierowcy - ekspedientki W razie pytań proszę dzwonić pod nr 606-281-279 Pozdrawiam

Eliza
@Wojtek

szkoda ze na produkcje dowoza stare ochłapy

zapytam
@Jamir

PANIE JAMIR jaka stawka na godzine ? nie jestem ukraincem jestem polakiem.byle ukrainiec ma 20 zł na godz, ile zarabia u Pana polak ? Pozdrawiam

TakiTam
@Wojtek

Oczywiście że potrzebuje, pracowałem tam przez kilka lat także mogę się trochę wypowiedzieć. Lecz to co się tam dzieje to zachowam dla siebie ... Zarobki ok, wypłata zawsze na czas :)

Tralala
@zapytam

Jest sztywne 13 zloty od 19 w niedziele zaczynasz i tak do piatku 5 rano padasz na ryj w poniedzialek na 5 rano do 15 i tak w sobote tez zapierd.......na 2-3 w nocy do 10-11 za pamietajcie 13 zloty bez zusu nadgodzin itp ukraincow jak mrówek

Zenon

Pani o której piszę "blady" to chyba szefowa. I faktycznie jest taka jak opisuje.

adam były klient

Jestem ,a raczej byłem klientem sklepu w Teofilu,stare wędliny i mięso,arogancka obsługa,właściciele przyzwalają na takie zachowanie chyba z powodu braku pracowników,którzy potrafią z godnością traktować klientów,na stoisku obok jestem traktowany zawsze z szacunkiem ...

Jamir
@adam były klient

Zdecydowanie nie ma zgody na arogancka obsługę. Na każdym naszym sklepie jest informacje z numerem telefonu, gdzie można zgłaszać zażalenia. Również może Pan zadzwonić pod nr. 606 281 279 Pozdrawiam

wiewiór
@Jamir

JAMIR nie żartuj sobie z tego telefonu, chyba zeby umówić się na kawę bo napewno nic nie wskurasz na (usunięte przez administratora) i niekompetencje twoich pracownic

zgierzanka
@Jamir

Jest zgoda i przyzwolenie...a ten telefon to śmieszne...nikt nie reaguje na skargi...pozdrawiam zgierzanka

Kasia laska

Jamir w Teofilu -cwaniacka nie mila obsluga szczegolnie pani o blad wlosach zachowuje sie jak by wszystkie rozumy pozjadala -a i wedliny jak i ceny wcale nie najlepsze -w stoisku obok milej -katarzyna

zapytam

Magda

Jestem klientką sklepu jamir na widzewie sklep znajduje się na ryneczku Bartka .Nie wiedzieć czemu panie obsługujące nie używają rękawiczek, biorąc gołą reką wędliny co jest co najmniej nie higieniczne , czepków na głowie tez nie mają bo niby po co. O rozmowach pryatnych nie wspomnę bo co nas interesują klientów ich sprawy .

Agnieszka

@Blady @???, jeżeli jesteście pracownikami Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj, to proszę Was żebyście dodawali opinie zgodne z tematyką tego forum. Co możecie powiedzieć o swoim zatrudnieniu w tym miejscu pracy? Czy warunki zatrudnienia są w Waszej ocenie satysfakcjonujące?

???

Kim jest ta pani, o której pisze blady???

spoko jest!

Agnieszka

Zauważyłam, że ostatnio dodane przez Was wpisy odnoszą się do Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj jako usługodawcy. Jednak z uwagi na tematykę tego forum, powinny się na nim znajdować wyłącznie merytoryczne opinie, ale tym jakim ta firma jest pracodawcą. Dlatego z tego miejsca proszę osoby, które w tym miejscu pracują o zamieszczenie na forum Waszych aktualnych opinii o pracy u tego pracodawcy.

Teofil -były klient

Jamir w Teofilku tez sprzedaje wyschniete plasterki wędlin -w myśl zasady nic nie może się zmarnować -Panie sprzedawczynie czaruja swym uśmiechem i pakują stare wędliny

Zostaw merytoryczną opinię o Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj - Bechcice

• Jak się pracuje w Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj?

Zobacz opinie na temat firmy Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj?

Jamir Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Mirosław Sobieraj