Opinie o brw.pl - Black Red White w Biłgoraj

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Black Red White S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Black Red White S.A. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Red White S.A. w Biłgoraj

Majka

Totalna porażka, odradzam zakupy u tego producenta. W moim przypadku był to narożnik który nie przetrwał nawet tygodnia. Masakra. Pieniądze wyrzucone w błoto.

Dane osobowe

Czy dane osobowe klientów są bezpieczne otóż nie !!! Spotkałem się ostatnio z osobą która mając dostęp do danych osobowych klientów w Firmie BRW wykorzystuje je do innych celów.Piszę to mając na uwadze dobro klientów gdyż jak powszechnie wiadomo dane powinny być z ustawy chronione. A osoba pracujaca w jednym z Salonów BRW w Rzeszowie wykorzystuje te dane do innych celów.

Jaki dress code obowiązuje w Black Red White S.A.?

Zuza

To zależy co tam będziesz robić. Na produkcji kombinezon, a w biurze jakieś zgrabne wdzianko. Generalnie nie ma żadnych wytycznych.

Joanna

Przepraszam, ale w dobie kryzysu chyba zależy Firmie na sprzedaży. A tu taka niemiła niespodzianka. Chcę kupić kanapę. Ponoć nowość. Wybieram te nowość że względów wyłącznie czysto estetycznych i rozmiaru. Jednak kolorystyka jest kompletnie nie w moim guście. Zatem oczekuje że można zakupić w innym kolorze i materiale. A tu przykro. Niestety system nie puszcza takiej sprzedaży. O czym my tu mówimy. Jak w PRL. Tylko konkretnie dwa modele i basta. Ja nie wiem gdzie jest kierownictwo , ludzie od Sprzedaży. Poza tym ... Warto byłoby rozważyć różne możliwości warianty np. wymiany poduszek, wymiany nóżek. Niestety... BRW nie daje takiej opcji... To tam chyba wcale nie jest tak źle. Tam się po prostu nic nie dzieje... pracownicy śpią na swoich stołkach i cicho sza...

Byniu
@Joanna

To forum poświęcone jest pracownikom oraz warunkom pracy, a nie opiniowaniu produktów. Pomyliłaś działy. Tutaj nikogo nie obchodzą twoje przemyślenia i wypociny nt. kolorystyki, nóżek, itp.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Black Red White S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. projektowania?
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
AS

Jrdna wielka tragedia. Kupiłam kanapę Royal i nie minął rok, a oparcie zepsuło się. Gdyż jak to stwierdził producent bez oględzin: kanapa była żle użytkowana. Złe uzytkowanie polegało na tym, że dwie osoby oparly się prawie w tym samym czasie. Niestety w instrukcji użytkowania nie było o tym żadnej wspominki, że nie można się opierać. Skandal. Nigdy wiecej Black Red White. Dodam jeszcze, że kanapa kosztowala 2500 i jest jeszcze na gwarancji. Nie szanujecie klientów, wiec się odwzajemnię.

AS

Dziunia

Przyjeżdzają kierowcy z BRW Biłgoraj do naszej firmy i mówią ze w Biłgoraju w piątki nie pracują .Nasz genialny dyrektor wymyślił odrobki za grudzień.Kierowcy z Biłgoraja śmieją się z naszego dyrektora J.G który wymyślił zamiast postojowego urlop płatny ale dla pocieszenia sytuacji dostał wielkie brawa od prezesa zarządu.Można zapunkować na większą premię.Można

Dziunia

Brw to największe (usunięte przez administratora) na ziemi.Zacznijmy od tego ż trzeba zgłosić sprawe do państwa do Morawieckiego o wyłudzeniu 30 milionów złotych od państwa na przestojowe którego nie było bo zmusili ludzi do wystawienia urlopów.Dzisiejsze wypłaty to dalej jakaś kpina 4.06.2020 przelewy po 1600zł za miesiąc pracy.Ta Firma robi sobie jakieś jaja.Powinna ogłosić kolejną pandemie koronawirus 2 i dalej czekać na kase od pañstwa a ludzi mieć w (usunięte przez administratora) zresztą jak zawsze .Kasa na koncie jest firma zadowolona zero strat tylko plusy i tak trzymać dalej ale pamiętajcie że karma wraca i będe szczęśliwy jak to (usunięte przez administratora) upadnie na Amen.Tak żądzi Jacek GÓRKIEWICZ W CHLEWISKACH.Zamówię mszę w kościele aby więcej ludzi nie męczyli bo to już przesada.

W spółce meble mają zwolnić co trzeciego pracownika. Kierownictwo już napawa się swoją władzą, zaczynajcie się łasić bo do odstrzału. Zapowiadają redukcję wynagrodzeń, zwiększanie obowiązków, pogorszenie warunków pracy. Bo wielu zaraz będzie czekać na twoje miejsce więc zasuwaj parobku i z uśmiechem chwal Pana. Będzie klimacik. Na horyzoncie oszczędności. Czy coś jeszcze da się oszczędzić w tej firmie? Ogrzewanie zimą i klimatyzacja latem? Zapomnij. Mydło, papier? Coraz rzadziej, coraz mniej? Narzędzia? Będziesz je musiał sobie sam zrobić. Koszule? Tak, ale po zwolnionym koledze. Telefony/komputery z trzeciej ręki. I bacik żebyś szybciej biegał w tym kołowrotku i robił jakieś absurdalne wyniki. Cofamy się o kilkanaście lat. Niech już to lepiej zdechnie.

Coco

Wiesz mam wrażenie, że wcześniej było lepiej (nie mówię, że było cudnie i różowo), teraz, to jest istne szaleństwo. Najniższa krajowa, odcięta do 80%, obowiązków przybywa, targety rosną, zasówasz za 3 osoby (sprzedajesz, pakujesz, wynosisz klientom sofy itp. raty, reklamacje, płatności, zgody, ubezpieczenia itp.) i jeszcze mało. Bonów na święta Bożego Narodzenia nie dostaliśmy, o podwyżkach ani słowa, broń boże o to zapytać. Teraz nawet ok systemu oraz Ppk niema, a papier toaletowy i do rąk niedługo pracownicy będą sobie sami z domu przynosić "bo to koszta dla firmy".

janusz

Mam dokładnie takie same wrażenia. Doją na każdym kroku. Człowiek jest od wszystkie klient dostawa projekt kuchni reklamacje montaż malowanie ścian. A jakby mieli gospodarstwo rolne to by Cie do (usunięte przez administratora) pewnie chcieli jeszcze zagonić.

@janusz

Jak myślicie czy te wszystkie rzeczy o których piszecie na forum to są działania legalne? Skoro jest Was tak dużo ciężko doświadczonych i z pewnością wymieniacie się wrażeniami nie tylko w internecie, to dlaczego nie zbierzecie się do kupy i nie powalczycie ? Sądzicie, że nie dalibyście rady ? Jeśli tak, to będzie chyba tylko gorzej bo oni sami z siebie nie poprawią Wam warunków pracy.

jas
@sonda

bo związki są zakazane a w sądzie z takim gigantem żaden szarak nie wygra

@jas

a skąd to wiesz ? Czy ktoś z Was sprawdzał siłę tego giganta na glinianych nogach ?

buka
@sonda

gigantem to moze oni byli ale napewno nie w obecnej sytuacji korzystajac z tarczy haha

kaap
@jas

Pracownik ma swoje prawa. Brw lamie i kombinuje. Tak poza tym to nie jest zaden gigant ta firma ledwo sie trzyma

stary pakowacz

w biłgoraju na produkcji słabo, bardzo słabo. Zmiejszenie etatów bez wiedzy pracowaników, przychodzisz do pracy i nie wiadomo czy bedziesz miał co robić, a zalecania przeciwdziałania rozsprzestrzeniania sie wirusa nikogo tutaj nie obchodzą

janusz

Pracuje w BRW parę ładnych lat. Szefowie mają ludzi głęboko gdzieś. Zmiany umów, wymuszenia, wypłaty pod stołem itp. Można by książkę napisać. Jeśli macie możliwość uciekajcie z tej firmy.

@janusz

Dlaczego uciekać ? Zbieraj dalej materiały na książkę, jak znajdzie się więcej chętnych do zwierzeń o doświadczeniach w tej firmie to może napiszemy bestseller ?

Foka

Najgorszy pracodawca u jakiego miałam okazje pracować. Pech chciał ze podczas szukania nowej pracy wywalił wirus i teraz nie jest już tak łatwo o nowa posadę a ta stara staje się coraz bardziej nieznośna. Pomijając fakt, że za najniższa krajowa jest się sprzedawca, sprzątaczem, osoba ds reklamacji, osoba ds rat, kasjerem, konserwatorem i montażysta mebli a często jeszcze magazynierem to podejście pracodawcy do pracownika, zwłaszcza teraz, jest na najniższym poziomie. Wdrażanie beznadziejnych rozwiązań, za których nie powodzenia obwinia się sprzedawców. Zrypy na każdym kroku no i to widmo zwolnień. Niby nie zwalniają a jednak wypowiedzenia się sypią jak z rękawa. Zadłużenie BRW pokazuje jak nieudaczni ludzie są na szczycie i jak bardzo nie liczą się ze zdaniem sprzedawców którzy jednak są zawsze na pierwszej lini frontu

Wiecie czy w Black Red White S.A. szukają chętnych na staż?

Raczej prowadzą zwolnienia

@zawiedziony

Prezes udziela się na konferencjach prasowych rządu chwaląc tarczę, w wywiadach mówi jak to wszystko dobrze działa. Zapewnia, że priorytetem jest utrzymanie miejsc pracy. I co? I wypowiedzenie. Dziękujemy, jesteś dobrym pracownikiem ale wiesz....... Wykorzystanie sytuacji na 100%. Najpierw obniżona pensja, potem zwolnienie. Kto bogatemu zabroni. Zastanawia mnie tylko co dostał prezes za udzielanie się w promowaniu tarczy?

@@zawiedziony

Kiedy te zwolnienia

@zawiedziony
@Anna

W kwietniu. W naszym punkcie zwolniono większość osób, które miały miesięczne wypowiedzenie. Niestety jestem jednym z nich.

Issmir
@@zawiedziony

Tak, właśnie tak to wyglądało. Najpierw mówienie w mediach, że tarcza działa i będą utrzymywać miejsca pracy. później był mail, który głosił, że firma zaczyna wysyłać zamówienia za granicę i to spowoduje nie zwalniania pracowników. Po czym na następny dzień kilka osób otrzymało wypowiedzenia z pracy. Oczywiście były to osoby z miesięcznym okresem wypowiedzenia. Poza tym osoby którym kończyła się umowa w marcu, kwietniu i maju nie otrzymali przełożenia umowy. Łącznie było to 6 osób. Tarcza działa, ale na korzyść prezesów i zarządu.

Czy ktoś mi jest w stanie wytłumaczyć jak to jest ? Biorą kasę z tarczy o czym chwała się w TV. Warunkiem skorzystania z tej tarczy jest nie zwolnienie pracownika przez pół roku, a już z końcem kwietnia zwalniają pracowników. Śmieszny e-mail od prezesa że kładą nacisk na ppoż i bhp. Czyli co wcześniej mieli to w zadzie ?? Już teraz jeden pracownik jest sprzedawcą, sprzątaczką, magazynierem, osoba ds reklamacji, montażysta i nie wiem czym jeszcze. Przecież to jakiś obłęd

Wojciech7709

Niezły szmelc po 2 latach czyli po gwarancji popuchnęła okleina na frontach w części kuchni gdzie nie ma żadnej pary a po roku zeszła częściowo farba z uchwytów Stanowczo odradzam

NIE!

Jak działa tarcza antykryzysowa w BRW, każdy wie, co prezes mówił w mediach. A prawda jest taka, że wziął kasę, a jak ją dostał to pozwalniał pracowników. Brawo tak się robi biznes po Polsku. Najlepsze jest to, kieszenie takim ..... napchał każdy kto płacił w tym kraju podatki. Dziękujemy, my zwolnieni!!! Mam nadzieję,że już niedługo nikt nie będzie chciał u was więcej pracować.

Mało wiarygodna firma. Inkasują pieniadze a potem klienta wodzą za nos . deklaruja realizację zamówienia 5 dni w opcji osobistego odbioru towaru a w rzeczywistości trwa to dużo dłużej ! Zdecydowanie nie polecam tym bardziej że w przypadku wyboru opcji z dostawą pracownicy dodatkowo wymuszja dopłaty za dostawę Sugerując ze mebel trzeba rozebrać bo nie wejdzie przez drzwi co nie jest prawdą bo szrokość drzi mam 80cm i na karcie produktu jest zapis że wymagana szerokość powinna mieć 80cm . zapłaciłem dodatkowo 150 zł

Ninka
@Marek

Fajnie tylko że to nie jest forum dla klientów tylko dla pracowników na temat pracodawcy

x

Pytanie W dniu 26.03.2020 r TRAX-BRW Sp.z.o.o. rozwiązał ze mną umowę o prace, sugerując się z niekorzystnych dla rynku meblowego zmian , jakie zaszły w ostatnich miesiącach w gospodarce spowodowanych pandemii koronawirusa .Dostałem wypowiedzenie 3 miesięczne,dodaje ze miałem umowę na czas nieokreślony pracując ponad 20 lat. Chciał bym się dowiedzieć, czy jak by Firma z korzysta w wsparcia Rządowego z tzw.tarczy antykryzysowej może cofnąć mi wypowiedzenie? Czy jest to niemożliwe .Z poważaniem proszę o odp .

Zostaw merytoryczną opinię o Black Red White S.A. - Biłgoraj

• Jak się pracuje w Black Red White S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Black Red White S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Black Red White S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 1 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Black Red White S.A.
1.8/5 Na podstawie 76 ocen.

Black Red White S.A.