Opinie o brw.pl - Black Red White w Biłgoraj

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Black Red White S.A.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Black Red White S.A. o rekrutacji.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Black Red White S.A. w Biłgoraj

XXXX

koniecznościowy dokonania panu wypowiedzenia umowy o prace wynika z niekorzystnych dla rynku meblowego zmian, jakie zaszły w ostatnich miesiącach w gospodarce krajowej i światowej spowodowanych rozprzestrzenieniem się padami korona wirusa oraz związane z tym zakazy i ograniczenia wprowadzone przez władze państwowe mające bezpośredni wpływ na prowadzenie działalności gospodarczej. Jedna z konsekwencji aktualnego stanu gospodarki jest postępujący spadek zamówień na produkty meblowe , których producentem jest pracodawca , Powyższa sytuacja determinuje pracodawce do redukcji zatrudnienia , jakość i wydajność dyspozycyjność absencja , posiadanie kwalifikacyjne ,PRACUJĄC 22 LAT !!! TERAZ NA RAZ MI TEGO BRAKŁO ??????????

Tak samo
@XXXX

Każdy zwolniony w ostatnim czasie z BRW dostaje takie "systemowe" uzasadnienie, proszę sobie nie brać tego do serca.

Antek

Dostaliśmy zawiadomienia o zamierzeniach grupowych zwolnień od dwóch firm z powiatu biłgorajskiego: Black Red White SA - 1500 osób i Meble Black Red White sp. z o.o., która chce zwolnić 400 osób od kwietnia do grudnia tego roku – mówi Andrzej Pruszkowski, dyrektor Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Lublinie.

Jerzy
@Antek

Ciejawe ile z Mielca poleci ludzi

Jonasz

Sytuacja jest trudna i trudno jest podjąć dobrą decyzję. Każdemu wydaje się, że powinno być tak jak on uważa.

@Jonasz

Strach chodzić do roboty, śmierć wisi w powietrzu.

Malkon
@Jonasz

A wiadomo już coś czy będą zamykać firmę czy dalej nie wiadomo

Masjasz
@Gość

A prezes udziela wywiadów w których mówi otwarcie ze teraz „liczy się kasa w kasie”.

Dorada
@Jonasz

Z jednej strony racja - w dzisiejszych czasach każdy jest najmądrzejszy i każdy by najchętniej powiedział co robić, ale nie w tym sęk. Pracuje w jednym z mniejszych salonów w sieci. Do pracy chodzę normalnie (póki co) od początku epidemii. Przez pierwszy tydzień nie mieliśmy dostępu do jakichkolwiek środków czystości za wyjątkiem mydła (chyba kupionego za prywatne pieniądze kierownika) po tygodniu przysłali nam rękawiczki i płyn ALE. Najlepiej nie używaj bo się skończą a jak się skończą to nie doślą bo jest obrzydział! Tak wiec płyn do dezynfekcji każdy ma swój, ja tez przynoszę swoje rękawiczki bo nie będę narażała siebie nosząc jedna rękawiczkę przez cały dzień ! Tu chodzi o takie ludzikie podejście zwłaszcza w tych trudnych czasach do pracownika. Prezes udziela wywiadu ze chce obniżać pensje bo liczy się kasa w kasie, na FB i Instagramie czyszczą komentarze i zostawiają same na których ktoś zachwyca się kubeczkiem czy krzesełkiem a prawda jest taka ze w tej firmie zawsze liczyła się KASA a nie człowiek i takie trudne czasy jak pandemia niestety potwierdzają regule. I o to w tym wszystkim chodzi

Tester23r

Po zwolnieniu z tej firmy ci ludzie nadal mnie prześladowali. Namierzali mój telefon i jeździli za mną po mieście poto by sprawdzać mój wyraz twarzy...Kiedy byłem w supermarkecie to te osoby z firmy jechały za mną i gdy coś kupowałem to oni zakradali się mi za plecami żeby mnie podejżeć z zaskoczenia. To wszystko działo się wielokrotnie gdy już tam nie pracowałem. Wlaźiówka, Bednarzówka i księgówka prześladowały mnie poprzez namierzanie mojej lokalizacji na mieście.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Black Red White S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. projektowania?

Pikolo

Może jak zamknąć sklep na brukowej to dla wszystkich pracowników A nie zostawienie obsługi jak by było to wojsko i narażać ludzi na zarażenia się wirusem chyba meble w tej chwili nie sa artykulem pierwszej potrzeby weźcie przykład z konkurencji

Minja
@Pikolo

Zgadzam się ! Tak się stara BRW porównywać z konkurencyjnym sklepem na A, a w przypadku zagrożenia zdrowia pracowników i klientów pokazują jak bardzo liczą się tylko pieniążki. Ukrywanie niewygodnych komentarzy na FB, pracownicy bez podstawowych środków czystości, tłumy w sklepach mniejszych poniżej 2000 m2. Niby w procedurze mówią ze nie odmówią urlopu a odmawiają ! Żart

Kogo podaluscie do sądu o molestowanie co czy może to was ktoś podał.

sonda

zapraszamy do sądu ciekawych. Na mieście i tak wszyscy wiedzą o kogo chodzi, to niech to teraz będzie potwierdzone urzędowo.

@sonda

A kogo to obchodzi że będzie sprawa w sądzie i tak mają was za głupich że każdego poinfooemujecie o wszystkim czy molestujecie czy kradniecie pieniądze bez sądu tej sprawy nikt wam nie rozwiąże a i tak wiadomo kto to jest sonda.

@sonda

A kiedy ta sprawa w sądzie będzie bo nie było podane może podasz konkretny termin sygnatury sądowe I C 284/19.

@sonda

A tak naprawdę to dopóki sąd czy prokuratura nie weźmie na rozmowę to wy sami nic nie możecie zrobić i tym samym nic nie osiągnięcie rozpowiadaniem o sprawach sądowych nauczcie się porządku i szacunku do samych siebie a potem będziecie szanować kogoś.

@sonda

Nie umiecie dać szansy wykazania się czymś tym pracownikom którzy zostali może czas najwyższy od tego zacząć może firma odzyskała by dobre mienie wam powiedzieć a wy i tak swoje czas przestać myśleć o glupotach a zacząć słychać ludzi którym chociaż trochę zależy na tej firmie bo jak nie będzie komuś zależalo to wam tym bardziej nie będzie zależeć na firmie dobrze się zastanówcie do póki jeszcze nie jest zapozno na co kolwiek zacznijcie ratować to co wam zostało bo nie długo i tego nie będzie nie będzie szan na odzyskanie czego kolwiek jeżeli nie chcecie do tego dopuścić to przejrzyjcie na oczy co dzieje się z tą firmą i w jakim świetle jest stawiana i wy razem z tą firmą.

sonda

Możemy bez prokuratury w sprawie cywilnej Panie mecenasie.

sonda

cierpliwości. Jak będzie termin to poinformujemy zainteresowanych.

@sonda

Jeśli wy sami nie wyrobicie sobie dobrego zdania na temat firmy to nikt za was tego nie zrobi macie złe zdanie na temat firmy zapamientajcie sobie dobrze wam radzę bo bendzie naprawdę źle jak dojdzie do rozpadu firmy.

@sonda

To nie ludzie do was przychodzą żeby zapytać o w firmie słychać tylko wy chodzicie do ludzi i ich o wszystkim informujecie to nie ludzie zwas wyciągają każdą informację to wy sami ich informujecie przekazujecie coś co nikt nie powinien wiedzieć co dzieje się w firmie nauczcie się zachowywać tajemnicę służbową bo tego za was nik nie zrobi jak sami tego nie zrobicie.

@sonda

Jak się nazywa osoba która będzie miała sprawę w sądzie o molestowanie.

@sonda

Jak sami podaliscie imię osoby na mieście to każdy wie jesteście beznadziejni sami pod sobą dołki kopiecie i nie długo w nie wpadniecie nie jesteście kompetentnymi pracownikami nie umiecie trzymać jeziora za zębami tylko sami rozpowiadacie wszystko do okola a nikt do was nie chodzi po informacje tylko wy idziecie do ludzi i mówicie co się dzieje w tej firmie.

@sonda

O drazu wiedziałem że bendziesz aktywny i tak wiem kim jesteś nie myśl że nie wiem.

@sonda

Czyli co znowu będziecie wynosić informacje widzę że stać was na to.

sonda

Pracowniku, tak dużo pracujesz na forum, że powinieneś mieć chyba ksywę "stachanowiec".

Adrian Keys
@sonda

Kolego a może to kolejna ustawka sądu z wrabianiem kogoś przez pociotke trójkolorowego rudzielca? Sądy są jego to los ofiary marny. Zaznaczam jeśli w wersji oszczerczej.

@Adrian Keys

Kto to jest trójkolorowy rudzielec ? Bardzo wdzięczne określenie, podoba mi się.

@sonda

Poraża mnie ilość wypowiedzi bez znaków interpunkcyjnych, w ogóle bez niczego. Pisane pewnie w alejce za sofami, szybko, na telefonie. W ogóle nie idzie zrozumieć sensu wypowiedzi, chcesz być zrozumiany, to używaj interpunkcji i w miarę poprawnej pisowni.

@Viadura

Czego nie możesz zrozumieć z moich wypowiedzi ? Czystość językową jest wobec problemów tu poruszanych, co najmniej drugoplanowa. Dla przykładu jeden Pan ostatnio tu pytał, czy komuś coś wiadomo na temat osoby z firmy, która na skutek złych warunków pracy popełniła samobójstwo. Jakie znaczenia wobec takiego faktu mają przecinki lub ich brak ?

Nie polecam ten sklep to porażka zamówiłam narożnik fakt czas realizacji zamówienia ok. Narożnik przyszedł bez części do montażu i bez instrukcji i z rozerwana tapicerka bez nóżek pojechalismy do sklepu z reklamacją tam ze w ciągu 2 tyg przysla potrzebne rzeczy a w ciągu 3 tyg przyjedzie tapicer po ok tygodniu przyszły części czyli śrubki blaszki ale bez nóżek! Kolejny raz wizyta w sklepie i rzadanie zwrotu pieniędzy oni na to że ciężko będzie o zwrot pieniędzy co najwyżej wymiana na nowy ok. Po kilku dniach przyszły nóżki ale za mało! Tego już było za wiele kolejna wizyta i tam pani poinformowała nas ze ma dla nas rozwiązanie i że wymienia narożnik i złoża nam na miejscu. Ok po 2 dniach wszystko przyszło i jest ok. Podsumowując nie polecam tego sklepu chyba że chcecie stracić nerwy i zdrowie.

@Ania

Takie opinie, to na innej stronie Aniu. Aż taka nuda w życiu, że szukasz forum do wylania żali. Ludzie tu szukają opinii o pracodawcy, warunkach pracy, a nie gorzkich żali klientów. Na google się wyładuj. Nie zaśmiecaj forum, komentarzem nie dotyczącym tematu.

Jaka jest kultura pracy w Black Red White S.A.? Obowiązuje typowy dress code?

Viadura

Tak, pracownicy muszą nosić pełne buty, w ciemnym kolorze, ciemne spodnie, najlepiej czarne i firmową koszulę.

Opinia

Kadra zarządcza z firmy Nomi, firmy która upadła hehehehe

Żal

Dajcie sobie spokój z tą firmą, marna kasa, źle zarządzana, dużo pracowników odchodzi bo ma dość, a jak ktoś chce wprowadzić jakies usprawnienia to jest równany z ziemią. Nie jest to praca dla ambitnych tylko dla wołów roboczych. Żadnego socjalu, zniżka na szajskie meble gdzie taniej na allegro kupię. Ciągle pretensje. Radzę omijać

sfd453453sdf

tu mnie zwolnili to znalazłem pracę w innym mieście - 60km od Biłgoraja. Ale okazuje się, że ci koledzy z nowej pracy "chyba" znają się z Jehowymi z Biłgoraja...W nowym miejscu pracy ten sam styl rozmowy no i ciągłe gadanie o imprezach. Już po pierwszej godzinie w nowej firmie podejrzewałem, że ci ludzie się znają i coś przeciwko mnie knują...chcą mnie wyciągnąć na imprezę w nocy... Myślałem, że już się uwolniłem od tych ludzi a tu dalej to samo środowisko...

y0
@sfd453453sdf

Pozdrawiamy! Koledzy z Biłgoraja

J.D. Jakubowski

Witam serdecznie. Czy prawdą jest, iż jeden z pracowników Black Red White, jakieś dwa lata temu popełnił samobójstwo ? Słyszałem, że to tragiczne zajście mogło być motywowane warunkami oraz środowiskiem pracy w BRW. Czy możliwe jest według was, aby praca w BRW stała się powodem do tego, aby młody człowiek targnął się na własne życie ? Czy był to odosobniony przypadek ? Czy jest to tylko plotka ? Wiem, że temat jest niezwykle delikatny. Sam bardzo długo zastanawiałem się nad tym, czy należałoby poruszać taki temat na publicznym audytorium. Z drugiej strony, jeżeli takie tragedie mają miejsce, to w żadnym wypadku nie wolno ich przyczyn zamiatać pod dywan i zwyczajnie próbować zamilczeć. Nie tylko mnie to bardzo nurtuje. Bardzo proszę o konstruktywną polemikę oraz informacje w tej materii - o ile ktoś podejmie się tego tematu. Dziękuję, pozdrawiam oraz czekam na dyskusję: J.D. Jakubowski.

@J.D. Jakubowski

Jeśli ma Pan wiedzę nawet taką pochodzącą ze słyszenia to powinien Pan to zgłosić do prokuratury. Doprowadzenie kogoś do samobójstwa lub próby samobójczej to przestępstwo i należy to zgłosić bez względu na to, czy te informacje się potwierdza czy nie.

Jestem tublcem

Witam wszystkich. Brw to moja ulubiona firma kończę urządzać dom. Zakupy robię w Biłgorajskim sklepie bepema. Jesteśmy bardzo zadowoleni oferta szeroką wybraliśmy meble perełki mam je w każdym niemal pomieszczeniu. Trochę Ikei. Kto nie przyjdzie jest zachwycony. Obsługa sklepu na plus bardzo ale to bardzo pomocni. Rzetelni..polecam sklep i sprzedających. Cierpliwi. Rzeczowi.. Meble na magazynie są przechowywane tyle ile się poprosi. Brawo dla brw i sklepu bepema. Pozdr

Nielewak
@Jestem tublcem

To forum jest poświęcone pracy oraz pracownikom, a nie opiniowaniu obsługi sklepów, czy produktów.

Klient

Nie realizują zamówień. Jako klient jestem zawiedziony. Mija 2 go miesiąc. Mebla nie ma. A pieniądze wpłacone 2mc temu. Infolinia odbiją piłeczkę, sklep udaje greka. Przetrzymywanie.

Smuteczek

Czlowieczek
@Klient

Żeby był mebel to trzeba najpierw go wyprodukować, a żeby wyprodukować to najpierw trzeba mieć z czego :)

Nielewak
@Klient

To jest forum poświęcone pracy oraz pracownikom Black Red White. W jakim celu wypisujesz tu swoje żale odnośnie jakiegoś zamówienia ? Nikogo tu nie obchodzą twoje problemy z zamówieniem oraz infolinią.

Czlowieczek

Firma powoli pada, obniżanie pensji, cięcie kosztów. Niedługo będzie brak wykwalifikowanych pracowników w fabrykach. Nowy pomysł minimum krajowe plus premia, niech prezes przyjdzie robić za te guwniane pieniądze sam. Duża odpowiedzialność za obrabiany materiał, a płacić nie chcą. W tej firmie już normalnie nie będzie, rozpędza się z górki ku bankructwu. Może teraz na prezesa jakiegoś cukiernika? Był już "naprawca" kolei, handlowiec. Znajdzie się jeszcze miejsce dla jakiegoś innego wydumka.

Blondynka BRW LUBARTÓW

Witam wszystkich co piszą lub czytają te rozmaite opowieść więcej i mniej ciekawe , na samym początku zastanawiam się kiedy w tym zakładzie BRW Lubartów Chlewiska zostanie zwolniona banda co okradała i dalej okrada Pana prezesa na różne sposoby , numer pierwszy (usunięte przez administratora) to Słupczyński T , 2 to Górkiewicz J , 3 Flak R , i całej stare otoczenie po Mebexie jeszcze tych prożniaków , tylko teraz kwestia czasu moim zdaniem żeby główny prezes coś zaczął robić , Panie Prezesie to nie chodzi o pracowników bo już wielu znakomitych odeszło z tej firmy a oczywiście przyszli nowi co nie raz fajansu narobili , czy zarząd w Biłgoraju nie widzi że wiele osób odeszło co wiedziało i umiało pracę . czy jak wcześniej wymienii osoby co na niczym się nie znają dalej będą zarządzać , Pan wie że jakoś nigdy nie wiąże się z ilością ale to w tym zakładzie jest normalne ,,, ilość a nie jakość , zamiast kilka osób co pracują od początku i są fałszywe dla pracopracowników to tak samo dla Pana się odnoszą , mam pytanie niech Pan się zainteresuje przynajmniej kilkoma osobami wymieniał nie będę i dał np. DWIE osoby z Biłgoraja lub z pracowników BRW Lubartów tylko nie wystawionych przez kierownictwo Lubartów BRW bo to nic nie pomoże ,tylko pracujący dobry pracownik co by pracował a do tego zgłaszał wszystkie uwagi do zarządu w Biłgoraju .

tes4333n

Ci ludzie w firmie są jacyś dziwni. Czasami mam wrażenie jakby co niektórzy mieli coś z głową,,,,

Itoli
@tes4333n

W brw choroba bardzo czyli szalonych krów

Kolega kot ze szkolnej ławy
@Itoli

Wasza koleżanka Gosia z księgowości pracuje w convex glass na produkcji

Kermit na L4

Czytać się nie da tego bełkotu. Bez informacji, bez interpunkcji, bez sensu. Żadnej wartości dla szukających pracy jak i pracujących w firmie. Tylko setki postów jakiegoś paranoika, któremu opiekun nie założył hasła do internetu.

Dorota
@Kermit na L4

A szukałeś może teraz pracy w Black Red White? Ja właśnie natknęłam się na sporo ogłoszeń z Wawy, jeżeli masz informacje na temat procesu rekrutacji, tego ile on zajmuje i ile jest etapów, to fajnie gdybyś dał znać.

@Dorota

Bez problemu dostaniesz tam prace, w każdym salonie. Z BRW ludzie odchodzą, więc każdy chętny zostanie zatrudniony. Prosto z ulicy możesz wejść :)

@Ania

To w dużej mierze prawda :)

kenet

Wiem, że wątek dotyczy Biłgoraja, jednak o lokalizacji Sady nic nie ma oprócz jednego słowa, więc prośba o info jak tam wygląda? Jakie godziny pracy, 5 czy 6 dni, jakie wynagrodzenie mniej więcej dla kierownika magazynu, no i najważniejsze- jaka atmosfera panuje w Sadach?

Tester

Cicho siedzieć bo mam nad wami pełną kontrolę czego nie rozumiecie.

Tom
@Tester

Ej koleżanko widzę znowu jesteś aktywna czyż byś nie miała zajecia nie lepiej pójść w tytoń do sąsiadów lub w maliny

@Tom

To tak się rozmawia z ludźmi z tego co wiem chciałeś się spotkać i pogadać dokładnie to było 24 08 2019 z kimś z Chmielka czemu tam nie pojedziesz i nie ustalisz kilka spraw co miałeś do ustalenia jedź i powiedz o co chodzi tylko portal widzicie a oczy w oczy nie umiecie pogadać

@Tom

Nie kontaktuj się z kimś przez portal tylko jak masz się z kimś i chcesz się spotkać i ustalić co jest do ustalenia to się spotkaj i ustalaj i nie szukaj z tą osobą kontaktu poprzez portal firmy jedź do Chmielka i pogadaj z kim masz pogadać i nie czekaj na nic.

@Tom

To jak pojedziesz do Chmielka na to spotkanie czy to była kolejna plotka jakich wiele z tego co wiem każdy potrafi zrobić szum o coś ale sprostowac to już nie bardzo.

@Tom

To jak bendze to spotkanie w Chmielku czy też nie.

@Tom

To kiedy to spotkanie w Chmielku się odbędzie.

@Tom

To kiedy to spotkanie w Chmielku w sprawie ustalenia kilku spraw.

@Tom

Jak tam to spotkanie w Chmielku będzie czy nie będzie może coś napiszesz.

@Tom

To jak kiedy to spotkanie w Chmielku czemu jeszcze nie ma tego spotkania.

@Tom

I jak tam to spotkanie w Chmielku było czy nie kiedy będzie.

@Tom

Kiedy w końcu to spotkanie będzie bo się nie można doczekać a sam pisałeś o spotkaniu może w końcu zaproponuj jakiś termin realizacji tego spotkania bo kto ma to zrobić.

@Tom

To kiedy to spotkanie w Chmielku czy dałeś sobie spokój z tym spotkaniem bo jakoś go nie było.

@Tom

Jak tam to spotkanie w Chmielku było czy nie kiedy będzie może coś napiszesz konkretnego na ten temat.

@Tom

Kiedy to spotkanie w Chmielku w końcu będzie co.

Hej kolego kiedy to spotkanie w Chmielku o którym pisałeś 24 08 2019

Hary
@Tester

Mogłaś mi gosiu powiedzieć ze wczoraj bedzie u was zabawa odpustowa bym pocholal z tobą na potancowce chmieleckiej i może coś więcej by nam wyszło bo widzę jesteś taka do zeczy

@Hary

Kim ty jesteś bo ta osoba nie chodzi na takie zabawy z tego co wiem o której piszesz podaj pierwszą literę imienia i nazwiska swoje i to szybko jeżeli podajesz czyjeś imię na portalu wiedząc o ochronie danych osobowych no chyba że o tym nie masz zielonego pojęcia.

@Tom

Hej kolego czy możesz napisać kiedy to spotkanie w Chmielku czy dałeś sobie spokój z tym spotkaniem.

@Hary

Co ty przez firmowy portal zaprzasz kogoś na randkę czy co dobrze się zastanów.

@Hary

Tak myślę że wcale nie mieszkasz daleko od Biłgoraja skoro tam byłeś jak sam pisałeś nie oszukasz mnie.

@Tom

To kiedy to spotkanie w Chmielku czy może nigdy.

@Tom

Hej kolego jak tam to spotkanie w Chmielku co miało być a nie było.

@Tom

To jak kiedy to spotkanie w Chmielku kiedy pogadasz z tą osobą co może jakiś konkretny termin wyznacz na spotkanie i godzinę może się coś wtedy zmieni.

@Tom

To kiedy to spotkanie w Chmielku napisz konkretnie.

@Tom

To jak to wasze spotkanie w Chmielku będzie coś z tego spotkania czy nie.

@Tom

Hej kolego i co nie było tego spotkania w Chmielku.

@Tom

To kiedy to spotkanie w Chmielku a może dasz sobie spokój.

@Tom

To kiedy to spotkanie w Chmielku.

@Tom

Jak tam to spotkanie w Chmielku będzie i kiedy daj znać jak będziesz miał czas na to spotkanie.

@Tom

Kiedy to spotkanie w Chmielku w końcu będzie co.

@Tom

Kiedy to spotkanie w Chmielku będzie co.

@Tom

To kiedy to spotkanie w Chmielku będzie czyżby dziś byłeś w Chmielku znowu.

@Tom

Jak byłeś dzisiaj w Chmielku to czemu nie było spotkania.

Hary
@Prawdomowny

Boś nie wylazla z chałupy siedzisz w tym domu jak byś nie miała w co się ubrać ty mieszkasz w tym domu obok sklepu bo się dzisiaj tam pytałem i mówili mi ze ten obok sklepu dom. A tam jest jeden tylko

@Tom

Czemu teraz nie jedziesz do Chmielka na to spotkanie czyżbyś dał sobie spokój czy może nie wiecie co mówić odrazu ci powiem że nie pozwolę na obrażanie tej dziewczyny możesz w swoim dziale to nadmienić jeżeli nie ma zadno z nich odwagi z nią pogadać to ty się do tego nie mieszaj bo z tego co widzę to ciebie wysyłają a sami czekają aż za nich załatwisz sprawę nie tak to nie będzie chcą to niech sami rozmawiają ty nie będziesz za kogoś takich rozmów prowadził dobrze ci radzę daj sobie spokój.

Na twoim miejscu jeżeli już to nawet gdyby doszło do tego spotkania to nikomu bym się nie tłumaczył a z tego co wiem Ra dziewczyna chciałaby się z tobą spotkać i pogadać wiem też że tak naprawdę to ciebie lubi a że doprowadzili do takiej sytuacji to nie ma z tobą a ty z nią kontaktu myślisz że jej nie brakuje kontaktu czy rozmowy z tobą nawet nie wiesz jak bardzo ja na twoim miejscu bez niczyjeg gadania sam bym się z nią spotkał i pogadal.

@Hary

Człowieku weź ty napisz kogo ty konkretnie szukasz bo ktoś ci nagadal głupot a ty się zloscisz sam nie wiesz na kogo zapytaj konkretnie o imię albo numer domu i nie płeć głupot nie wiem czy ty faktycznie się pytałeś z tego co wiem ta osoba którą szukasz dzień w dzień jest na podwórku zapytaj o konkretne imię.

@Hary

Tak naprawdę to gdybyś kogoś szukał to byś znalazł z łaski swojej a tobie tak naprawdę nie zależy na tej rozmowie tylko gadać to potrafisz spróbuj się postarać może coś z tego będzie nie gadaj głupot.

@Hary

Tak naprawdę to nie byłeś w Chmielku bo znam prawdę i nie kłam i nie puszczaj plotek bo wychodzisz na kogoś kto kłamie gdybyś był to byś znalazł kogo ty chcesz oszukać samego siebie to oszukuj co kogo obchodzi i zanim coś napiszesz to się dobrze zastanow bo nie pozwolę oczerniac tej dziewczyny możesz to sobie zapamiętać zrozumiano czy nie.

@Hary

Ty hary jak jesteś taki mądry to czego nie pojedziesz do Chmielka na to spotkanie tam czekają żeby ciebie poznać może ktoś ci przytlumaczy jak się o kogoś zapytać bo ty oczywiście nie bardzo wiesz gdybyś był to nie miałbyś problemu ze znalezieniem kogoś z kim chcesz pogadać bo wiem że wcale tam nie byłeś tylko kłamiesz takich odrazu da się poznać co tylko gaga a nie spotka się z kimś ma się spotkać.

@Hary

A co dzień samochody dostawcze z firmy jeżdżą po Chmieleku i rozworza zamówienione meble co teraz masz do powiedzenia sproboj ty tam pojechać jestem pewien że nie pojedziesz.

@Hary

Ty hary jak tak myślę że ty wcale nie pracujesz w tej firmie bo gdybyś tam pracował to pytał byś Tkaczykowa o adres tej osoby której szukasz no chyba że i ją już wygnali z firmy.

@Tom

Na twoim miejscu jeżeli już to nawet gdyby doszło do tego spotkania to nikomu bym się nie tłumaczył a z tego co wiem ta dziewczyna chciałaby się z tobą spotkać i pogadać wiem też że tak naprawdę to ciebie lubi a że doprowadzili do takiej sytuacji to nie ma z tobą a ty z nią kontaktu myślisz że jej nie brakuje kontaktu czy rozmowy z tobą nawet nie wiesz jak bardzo ja na twoim miejscu bez niczyjego gadania sam bym się z nią spotkał i pogadal co nie możesz jej coś zaproponować załatw sprawę po mesku i pokaż na co ciebie stać.

Prawda
@Tom

Hej kolego to kiedy się spotkamy i pogadamy co może być w sobotę w Chmielku.

Kamil
@Tom

Kiedy to spotkanie w Chmielku będzie wiem że ta dziewczyna chciałaby się z tobą spotkać i pogadać wiem też że tak naprawdę to ciebie lubi nadal i chciała by się z tobą spotkać ja na twoim miejscu bez niczyjeg gadania sam się z nią spotkałem i z tego co wiem to ta dziewczyna wcale zła nie jest z nią można pogadać i da się z nią dogadać weź się z nią spotkaj i pogadaj może się okazać że to nie jest od niej pisane takie rzeczy

Kamil
@Tom

Hej Tomasz kiedy pogadasz z tą dziewczyną dobrze ci radzę pogadaj z nią możesz nawet w sobotę pojechać do Chmielka i pogadać z nią.

@Hary

Czyjeś imię pisze się z dużej litery tempaku polskiego cię nie nauczyli.

Adrian Keys
@Da24

Z Narcyzami chcesz pogadać? BRW to Urągownia Bogu i Odstręczycielnia od wszystkiego co dobre prawe i uczciwe. To Gnojarnia prawych uczciwych niewinnych. A i wpierw wysadzają oszczerstwami swe ofiary a potem niebieskie i czerwone indyki robią co im trójkolorowy Narcyz każe. Jestem na gg

Zostaw merytoryczną opinię o Black Red White S.A. - Biłgoraj

• Jak się pracuje w Black Red White S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Black Red White S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Black Red White S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 55, z czego 1 to opinie pozytywne, 36 to opinie negatywne, a 18 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Black Red White S.A.
1.8/5 Na podstawie 76 ocen.

Black Red White S.A.