Opinie o Climatic Sp. z o.o. Sp. k. w Reguły

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Climatic Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Climatic Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Climatic Sp. z o.o. Sp. k. w Reguły

Spawacz

Praca w firmie climatic w Ostrowcu to porażka. Rudy kierownik to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora). Proponują nędzne stawki 100 lub 200 zloty ponad minimum. Ogólnie (usunięte przez administratora) i straszna dezorganizacja pracy. Nie polecam

Jaka umowa obowiązuje w Climatic Sp. z o.o. Sp. k. podczas okresu próbnego?

Zależy na jakim stanowisku.

Osiołek

Miro prośba o kontakt popieram w stu procentach podobnie jak innych oszukanych

Stefan

A ja myślę, że @anonimowy pracownik to po prostu konkurencja szukająca opinii sprzed tylu lat żeby oczernić firmę która teraz dobrze idzie do przodu!

Rozmowa kwalifikacyjna umówiona na 11.00, O godz 10.55 ( będąc prawie na miejscu) otrzymuję telefon od Pani rekruterki, że rozmowa się nie odbędzie, ponieważ zapomniała mnie poinformować, że nie będzie jej w pracy. Pani Proponuje spotkanie on line w innym termine i więcej się nie kontaktuje. Brak powagi i szacunku dla ludzi poszukujących pracy, zachowanie NIEGODNE, NIE POLECAM

?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
anonimowy pracownik

Witam, ja również pracowałem w firmie od 2011 do 2018 r w rej - niestety większość pozytywnych komentarzy czy odpowiedzi pisana jest przez kierownictwo firmy więc ludzie nie dajcie się nabrać. Zgadzam się z kometarzem Jerrego ,,Pracuję w tej firmie od 2011 roku. I mogę potwierdzić, że wiele powyższych negatywnych komentarzy jest prawdą. 1. Tak, zdarzają się że opóźnienia w wypłatach. 2. Tak, firma w dalszym ciągu ma problemy z płynnością finansową. 3. Tak, firma wymaga wiele od Swoich pracowników. 4. Tak, były problemy z wypłata delegacji. 5. Tak, firma wysyła pracowników w delegację do Polski i za granicę. 6. Tak, pensja zależy od zajmowanego stanowiska i kwalifikacji pracownika.'' z tym się zgadzam i brawo za przyznanie prawdy. Bonów i premii nie ma chyba że jest się znajomym prezesa. Natomiast faktem jest to że na pewno wiele można sie nauczyć w tej firmie - zwałaszcza samodzielności i rozwiązywania wielu problemów . Na początek można wynegocjować sobie dużą stawkę i jest to plus ( niestety podwyżek nie ma). Ogólnie na początek może być ale dla osób z silną psychiką i odpornością na stres.

Pablo

Wysokie wymagania, ale dużo się można nauczyć. Polecam bo przyszłościowa branża budownictwa

tomasz

Nie wiem jak firma funkcjonuje w Polsce. Mnie zawsze interesowała praca w Niemczech. Pracowałem jako kierownik w Dortmundzie i sam pertraktowałem swoje warunki, dlatego nie będę o nich mówił. Powiem o pracownikach fizycznych. Praca od 7.00-17.00 w dni powszednie. Sobota 7.00-13.00. Normalna praca bez wyzysku. Zarobki 8tys. zł do 10tys. Uwaga!!!! Zjazdy do domu co dwa, trzy tygodnie. Od 2001 roku nie słyszałem o tym. Uwaga!!!!! Zjazdy na koszt firmy. Polecam!!!!!!!!

Total

Trzeba próbować bo to jedyna okazja stać się inżynierem. Pomimo poprzedniej opinii. Siedząc i udając pracownika w innych firmach niczego się człowiek nie nauczy.

@Total

Masz wykształcenie inżynierskie i uważasz, że w tej firmie zdobędziesz doświadczenie? Czy prócz premii uznaniowej są jakieś inne benefity? Myślę o pakiecie socjalnym lub szkoleniach podnoszących kwalifikacje zawodowe i dających nowe uprawnienia? Wspominasz o nadgodzinach. W większości firm można za to odebrać dni wolne w dogodnym terminie. Pojawiły się nowe ogłoszenia na stanowiska: operator, malarz metodą natryskową i blacharz/ślusarz. Dodawajcie swoje opinie o pracodawcy, każdy szczegół będzie pomocny dla przyszłych pracowników.

Konrad
@Paweł

A do czego konkretnie szukają operatora?

Total

Porażka. Nie polecam. Brak podejścia do pracownika. Duży stres. Nie płacą za na nadgodziny ..... może fizycznym a innym nie. Mają dużo opóźnień w realizacji i płatności dla podwykonawców. Najlepiej się przekonać samemu. Firma raczej dla osób z doświadczeniem. Trzeba (usunięte przez administratora) i tyle. Premia uznaniowa ale zazwyczaj jej nie ma bo mało ktoś jest sprostać wymaganiom, chyba ze zarabia się grosze wtedy można coś dostać dla smaku.

Zuzanna

Climatic obecnie rekrutuje pracowników. Czy jesteście zainteresowani aplikowaniem? Szukają osób na stanowiska: kierownik kontraktu/kierownik projektu, kierownik budowy, inżynier budowy, asystent do spraw realizacji, asystent prawny, majster budowy, inżynier budowy-prace sanitarne. Pracodawca oferuje pracę w rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku, stabilne warunki zatrudnienia, możliwość rozwoju zawodowego.

Zuzanna

@Rebok, dziękuję bardzo za wyczerpującą odpowiedź. Możesz nam jeszcze napisać jak wygląda atmosfera w pracy, relacje z przełożonymi? Co jeszcze podoba się Tobie w pracy? Czy firma aktualnie poszukuje pracowników, czy można złożyć aplikację?

Zuzanna

@Rebok, możesz jeszcze napisać czy firma oferuje stabilne zatrudnienie na umowę o pracę? Czy obowiązuje okres próbny podczas którego weryfikowane są umiejętności pracownika? Czy firma oferuje dodatkowe benefity pozapłacowe, socjal, premie? Jak wygląda system czasu pracy, nadgodziny? Możliwość rozwoju i szkoleń? Jakie jeszcze zalety pracodawcy możesz wymienić? Co warto wiedzieć przed zaaplikowaniem do firmy?

Rebok
@Zuzanna

Ja miałem 3 miesiące umowy o pracę na okres próbny, następnie umowa o pracę. Jeżeli jest się rzetelnym, to okres próbny jest formalnością. Premie są uznaniowe. Trochę brakuje benefitów, multisport jest płatny. Dużym plusem są cateringi - obecnie rollo, pan kanapka i kuchnia polska. Ja osobiście obawiałem się dalekiej lokalizacji, ale tuż obok firmy jest stacja wkd i przystanek autobusowy, więc dojazd komunikacją z centrum Warszawy jest komfortowy i zajmuje około 20 minut. Osobiście polecam firmę. Sporo wyzwań, trzeba być kreatywnym, można się dużo nauczyć.

noikola

Ja pracuję Są nowe kontrakty. kasa terminowo. oby tak dalej

Onetec
@noikola

Hahaha, terminowo. Dla kogo???!!!

Rebok
@Onetec

W tym roku bez opóźnień, w poprzednim zdarzały się kilkudniowe. Obecnie bez zastrzeżeń, pensja 10-ego jest zawsze na koncie.

Pedro

Może dowiem się jaką macie atmosferę w pracy? Potrzebują ludzi?

inż
@Pedro

jest ok. ludzie bardzo w porządku, większość pracuje tu już długi czas (powyżej roku lub nawet kilku lat). firma cały czas prowadzi rekrutacje na budowy, do zakładu produkcyjnego i do biura. nie jest to korporacja z biurkami z regulowaną wysokością, ale atmosfera w pokojach jak i w firmie jest zdecydowanie dobra.

pruszkówSynu

Pracuję tu od kilku miesięcy i wypłata jest zawsze na czas. Praca jest wymagająca ale mi to odpowiada. Moim zdaniem jest znacznie lepiej, niż w innych firmach budowlanych. I pod względem wypłat i kultury pracy. Jako zarzut mogę powiedzieć, że jest pewien chaos w komunikacji między działami, ale się to powoli zmienia na lepsze. Generalnie firmę polecam głównie ze względu na technologie i wyzwania. Nie jest lekko, ale imo warto

Zuzanna

@noikola, możesz napisać coś więcej o pracy w Climatic Sp. z o.o. Sp. k.? Na jakim stanowisku pracujesz? Czy praca jest różnorodna czy raczej dość rutynowa? Jaką umowę proponują w tej firmie? @Onetec, a czy Ty masz inne zdanie? Jak długo jesteś związany z Climatic Sp. z o.o. Sp. k.? @Ona1234, i jak, zdecydowałaś się aplikować? A może już pracujesz w tej firmie i możesz napisać coś na temat warunków zatrudnienia? :)

Ona1234

Czy ktoś wie jak wyglada praca w księgowości? Jest oferta i zastanawiam się czy aplikować.

Cezary

Podpowiedzcie czy warto aplikować? Taka cisza na forum?

nikt

Bylem na rozmowie jest obiecująco.

Zuzanna

@bylyiszczesliwypracownik, piszesz w podobnym tonie do innych użytkowników. Zastanawiam sie czy ktoś w ogole w Climatic Sp. z o.o. Sp. k. dostal kiedyś jakaś podwyżkę? Wczesniej nikt nie odniósł sie do mojego pytania moze Ty będziesz w stanie?

były i szczęśliwy pracownik
@Zuzanna

O podwyżkach nic nie wiem... chyba że o podwyżkach w ilości pracy....

Zostaw merytoryczną opinię o Climatic Sp. z o.o. Sp. k. - Reguły

• Jak się pracuje w Climatic Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Climatic Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Climatic Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Climatic Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Climatic Sp. z o.o. Sp. k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.