Opinie o Climatic Sp. z o.o. Sp. k. w Reguły

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Climatic Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Climatic Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Climatic Sp. z o.o. Sp. k. w Reguły

Westki

@mikołaj widziałeś jakieś zeznanie czy coś takiego, że tak piszesz? Może po prostu o tym zapomnieli. W takich sytuacjach warto się przypominać, bo jedynym pracownikiem nie jesteś, a niekiedy ciężko ogarnąć naraz wszystko i wszystkich. Tym bardziej, jak patrzę na stronę http://www.climatic.com.pl/index.php/pl/realizacje to trochę się u nich dzieje. Na pewno z założonymi rękami nie siedzą i nie czekają aż z nieba spadnie.

mikolaj

zawsze miałem dobre zdanie o tej firmie,ale ostatnimi czasy sa nei wypłacalni niestety.Wypłacaja zaległe pieniadze od 2 lat i sie doczekac nie moge,zycze im jak najlepiej wiadomo bo ich pieniadz to moj pieniadz.Niestety czasy eldorado w Climaticu przemineły bezpowrotnie,cóz

Migos

opóźnienia zdarzają się na większości budów. ważne, że w Climatic pieniądze są na czas. I zlecenia..

Rico

Pracuję w Climatic kilka lat i mogę powiedzieć że bywa różnie, w zależności jak idą budowy, ale pieniądze zawsze dostałem. Zdarzają się opóźnienia. Generalnie trzeba pracować, bo obiboków raczej nie tolerują. Jak ktoś uczciwie pracuje to można rozsądne pieniądze zarobić.

Rozmowa kwalifikacyjna umówiona na 11.00, O godz 10.55 ( będąc prawie na miejscu) otrzymuję telefon od Pani rekruterki, że rozmowa się nie odbędzie, ponieważ zapomniała mnie poinformować, że nie będzie jej w pracy. Pani Proponuje spotkanie on line w innym termine i więcej się nie kontaktuje. Brak powagi i szacunku dla ludzi poszukujących pracy, zachowanie NIEGODNE, NIE POLECAM

?

logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
zainteresowany

obecnie poszukuja kierownikow robot instalacyjnych? ile tam zarabia taki kierownik? ile h pracy dziennie/tygodniowo?

jan

No nie zupełnie kazdy wiedział na co się pisał, może jakbyście dokładniej napisali, co trzeba robic w climatic, to by nie było niespodzianek, bo pracowac to mozna wszedzie.

paker

traktują pracowników normalnie. mają przepraszać, że trzeba pracować? praca nie jest łatwa, ale kazdy wiedział na co się pisał

konrad

Na mnie strona internetowa climatic zrobiła wrażenie, szkoda, że nie prowadzą obecnie rekrutacji, może bym zaaplikował.

zenio

Osobiście nie polecam żadnych kontaktów z opisywaną firemką. (usunięte przez administratora)

wszystko ok

ciekawy

witam interesuje mnie jak wygląda praca w climatic na stanowisku kierowniczym. Zastanawiam się czy jechać na rozmowe i na ile sprawdza sie w realu to co ci zaproponują( wynagrodzenie ,czas pracy itp)

Hej, wie ktoś jak się dzisiaj wiedzie w climatic? Bo dawno nie było aktualnej opinii. Atmosfera jest ok? Płaca na czas?

Climatic, firma która nie poważnie traktuje ludzi, (usunięte przez administratora) ako pracodawcy nie polecam, A jak ktoś już tam trafi to niech uważa na kierowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Climatic Sp. z o.o. Sp. k. - Reguły

• Jak się pracuje w Climatic Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Climatic Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Climatic Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Climatic Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Climatic Sp. z o.o. Sp. k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.