Opinie o Climatic Sp. z o.o. Sp. k. w Reguły

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Climatic Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Climatic Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Climatic Sp. z o.o. Sp. k. w Reguły

Zuzanna

@Alex, czyli tylko najniższa krajowa? Mam nadzieje, że jest tak tylko na początku, a jak już ktoś popracuje w Climatic to będzie mógł liczyć na więcej. Jednak to stanowisko wymaga od nas jakiegoś przygotowania, wiedzy, więc chyba po jakim czasie, firma powinna to bardziej docenić.

Zuzanna

Ważne, że podajesz tutaj zarówno plusy i minusy @misieee, dzięki temu inni mogą zobaczyć, że piszesz prawdę. Wspomniałeś o rozwoju, na co w takim razie taki inżyniera może w Climatic liczyć, wyższe stanowisko, premia, szkolenia?

Misieee

Pracuję w tej firmie od 2011 roku. I mogę potwierdzić, że wiele powyższych negatywnych komentarzy jest prawdą. 1. Tak, zdarzają się że opóźnienia w wypłatach. 2. Tak, firma w dalszym ciągu ma problemy z płynnością finansową. 3. Tak, firma wymaga wiele od Swoich pracowników. 4. Tak, były problemy z wypłata delegacji. 5. Tak, firma wysyła pracowników w delegację do Polski i za granicę. 6. Tak, pensja zależy od zajmowanego stanowiska i kwalifikacji pracownika. 7. Tak, pracy towarzyszy duża presja. 8. Tak Premie i bonusy są uznaniowe i decyzja o nich należy do kierowników danych działów. Ale... Nikt nie pisze o tym, że można tutaj rozwijać się jako inżynier, dzięki pracy przy trudnych i interesujących projektach dla służby zdrowia, czy farmacji. Firma zatrudnia w chwili obecnej około 150 osób, więc musi jednak jakoś funkcjonować i płacić pensje. Rotacje pracowników występują jak w każdej dużej firmie, tutaj nie szuka się utrzymanków. Ci którzy się sprawdzą jako inżynierowie, menadżerowie, kierownicy zostają w firmie na lata. Ci którym nie pasuje atmosfera pracy i stawiane im wymagania najczęściej odchodzą/lub są zwalniani w przeciągu 3-6 miesięcy. Rynek budowlany ma swoje prawa. Realia są takie, że inwestorzy często nie płacą na czas i przekłada się to na dalsze realizacje płatności i płynność finansową firmy. Firma istnieje 20 lat i ciągle się rozwija. 2 lata temu otworzyła zakład produkcyjny w Ostrowcu św. i rozpoczęła realizację budynków modułowych na rynkach zagranicznych. Cały czas pojawiają się nowe kontrakty a pracy jest aż za dużo. Firma zarabia na swojej działalności. Z pensjami w chwili obecnej nie ma większych problemów, czasami zdarzają się opóźnienia do tygodnia czasu. Delegacje są rozliczane bo dzięki temu ludzie chcą wyjeżdżać i zarabiać 2-3 razy tyle ile na miejscu. W przeciwieństwie do wielu firm z branży Climatic rozlicza do końca swoich podwykonawców i nie przerzuca na nich nieprzewidzianych kosztów. Climatic nie musi żerować na podwykonawcach ponieważ nie bierze kontraktów, na dzień dobry poniżej progu rentowności. Prawdą jest natomiast to, że płatności faktur rzadko są realizowane w umownych terminach (Inwestorzy mają poślizg w realizacji swoich zobowiązań). Pragnę pozostać anonimowy, jednak w razie pytań proszę o kontakt mailowy jerry19@o2.pl Postaram się uczciwie odpowiedzieć na zadawane pytania.

Zuzanna

@Zuza a Ty jesteś pracownikiem tej firmy? Jak Tobie w takim razie pracuje się w Climatic? Konstruktywne opinie są dla forumowiczów najcenniejsze - pozwalają podejmować decyzje o zatrudnieniu.

Rozmowa kwalifikacyjna umówiona na 11.00, O godz 10.55 ( będąc prawie na miejscu) otrzymuję telefon od Pani rekruterki, że rozmowa się nie odbędzie, ponieważ zapomniała mnie poinformować, że nie będzie jej w pracy. Pani Proponuje spotkanie on line w innym termine i więcej się nie kontaktuje. Brak powagi i szacunku dla ludzi poszukujących pracy, zachowanie NIEGODNE, NIE POLECAM

?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Zuza

Opinie piszą sami heiterzy. Jak na każdej stronie onetu czy wp.pl. Zazwyczaj ktoś kto nie potrafi pracować albo gówniany podwykonawca który coś spieprzył a takich nie brakuje. Wystarczy zapytać Inspektorów Nadzoru ze strony Zamawiającego. Takie firmy można wymieć z nazwy albo założyć opinie o nich i podać co i gdzie zostało przez te firmy spieprzony w poważny sposób. Pytanie po co ?

Zuzanna

Czy sytuacja ma również miejsce obecnie? @Nie polecam tej firmy!!! może teraz coś uległo zmianie i pracownicy mogą liczyć na terminowe wypłaty? To bardzo ważne informacje, które rozważają osoby zainteresowane pracą w Climatic.

Zuzanna

@Nie polecam tej firmy!!!!wspominasz o opóźnieniach w wypłacaniu wynagrodzeń. Czy zdarzają się one często? Ilu pracowników one dotyczą? @karma wraca panie prezesie P. a co sprawia, że Ty tak negatywnie oceniasz pracę w firmie?

Zuzanna

Pracujesz obecnie w firmie Climatic Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej na temat Twoich doświadczeń.

,arian

ale tylko ty masz taką sytację z zaległościami czty ktoś może to potwierdzić oprócz ciebie? zastanawiam mnie to bo jednak wciąż prowadzone są nowe rekrutacje w firmie

ZXC

Ile +/- wynoszą zarobki na stanowisku kierowniczym. Jakie narzędzia pracy?

Szaman
@ZXC

Za moich czasów kierownikom proponowali 4 000 Brutto.

fgng

oo wlasnie sie pojawily oferty pracy od nich..na stanowisko inzyniera zapewnienia jakosci dostaw w Oławie wymagane jest wykształcenie wyższe techniczne (preferowane związane z jakością) ,inimum 2 lata doświadczenia w Dziale Jakości w branży motoryzacyjnej

Byk

jak teraz z płatościami dla podwykonawców? płacą?

4rt

ale z tego co sie oreitnuje to rektuacji juz chyba u nich nie ma..a wiem ze elektromontera poszukiwali

Witam jestem świeżo upieczonym inż. dzwonili do mnie w sprawie rozmowy jako inż. budowy. Proszę o jakąś opinie bo rozmowa ma być pod warszawą a ja jestem z Krakowa i nie ukrywam że jest to dość droga wycieczka.

b

@kinda a co znaczy dla Ciebie dobre pieniądze? bo jak dla mnie to w granicach 5000 zł netto. Czy w Climatic Sp. z o.o. faktycznie można tyle zarobić??

kinda

phi, może już nie wytrzymywała ciśnienia ... Plus taki, że nie potrzebują tylko asystentki. Jeżeli ktoś ma wyższe wykształcenie techniczne w kierunku logistyki to może spróbować swoich sił - podobno teraz specjalisty ds. logistyki potrzebują za dobre pieniądze.

nina

jak sie sam nie przekonasz @Paweł to nie będziesz wiedział..a ktoś wie jak to jest u nich na wyższych stanowiskach wiem, że szukają teraz Asystentki Zarządu

phi
@nina

a co się stało z poprzednią asystentką zarządu?

Jutro ide zapytać o robotę w tej firmie bo dzwonił do mnie, ale jak poczytałem tu widzę że lipa,w Ostrowcu św.otworzyli zakład produkcyjno,zobacze jak to wyjdzie jak szukają taniej siły roboczej i na kase trzeba czekać to mam w du..taką robote

tomek

dynia, a wiesz ile w stanie sa zaoferować, byłeś może na rozmowie kwalifikacyjnej? Ja aplikowałem dzisiaj na Inzyniera serwisu, mam podsiwedczenie bo pracowalem w branży medycznej na podobnym stanowisku, zalezy mi na umowie, ne wiem czy oferują bo nie napisali.

dynia

nie sądzę żeby mieli z wypłacalnością poroblem, poza tym szukają na wyższe stanowiska zatrudnienia pracowników obecnie na których oferuje się bardzo wysokie pieniądze

Zostaw merytoryczną opinię o Climatic Sp. z o.o. Sp. k. - Reguły

• Jak się pracuje w Climatic Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Climatic Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Climatic Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Climatic Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Climatic Sp. z o.o. Sp. k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.