Opinie o Climatic Sp. z o.o. Sp. k. w Reguły

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Climatic Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Climatic Sp. z o.o. Sp. k. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Climatic Sp. z o.o. Sp. k. w Reguły

zapytanie

A opinie pracowników i wypowiedzi firm podwykonawczych

Darek

Climatic Sp. z o.o. nie wygląda mi @zapytanie na firmę, która miałaby jakiekolwiek problemy z wypłacalnością. Muszą mieć całą masę zleceń, ciągle szukają inżynierów i kierowników.

zapytanie

czy ta firma jest wypłacalna i jaki ma termin płatności dla podwykonawców

jazz

Wiecie czy cały czas jest poszukiwany inżynier budowy? Oczekują wyższego wykształcenia i 3 letniego doświadczenia, ale nie określili nic w sprawie zarobków.

Rozmowa kwalifikacyjna umówiona na 11.00, O godz 10.55 ( będąc prawie na miejscu) otrzymuję telefon od Pani rekruterki, że rozmowa się nie odbędzie, ponieważ zapomniała mnie poinformować, że nie będzie jej w pracy. Pani Proponuje spotkanie on line w innym termine i więcej się nie kontaktuje. Brak powagi i szacunku dla ludzi poszukujących pracy, zachowanie NIEGODNE, NIE POLECAM

?

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
pilot

tak się składa @ex że od początku lutego intensywnie szukają właśnie inżynierów budowy i kierowników montażu, także może znajdziesz coś dla siebie. o ile masz 3 lata doświadczenia bo tego oczekują.

ex

-moiak, na rynku na pewno muszą uważać na konkurencję. Teraz co prawda nikgoo z inżynierów nie poszukują, ale za to do sprzedaży ludzi teraz biorą. Wiadomo jaka podstawa ?

moiak

widze, że ta firma dostarczy moduły i wyposażenie specjalistyczne zawsze na czas, a to się bardzo ceni jeśli chodzi o klientów.. no nic tylko pozazdroscić takiej organizacji w firmie, mam nadzieje, ze od strony pracowniczej tez ot tak wygląda. Dajcie znac w razie czego czy faktycznie jest już dobrze @jako.

dowok

Firma jest zdecydowanie z branży budowlanej, a konkretnie z budownictwa modułowego, wiele jednak tej firmie zarzucić nie można zarobki są na dobrym poziomie, a co za tym idzie sami pracownicy są zadowoleni z tego faktu, dodatkowym plusem w tej firmie na pewno jest też to że atmosfera pozwala spokojnie pracować.

jako

To wszystko zależy od działu w jakim jesteś. U elektryków jest raczej OK, bynajmniej tak to wygląda z boku. Powoli coś się zaczyna poprawiać

karlik

widzę, że poszukują teraz między innymi elektromonterów, napiszcie mi proszę, czy łatwo jest się do nich dostać i czy w ogóle warto próbować... bardzo mi na tym zależy dlatego proszę o jakiekolwiek informacje, zwłaszcza dlatego, że właśnie pracę straciłem i za miesiąc mówię papa dobranoc do widzenia...

podwykonawca

ja,jak na razie robie pod nimi 3-cią budowe,nie narzekam,jak dobrze zagadasz to przelew masz nawet przed terminem -ja zadowolony-oni zadowoleni-mam nadzieje że się kiedyś nie przejade

dowok

Ważne że firma w ogóle wypłaca pieniądze, ale jednak to opóźnienie co trwało 33 dni to już lekka przesada, rozumiem tydzień, no ale... Poza tymi opóźnieniami to nie ma chyba większych problemów, a firma cały czas do przodu i nowe zatrudnienia, teraz na stanowisko Specjalisty ds. Planowania Produkcji jest.

ewa

a co moze cos tu jest nie prawdy?gdzie są delegacje?

Skończcie z tym jadem! Zgadza się może były zaległości w wypłatach, ale to nie jest wina spółki. Zostaliśmy wydymani w Dąbrowie!Z tego co wiem, kierownictwo staje na uszach, żeby nie oberwało się szeregowym. Swoją agresję przekierujcie na władze Dąbrowy! Pozdrawiam Pracownik Climatic.

podwykonawca

Witam. Współpracuję z firmą Climatic już ponad dwa lata. Owszem, zdarzają sie opóżnienia w wypłacie należności, ale wynikają one z możliwości finansowych firmy. Climaticowi nie płacą za roboty, więc możliwości ich też są ograniczone. Generalnie jest przyzwoicie myślę.

gitner
@podwykonawca

zgadzam się z Toba. Na szczęście jesli tylko Climatic posiada jakieś środki na swoim koncie to kasa wędruje od razu do pracowników. Myslę , że to wyjątkowo sprawiedliwe podejście do sprawy. Dla chętnych sprawdzenia się w tej firmie polecam http://www.praca.pl/kosztorysant-ogolnobudowlany_725758.html

marcin

chyba tereaz realizują centrum onkologii na Ursynowie w Warszawie na ul. Roentgena 5

john

Czy ktoś wie jakie inwestycje teraz realizuja?

fachowiec
@john

Główna inwestycja to CENTRUM ZDROWIA DZIECKA w Międzylesiu.Jeśli to im nie wyjdzie to mają problem.

tomek

na pewno to nie jest tak, że firma nie płaci.. na pewno płaci, bo inaczej nie funkcjonowałaby.. no i poza tym media od razu by się o tym dowiedziały i szum wokół tego byłby niemały. więc najpierw zastanówcie się co konkretnie piszecie i czy czasem takie zaużuty nie moga być karalne.. pozdrawiam wszystkich pracowników.

Magazyn

Witam serdecznie - widziałem ofertę pracy w internecie dla magazyniera. To wczoraj jakoś było chyba - orientujecie się może jak to jest z tą pracą, niby obowiązki i wymagania wypisane, ale niestety nic o samych pieniądzach za pracę nie ma. Oczywiście o samej atmosferze w pracy też nie ma, bo kto by to pisał. Potrzebuje pilnie tych informacji

ujeje

Climatic? nic nie slyszalem o tej firmie, ale jesli ktos by mi cos opowiedzial na jej temat bede wdzieczny. szukam pracy i narazie chce sie zaczepic byle gdzie, dajcie jakies pewne info, a nie insynuacje, bo tutaj jest ich pelno a nic nie wnosza do rozmowy. Jakiego rzedu pieniadze sa do wyciagniecia?

Zostaw merytoryczną opinię o Climatic Sp. z o.o. Sp. k. - Reguły

• Jak się pracuje w Climatic Sp. z o.o. Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy Climatic Sp. z o.o. Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Climatic Sp. z o.o. Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Climatic Sp. z o.o. Sp. k.?

Kandydaci do pracy w Climatic Sp. z o.o. Sp. k. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Climatic Sp. z o.o. Sp. k.