Opinie o Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Handel, dystrybucja i przesył energii elektrycznej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. w Warszawa

Atmosfera fajna, ludzie spoko. Koordynatorzy (usunięte przez administratora).. Dział wsparcia sprzedaży sam w sobie super, ale kadra zarządzająca masakra. Trzeba umieć lizać dupę wszystkim i być bezczelny aby się tam dobrze pracowało. Jeden z koordynatorów cierpi na brak profesjonalizmu. Szybkie całkiem niezłe pieniądze. Praca nudna, żmudna, NIE ROZWIJAJĄCA. Zabijająca wszystko co pozytywne w człowieku. Zarabianie na krzywdzie innych ponieważ polenergia ma ceny za duże jak na to co oferuje. Wierzą w te bajki które mówią na głos ale nie widza że to wszystko to skam. Mega nie polecam poza fajnym klimatem wśród pracowników, to miejsce nie wnosi nic ciekawego i zabiera cenny czas na sensowny rozwój.

Janek

Zastanawiam się nad podjęciem wyzwania.Czy jest gwarantowana podstawa wynagrodzenia (przeczytałem, że 7 tys. przy sprzedaży min. szt. w miesiącu). Na jakich zasadach i w jakiej wysokości naliczana jest premia (prowizja) ? Czy wchodzi w grę umowa o pracę czy tylko umowa agencyjna ?

Oli
@Janek

Nieosiągalne zarobić 7 tys. Podstawa to 3 tys netto, z czego musisz ją wypracować i co miesiąc dostajesz jakieś dziwne kary, i potrącenia. Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.

@Oli

Kary i potrącenia? :/ A rozwiniesz to?

Irena

Gdzie najczęściej są zamieszczane ogłoszenia odnośnie naboru na nowego pracownika do Polenergii? Często w ogóle się to zdarza, że poszukiwana jest nowa osoba? Nie udało mi się niestety znaleźć informacji. Podpowiedzcie co i jak :)

@Irena

Proszę sprawdzać portal pracuj.pl tam zamieszczane są ogłoszenia ☺️

@Irena

Szukaj na pracuj.pl

@Aktualny pracownik

Często kogoś tutaj szukają czy aktualnie rotacja jest niska?

@Iwona

Rotacja jest bardzo niska, a rekrutacja jest wynikiem rozwoju spółki a nie jak w wielu przypadkach spowodowana jest wspomnianą rotacja ????

@Aktualny pracownik

A ok rozumiem. ;) A jest jakiś konkretny plan do jakiej liczy osób chcą tutaj dobić?

@Iwona

Iwona, każdy dział ma jakieś plany rozwojowe ale nie mam wiedzy jaka to będzie łączna liczba

Mirek

Nie polecam zakupu instalacji od tej firmy. Montaż po terminie i okazało się Że cena również wygórowana jak porównałem ze znajomymi (Szkoda że po czasie).

Doradca Klienta

Najpierw musiałam czekać około 10 minut przed drzwiami, bo chyba nikt nie słyszał moich 3 prób dzwonienia dzwonkiem, a potem w mini pokoju czekałam jeszcze około 15 minut, aż przyszły przełożony wróci ze szluga. Sama rozmowa również była bardzo długa, ponad pół godziny, przesłuchanie jakbym miała zgłosiła się na posadę dyrektora, a nie kogoś kto ma namawiać kogoś na fotowoltaikę za najniższą krajową plus niepewne premie, bo zależą od tego, czy twój zespół wyrobi normę. Oczywiście sporo (usunięte przez administratora) zbędnych typowo rekrutacyjnych pytań typu jaka jest moja największa wada czy to, że miałam ,,sprzedać siebie" słowami. Odpowiedzi nie dostałam, mimo zapewnień, że dostanę obojętnie od wyniku.

- największa zaleta, - największa wada, - scenka sprzedażowa, która była zamotana i bez sensu, - cele życiowe, - przeszłość zawodowa.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Technik Serwisu
XAPIKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Application Specialist (Field)
Krakowiany
Alpha Omega Engineering
logo firmy Senior Consultant (Electromobility)
Wrocław
ALEXEC CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Danuta

Firma POLENERGIA to oszuści, chciałam zamontować pompę ciepła, rozmowa z handlowcem przebiegła bardzo pozytywnie, dostałam wycenę , podpisaliśmy umowę. Wpłaciłam część należności . Następnie przyjechało dwóch Panów na audyt , coś pomierzyli , popatrzyli , i stwierdzili , że trzeba jeszcze dokupić inne elementy, muszą zrobić fundament pod pompę za 600 zł netto itd. Po kilku dniach odezwała się Pani z firmy, że koszt założenia pompy będzie o około 10 tysięcy wyższy niż zawarta kwota w umowie bo trzeba dołożyć dodatkowe pompy i coś tam jeszcze co nie było w umowie. Zerwałam umowę , obecnie czekam od dwóch tygodni na zwrot zaliczki. Jak dzwonię do Polenergii , mówią , że przelew zlecony na jutro, jutro dzwonię i znowu jest to samo. Nie mogę odzyskać wpłaconych pieniędzy. Handlowcy są chyba od naciągania klientów. Nie polecam .

@Danuta

A za to, że mierzyli musiałaś zapłacić? Ciekawe czy faktycznie ta dodatkowa pompa będzie Ci potrzebna, dasz znać jak inna firma Ci to kiedyś wyliczy i czy jednak ta tu dobrze stwierdziła?

Kosiarz

A ja pracuje dla Poleneria pod kimś i ostatnio ta osoba twierdzi, że zwlekają mu z przelewami. Ostatnio były rzekomo problemy z powodu nałożenia się operacji finansowych ( kwiecień) Otrzymałem nawet potwierdzenie w formie skanu e-maila. A widzę że tu pracownik Poleneria twierdzi że na czas płacą .... Mój kontrahent tłumaczy się też tym, że poprawki ma po swoim pracowniku i ponad 2 tygodnie sprawa jest nie wyjaśniona, a przelewy wstrzymane . Ja to jest ?

Przemysław

Widzę, że sami klienci firmy się tu wypowiadają, a jak chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o warunkach pracy. Ktoś wie czy przyjmują teraz pracowników? Jak płacą nowo przyjętym, bo liczę, że więcej niż najniższa krajowa.

Olo
@Przemysław

Wyślij CV. Ja dostaniesz odpowiedź to znaczy że przyjmują.

@Przemysław

Przemek, ja pracuję w grupie Polenergia Sprzedaż i jest wszystko w porządku. Pensja zawsze na czas, możliwości rozwoju i bogaty pakiet poza płacowy.

Beata

Szerokim łukiem omijajcie te firmę. Mam założona fotowoltaike i nic nie działa. Wiedzieli o tym od początku bo złe wykonali projekt. Wydałam ponad 20 tys. i nie mam nic. Dziesiątki maili i interwencji z mojej strony kończą się lakonicznym odpowiedziami. Takimi ze nic więcej nie mogą zrobić i maja mnie w (usunięte przez administratora) Kiedy napisałam ze jestem zmuszona wejść na drogę sądowa odpisali żebym nie straszyła ich. Dramat.

Aleksandra
@Beata

A to żadna reklamacja , gwarancja nie wchodzi w grę ? Czy oni to olewają po prostu ? Nie można tak łatwo odpuścić ...

Sev

Jeden dzień i instalacja gotowa ,patrzę i niewierze wykonanie pracy od strony elektrycznej fatalne ,kable ponaciagane .kabel idący do skrzynki przyłączeniowej naciągnięty brak możliwości schowania pod kostke brukowa .także firmie stawiam Bana i w obecnej chwili niepolecam

Łucja
@Sev

nie reklamowałeś usługi że ci się wykonanie nie podoba, ale tak na piśmie by mieć potwierdzenie ?

Klient

Wykonałem 8 telefonów do BOK w ciągu ostatnich 3 dni i nikt nie odpowiada. Na maile również nie odpowiadają. Firma jakby nie istniała

Franciszek
@Klient

A sprawdziłeś, czy dobry numer ? Firmy często mają sporo wewnętrznych i pod jeden główny się ciężko dodzwonić, albo może warto udać się do głównej siedziby ?

Zostaw merytoryczną opinię o Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 28.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 3 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Krucza 24/26
    00-526 Warszawa
  • NIP: 5871540127 REGON: 192727078 KRS: 0000103233

Polenergia Dystrybucja Sp. z o.o.