Opinie o Tan-Tankred Strzelczyk w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Tan-Tankred Strzelczyk. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Tan-Tankred Strzelczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tan-Tankred Strzelczyk w Łódź

Feliks

w moim przedszkolu miesczącym się na Moniuszki wysiadła całkowicie instalacja elektryczna zakładana jeszcze przez poprzednich właścicieli kamienicy. najbliżej miała do tej firmy, którzy się bardzo szybko pojawili, wymienili starą instalację na nową i całą sytuację opanowali. dzięki temu przedszkolaki mogły bez problemu nadal korzystać z przedszkola.

Jarosław

Zdarzył się u mnie nieprzyjemny przypadek z bramą wjazdową, bo coś przez opady i mrozy stało się z elektrycznym mechanizmem odpowiedzialnym za otwieranie i zamykanie bramy. Dopiero interwencja elektryka z tej firmy rozwiązała ten problem. Przyczyna była źle zainstalowana puszka.

Daria

Panowie zajmowali się zakładaniem oświetlenia w moim butiku, a mianowicie energooszczędnego oświetlenia wystawy i strategicznych miejsc w sklepie. Głównymi powodami były bezpieczeństwo i nowoczesny design. Wszystko zrobili zgodnie z moimi oczekiwaniami. Teraz wszystko wygląda ładnie i estetycznie zwłaszcza wieczorem. Z uzgodnieniem ceny też nie było żadnego problemu. Jak naj bardziej polecam!

Obecny pracownik

Tan-Tankred ma opinię świetnego pracodawcy. Polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Tan-Tankred Strzelczyk się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Filip

Bardzo zadowolony jestem z pomocy tej firmy , która zajmowała się profesjonalnym założeniem instalacji w warsztacie samochodowym. Do tego też była zrobiona siła i niezbędne kontakty w miejscach strategicznych. Użyty materiał był wysokiej klasy, solidnie przymocowane i działa jak należy. Dobrze i nie drogo wykonana robota.

Teresa

Miałam nietypowy problem i podczas podłącznia zbyt wielu urządzeń w mieszkaniu wywalały korki. Nie wiedziałam w czym problem. Wezwałam elektryków, którzy dojrzeli przyczynę i trzeba było usunąć w kilku miejscach przestarzałe kable. Po takiej ingerencji teraz jnuż nie ma kłopotów z korkami i wszystko działa jak powinno. Za szybką interwencję dziękuję i pozdrawiam.

Raider31

Wynająłem mieszkanie i niestety właściciel nie zadbał o sprawną instalację elektryczną i musiałem we własnym zakresie zrobić z tym fantem porządek. Od znajomych wziąłem namiary na tą firmę, która ma dobrą reputacje i jest nie droga. Wzięli się ze naprawę całej instalacji i w pewnych miejscach powymieniali kontakty, które się do niczego nie nadawały, a mogły spowodować zwarcie lub pożar. Starali się zbytnio nie ingerować w rozbijanie ścian i to mi się bardzo spodobało. Teraz działa wszystko jak powinno, a cena za naprawę nie była wysoka. Polecam!

Marek S.

Wydzierżawiłem lokal na Bałtach i potrzebowałem dodatkowego oświetlenia witryny i wnętrza, a że nie znam się na tych klockach z polecenia znajomego wynająłem fachowców z tej firmy. Bardzo ładnie ogarnęli całą sprawę i przewody podciągnięte pod witrynę są praktycznie nie widoczne, a oświetlenie daje świetny efekt. We wnętrzu jest podobnie. Kontakt z firmą sympatyczny a realizacja zadania wykonana w 100%. Jestem zadowolony!

Mirek

Bardzo przyzwoita firma i w mieszkaniu odziedziczonym po dziadkach na Retkini wymieniali od podstaw instalację elektryczną. Wiadomo później gruntowanie, gipsowanie i malowanie. Instalację założyli elegancko w terminie we wszystkich pomieszczeniach na pewnej wysokości. Wszystko gra jak należy. Polecam!

Roman

Miałem problem z elektryką w co dopiero kupionym mieszkaniu z drugiej ręki i trzeba było wszystko ponaprawiać po poprzednich właścicielach. Ta firma zajęła się kompleksowo wszystkim i swoją pracę wykonali sumiennie i nie mam żadnych zastrzerzeń. Wszędzie wtyczki działają, światło również, a korki nie wyskakują jak poprzednio.

grażyna z Bałut

Dobry fachowiec! Naprawili mi instalację na strychu, wymieniając stare przewody.Teraz mam światło podczas wieszania prania. Usługa konkretna i tania.Polecam ich gorąco!

rafi_lodz

W moim mieszkaniu na Pabianickiej zaczęło wywalać wszystkie korki na skutek przebicia i ta firma pomogła mi w usunięciu usterki, a przy okazji prawidłowo podłączyli zestaw hifi (głośniki). Sympatyczny kontakt, rzetelność i nie wygórowana cena! Opłaci się !

Ernest

Niesamowita firma. Panowie mają dużą wiedzę w swej dziedzinie. Są dokładni i terminowi, a to się ceni!

Włodek

W tej firmy pracują prawdziwi fachowcy!! Jesli ktoś ma do założenia ekektrykę w domu, to firmę tabtankret można brać w ciemno!

Edmund

Oświetlenie zakładała nam firma Pana Strzelczyka. Fachowcy godni polecenia wszystkim. To nie są partacze. To s profesjonaliści przez duże P!

Leon

Firma bardzo profesjonalna. Wszystko wykonali bardzo fachowo i w terminie. Nic tylko polecać!

Agata

Zakładałam instalację elektryczną u siebie w domu. Muszę przyznać, że panowie stanęli na wysokości zadania. Mogę tylko polecić!

Wojtek2016

Zakładali mi w donu indtalacje elektryczną. Wszystko szło bez zarzutu!

Krzysztof

Robiliśmy remont instalacji w naszym domu. Wszystko poszło gładko. Polecam!

Bogusia

Po zakupie mieszkania okazało się że instalacja w holu była do wymiany i fachowcy tej firmy wymienili przewody i już wszystko działa jak należy.Bardzo polecam!

Zostaw merytoryczną opinię o Tan-Tankred Strzelczyk - Łódź

Tan-Tankred Strzelczyk
4.8/5 Na podstawie 12 ocen.
  • ul. Karola Adwentowicza 6 lok. 15
    92-532 Łódź