Opinie o Gama System Krzysztof Kuśmierek w Polska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama System Krzysztof Kuśmierek w Polska

Gutek

Klienci pomylili adresy ponieważ to forum pracowników firmy!!!

Krzysztof

Polecam profesjonalny montaż a drzwi jak na swoją cenę bardzo dobre.

T.

Nie polecam tej firmy. Takie same drzwi kupicie 2-3 razy taniej w zwykłym supermarkecie. Dla nich najważniejsze jest wziąść zadatek. Nie udzielają informacji o producencie. Pod czas montażu (usunięte przez administratora) Nie reagują na zgłaszne reklamacje, poprostu przestają odbierać telefon. OMIJAĆ SZEROKIM ŁUKIEM!!! Będziecie BARDZO żalować!

ANDY

Zakupione przeze mnie drzwi - jakość bardzo dobra, montaż - pełen profesjonalizm. pomimo krzywych ścian Panowie wszystko ładnie dopasowali, rewelacja. posprzątali po sobie i trudno uwierzyć że tak możne. zdecydowanie polecam Moje sugestie dla Gama System Krzysztof Kuśmierek: Profesjonalnie, tak dalej

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
halina

Pomiar i zamówienie bez problemów, jestem bardzo zadowolona z drzwi i montażu. Polecam panów monterów z gamy, zamontowali drzwi sprawnie i szybko, zachowując porządek.

zadowolony

Podziękowania dla Pana Pawła, który punktualnie pojawił się, aby dokonać pomiaru i wyceny usługi oraz doradził wybór odpowiednich drzwi. Podziękowania dla montażystów Pana Jarka i jego kolegi, którzy sprawnie i fachowo zamontowali zamówione drzwi. Polecam:)

@zadowolony

Na forum panuje regulaminowy zakaz podawania imion pracowników firmy. Jest to konieczne ze względu na ochronę danych osobowych. Komentarze łamiące powyższy zakaz, mogą zostać usunięte przez administratora portalu. Na wypadek wątpliwości, pozostawiam link do obowiązujących nas zasad: https://www.gowork.pl/regulamin

Małgorzata

@Nie kupuj, forum Gowork służy głównie do opisywania pracodawców. Akceptowane są również opinie klientów różnych firm, ale skupiamy się na opisywaniu warunków zatrudnienia. Zachęcam pracowników firmy Gama System do wyrażania opinii o pracy w tej firmie. Każda dodatkowa informacja będzie pomocna dla osób, które chcą aplikować.

Nie kupuj

Te drzwi w supermarkecie kupisz za 400 zł, im zapłacisz 1600. Montaz zupelna tragedia. Nie zwracaj uwagi na pozytywne komentarze,(usunięte przez administratora)

Małgorzata

@Linek, zależy Ci na opinii pracowników? Z Twojego komentarza wnioskuję, że jesteś zainteresowany pracą w Gama System. Czy mam rację? Chcesz aplikować do tej firmy? Może ktoś z osób czytających ten wątek wie czy Gama System prowadzi aktualnie nabór pracowników?

udoryba

Witam. W lutym pierwszy raz drogą email zgłosiłam reklamację 3 par skrzydeł drzwi (na wszystkich pojawiła się skaza pokaźnych rozmiarów identyczny kształt i wielkość) do dnia dzisiejszego czekam na jakąkolwiek informację i nic. 2-3 x pan serwisant ( to jedyna osoba w tej (usunięte przez administratora)firmie, która wogóle ma czas wysłuchać klienta) obiecywał ruszyć temat i na tym się zakończyło. Przestrzegam przed zawieraniem jakichkolwiek transakcji i umów z tą firmą. Określenie "Gwarancja" dla nich nie istnieje. Telefon stacjonarny podawany na ich stronie, ulotkach itd. to też tylko ściema, nikt tego tel. nie odbiera. W dodatku okazuje się że pod tym numerem figuruje nie tylko ta firma, więc już samo to powinno wzbudzić wątpliwości. Byle zamontować i skasować, a jak coś będzie nie tak, to szukaj wiatru w polu. W chwili obecnej rozważam tylko i wyłącznie oddanie sprawy do sądu, bo innej możliwości już nie widzę.

Linek

Szkoda, że na forum pracowniczym nie ma zupełnie opinii pracowników!!

Zbyszek Wrocław

totalny brak kultury ze strony monterów, mądrzy się jakby był panem wszechświata, nie dopilnujesz to ci prosto nie wstawią futryny, wystarczyła chwila mojej nieuwagi i futryna po zmierzeniu odstawała od pionu.(usunięte przez administratora) istnieje takie coś jak słowo szeptane więc róbcie tak dalej a więcej nikt o Was nie usłyszy i znikniecie z rynku!!

Małgorzata

Jeśli ktoś z pracowników czyta forum to zachęcam do wypowiedzi na temat pracy w Gama System. Co słychać w firmie? Jak wam się obecnie pracuje? Wasze opinie będą cenne dla osób, które są zainteresowane pracą w tej firmie.

Tomasz woj. Opolskie

Dzien dobry . Ja także wypowiem się na temat firmy . Duży wybór asortymentu , dużo wzorów i kolorów . Drzwi solidne ;) z montażem było trochę gorzej , bo długo czekałem na montaż drzwi pokojowych . Ale wydaje mi się ze było warto . Nic więcej dodać nic ująć . Jedyne co to polecam

zainteresowana

czy ceny zgadzają się z tymi na ulotkach? i jeszcze jedno pytanie ile mniej więcej kosztuje wymiana drzwi pokojowych np. 70 cm?

@zainteresowana

Proszę o telefon do firmy

Malwina Bielawa

Wątpię w to żeby oszukiwała ludzi . Co do zamków to totalnie się Pani / Pan myli.. cóż ... nie wiem dlaczego ?! U mnie wszystko wraz z montażem odbyło się sprawnie ;) ☺ polecam !!!

(usunięte przez administratora) Zamontowali drzwi które miały posiadać zamki Gerdy lecz okazało się, że są to zamki CAM (importer zamków Mul-T-Lock) Po spędzeniu kilku minut w internecie można zauważyć że firma ma kilka nazw i bodajże kilka stron www: (usunięte przez administratora) http://gama-system.pl telefony które podają na ulotkach to: 507 986 123 601 928 435 519 612 083 Na dodatek można wyszukać drzwi które wyglądają identycznie (usunięte przez administratora) Jak można zauważyć koszt drzwi to ok 500zł natomiast koszt usługi to ok 1600zł

Justyna Częstochowa

Polecam tą firmę , naprawdę się opłaca :))

Igor ze Zgorzelca

Konkurencja duża , lecz spotkalem się z przedstawicielami z każdej firmy z drzwiami , gama okazała. Się trafna , dostałem rabat i cena była mniejsza od poprzednich firm. Od razu zdecydowałem ze biorę ! Myślałem ze jak taniej będzie to gorzej , ale wszystko po skończeniu montażu okazało się OK . Polecam i pozdrawiam Pana Kusmierka

Monika Zduńska Wola

Moja babcia potrzebowała drzwi , zadzwonilismy do gama system z ulotki , umówiliśmy się na kolejny dzień (byłam w szoku ze tak szybko) . Przedstawiciel przedstawił ofertę oraz doradził i wyjaśnił jak mieliśmy wątpliwości . Miły człowiek z tego Pana ;) montaż był w tym samym tygodniu pod koniec , szok ze tak szybko . Jeden z monterow był trochę nie miły , ale nie chamski . Wszystko się trochę dluzylo , ale warto było czekać . Gdyz drzwi ładne i dobrze zamontowane . Babcia była ucieszona . A ja jeszcze bardziej , bo to ja nalegalam na zamówienie nowych drzwi . I zadzwonilismy do gamy , dlatego że ulotka , która mieliśmy w skrzynce rzuciła się w oczy :) pozdrawiam Pana przedstawiciela i monterow . Dobra robota , dziękuję i polecam tą firmę :)

Zostaw merytoryczną opinię o Gama System Krzysztof Kuśmierek - Polska

• Jak się pracuje w Gama System Krzysztof Kuśmierek?

Zobacz opinie na temat firmy Gama System Krzysztof Kuśmierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gama System Krzysztof Kuśmierek?

Gama System Krzysztof Kuśmierek