Opinie o Gama System Krzysztof Kuśmierek w Polska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama System Krzysztof Kuśmierek w Polska

Ania Głogów

Montaż trochę długo trwał . A po za tym jest dobrze . :) polecam . Drzwi ładne i solidne

Milena z Legnicy

Wszystko było zgodne , lecz tylko klamki dostałam inne , to był jedyny błąd . Ale wszystko jest naprawdę super . Firme polecam ! Mili i fajni ludzie .

Bartosz z Opola

Zgadzam się z Andżeliką ! Byłem także miło zaskoczony , wszystko szybko załatwione , drzwi piękne ;) szkoda ze nie mogę dodać zdjęcia . Pan , który przyjechał do mnie (przedstawiciel) był miły i sympatyczny ;) ☺ wyjaśnił mi wszystko i doradził . Dokładnie do 3 dni miałem już drzwi . Montaż przebiegł bez żadnych komplikacji . Zamki z Gerdy i drzwi solidne , wszystko zgodne z opisem na ulotce i zgodne ze słowami przedstawiciela :) dziękuję i pozdrawiam

Andżelika z Jeleniej Góry

Polecam bardzo ! Jestem zadowolona z drzwi . Nie są chińskie tylko konkretne . Pan który do mnie przyjechał był miły i uczciwy ;) Drzwi zamontowane prawidłowo :) ciesze się . I planuje zamówić teraz drzwi pokojowe . Wiem ze się nie rozczaruje . ;)

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Joanna z Łodzi

Nie polecam!!!! (usunięte przez administratora)Drzwi zostawione na środku chodnika. Po wielu rozmowach brak reakcji,w dodatku właściciel zarzucił mi kłamstwo. Nie ma odpowiedzi na zgłoszenie reklamacyjne. Jednym słowem mówiąc paranoja(usunięte przez administratora)Ludzie omijajcie ta firmę z daleka.

szczesliwy

BARDZO POLECAM TEN SALON! JA ZAMOWILAM JUZ DWA RAZY I DOTARLY NA CZAS ,SZYBKO SPRAWNIE ,SOLIDNIE I TANIO!! DRZWI SLICZNE I CZYSTE! WSZYSCY SZCZESLIWI. JESZCZE RAZ POLECAM I POZDRAWIAM!

Bartosz

Podpowiedzcie czy warto starać się o pracę w firmie? Jaka jest atmosfera?

GRZEŚ CZĘSTOH.

Drzwi, okucia b.ładne, wreszcie posiadam porządne drzwi, drzwi miałem dopasowane do starej ościeżnicy, monter zrobił to dobrze. Polecam firmę.

drzwi

Witam, Dokonałem zakupu drzwi w firmie Gama System łącznie z montażem. Muszę stwierdzić,że doradzona nam fachowo rodzaj drzwi i klamek. Do montażu również nie miałem żądnych zastrzeżeń. Gdy po paru miesiącach potrzebna była korekta jednych drzwi przeprowadzono ją w miarę szybko. Chciałbym pochwalić Pana Adam z działu reklamacji bardzo miłego i kompetentnego człowieka.

wojew

Współpraca z firmą przebiegła wzorowo. Wszystko od momentu pomiaru do efektu końcowego przebiegło wzorcowo. Sprzedawcy to profesjonaliści a montażyści zamontowali drzwi szybko, sprawnie a do tego bardzo czysto. Wszystko było tak, jak być powinno. Firma godna polecenia, więc szczerze polecam!

ircia

Dobry asortyment Bardzo dobry asortyment. Kupiłem tu drzwi wewnętrzne - sprawdzają się idealnie. Bardzo fachowa obsługa. Klamki do drzwi dostałem za połowę ceny.

BRONEK

Gorace podziekowania za szybki i w pełni profesjonalny montaż drzwi łazienkowych. Z czystym sumieniem polecam ekipe montażowa

bogna

Polecam firmę! Jestem bardzo zadowolony z kompetencji pracowników jak i z finalnej usługi. Realizacja przed czasem, ceny które zaoferowali w porównaniu do innych firm naprawdę konkurencyjne.

jarocinska

Drzwi zewnętrzne zamontowane rewelacyjnie, bardzo sprawnie> Jestem bardzo zadowolona z wyboru Firmy Gamy System ze Smolnej. Pan Adam, który przyjechał na pomiar doradził, najlepszy wariant. Montażyśc*** zamontowaniu drzwi, posprzątali po sobie. Polecam.

Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam przed tą firmą! (usunięte przez administratora)! Wg przedstawionej oferty i umowy miały zostać zamontowane drzwi antywłamaniowe z pełną ościeżnicą, kompleksową obróbką i progiem. A oto co zrobiono: 1. Zamontowano pordzewiałą niepomalowaną "połówkę" ościeżnicy, a montażysta zostawił mi spray, żebym sobie pomalował sam! Dostałem również niepasujący próg, żebym również sobie wstawił (i spray do jego pomalowania). 2. Ościeżnica po zamontowaniu ruszała się (nie użyto kotw), wiec zapiankowano i zalecono "nie dotykać" aż ostygnie. 3. Nie wykonano obróbki. Montażysta kazał mi również oddać oryginał umowy i chciał zostawić bezwartościowy świstek w zamian, a wszytko po to jak piszą poprzednicy by nie wystawić faktury i utrudnić dochodzenie swoich praw. 4. Poziom obsługi klienta, na żenująco niskim poziomie, cwaniactwo, chamstwo i arogancja. Montażysta miał przyjechać i poprawić... ale do dziś nie dojechał. 5. Drzwi antywłamaniowe było tylko w opowieściach handlowca, niestety w realu już nie są. Tutaj możecie zobaczyć jak wygląda montaż na gotowo wg tej firmy: (usunięte przez administratora)

onił

W przypadku mojego zamówienia, firma Gama System spisała się bardzo dobrze. No bo była stosunkowo szybka dostawa, sprawny (i co ważniejsze w tej branży) terminowy montaż, a kwota na fakturze nie raziła po oczach. Ze swojej strony mógłbym więc polecić Game System Pozdrawiam

gama system

Odpowiedz dla P. Piotra z Częstochowy Nazwa firmy istnieje pod taką samą nazwą od 1992 roku i bardzo łatwo to sprawdzić . Firma nie ma w swojej sprzedaży drzwi chińskich gdzie każdemu klientowi możemy to udokumentować certyfikatami i aprobatami technicznymi. Co do faktury są wystawiane każdemu naszemu klientowi lub paragon fiskalny i wysyłane pocztą. W przypadku kiedy klient nie otrzymał takiego dokumentu ma wiele możliwości zgłoszenia tego do firmy np: wystarczy wpisać w wyszukiwarce google gama system drzwi i napisać maila , można zadzwonić do przedstawiciela, który był u klienta, również do właściciela oraz do siedziby firmy. Więc prosimy P. Piotra o kontakt w tej sprawie. gama system

bartek

zad

Jestem zadowolony z obsługi i jakości wykonania montażu drzwi w moim mieszkaniu. Przedstawiciel przyjechał na pomiar na drugi dzień od mojego zgłoszenia. Miła atmosfera z przedstawicielem, montażyści dobrze wykonali swoją robotę. Zdecydowanie polecam.

wściekly

Przedstawiciel oferuje usługi o których nie ma pojęcia do tego umawia się na sobotę gdzie okazuję się że nie bardzo firma jest skłonna wykonać zlecenie w ten dzień. A przyznam że to był jeden z warunków. Kolejna rzecz drzwi na wymiar i kolejny cyrk wychodzi i tak 2 dni urlopowe mi poleciały. Okazuje się że jedne nie pasują i tak 2 miesiące czekam na poprawę i dokończenie montażu. Gdyby nie biedny pracownik co oczyma świecić musiał dawno w sądzie bym siedział. Dziś mają ostatnią szanse. Podsumowując drzwi mi się podobają monterzy mają za mało czasu na wykonanie zlecenia!!! I co najbardziej razi to przedstawiciel który wprowadza w błąd. Niestety ale przy tym doświadczeniu nie polecam tej firmy bo chyba jak się za coś płaci to się wymaga a nie 2 miesiące z źle zamontowanymi drzwiami mieszka przy braku jednych.

Zostaw merytoryczną opinię o Gama System Krzysztof Kuśmierek - Polska

• Jak się pracuje w Gama System Krzysztof Kuśmierek?

Zobacz opinie na temat firmy Gama System Krzysztof Kuśmierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gama System Krzysztof Kuśmierek?

Gama System Krzysztof Kuśmierek