Opinie o Gama System Krzysztof Kuśmierek w Polska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama System Krzysztof Kuśmierek w Polska

Radośni

Dziękuję za wyjątkowo składną „akcję” – usługę montażu drzwi w naszym domu. Poza najwyższą jakością dostarczonego produktu i oczywistym urokiem produktu, jesteśmy zachwyceni: Sprawnością działania monterów i organizacją pracy Ich kulturą osobistą i skromnością Szybkością pracy, Słownością (termin dokładnie taki jak deklarowany); osobiste zaangażowanie w ich dopilnowanie) Czystością na stanowisku pracy. Nieuciążliwością w sensie stawianych warunków potrzebnych do pracy. Z radością stajemy się rzecznikami Państwa firmy, w naszej okolicy i gdziekolwiek w świecie!

zadowolony

Zadowolony klient Chciałbym bardzo podziękować za profesjonalny montaż drzwi zewnętrznych do mieszkania przez Panów montażystów z Gamy System. Przesympatyczni i mili Panowie zamontowali drzwi bardzo szybko i fachowo, bez żadnego zarzutu z dbałością o szczegóły.Drzwi zgodne z zamówieniem Jak najbardziej polecam! Firma Gama System naprawdę godna zaufania. Polecam ! Zgorzelec

tomasz

Witam po przeczytaniu wyżej opini byłem przerażony bo zamówiłem w tej firmie montaż z drzwiami ale obawy mineły ponieważ zostały drzwi zamontowane solidnie i z chęcią polece game system

marek

Tu dokończenie bo widzę, że powyżej całość się nie zmieściła. Jeszcze nie podjąłem decyzji. 03.04 z tym wszystkim co tu opisałem zadzwoniłem do wspomnianego już przedstawiciela handlowego, ten tradycyjnie bezradny odesłał mnie do szefa, wspomnianego już Pana Kuśmierka. Po chwili rozmowy i uprzedzeniu go, że wszystko to opiszę w internecie obiecał, że do 07.04 zostanie ze mną ustalony ostateczny termin naprawy. Do dzisiaj brak reakcji. Kończąc ostrzegam, jak najdalej od tej firmy.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
marek

25.01. Gama System zamontowała u mnie montaż samego skrzydła drzwi wejściowych do istniejącej już futryny. Wkładki zamkowe nie zgodne z zamówionymi w tym jedna zacinająca (nie zamek jak wstępnie stwierdzono), dziadowskie, najtańsze szyldy, dające dostęp do zamka od zewnątrz, nie dokręcone również od zewnątrz z powodu urwanego wkręta. Tak zostawili. To tylko informacyjnie bo rzeczy te widząc bezradność przedstawiciela handlowego, który dokonał naocznych oględzin kilka dni po montażu zadeklarowałem, że wymienię sam (dodatkowe koszty) i tak też zrobiłem. Zareklamowałem natomiast zamocowanie drzwi na zawiasach. Ciężkie drzwi zamontowano praktycznie tylko na jednym zawiasie (dwa pozostałe bez kontaktu między górną i dolną ich częścią) a każdy zawias tylko na jednej śrubie, powinny być po dwie. Efekt po kilku już dniach drzwi opadły, otwierają się z wyraźnym oporem, skrzypią, słychać i czuć przeskakiwanie na dolnym zawiasie futryny, który już podczas montażu okazał się być luźny. Uczciwie przyznaję, że monter zaproponował aby go przyspawać, ale ponieważ przez poprzednie ponad 40 lat zawias ten nie dawał takich negatywnych oznak jak teraz a instalacja elektryczna jak na spawanie trochę słaba, zapytałem więc czy to konieczne i tu szybko padła odpowiedź, że nie i tak zostało. Podczas wspomnianych już oględzin przedstawiciela zadeklarował, że w przyszłym tygodniu będzie kontakt i ustalenie terminu naprawy. Tydzień minął i nic. sytuacja powtórzyła się chyba ze trzy albo cztery razy i za ostatnim zaproponował kontakt z szefem Panem Kuśmierkiem. Tu też ze dwie albo trzy rozmowy i dalej nic. Na adres e-mailowy wysłałem reklamację bez odpowiedzi. Listu poleconego za zwrotką z tą samą treścią nie odbierają z poczty (można to sprawdzić na stronie internetowej) Rzecznik Praw Konsumenta , z którym się konsultowałem powiedział, że skoro nie odbierają poczty to On tez jest bezradny i pozostaje tylko droga sądowa. Jeszcze nie podjąłem decyzji. 03.04 z tym wszystkim co tu opisa

czewa

chętnie polecę firmę gama system jestem zadowolony z drzwi które mi zamontowali , fachowe doradztwo super drzwi , znakomity montaż

boni

montaż ok drzwi ok firma ok tylko te klamki mogły być lepsze ogólnie ok polecam

moryc

zgadzam się z opinią wyżej załóżcie sobie firmę to zobaczycie jaki to jest miód, żeby firma się utrzymała to chyba normalne , że sprzedaje z marżą

kasia

Przed chwilą skończył się montaż u mnie drzwi , który odbył się bardzo sprawnie i fachowo co do drzwi nie mam żadnych zastrzeżeń jedynie klamka mogła by być trochę lepsza . Także poleca firmę game system jak najbardziej zresztą firma montowała drzwi u mojej kuzynki pół roku te mu, gdzie też jest tutaj od niej opinia. A co do tej opinii Pani Doroty to powinna Pani szkalować np. każdą restauracje gdzie w sklepie mięso kosztuje 15 zł kg a już w restauracji 150 zł :) i nie zawsze jest smaczne. Pani komentarz jest żenujący i niskich lotów. Pozdrawiam

Dorota

Zamówione drzwi zupełnie nie odpowiadają opisowi przedstawiciela, który obiecuje antywłamaniowe drzwi z bolcami antywłamaniowymi i uszczelkami magnetycznymi, z wypełnieniem akustycznym itp., a w efekcie są do drzwi, które można kupić za 300 zł w każdym większym markecie!!! Informują, że są producentami drzwi, a nie prowadzą nawet działalności związanej z produkcją drzwi!!! (usunięte przez administratora)! UWAGA!!!! Brak odpowiedzi na reklamację - to nawet dobrze, bo znaczy, że została uznana:))) UWAGA! UWAGA! UWAGA! Proszę omijajcie z daleka tę firmę, a ulotki przez nich roznoszone palcie na stosie:)))))) Jeśli ktoś z gamy system zechce odpowiedzieć na ten komentarz, to proszę nie robić takich błędów jak ten z waszego postu powyżej "nie stworzone żeczy" :))))

barbara

witam wszystkich ja miałam taką historię mianowicie zamówiłam drzwi przed wekendem dałam zaliczke i w wolnej chwili weszłam tutaj aby przeczytać opinie i na początku sie przeraziłem co wy tu piszecie,miałam straszne obawy, ale okazało sie wszystko dobrze przyjechali zamontowali wystawili fakturkę nie potrzebnie przez parę dni byłam w niepewności polecam!!!!!!

Grażyna

Jestem zadowolona z montażu drzwi. Usługa została wykonana bardzo szybko i sprawnie. Dodatkowo poleciłam firmę dwóm swoim sąsiadkom i one też nie mają żadnych zastrzeżeń. Fakturę również otrzymałam bez problemu Zadowolona klientka

Przemek Częstochowa

To weź się zastanów czy na pewno warto wystarczy zadzwonić do Rzecznika Konsumenta w Częstochowie i podać nazwę firmy od razu usłyszymy że firma jest im znana i są z nią problemy lepiej sobie daruj te drzwi pokojowe - też miałem zamówione 3 pary ale po tym jak zamontowali drzwi wejściowe zrezygnowałem z tego. Od sierpnia męczę się z reklamacją i gdyby nie to że u konkurencji nie ma takiego koloru wykończenia to zabudowa już dawno była by poprawiona na koszt firmy Gama System przez inną firmę. Jednak chyba i tak mnie to czeka

zawiedziona

Ty tam zamów 10 par pokojówek.

zadowolony

Ja tam nie mam co narzekać zamówiłem drzwi , przyjechali zamontowali, już mija 3 miesiąc po montażu i jest wszystko ok. Ja tam polecam innym i sam za niedługo będę zamawiac od nich 5 par pokojówek

Sebastian

Sytuacja podobna jak dwie opisane wyżej. niestety sugerowałem się tylko opiniami znajdującymi się na stronie firmy Gama System teraz żałuje. Przedstawiciel powinien dostać nagrodę za bajki jakie opowiada. miało być pięknie ładnie i szybko. Trzy dni i drzwi założone miesiąc już ciągnie się reklamacja. Stanowczo odradzam

Przemek Częstochowa

Odradzam wszystkim drzwi montowane przez firmę Gama System. Zamontowano drzwi 23.08 - montaż nie dokończony adnotacja na rachunku wraz z podpisem montażysty - tego samego dnia wykonałem telefon wysłałem reklamacje pocztą za potwierdzeniem odbioru oraz @. Po dwóch tygodniach dostałem informację że w ciągu 14 dni ktoś ze mną się skontaktuje i ustali termin usunięcia usterek oraz dokończy obróbkę. Minęło 14 dni żadnego kontaktu przez kolejne dni każda próba kontaktu kończyła się informacją że zadzwonimy jutro. (usunięte przez administratora) Jeśli ktoś chce zapłacić drogo za fuszerkę i napsuć sobie krwi przy próbie usunięcia usterek to niech wybierze firmę Gama System jeśli chce mieć spokojne życie omijajcie ich z daleka. szczelina na progu wynosi z lewej strony 0.50 cm z prawej 0,60 cm. Próg zamalowany jest lakierem w miejscach szczelin. W lewym górnym rogu widoczna jest szczelina na łączeniu listew. Listwy ubrudzone są lakierem i zamontowane nieestetycznie. Front progu zamontowany jest nierówno. Nie została zamontowana uszczelka na futrynie (monter pozostawił do samodzielnego zamontowania). W lewym górnym rogu od strony mieszkania szczelina na łączeniu . Drzwi nie zostały obudowane od strony wewnętrznej (od strony mieszkania). Adnotacja na umowie o dostarczeniu kątowników w późniejszym terminie.

gama system

Witam w odpowiedzi na Pani opinie informuję iż reklamacje są robione na bieżącą i jeżeli ma jakieś problemy z drzwiami proszę o kontakt listowny do firmy z opisem co Pani reklamuje i na tej podstawie reklamacja w szybki sposób będzie załatwiona a nie pisać tutaj jakies nie stworzone żeczy. A co do faktury informuję że nie zgłaszała Pani fakt otrzymania faktury więc w tym przypadku za wykonaną usługę został wystawiony paragon. Pozdrawiam gama system

zawiedziona

Bardzo szybko przyjmują zamówienie i pobierają "zaliczkę". Wykonanie DZIADOWSKIE, dwa m-ce czekam na reklamację. Po dziesiątkach telefonów przychodzi "fachowiec" bez narzędzi i twierdzi, że jest OK a w międzyczasie proponuje jakieś kliniki zamontować.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Gama System Krzysztof Kuśmierek - Polska

• Jak się pracuje w Gama System Krzysztof Kuśmierek?

Zobacz opinie na temat firmy Gama System Krzysztof Kuśmierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gama System Krzysztof Kuśmierek?

Gama System Krzysztof Kuśmierek