Opinie o Gama System Krzysztof Kuśmierek w Polska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gama System Krzysztof Kuśmierek w Polska

Monika z Jawora

W dniu 30.04.2021.zostały zamontowane mi drzwi wraz z obudową. Jeśli chodzi o jakość to wyglądają solidnie. Nie mogę się jjeszcze wypowiedzieć co do użytkowania..... Ale jestem mega zadowolona z szybkości,staranności, profesjonalnemu montażowi przez Pana Tomasza!!! Pozdrawiam serdecznie.

Zbyszek Częstochowa

Wczoraj miałem montaż drzwi, jestem zadowolony z usługi. Dziwią mnie te negatywne komentarze ponieważ trzy osoby z mojej rodziny dokonały zakupu z firmy gama system i nie mają żadnych zastrzeżeń.

niezadowolony
@Zbyszek Częstochowa

Dobrze, niech się cieszą bo mają szczęście że znaleźli się w odsetku klientów których firma tego Pana nie zawiodła oczekiwań. W moim przypadku, drzwi uległy odkształceniu. Jeszcze w trakcie gwarancji zwróciłem się o naprawę/wymianę gwarancyjną - tu proces zbywania mnie trwał niemal rok. Jedynym rozsądnym rozwiązaniem jest zgłoszenie OD RAZU sprawy do UOKiKu jeśli po pierwszym kontakcie nie ma właściwej reakcji.

Mateusz Marek

Ta firma to porażka. Nie polecam. Sugerowałem się opinia na ich stronie. Same pozytywne. Czyli wiadomo już, że nie sa prawdziwe. Bo na swojej stronie mogą sobie pisać co chcą. Dobrze, że ludzie tutaj piszą. wszystkie pozytywne opinie, uwierzcie, że piszą sobie sami! Drzwi były zamontowane kiepsko. Bardzo długo to trwało. Zauważyliśmy to i trzeba było od razu poprawiać. Jednak było dużo innych niedoskonałości. Jak ktoś się nie zna, to może nawet nie zauważyc. Odchodzi okleina, uszczelka nie przylega...no można dużo wymieniać. Reklamacji nie uznali. Są aroganccy, mało przyjemni.

Łukasz

Stanowczo odradzam usług tej firmy. Po pół roku drzwi skrzypią, są problemy z domykaniem a cwaniaczki odwlekają sprawę i nie odpowiadają na reklamację. NIE POLECAM.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
klient

Jestem bardzo niezadowolona, po roku zamontowane drzwi wejściowe się wygięły, co spowodowało rozszczelnienie, do domu wchodzi mi zimno z korytarza, wszelkie dymy itp. W dodatku reklamacja graniczy z cudem, próbowałam zareklamować drzwi przez rok czasu, mailowo, telefonicznie, nawet drogą pocztową, byłam stanowczo ignorowana, (rozumiałam czas pandemii, więc nie naciskałam jakiś na przełomie marca i kwietnia poprzedniego roku). Ale nic się nie zmieniło, w końcu po trzech rozmowach z „kierownikiem” miałam obiecaną wymianę w ramach gwarancji, która po roku trwania rozpatrywania sprawy już oczywiście jest nieaktualna. Niestety nic, teraz Pan nie odbiera ode mnie telefonu, jedyna droga to chyba Rzecznik Praw Konsumenta. Nie polecam, bo jak pojawią się problemy, zero współpracy!!!

Dawid

Ile jest w tym momencie pracowników ?

Marcin j

Montazysta Tomasz super. Mzamontowal bardzo ladnie. Ale jakosc ddzrzwi to porazka i obsluga klijenta po robocie to zart.NIE POLECAM!!!!!!

Klient

Firma Gama System to firma która (usunięte przez administratora) klientów, usługi są na bardzo na niskim poziomie .Drzwi montowane bardzo nie profesjonalnie, ościeżnice metalowe zakładają takie, które zakłada się do piwnic malując farba z których schodzi farba po 3 miesiącach. Reklamacji nie przyjmują zero reakcji ,telefony wszystkie blokowane , nie ma na nich mocnych, ktoś stoi po ich stronie bo to w głowie się nie mieści ze na tyle skarg, uchodzi im bez karnie .Tej sprawy nie podarujemy, będziemy wnioskować sprawę na wyższym szczeblu żeby uchronić innych ludzi przed takim (usunięte przez administratora)i ignorancją klient

Aska
@Klient

Zgadzam się w stu procentach.

Witam chciałabym się z panem pilnie skontaktować bardzo proszę o kontakt jak najszybciej 513768491. Ponieważ mam taki sam problem jak pan trzeba coś z tym zrobić

Również nie jestem zadowolony z montażu. Górny zamek się nie domyka. Problem z kontaktem, wieczne zbywanie, blokowanie numerów.

luka
@Piotr

Nie łudz się , nie poprawią .Składałam reklamacje .bez odpowiedzi ,złożyłam skargę do rzecznika praw konsumenta - dalej zwodzą i kombinują .za namowa rzecznika złożę skargę do sądu /procedura uproszczona/ .Nie daruje hochsztaplerom i cwaniakom wyłudzania od ludzi grubej forsy za (usunięte przez administratora) .Drzwi marnej jakości i takie samo wykonanie,Ci ,którzy piszą pozytywnie to oni samo o sobie,

Coś
@Piotr

Partacze.oszusci.futryna w innym kolorze.na scianie z tona zaprawy i wizjer dla zyrafy..tydzien pozniej dokladka zaprawy.ale bez uszcelki w futrynie!!! 2 miesiace robione drzwi i 3 razy moje sprzatanie..jeszcze wolaja o 300zl.ktoe zaplacilam przy drugim partactwie!!! Serdecznie NIE Polecam!!!!!!

Artur B

Szybko i solidnie monter pan Konrad prawdziwy profesjonalista. Polecem

Stefan

Skąd pomysł żeby na forum pracownicy tak się rozpisywali??

Krzysztof

Zapraszam do kontaktu ze mną adres e-mail kstaszalek64@gmail.com

Krzysztof

Proszę się ze mną skontaktować Wymienimy się telefonami przez pocztę e-mail; (usunięte przez administratora)

Krystyna

ODRADZAM!!!!! Obróbka FUTRYNY przy drzwiach fatalna. Wszystko krzywe. Płytki przy drzwiach w mieszkaniu, uszkodzone.(usunięte przez administratora). Szyldy od zamków, drzwi wewnątrz klatkowe, z wkrętami na wierzchu. (usunięte przez administratora)za 1600 zł. Próg drewniany, zamiast metalowego. Doradztwo nie rzetelne. Nabraliśmy się. Dwoje starszych ludzi.

NK

Niestety, ale nijak się ma „PRACA” tej firmy i monterów do tego co obiecane na początku podpisania umowy. Monter jak i przedstawiciel handlowy za niedokończoną pracę zbywają klienta, nie odbierają telefonów, a jak już się łaskawie pojawią to stwierdzają, że dokończyli z własnej nie przymuszonej woli, bo przecież mogli zostawić przybity karton gips jak i wystającą piankę montażową. (usunięte przez administratora)

Natalia

To nie forum dla klientów lecz dla pracowników w celu dzielenia sie opiami o pracy!!

Zamawiałam zarówno drzwi wejściowe jak i pokojowe. Przedstawiciel uprzejmy, konkretny, nie zwodzi, dobrze mu się z oczu patrzy. Termin realizacji szybki w jednym i drugim przypadku. Z samego montażu jestem również zadowolona, wszystkie drzwi wyglądają estetycznie. Weszli, zrobili, wyszli. Osobiście jak najbardziej polecam. Pozdrawiam

Iza

Omijać firmę szerokim łukiem. W maju 2019 r reklamowałam drzwi, z których odkleja się okleina. do dnia dzisiejszego (24 września 2019 r.) zero reakcji. Zwodzi nie tylko mnie, ale także Inspekcję Handlową, do której zwróciłam się o wszczęcie negocjacji w celu rozwiązania sporu. Sprawa znajdzie pewnie swój finał w sądzie, bo nie pozwolę się (usunięte przez administratora).

Stefan
@Iza

Twoja opinia jest bardzo istotna, bo wpływa na wizerunek firmy. Przydałyby się na forum także komentarze pracowników. Interesuje mnie, czy pracodawca szuka nowych osób do pracy i jak płaci. Może ktoś odpowiedzieć?

My

My również nie jesteśmy zadowoleni z montażu. Zamawialiśmy 5 par drzwi i na każdych jest mnóstwo pozostałości po piance montażowej którą ciężko zmyć dodatkowo każda ościeżnica została zamontowana byle jak mocno odstaje od ściany które są zrobione na gotowo.Dodatkowo panowie monterzy zniszczyli nam nasze płytki i zostawili po sobie bałagan.

Małgorzata
@My

@My Przypomnę tylko, że forum GoWork.pl służy do opisywania warunków zatrudnienia przez osoby, które mają przyjemność pracować w firmie Gama System Krzysztof Kuśmierek. Czy są tutaj osoby, które pracują w tej firmie? Zachęcam do wyrażenia opinii na temat tego pracodawcy.

Nie polecam. Drzwi które zamontowano wymagają poprawki. Niestety od 11 miesięcy próbuję wyegzekwować naprawienie tej usterki. Wysyłałam pisma na które nie dostałam odpowiedzi, (usunięte przez administratora) Nie rozumiem zachwytów niektórych osób. (usunięte przez administratora)

Rafał
@Kasia

Zgadzam się w 100 % zero kontaktu i nie usunięte usterki. Nie polecam, omijać szerokim łukiem, obsługa do bani, brak kontaktu. Mili na początku do puki nie zostały zamontowane drzwi. Nie odzwaniaja i nie realizują reklamacji mimo zgłoszone telefonicznie, listownie i mailowo. Kicha totalna.

Zostaw merytoryczną opinię o Gama System Krzysztof Kuśmierek - Polska

• Jak się pracuje w Gama System Krzysztof Kuśmierek?

Zobacz opinie na temat firmy Gama System Krzysztof Kuśmierek tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Gama System Krzysztof Kuśmierek?

Gama System Krzysztof Kuśmierek