Opinie o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mila Sklep Wielobranżowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mila Sklep Wielobranżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Baaa

Czytam te opinie i widzę że wszędzie jest taki gnój w tych Milach!! Ja pracuje w mili w "górach " u nas kierowniczka jest Lucyna , ktora nic nie robi nigdy tylko wychodzi na fajkę piję kawę i non stop rozmawia przez telefon.. A jeszcze ładnie się uśmiecha i tylkiem kręci .. A pomóc czy nauczyć czegoś ludzi to nigdy nic..!

Ali

Haha.. Jasna sprawa, że Aldona R.jest tu kierownikiem. Ja już tam nie pracuje ale tą żenująca i fałszywą kobietę z daleka omijać - radzę wszystkim.

Milka

"Odeszła największa leserka Edytka.........Chodziła po mili ciagle obrażona a jak jej coś niepasowało to szła na l4" Szczera prawda :) z tego co pamiętam, to rzadko był miesiąc, który cały przepracowała. Bez takich pracowników będzie wam lepiej.

Odeszła największa leserka Edytka. Najwiecej udziela sie tu na forum i myśli ze nikt sie niezorientuje. Chodziła po mili ciagle obrażona a jak jej coś niepasowało to szła na l4. Jak mieli jej grafik układać jak ciagle jej nie było tomiała same popołudnia. A co do grafiku popołudniami nie ma ludzi wiec nie ma kogo dac na ta zmiane. A kierownik Damian jak dotad jest najlepszym kierownikiem.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Pablo

Kochani, szukam Pani Magdy (ladna, szczupla blondynka) z Mila na środuli w Sosnowcu. Macie jakis kontakt do tej osoby? Fb,gg,nr tel?

PracownikM

Tak właśnie idiota wymyśla grafik . Że ma popołudniu nie ma pracowników .

.....

Domniemam ze pisala to osoba ktora sie zwolnila, bo wlasnie taki byl powod odejscia. No ale moja droga nie na tym rzecz polega. Decydujac sie na prace w handlu niestety trzeba sie nastawic na prace zmianowa. Trzeba bylo sie bardziej postarac o prace w urzedzie piec dni w tygodniu tylko na rano. Jakbys mogla dzwigac to bys pracowala na rano a tak no to niestety... Ale albo pracujemy albo kombinujemy. Jak sie ma 10 osob pracujacych to i z pustego sie nie naleje... No ale coz zawsze krytyka innych przychodzi nam latwiej... W biedronce z pewnoscia bedzie ci lzej haha....

pracownikxxxx

A co słychać w Mili w Bodzanowie ,bo ostatnio o niej ucichlo czyżby warunki sie poprawily.

Bmala
@pracownikxxxx

Nic się nie zmieniło w Bodzanowie. Nadal nie ma komu pracować. A nowi pracownicy nie dają sobą pomiatac od razu się zwalniają nie dają się z wolnego ściągać. Dużo ludzi jest na l4. Tam już nic nie da się polepszyć kierowniczka jest nie usuwalna. Plotek też już ie ma kto zbierać bo Krystian,na zwolnieniu A Kasia ma ciągle focha. Plan swój wykonała bo z jej polecenia zwolniono 4 osoby i dodatkowo jak je obmówiono. Coraz gorsza nędza.

PracownikM

Teraz Damian jest głównym kierownikiem .Ogłaszali to na zebraniu .

Milka

No ale przecież Damiana jako zastępcę podobno wszyscy lubili. Coś się zmieniło? Kurczę muszę tam zajrzeć.

PracownikM

Tak tak chodzi o Sosnowiec. Kierownikiem jest Damian a odeszla Edyta K. Nie chce tu nazwiskami pisac ale jeszcze troche i nie bedzie tam kasjerow . Taka prawda niestety.

kiedyś mila

Z tego co słyszałam podobno Damian?

była milowiczanka

Czy chodzi o Sosnowiec?, a która się zwolniła może znam, a ze starej ekipy to jeszcze ktoś pracuje?

Milka

A kto tam jest teraz kierownikiem?

PracownikM

I jeszcze do tego zwolniła sie następna pracownica . Jeszcze troche to tam nikt nie zostanie . Już jest mało osób i teraz o jedną mniej . Jakby kierownik ustalał dobrze grafik to by tam ludzie pracowali . Tam to jest KOŁCHOZ I GUŁag w jednym . Www

someone

Wystarczy się trochę zainteresować tematem.

PracownikM

Wstyd to jest pracować w sklepie MILA Sosnowiec. Brud Smród Wyzyskiwanie ludzi Drożyzna Obojetność nie których pracowników na to że ludzie czekają w kolejce a potem wychodzą bo za długo czekają Kiepski asortyment Brak towarów przez dłuższy czas Leniwi pracownicy oprócz nie których wyjątków oraz kierownicy którzy cały czas sie drą i nawet nie pomagą komuś kto ma za dużo pracy I oczywiście małe zarobki.

Ulica glowna radom

Tak? To dlaczego dzis na witrynie sklepu Mila widzialam ogloszenie ze przyjma do pracy? Zamierzam tam zaniesc CV wiec szukalam informacji o tym sklepie. Po co szukaja pracownikow jesli sklep ma lada moment sie zamknac? Chyba malo w tym logiki. Jutro zanosze CV.

A gdzie i skąd takie wiadomości?

someone

Mila jest wystawiona na sprzedaż!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Mila Sklep Wielobranżowy - Gdynia

• Jak się pracuje w Mila Sklep Wielobranżowy?

Zobacz opinie na temat firmy Mila Sklep Wielobranżowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mila Sklep Wielobranżowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mila Sklep Wielobranżowy?

Kandydaci do pracy w Mila Sklep Wielobranżowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mila Sklep Wielobranżowy