Opinie o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mila Sklep Wielobranżowy. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Mila Sklep Wielobranżowy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mila Sklep Wielobranżowy w Gdynia

Mila mila

Nie ma zadnych obciazen na monopolu. Kasjer jedynie odpowiada za swoja kasetke. Nawet jesli dopusci sie jakiegos niedopatrzenia to nie dostanie premii dostanie nagane lub jesli sie nie nadaje to zostanie zwolniony. Ale nigdy nikt nie zostanie pociagniety do odpowiedzialnosci pienieznej. I fakt gazetami nie zajmuje sie monopol a fakturzystka.

ola

A na jakiej podstawie prawnej? bo jak trafia na kogoś kto sie zna na prawie i ich zgłosi do sądu pracy to jeszcze oni będa płacić kkare za tekie cos jak ktos ich zgłosi.

Bardzoudanyklijent

Ja nie zazdroszczę żadnemu pracownikowi monopolu a w szczególności temu młodemu chłopaczkowi co słucha tego co klijenci gadają na sklep a on przyznaje im prawde . Bo ten sklep to jedno wielkie gówno .

No prosze, pod jedna Glowno Dowodzaca jestesmy a tak rozne zasady.P. Aldona nawet jasnych instrukcji nie da. Jaka kierowniczka takie zasady. Cyrk

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Specjalista Ds. Marketingu
Service Jobs Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
SOSNOWIEC

A to w jakiej Mili są takie obciążenia? Zapraszam do Sosnowca na monopol,żadnych obciążeń niema.Gazety to zdaje fakturzystka. Tak 1 kasa otwarta i jeszcze mam gazety i banderole sprawdzać czy nie uszkodzona.

Osoba na monopolu jest obciazona kosztami nie zdanych gazet,musi za nie zaplacic,placi grzywne jesli jest na polce alkohol z uszkodzona lub zerwana banderola to koszt 600 zl,mandat imienny.

Mila

Nie, żadnymi.

ola

czy osoba stojaca na monopolu jest obciążona jakimi kolwiek kosztami ?

były pracownik Mili

przykro czytać jak to się cieszysz że macie audyt 3 razy w tygodniu .Przecież to jest normalny mobbing pracownika bo ja rozumiem że można sprawdzać pracę pracownika ale przy pełnej obsadzie,a jeżeli na zmianie gdzie powinno być minimum 7 osób są tylko 3 osoby to trudno wymagać że będzie wszystko dołożone ,sprawdzone i klient dobrze obsłużony. Trzeba mierzyć siły na zamiary a nie wymyślać od nierobów.

BIEDRONECZKA

Bolo albo to twoja pierwsza praca albo jesteś taki tępy!!!!!! Ja pracuję w biedronce i audyt mamy 3 raz w tygodniu -przypominam że audyt to kontrola wewnętrzna czyli sprawdzają ceny zatowarowanie itp w końcu bierzesz za coś tą najniższą krajową PLUS premię nieważne czy 50-350 to musi wyjść dobrze i za to u nas nie ma premii !!!!!!!!!!!! Jeśli wyjdzie zle to znaczy pracują tam gałgany he he a u nas też są teraz 3 osoby na zmianie i my w przeciwieństwie do Ciebie pracujemy a nie obsmarowywujemy JAK CI NIE PASUJE ZAPRASZAM DO NAS JEST JEDNO MIEJSCE ALE NIE DLA LENI I SYMULANTÓW

taota

Sklepy mila to prazka traktuje sie ludzi jak niewolnikow jak sie z ludzmi rozmawia ktorzy pracuja w innych sieciowkach to sa w szoku co tam sie wyprawia z ludzmi urlopy zalegle moze pracownik dostac tylko tydzien urlopu masakra gdzie tak jest tylko w sklepach mili notorycznie jest lamany kodeks pracy wreszcie niech pani dyrektor zainteresuje sie cala ta sytuacja jak kierowniczki traktuja tam pracownikow to wzsystko odbija sie na klijentach i w koncu ktos peknie i zglosi do inspekcji pracy tam jest gorzej jak w obozie niemieckim

Hej

Panie Bogdanie - czyżby pracawał Pan w Centrum Polski?

Bardzoudanyklijent

Zgadzam się z tym co się tam dzieje. Chujowa praca . Kierownik cały czas morde drze bo on chcę o 22 wyjść bo on sie na tramwaj śpieszy . Ale większość tam ludzi pracujących to są zajebiste osoby oraz bardzo rozmowne :) oprócz jednej pani na monopolu bo wiecznie nie zadowolona oraz ten kierownik co mu sie nie chce pracować tylko karze jednej osobie na kasie zapiepszać i każe kłamać prcownikowi że kasy są zepsute oraz wymaga od pracowników cudów .

Drogi kliencie, tak jest nie tylko w Krakowie, we wszystkich sklepach MILA tak się ostatnio pracuje, jedna osoba na kasie jedna na mięsnym i zmianowa, która musi sama ogarnąć cały sklep, wywieźć towar, podskoczyć na kasę w razie już dużej awantury, zrobić zamówienia, posprzątać sklep i co tam jeszcze można . Dlaczego tak się dzieje, bo pracownicy nagminnie odchodzą z pracy, albo korzystają z L4, czego nie chce dostrzec nasze Wielkie Prezesostwo, to nie wina regionalnych czy kierowniczek sklepu, one są tylko małymi pionkami. Ja się nie dziwię ludziom ,że uciekają z firmy kto tylko może, jak tu się nie dba o pracownika....... masz tylko robić i się nie wychylać. Wszystkie inne sieciówki już poszły po rozum do głowy i podniesiono ludziom stawki. A u nas jak by nam rząd nie dorzucił to byśmy pracowały za 1000 zł jak na Ukrainie. Dajmy na to co to za sprawiedliwość by po dziesięciu latach pracy otrzymywać taką samą stawkę jak młoda pracownica bez żadnego doświadczenia. Niech Pan Prezes nie urządza sobie wycieczek po sklepach tylko poważnie się zastanowi, nad wizerunkiem sklepów w oczach klienta, bo dzieje się coraz gorzej. A wystarczyło by tylko pomyśleć o zwykłym dodatku do wypłaty za obecnościówkę i już by było mniej zwolnień lekarskich.

byla milowiczka

W kazdej sieci sklepow mili zarobki sa najnizsza krajowa tylko magazynier ma wiecej co chodzi i udaje ze pracuje a kobity za niego pracuja atmosfera po zbuju czlowieku nie idz tam do pracy bo cie zniszcza jest mobing i nie przstrzegaja kodeksu pracy masakra

MYSZKÓW

Ma ktoś moze jakies informacje jak atmosfera i zarobki w MILi w myszkowie ?

Dobre określenie SIEDZI pasuje jak ulał

Ola

Gwiazda siedzi w Sosnowcu, bo sklep został bez kierownika. :)

Bogdan

Witam.Jestem klientem sklepu Mila w Krakowie na Stoku.Mam pytanie do kierownictwa głownie.Jak ma sklep funkcjonować jak na zmianie są 2 słownie dwie osoby w sobote?Czy was już w tym kierownictwie poje..lo?Czemu ta gwiazda mała co kiedyś po sklepie chodziła jak na wybiegu(chyba regionalna)nie przyjedzie i nie siądzie na kasę?Dziewczyny mają się wykończyć we dwie osoby?Jakby to była moja firma to taka regionalna już by dawno wyleciała,albo robi coś żeby na sklepie było lepiej albo do widzenia.Pozdrawiam dziewczyny z tego sklepu i nie dajcie sobie w kasze dmuchać!

Zawiedziony klient

W Sosnowcu to ten sklep to jedna wielka porazka bardzo mala obsada na sklepie to nie do pomyślenia zeby na caly sklep byly tylko dwóch pracowników na a klient w kolejce musi stać. Bo nikogo wiecej nie ma i stanie na miesie to tez masakra bo albo jest jedna albo dwie ale ruszają się bardzo powoli

Zostaw merytoryczną opinię o Mila Sklep Wielobranżowy - Gdynia

• Jak się pracuje w Mila Sklep Wielobranżowy?

Zobacz opinie na temat firmy Mila Sklep Wielobranżowy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mila Sklep Wielobranżowy?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mila Sklep Wielobranżowy?

Kandydaci do pracy w Mila Sklep Wielobranżowy napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mila Sklep Wielobranżowy