Opinie o Duży Ben Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Duży Ben Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Duży Ben Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duży Ben Sp. z o.o. w Poznań

Dori

Po spotkaniu agentów w dniu 5.12.2023 r. Wprowadza się od stycznia 2024 bardzo istotne zmiany. Ucina się wynagrodzenia agentom, oznacza to, że prowadzenie tego biznesu staje się nieopłacalne. Wyliczenia jasno na to wskazują. Decyzje Dyrektora Dużego Bena są karygodne i pozbawione zasad przyzwoitości i uczciwości biznesowej. Rozważam zgłoszenie tych praktyk do specjalnych instytucji państwowych. Po opłaceniu wynagrodzeń pracowniczych, Zusów, podatków i innych Agent będzie zarabiał mniej niż minimalna. Takie działania stanowią o nieuczciwych praktykach biznesowych. Pora na to, aby działaniom sieci, nieuczciwym praktykom biznesowym, karygodnym podejściem do klienta, obchodzeniem prawa poprzez otwieranie sklepów w niedzielę itp przyjrzały się odpowiednie instytucje. Ludzi traktuje się z szacunkiem, to co robi Duży Ben odbiega od podstawowych zasad zwykłej przyzwoitości. Nie tylko odradzam od tego by nie podpisywać umowy z DB, odradzam od robienia zakupów w sklepie, który nie ma szacunku do drugiego człowieka.

Ajentka

Muszę przyznać, że zgadzam się z poprzednimi wypowiedziami ;( Do tej pory mimo pewnego rodzaju chaosu i bałaganu, w miarę przyjemnie prowadziło się interes. Z różnymi bolączkami oczywiście, ale ostatecznie mogłam ocenić to raczej pozytywnie. Po spotkaniu 5.12 z P. Florkiewiczem, aż nie chce wierzyć, że w dobie rosnących kosztów pracowniczych, ZUS, podatków itp, nasze wynagrodzenie diametralnie spada… Przynaje, że mój sklep robi dość dobre obroty, ale w tym momencie staje się to po prostu nieopłacalne. Mało tego, agenci nie wiedzą kiedy dostaną aneksy do umow(!) Byłam jedna z tych, które dobrze opowiadały o współpracy z DB. Od wczoraj bardzo realnie rozważam rozwiązanie umowy. A szkoda, bo kiedyś to była naprawdę dobrze zapowiadająca się współpraca na lata. Nie polecam!

powodzenia

To co dzieje się w firmie to jakaś parodia. Brak szacunku do ajentów, a wymogi coraz większe. Na sklepach za chwile zbraknie miejsca dla klienta bo wstawią kolejny paczkomat, lotto, albo może budkę z żarciem...nikt nie wie co im się w główce urodzi. Czasy kiedy szło się do Bena po szybka i miłą obsługę się skończyły. W zamian za to klienci stoją w kolejce do paczkomatu czy do kasy bo pracownicy wydają paczki- jak chcecie punkt paczkowy otwierać to nie nazywajcie się marketem alkoholowym...bo aktualnie to jest to (usunięte przez administratora) a nie market alkoholowy z fachową obsługa jak jeszcze niedawno chwaliliście się tym na swoich sloganach. Firma która odcina wynagrodzenia ajentom, gdzie wzrastają koszty pracownicze chyba wyrzuciła mózg do kosza podejmując tą decyzje. Pogarda i brak szacunku jaki został ostatnio okazany w stronę ajentów pokazuje jak bardzo maja nas w (usunięte przez administratora). Prowadzenie Bena za darmo to powinien być wasz slogan reklamowy od nowego rok. Jak jeszcze niedawno prowadzenie tego sklepu było przyjemnością, tak pięknie obróciliście to w koszmar bez jakichkolwiek perspektyw. Gratuluję ! Jak ktoś chce być dyspozycyjnym 24 na dobę 7 dni w tygodniu wliczając święta, za (usunięte przez administratora), to zapraszam do tej pięknie zniszczonej firmy. Panie Florkiewicz mam nadzieje że lotto i kolejne paczkomaty podbudują Pana zawodowe ego....można wpisać w tabelkę... ale sklepy to nie tabelka, tylko ludzie których traktujecie jak (usunięte przez administratora)

Palikot
@powodzenia

A może nasi wspaniali koordynatorzy w ramach wsparcia bądź szkolenia pokazali nam Ajentom jak zrobić obrót 150tyś zł. w miesiącu. a nie przychodzą na sklep i wytykają palcami błędy.

Palikot
@Palikot

Może warto sie zapoznać : Sklepy otwarte w Wigilię 2023. Zgodnie z ustawą zdecydowana większość będzie zamknięta. W listopadzie Sejm uchwalił projekt, który zakładał przeniesienie niedzieli handlowej z 24 grudnia na 10 grudnia. W związku z tym markety i sklepy w Wigilię będą zamknięte

XX
@Palikot

Może warto się zapoznać iż część sklepów ma kasę samoobsługowe- co za tym idzie ktoś sklep musi otworzyć i zamknąć. Pracuje w każdą niedzielę i święta czy nowy rok. A w razie awarii ogarnąć bajzel - sam także że świat nie masz nic….

@powodzenia

Cała prawda w tym komentarzu. Nic dodać. Nic ująć. Brak szacunku dla Ajenta. Był to fajny biznes, teraz idzie to na (usunięte przez administratora).

Drodzy Państwo! Sieć wkrótce padnie. Zmieniają zasady wynagrodzeń dla ajentów. Zabierają kasę, ajent będzie pracował za marne grosze. Ten biznes już się nie opłaca nikomu. Jestem w szoku, że Zarząd Eurocash tego nie widzi. Już tą drogą szła kiedyś biedronka, później żabka. Dziś się okazuje, że Duży Ben napluł w twarz ajentom. Brak szacunku.. Od stycznia zamiast podwyżek zabierają kase. To jest szok i kpina! Odradzam wszystkim pakowanie się w to (usunięte przez administratora) Zarząd Dużego Bena to istne (usunięte przez administratora), komunikacja tam nie istnieje, jest jedną wielką dezinformacja. Decyzję tak idiotyczne i oderwane od rzeczywistości, że szok.

Aplikowałeś na stanowisko DORADCA KLIENTA Duży Ben Starogard Gdański oferowane przez firmę Duży Ben Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Osoba do pracy przy załadunku - lotnisko
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
Olivier

Aż szkoda nowych ludzi zbajerowanych na rozmowach, jak to pięknie cudnie a w rzeczywistości klapa po całości. Sklepy szkoleniowe jak będą przychodzić do Was osoby na szkolenia od razu każcie im uciekać, bo aż sumienia nie będzie szkolić te nowe podekscytowane osoby wiedząc że idą prosto w (usunięte przez administratora)

Oszukany

No to (usunięte przez administratora)Florkiewicz pokazał klasę... To się chyba fachowo nazywa sabotaż. Jego decyzją od stycznie połowa sklepów będzie zamknięta, bo ten chłop że wsi wraz ze swoim pupiłem Wilczyńskim zdecydowali że nie warto ludzi doceniać za ciężką pracę tylko trzeba im dowalić obniżenie wynagrodzenia poniżej poziomu dochodowosci tego biznesu. 3/4 sklepów będzie od nowego roku osiagalo dochód na poziomie 11,12 tyś netto. Z tego trzeba opłacić pracowników, ZUS i podatek dochodowy. Jak zostanie 3 tys to bedzie sukces. Przepraszam, ale najgorszemu wrogowi nie polecam tej firmy. (usunięte przez administratora)

Zniesmaczona
@Oszukany

Powiedzmy sobie to wprost. O to właśnie im chodziło! To była jawna informacja ze chcą żeby Agenci sami składali wypowiedzenia bo chcą nowych (usunięte przez administratora) którzy będą za 2000 pracować. Trzeba coś z tym zrobić bo ktoś kto jest nad Florkiewiczem chyba nie wie że jakiś (usunięte przez administratora)niszczy mu biznes. To wszystko padnie i to zaraz. Niech ktoś wkoncu coś zrobiz tym kapitanem Titanica. Czy naprawdę nikt nie wie że ten człowiek się nie nadaje? Dyrektora wybiera się również na podstawie sukcesów osiągniętych w poprzednich firmach. Czy na prawdę nikt nie wie że już jedna zruinowal? Przecież gołym okiem widać że nic nie osiągnął, obroty nie wzrosły paczuszkami i innymi pierdołami które nawymyślał, nic nowego nie wprowadził.

Ben

OD AGENTA: Od kilku miesięcy w „sieci DUŻY BEN” panuje dezorganizacja - jedna osoba odpowiedzialna za kilka ze sobą niepokrewnych „dziedzin”. Tak jak wyżej - nie wiaodmo obecnie kto i czym się zajmuje. Duża liczba zwolnień pracowników. Błędne promocje, cenówki.. struktura organizacyjna leży.. a jeszcze niedawno świetnie to działało. !!UWAGA!! Na wczorajszym zebraniu, zapowiedziane zmiany, tj.: obniżka wynagrodzeń dla Ajentów. Przy przedstawionych założeniach - zarobki będą niższe niż osób na etacie. Panie Florkiewicz BRAAAAWO! Dla osób zastanawiających się nad dołączeniem do sieci - NIE POLECAM! Nie jest tak kolorowo jak w broszurkach.

Benek

Ktoś dał władzę ludziom, którzy robią krecią robotę. Florkiewicza już raz odsunęli od zarządzania inną firmą. Teraz dobrał się w Benie do koryta. Przecież ten chłop jest siłą odciągnięty od pługa. Zwolnijcie go póki nie jest za późno. Ci ludzie niszczą wszystko co napotkają na drodze. Pracujesz Świątek, piątek, niedziela po 13 godzin. Spinasz żeby wszystko miało ręce i nogi. A oni uwalają wszystkie profity. 06.12.2023 firma oświadczyła, że obniża wszystkie wypłaty do miniumum. Panie Florkiewicz - kryptonim szef - był taki program. Zapraszam do swojego bena na stanowiska kierownika. Niech Pan popracuje. Żałosne

Miniu

NIE POLECAM ! KIEDYŚ TO BYŁA FAJNA WSPÓŁPRACA OBECNIE ODRADZAM , PRÓBUJĄ Z AGENTÓW ROBIĆ (usunięte przez administratora) I PRACOWAĆ (usunięte przez administratora)! Zanim zdecydujesz się na współpracę pomyśl czy chcesz być szanowany czy czyimś (usunięte przez administratora)

Agentka
@Miniu

Po wczorajszym zebraniu jakby nie licząc nie da się zarobić. Jest to nie możliwe wręcz. Pracownik na całym etacie zarobi więcej niż agent. Panie Florkiewicz zniszczy pan ta sieć, a karma wraca

L

Dzień dobry :-) Myślę o założeniu swojego dużego bena ( ajent). Jakie są zasady założenia. Jak wygladaja zyski miesięczne?

Zniesmaczona
@L

Odradzam. Kontrole z każdej strony i kary i kary. Centrala robi masę błędów a placi za to agent bo ma jedna zła cenowke na sklepie. Ceny zmieniają się 20 razy w ciągu miesiąca, później okazuje się że nie wchodzi na akae później że jednak ta cena nie działa i że od jutra i tak w kółko. Oni robią błędy a my za to płacimy karami. Podwyżek zero, a stawki pracowników wzrastają, niedlugo dojdzie do tego że będzie jeden pracownik na sklepie i będzie (usunięte przez administratora) niedolozone, kradzieże I całą resztą tabelek pójdzie w dół i piękne ładne sklepy się zepsują bo będzie stać niedługo na jednego pracownika.

Łukasz
@Zniesmaczona

Ile te kary wynoszą?

@Zniesmaczona

u nas zawsze był jeden pracownik na sklepie w Gliwicach jak i w Raciborzu

Monia

To zależy jaki sklep, jakie robi obroty są sklepy gdzie jest ruch non stop i potrzeba jest kupa rąk do pracy, sklepy w których noc się Noe dzieje wiadomo że nie ma potrzeby więcej niż 1 pracownik na zmianie.

XXX
@L

Nie rób tego, przy jednym sklepie jak nie będziesz robić za 3 osoby i rekordowych ilości godzin miesięcznie to nie dostaniesz nawet najniższą krajowej. Nie wspominając o karach - lista jest długa. Od nowego roku jest nowy system wynagrodzeń - nic nie dostaniesz. Prezes firmy jasno i wyraźnie powiedział że agenci nie są mu potrzebni - więc nie zarobisz tylko trzeba dokładać do biznesu.

Ajent

Jak większość Ajentów oniemiałem, po dzisiejszym występie pana Florkiewicza. Od początku była to osoba ślepo powielająca pomysły innych sieci oraz podążająca już raz obraną drogą, drogą zakończoną porażką. Nie jest to ktoś kto wyznacza trendy a jedynie eksperymentuje z pomysłami innych. Nieskutecznie zresztą. Mam sentyment do samego konceptu więc szkoda, że fajny pomysł jest niszczony. Boli, że nikt tego nie widzi. Nie polecam tej ajencji, to się zwyczajnie nie opłaca. Zapoznajcie się z warunkami i oceńcie sami.

Agent11

Witajcie, Piszę to z pozycji Agenta/Ajenta. Moja opinia będzie krótka i potwierdzająca lwią część opinii poniżej. POD ŻADNYM POZOREM nie zgadzajcie się na współpracę z tą spółką. Sieć dokłada Ci obowiązki obciąża Cię finansowo za swoje błędy i tragiczne decyzje biznesowe, a na koniec obniża Ci wynagrodzenie jak się dziś okazało. Nie ma na świecie takiej desperacji, jaka powinna was pchnąć do podpisania umowy z tą spółką. Ale nie wierzcie mi pogadajcie z Ajentami umówcie się na rozmowę, i sami wyciągnijcie swoje wnioski. To jest SCAM. Poczytajcie oponie o współpracy dyrektora spółki, zobaczcie co się stało z firmami które "prowadził" zobaczcie gdzie dziś jest carrefour. Wyciągnijcie wnioski i nie dajcie się nabrać. Naprawdę są lepsze oferty na rynku, dużo, dużo, dużo lepsze i nie traktujące was jak (usunięte przez administratora)

Ajentka

Mamy połowę listopada a ajenci w dalszym ciągu nie wiedzą jakie pieniądze dostaną od centrali w styczniu. Podwyżki wynagrodzeń od nowego roku będą w granicach 1500zl per sklep, sieć chce te koszty w 100% przerzucić na ajenta. Nowy prezes wziął chyba przykład z premiera i liczy że ajenci będą (usunięte przez administratora). Kiedyś był to bardzo interesujący biznes z możliwością rozwoju, dziś jest to praca za marne grosze. Nie polecam nikomu, kto jest zainteresowany pierwszym sklepem. Nie wierzcie w plakaty ogłoszeniowe i mamienie pracownika z działu rekrutacji. Opowiada w samych superlatywach a rzeczywistość jest zgoła inna.

@Ajentka

A problemy z terminowym wypłacaniem wynagrodzenia się pojawiają? Bo czytałam coś we wcześniejszych komentarzach... Możesz podać widełki zarobków, skoro uważasz, że pracuje się za "marne grosze"? Chodzi o najniższą krajową? Poza tym, co takiego mówią podczas rekrutacji/piszą na plakatach, co później w rzeczywistości nie okazuje się prawdą? Szukam pracy, stąd te moje pytania :p

Nie polecam pracy w dużym Benie (usunięte przez administratora)jak głupia 6 dni w tygodniu po 8/10 godzin na umowę zlecenie bo po 3 miesiącach miała być umowa na stałe na etat dostawałam od ajenta 2000 zł na rękę to są jaja a po 3 miesiącach dowiedziałam się że nie przyjmują na etat i tylko i wyłącznie umowa zlecenie . Nie polecam tej firmy .

mol
@Ajentka

dramat, podwyżka 500 zł brutto na 3 lata czyli rób po 12 h ze świętami jak chcesz mieć choć średnią krajową ...

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina

problemy z wypłatą pieniędzy na czas zdarzyły się bodaj dwukrotnie. Co do zarobków, po opłaceniu podatków, Zusu i pracowników zostanie Ci jakieś 3000- max 4000 zł. i to przy założeniu, że Koordynator nie wlepi ci jakichś kar. Jak trafisz na jakiegoś niedowartościowanego głąba, któremu nie spasujesz to zapomnij o tej kwocie, którą podałem. Absolutnie odradzam.

WKU...ony
@Ajentka

Dla chętnych, którzy chcą otworzyć sklep w tej sieci, odwiedź 5-7 sklepów, pogadaj z ajentami jakie będą kokosy od nowego roku i siadaj z kalkulatorem i licz. Jak potrafisz liczyć to umowy raczej nie podpiszesz bo na etacie więcej zarobisz. Pamiętaj przed otwarciem gadaj z właścicielami sklepów, nie wierz obiecankom sieci.

Pawel
@Ajentka

Dziś się okazało, że od 1.01.2024 podwyżek nie będzie! Będą obniżki wynagrodzeń! Czas zmienić pracę na żabkę. Odradzam z całego serca. (usunięte przez administratora) Szkoda tylko zwykłych pracowników. Czegoś takiego to w życiu nie słyszałem i nie widziałem. (usunięte przez administratora)

Agentka 07
@Pawel

Takiego chamstwa, buty i arogancji jak na dzisiejszym spotkaniu, nie spotkałam w żadnej korporacji. Słoma z butów wyszła prezesowi i całej bandzie klakierów. 3 tygodnie przed końcem roku dowiedzieliśmy się, że od stycznia nie będzie co do gara włożyć. Wszyscy agenci oczekiwali podwyżek w związku z rosnącymi kosztami od nowego roku, a okazało się, że nie dość, że nic nie dadzą to jeszcze zabiorą i to dużo. Prezesie Florkiewicz, nikt o zdrowych zmysłach nie będzie chciał prowadzić waszych sklepów. Życzę Ci, żebyś został tak samo potraktowany jak my dzisiaj.

@Agentka 07

potwierdzam, ton buty i ignorancji przekroczył wszelkie normy, co do norm to nigdy one w tej organizacji w ostatnim okresie raczej nie gościły...( poza czasem rozruchu tej koncepcji..), od 3 lat sprytnym sposobem to "zjawisko" grupy Eurocash ograniczało koszty przerzucając je na barki kontrahentów czyli ajentów, "Grupa" w tym Duży Ben chwali się rekordowymi przychodami, ja się pytam czyim kosztem?, wstępne obliczenie za ostatnie dwa lata dla sklepu robiącego ok.90-100K to około 90 K straty tytułem wzrostu płac, podatków( w tym "Wspaniałego Ładu" etc...,dla ajenta oczywiście przy stałych stawkach umownych dotyczących prowadzenia punktu chyba z przed 7 lat..., i tu się nic nie zmieniło a z 2024 raczej pogorszyło, bo na "(usunięte przez administratora)" to już nie wystarczy... Proszę potencjalnych pracowników tej sieci lub ajentów o przeanalizowanie zapisów umowy którą podpiszecie, tak aby nie obróciło się to przeciwko Wam.., no bo przecież Eurocash musi jakoś spłacić te 70 mln kary od UOiK...

York

Ajenci traktowani są jak (usunięte przez administratora) Mnóstwo nakładanych kar za bzdury, które realnie nie mają wpływu na klienta i jakość obsługi. Koordynatorzy niczym psy gończe, mają ustalone z góry wytyczne aby karać ajentow. Dla nich liczy się każda złotówka. Żabka to królowa w porównaniu do Dużego Bena. Wystarczy wejść na portal pracuj i zobaczyć ile jest ofert pracy na ajentów w Dużym Benie to nie jest zależne od ich rozwoju. Koordynator, który ma za zadanie pomagać ajentowi traktuje go jako burka, nie ma mowy o jakimkolwiek wsparciu czy wspolpracy. Brak komunikacji i wsparcia, tylko kary i kary. Sieć spada na totalne dno. Do tego pracujące niedzielę itp, sprzedaż biletów komunikacji, toto lotki i inne tego typu bzdury. Jest tragedia i piszę to szczerze, bez zlośliwosci. Jak się nie zmieni nic to sieć duży ben utonie, a wielka szkoda, bo pomysł na markę jest świetny. Zarządzaja tylko nieodpowiedni ludzie, którzy cały czas ciągną sieć na dno. Brakuje szacunku do partnerów. Taki błąd kiedyś popełniła Biedronka w stosunku do klientów, a poźniej Żabka do agentow, dziś zmienili już podejście, wiedzą, że wartością marki jest człowiek. Duży Ben jeszcze nie dorósł i tego nie pojmuje. A szkoda. Jest naprawdę wielkie dno. Z przykrością odradzam. Jak zmienią podejście do współpracowników to może będzie coś z tej sieci. Przykre.

Jack
@York

Niestety to fakt. Jest słabo, odradzam kandydatom na agentów interesowanie się Dużym Benem. Cała czas szukają nowych i to tak intensywnie że niedługo w sklepowym radiu nie będzie już leciało nic innego jak to że poszukiwani sa nowi ajenci. Sieć zdaję sobie sprawę że po Nowym Roku większość z tych którzy są teraz wypowie umowy bo zarobki staną się skandalicznie niskie i nikt nie będzie za (usunięte przez administratora) robił dobrze centrali. Od czasu nowego dyrektora ta sieć schodzi na (usunięte przez administratora).

Nic dziwnego
@Jack

Wcale się nie dziwię, że szukają non stop ajentów bo warunki marne, sam chciałem podpisać umowę na prowadzenie sklepu w mieście na pograniczu śląska i opolszczyzny. Dobrze, że w ostatnim momencie przed podpisaniem umowy 2 ajentów ze sklepów ze śląska skutecznie mnie wyleczyli z głupiego pomysłu. Trzeba mieć coś z banią żeby podpisać pakt dyspozycyjności 24h/365 dni w roku za 4 tyś brutto dochodu.

edek

Duży Ben to Porażka dla Ajentów. Jak ktoś chce prowadzić ten sklep niech od razu strzeli sobie w kolano. Praca od poniedziałku do niedzieli. Kary za dosłownie wszystko. Traktowanie Agenta jak parobka a nie partnera. Lotek, glovo, paczki wszystkich firm i przy tym profesjonalna obsługa na alko. ... co miesięczne inwentaryzacje sklepu po godzinach - można by tak mnożyć. Płaca, nie okłamujmy się podwyżka 500 zł brutto jedyna od 3 lat. Średnio zostaje około 3-4 tys. i to przy dobrym sklepie. Często agenci rezygnują więc Ben puszcza już reklamy jaki to niej est fajny wszędzie - a wystarczy poprosić o umowę przy rekrutacji i wszystko jasne. Taryfikator kar cała strona, praca nawet w w święta dni wolne od pracy i wigilie. Wkład własny bez zwrotu 5 tys i kaucja 7 tyś a potem jak już wpłacisz i podpiszesz to mają cię w d,,,. Nie polecam co raz więcej ludzi odchodzi z tego (usunięte przez administratora)

Korba
@edek

Masz racje ktoś postawił na paczki a sprzedaż alko..... przechodzi na drugą stronę. Jak czytam czasem odpowiedzi koordynatorów na grupie to porostu zastanawiam skąd oni się tam wzięli. Kłamią obiecują a potem się tego wypierają.

Krzysztof Jarzyna ze Szczecina
@edek

Obecny prezes wraz z kilkoma (usunięte przez administratora)i klakierami ciągnie firmę na sam dół. (usunięte przez administratora)w centrali jest niesamowity, nikt na niczym nie panuje i za nic nie odpowiada. Błędy na każdym kroku. Poziom chaosu informacyjnego, niedziałających promocji, błędów, przebił wszelkie dopuszczalne granice. Z ciekawej, dobrze prosperującej firmy zrobili firmę "kogucik". Z miesiąca na miesiąc jest co raz gorzej. Mam wrażenie, że do władzy dorwali się ludzie kompletnie bez wiedzy i umiejętności, którzy nie są w żaden sposób rozliczani ze swoich błędów i niekompetencji. Koordynatorzy wlepiają kary na każdym kroku za byle pierdoły, Ktoś rzuci peta przed sklepem - 50 zł, kurz pod lodówką kolejne 50zł. Nie zrobisz śmiesznego testu z gazetki 500zł, można by tak długo wymieniać. Presja z centrali na cięcie kosztów jest tak ogromna, że agent jest uwalany na każdym kroku za byle g.. Wynagrodzenie prowizyjne zapisane w umowie jest nieosiągalne do wyrobienia w 100% , dlatego (tu info do potencjalnych zainteresowanych otwarciem sklepu) nie wierzcie w kwoty podane w ogłoszeniu , nigdy ich nie zobaczycie. Zero jakichkolwiek sensownych podwyżek na przestrzeni ostatnich lat, te ochłapy które rzucili w postaci nierealnych targetów na whisky mogą sobie wsadzić. Ktoś ustalił tak nierealne cele, ze nawet nie ma sensu sprawdzać poziomu ich realizacji. I to ma się nazywać podwyżką? Wstyd! Mam Chciałbym by chodź część z wiadomości publikowanych w ostatnim czasie na tym portalu trafiła do głównego Prezesa Eurocashu Pana Surówki by pogonił to całe towarzystwo wzajemnej adoracji i przywrócił firmie dawny blask.

pytaniepraca

Cześć, Jestem zainteresowana pracą w dużym benie na stanowisku sprzedawcy. Pytanie do osób pracujących. Jak to wygląda? Tzn jak z pensją i grafikiem. Duży ben robi jakieś kontrolę pracownicze?

Ala
@pytaniepraca

O jakich kontrolach mówisz?

Pytaniepraca
@Ala

Słyszałam, że duży ben podobno wysyła ludzi aby sprawdzili znajomość kasjera o promocjach lub z zapytaniem o pomoc przy wyborze %. Mam jeszcze pytanie? Jak wygląda zmianowość w weekendy? Np jeden weekend pracujący w miesiącu?

Maja
@Pytaniepraca

Tak to tak zwany tajemniczy Klient:) a weekendy najlepiej w każdy;) ale to kwestia dogadania. Jednakże weekendy są strategiczne ,bo potrzeba więcej sił i środków;)

Anka 85
@Pytaniepraca

To jest tajemniczy klient który robi kontrolę jak nie zdasz to kara finansowa , umowa zlecenie tylko i jedynie , praca za (usunięte przez administratora) pieniądze a roboty pełno , lotto , glovo, paczki , testy , szkolenia i tysiące email od góry , zmiany cen5 razy dziennie. Nie dla pracy w dużym Benie

Roma
@Anka 85

A ta kara dotyczy pracownika, ile ona wynosi? Co przykładowo wchodzi w obowiązki, bo piszesz że roboty sporo?

Ala
@Anka 85

Od kiedy kara finansowa za tajemniczego? Ja nie praktykuje czegoś takiego, jedynie premia jeśli zaliczysz tajemniczego na 100% a nie jest to trudne. Nie pisz ogółem bo to zależy od Twojego pracodawcy. Jeśli Ty tak trafiłeś że masz karę za to to współczuję i tak nie powinno być.

@Ala

U nas jest kara -300zł jak masz mniej niż 90% z wyników tajemniczego klienta

Goja

To nie fajnie, nawet bardzo. Pamiętajcie jednak zw nie możecie pisać ogółem że nie polecacie pracy na stanowisku Doradcy bo nie dostaliście pieniędzy czy coś. Każdy sklep to inny agent czyli inny szef. Nie każdy jest zły. Jeśli tak trafiliście to może trzeba zmienić, jeśli ktoś nie wypłacił wam pieniędzy może zadzwońcie do jego regionalnego no na pewno go znacie bo przyjezdza na sklep. Nie zgadzajajcoe się na takie traktowanie . Praca w benie jako doradca wcale nie jest zła i ciężka zależy właśnie kto jest agentem.

A ciężko jest osiągnąć taki wynik? Możesz powiedzieć, za jakie kwestie są przyznawane "procenty" do wyniku tajemniczego klienta? Orientujecie się, czy często pojawia się firmie? Dajcie znać, jak to jest. Szukam pracy, więc dopytuję, aby w razie wu wiedzieć, jak to jest.

Monia

Naprawdę nie masz się co bać. Tajemniczy jest jął zwykły klient nawet nie wiesz ze to on. Przychodzi ogląda, kupuje. Trzeba go obsłużyć tak jak każdego, zapytać o apke , doradzić, polecić itd . Zazwyczaj pracownicy mają premie za wynik 100% a nie kary. To zależy od szefa a co sklep to zupełnie inny szef. Na rozmowie zapytaj od razu jeśli się obawiasz ale sądzę że nikt bie stosuje kar za tajemniczego bo kto by chciał wtedy pracować? Praca w benie na prawdę nie jest zła, jak w każdym sklepie ,obsługa, dostawy, prace porządkowe .

Seba

Witam Chciałby napisać parę słów o sklepie Duży Ben Poznań Głuszyna 206 Poznań obsługa fantastyczna, raz w tygodniu może dwa jestem w tym sklepie nigdy nie spotkałem się żeby personel był niemiły, arogancki. Potrafią doradzić i to naprawdę rady są trafione. Obsługują nie tylko mnie ale pozostałych klientów z tego co zauważyłem z wysoką kulturą zawsze uśmiechnięci a praca nie jest lekka oraz z dużą cierpliwością do klienta. Podsumowując Polecam ten sklep z tą obsługą są Godni zaufania.

Madzialena

Witam, a ja chciałabym się dowiedzieć jakie mieliście umowy, czy po dłuższym okresie mieliście umowy o pracę? Jak z wypłatami, było terminowo? I oczywiście za jakie h macie płacone, czy czas poświęcony na zamknięcie i "ogarnięcie" sklepu i zmiany był liczony? Czy od otwarcia kluczem do zamknięcia kluczem? Rozmowa z "przyszłym pracodawcą" przebiegła dobrze, a nawet powiedziałabym za dobrze, po czym przeczytałam tu opinie i nie wiem co myśleć...

Harnasik
@Madzialena

Witam jak my pracujemy to czas pracy jest liczony np od 9.30(30 minut żeby wszytko umyć dotowarowac i td) i do 23.30(30 żeby się rozliczyć i zamknąć )

Madzialena
@Harnasik

Aha to w takim wypadku tylko nasz agent płaci za godziny od-do (godziny pracy sklepu), a czas przed otwarciem i czas po zamknięciu robimy obowiązki za darmo...

Była pracownica
@Madzialena

Zależy na jakiego agenta trafisz. Ja pracować) am w dwóch Benkach. Jeden nie płacił za czas w sklepie spędzony przed i po godzinach otwarcia sklepu, a drugi płacił pół godziny przed otwarciem bądź po zamknięciu.

@Madzialena

nie tylko wy, szefowa z Katowic płaciła nam nam 9:30 do 23:30, szef z Gliwic już nie wiec to zalezy, ja przychodze 10 min przed i wychodze 15minut po zamknieciu, trzeba sobie tylko przyszykowac

Przyszły Pracownik

Jeśli można wiedzieć to na jakiej ulicy w Kato, bo rozważam tam prace

Zostaw merytoryczną opinię o Duży Ben Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Duży Ben Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Duży Ben Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 110.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duży Ben Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 95, z czego 3 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duży Ben Sp. z o.o.