Opinie o Excellent Profile Grzybczyk Rogoda Szczepocki Ziębicki sp.j. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Excellent Profile Grzybczyk Rogoda Szczepocki Ziębicki sp.j.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Excellent Profile Grzybczyk Rogoda Szczepocki Ziębicki sp.j. o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Excellent Profile Grzybczyk Rogoda Szczepocki Ziębicki sp.j. w Kraków

Ruda Nowy wpis

No cześć. znalazłam dość stara ofertę dla pracownika magazynowego. Myślę ze mój chłopak ze względu na lokalizacje mógłby pracą się zainteresować. Nie wiecie czy nie będzie teraz może prowadzonych naborów? a jeśli tak to czy opiszecie aktualne warunki? opinie z kiedyś może byli negatywne ale są dość dawne, a chce być na bieżąco

Nick Nowy wpis

Przepracowane dobre parę lat osobiście odradzam i nie polecam praca na czas liczą się tylko ilości praktycznie zero jakiej kolwiek jakości, kierownictwo wymaga strasznie dużo co nie przekłada się na pieniądze które też są inne niż obiecano ;) ogółem praca w chemii problemy ze zdrowiem gwarantowane osobiście nie polecam produktów ani pracy tam kierowniki są nie przyjemnie " karierowicze" w skrócie obóz pracy :)

Mój nick

1. Atmosfera ciężka, ciągły smrodek chemii 2. Cała praca jest raczej manualna, to manufaktura na obrotach fabryki. 3. Pęd pracy jest ogromny. 4. a)Brak trzymaków w sekcji docinania(jak docinać frezem element leżący luźno?) b) piekarnik i żar od pieca c) brak przenośnika a niektóre formy i brodziki są diabelsko ciężkie d) dziennie pracownicy docinania przerzucają tony obciążników form(zwanych wiaderkami) 5. W dniu podjęcia pracy nie otrzymałem umowy o pracę. 6. Umowa dotarła e-mailem, na trzeci dzień, ale z inną kwotą niż obiecano. 7. Efektowne wyjście z tego zakładu zainicjowało połączenie telefoniczne z "biura" nakazujące powrót do pracy na "drugą zmianę..... Gdyby przedstawiono kwotę 2450 brutto +tajemne 20% premii(2018 rok) na umowie podczas pierwszej rozmowy, nie bylbym zainteresowany, a takim sposobem doszło do wizyty PIP. Może od tego czasu zadbano o wentylację. Ogólnie pozostał niesmak w związku z mylnym zapisem w umowie. Aha! Owijanie prętów do form taśmą pakową(w celu późniejszego rozdzielenia)uważam za niezmiernie inteligentne rozwiązanie produkcyjne.

Bożena
@Mój nick

Przykro mi, że warunki zatrudnienia okazały się inne, niż obiecywano na rozmowie. Napisałeś, że w firmie Excellent oprócz podstawy dostawaliście premię. A od czego była ona zależna?

PP
@Mój nick

Też odradzam pracy w firmie na złocieniu. Warunki tragedia. Kierownik mały z wąsem, przemądrzały do tego cham. Rok pracy 2018 dwa tyg max.

Helena Nowy wpis
@PP

Ale co uważasz, że nie ma szans według Ciebie na jakiekolwiek zmiany na lepsze u nich? Bo 2018 to jednak 4 lata temu był

:) Nowy wpis
@PP

Również odradzam

Stefan

Złego słowa nie mogę napisać. Dlatego nic nie napiszę... A poważnie to odradzam.

Aplikowałeś do Excellent Profile Grzybczyk Rogoda Szczepocki Ziębicki sp.j. na stanowisko Pracownik Produkcyjny - przy produkcji wyrobów sanitarnych? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT
Wrocław
P&P Solutions Sp. z o.o.
Magda

Jakie firma ma stawki dla studentów ? Pozdrawiam

Wiecie czy Excellent Profile Grzybczyk Rogoda Szczepocki Ziębicki sp.j. udostępnia laptop i telefon do pracy zdalnej?

Irek

a chcesz tam pracować? to lepiej zapomnij . poczytaj sobie komentarze tych co tam juz pracowali

Wojtek

Wymagają prawa jazdy kat b ?

Jasiek

Tylko narzekać potraficie? Czas jest bardzo niespokojny, firmy maja obawy o przyszłość a tu takie zrzędzenie.

@Jasiek

Czas jest niespokojny, nie czytaj więcej zrzędzeń skoro coś potrafisz.

Zostaw merytoryczną opinię o Excellent Profile Grzybczyk Rogoda Szczepocki Ziębicki sp.j. - Kraków

• Jak się pracuje w Excellent Profile Grzybczyk Rogoda Szczepocki Ziębicki sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Excellent Profile Grzybczyk Rogoda Szczepocki Ziębicki sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Excellent Profile Grzybczyk Rogoda Szczepocki Ziębicki sp.j.
1.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Nad Drwiną 10 lok. B-3
    30-741 Kraków

Excellent Profile Grzybczyk Rogoda Szczepocki Ziębicki sp.j.