Opinie o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. w Biskupice Podgórne

Diuna.

Coś złego dzieje się w zakładzie skoro zaczynają odchodzić osoby, które miały już umowy na czas nieokreślony, a jeszcze bardziej zastanawiające jest to, że odchodzą osoby młode, którym ta praca nie sprawiała problemów i wykonywały ją dobrze, były w miarę zadowolone. Przykre jest również to, że osoby nastawione pozytywnie, optymistycznie teraz wydają się przygaszone i bez nadziei, że jeszcze będzie można normalnie pracować w tej firmie. Podczas rekrutacji padały zapewnienia, że firma z rodzinną atmosferą, że nie będzie żadnego wyścigu szczurów. W rodzinie jej członkowie się szanują, rozmawiają o problemach, wspierają się, tutaj tego nie ma. Praca na niektórych maszynach zaczyna przypominać katorgę, nie jest dostosowana do możliwości i wydolności ludzkiego organizmu. Panowie inżynierowie powinni zastanowić się co w tej kwestii można zmienić bo inaczej zakład będzie ciągle borykał się z problemami kadrowymi, a co za tym idzie również jakościowymi.

Rugnar

Witam, jak wygląda praca ustawiacza, ilu ustawiaczy jest na zmianie?? Dużo przezbrojeń na zmianę wypada??

Przyjmuja do pracy?gdzie skladac papiery??

miii

myślałem ze sie nie da a jest gorzej niz w Polmerze:(((

kaska
@miii

Praca dla Kobiet tu raczej nie wskazana ,nas nie szanują i ludzie sami też nie darzą się szacunkiem można samemu wywnioskować dlaczego ciągle trwa rekrutacja bo ludzie poukładani z tąd uciekają tu jest jedno wielkie Bezkrólewie rządzi ten co silniejszy w gębie Liderzy udają że tego nie widzą tak najlepiej przyjdzie kolejna następna nie liczą się z człowiekiem panie skoczkowe też za bardzo się nie wychylają po za wymianą ludzi na przerwy chodzą z rękoma w kieszeniach dumne ze swych funkcji i co tu człowieka ma motywować,a praca do lekkich niestety nie należy.

ZTONU
@kaska

Cały czas wydaje mi się, że wszystkie te opinie pisze jedna i ta sama osoba. Nie wierzę, że tylu pracowników nie potrafi poprawnie napisać "stąd" ;D

....
@ZTONU

To dobrze że pisze ktoś tak po to jest to forum i są z tego jakieś pozytywy bo widać efekty na górze jednak to czytają i biorą na pewne sprawy poprawki na wiele rzeczy trochę za późno oni sami zresztą na dzień dobry powinni stworzyć taki klimat aby w miarę sprawnie i dobrze nam się pracowało bo praca do lekkich się nie zalicza fizyczna wysiłkowa. Ileż tu ludzi się już przewinęło i przewijać będzie to lata zanim to dopasują aby nam w miarę sprawniej się pracowało i łatwiej pracowało. Przykre jest to,że kadra inżynieryjna przychodząc na produkcję w większości nie mówi nam klasie robotniczej nawet słowa DZIEŃ DOBRY,o czym to świadczy? Teraz mają mieć jakieś szkolenia niech też poruszą temat etyki i kultury a miało być tak niby rodzinnie???

Jestok
@ZTONU

Się nie podoba zmieńcie pracę nikt was na siłę nie trzyma!!

Piotrekc
@ZTONU

słyszałem że u was jest ''fajnie'' za ludzkie pieniążki [socjalne] jeździcie sobie na wypasione weekendy ala integracyjne ze z góry wybraną warzywną ekipą Hiszpanie się dowiedzą!

Piotrekc
@Jestok

SIĘ na początku zdania bardzo ładnie///

Jestemchujem
@Piotrekc

Skąd wiesz Alfo i Omego za czyje pieniadze byl wyjazd?

???
@Jestemchujem

Nie ważne za czyje ważne że doszło do podziału na gorszych i lepszych przykra sprawa.

Leszno
ddddddddddd

co się tam u was wyprawia ze ciagle szukają pracowników? ...jak to jest ...

o o o

Może jeszcze będziecie współczuć tej co ją ostatnio wyprowadzili za bramę z tym alkomatem to tu non stop powinni chodzić po hali,takich nie brakuje przypadków. Albo na portierni sprawdzać jak to jest praktykowane w innych zakładach. I kto ma robić tę jakość ??? .

E

Samotna matka czy nie, to nie zmienia faktu że dobrze to sie z ta Panią nie pracowalo. Z reszta nie jest jedyna osoba ktora , ma jakieś problemy.

optymista

Bardzo prosze osobe podpisujaca sie Jakas o nie tykanie osob,ktorych sie nie zna.Jakas tam nie widziala zaangazowania Pani Izy w pomoc innym? a moze nie widziala jak lider od pierwszego dnia po niej jezdzil? Uwazam,ze kazdy ma wady i zalety i nawet najgorszy czlowiek dostaje druga szanse.Nigdy sie nie wywyzszala ze znajomoscia jezyka,powtarzala,ze sprawia jej radosc,ze moze go szkolic. Pamietajcie,ze to samotna matka,,ktorej bez hejtu jest bardzo ciezko

jakaś?

Praca z nią to męka była ,koszmar ona była wręcz PRZERAŻAJĄCA,miała wielkie mniemanie o sobie z nikim się nie liczyła i nikogo nie szanowała afiszowała się tym Hiszpańskim własna pycha ją zgubiła i tak to się właśnie kończy.

taka jedna

Każda praca jest ciężka, niektórych nawet siedzenie męczy, a co dopiero schylanie. Nastał czas sprawiedliwości obiboki, nieroby i opierdalacze zostali " NAGRODZENI" umowami czasowymi zastanówcie się co dalej. "POLSKA HISZPANKA" nie dostała takiej szansy gdzie indzie będzie lepiej czyż nie? Brawo dla Liderów dobrze wszystkich ocenili. Stwórzmy sobie normalną atmosferę, a wszystkim będzie lepiej się pracowało i współpracowało.

@taka jedna

Akurat Izy troche szkoda. Obrotna kobita byla.

jeszcze pracownik

DLATEGO WARTOŚCIOWI LUDZIE Z TOND ODCHODZĄ I ODCHODZIĆ BĘDĄ ZE WZGLĘDU NA TAKĄ ATMOSFERĘ TWORZONĄ SZTUCZNIE TAK SIĘ NIE DA PRACOWAĆ. ALE KTO TAM ODGÓRNIE TYM SIĘ BĘDZIE PRZEJMOWAŁ TRWA REKRUTACJA PRZYJDĄ NOWI NASTĘPNI I TAK TO BĘDZIE TRWAŁO I PRZEWIJAŁY TŁUMY.

alegrowiczka
@jeszcze pracownik

Przeciez teraz wiekszosc dostała juz umowy na czas nieokreslony i je podpisali więc chyba nie beda sie tak przewijac????? A wogule to jest normalna praca a nie zadna kopalnia wiec nie narzekajcie bo pracowalam juz na produkcji i wszedzie bylo tak samo albo nawet gorzej!

ddddddddddd

napiszcie czy 1 zmiane zaczynacie na 6 czy 7 rano

Kk
@ddddddddddd

Na 6

..............

To Liderzy powinni tworzyć i dbać o to aby ta atmosfera i współpraca przebiegała w miarę sprawnie (bo jest naprawdę ciężko) a tak nie jest obowiązuje prawo dżungli kto pierwszy ten lepszy jedna stoi cały dzień na pokejoke a druga pakuje cały dzień i pcha te kontenery. To jest w porządku stare pracownice co pracują ponad 3 miesiące robią tu Ustawki one żądzą a Liderzy udają że tego nie widzą. Tak najlepiej,dlatego ludzie dobrzy odchodzą,zostaje takie barachło.

takata
@..............

to prawda! lider czy jego zastępca ma wskazać, co kto robi, kiedy ma się zmieniać. A tu trochę dłużej popracują i już najmądrzejsze się zdają, chcą sobie porządzić i rozstawiać ludzi wedle własnego widzimisię. A liderzy nie chowajcie głowy w piasek, tylko rzeczywiście zarządzajcie swoimi zespołami!

Zostawili jeszcze tych bo nie ma ludzi po prostu do pracy a z takimi nie da się pracować,także czekam niedługo kończy się umowa i znikam szkoda zdrowia tu jest normalne bezkrólewie,każdy rządzi kto pierwszy wstanie

gosc

Co wy sie tak podniecacie tymi umowami?? Moze sie okazac ,ze ci co dostali umowe na te 3 miesiace, beda w lepszej sytuacji od tych co dostali na czas nieokreslony, bo niewiadomo jak to bedzie dalej wygladalo, czy jeszcze gorzej nie bedzie jak jest teraz, wiec dajcie spokoj i wezcie sie lepiej interesujcie soba. Zreszta co was niektorych interesuje jaka kto dostal umowe ? Szukacie kolejnego tematu do obrabiana tylka ? Jeszcze sie nie znudziliscie ?

Kaktuss

Witam pracuję do dziś zakład jak zakład są i gorsze dni i lepsze i mówię to do wszystkich którzy tak krytykują ten zakład wszędzie jest praca która wymaga sprawności fizycznej nie ma nic lekko a narzekają ci którzy by chcieli nic nie robić a zarobić jeśli tak podchodzicie do tej sprawy to proszę się położyć w domu a nie w zakładzie trochę chęci i siły i mózgu i do tego co robicie w tym zakładzie .

Pracownikabc

Dokładnie mi też podczas rozmowy mówili że jak się sprawdzę i wszystko z mojej strony będzie dobrze to dostanę umowę na czas nieokreślony I taka właśnie dostałam. A tym co dostali umowę na czas określony proponuję zastanowić się nad tym co przez te 3 miesiące pokazali. A z tego co wiem to 90% osób dostało umowy na czas nieokreślony! Pozdrawiam

Anonimowy gość
@Pracownikabc

Zgadzam się z Tobą. Ludzie może zamiast narzekać weźcie się za pracę.Osoby, które dostały umowę na kolejne 3 miesiące powinny się cieszyć, a nie narzekać. Być może nie wykazały się na tyle, aby dostać umowę na stałe ALE...ostatecznie dostały drugą szansę ! a nie wyleciały z roboty.

@Pracownikabc

A jaka atmosfera jest na magazynie? Zamierzam przyjąć się na operatora wózków widłowych. I jakie zarobki? Dzięki!!! Pozdrawiam!!!

???
@Zainteresowany

jest super i atmosfera zarąbista o zarobkach popytaj w biurze trzeba przyjechać i się przekonać najlepsza jest zmiana Adama Dużego zapraszam

ktoś

JA PO TRZECH MIESIĄCACH MĘKI ZNIKAM ,TRWA REKRUTACJA ZNAJDĄ NA MOJE MIEJSCE JAKĄŚ PATO....Ę.BĘDZIE TYRAĆ I PCHAĆ TE ŚMIETNIKI. TU TACY LUDZIE MAJĄ RACJĘ BYTU.

optymists
@ktoś

Pomimo,ze nie ma ludzi do pracy,firma wielu oszukala obiecujac stala prace po okresie probnym.Okazuje sie,ze przedluzaja umowy o kolejne trzy miesiace.Mialo byc tak pieknie,gdy byla rozmowa kwalifikacyjna.I co? I noc,dalej poczucie braku stabilizacji i niesmaku.Wstyd.

@optymists

Nie wiem, czy Tobie mówili, czy też nie, natomiast mnie że jeśli nie będą do końca zadowoleni ze współpracy, to okres próbny zostanie przedłużony o kolejne 3 miesiące. Być może to ukryli przed niektórymi, a być może tego nie wychwycili podczas rozmowy.

Ajaja
@optymists

Zdecydowana większość osób umowy na czas nieokreślony dostała, więc pozostałym radzę dobrze się zastanowić, dlaczego nie dostali umów na stałe. Może te krótkie umowy to dla tych, którzy całymi dniami obrabiają tyłki innym, snują się po hali i narzekają. Osoby, które rzetelnie i sumiennie pracują dostały umowy na stałe. Tam szefostwo dobrze obserwuje co kto robi i widzi kto się stara a kto ma wyje..ane na pracę.

Xxx

A jak pracuje sie w utrzymaniu ruchu? Jakiś fajny zespół?

iaiaiaiaiaia
@Xxx

Od utrzymania ruchu jest chyba najlepszy menadżer w firmie. Pracy jest sporo ale ludzie i atmosfera bardzo dobra

wiesłbud
@iaiaiaiaiaia

hej, masz moze nr do sekratariatu?

iaiaiaiaiaia
@wiesłbud

Znajdź sobie gdzieś w internecie na pewno jest

Worker

Takie sa kryteria,bo nikt nie chce tu pracowac,w takiej atmosferze?dlaczego ludzie odchodza po kilku dniach pracy??

Zostaw merytoryczną opinię o Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. - Biskupice Podgórne

• Jak się pracuje w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Industrias Alegre Poland Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 59 ocen.
  • Współpracy 7
    55-040 Biskupice Podgórne

Industrias Alegre Poland Sp. z o.o.