Opinie o Geis w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Geis. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Geis na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Geis w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 60 dni.

Czy w Geis wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Czy w Geis możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Gargamel Nowy wpis

Cześć, W każdej jest o ile zgodzisz się na powiedzmy 20% mniejszą wypłatę

FirmaXD

Byłem u nich na rozmowie kwalifikacyjnej i już po niej wiedziałem że nie chcę tam pracować. "Rozmowa", a właściwie przesłuchanie odbyło się w bardzo nieprzyjmnej atmosferze. Naprzeciwko mnie jednego siedziały cztery osoby - kierownik oddziału (największy burak), kierownik działu w którym chcę pracować, osoba od HR oraz osoba zatrudniona na tym stanowisku na którym miałbym pracować. Przesłuchanie trwało chyba 2-3 godziny ciągłej rozmowy, niezwykle długo jak na stanowisko na które aplikowałem, zdecydowanie za długo. Każdy podpunkt mojego CV oraz życiorysu był przez nich rozbierany na czynniki pierwsze jak na jakimś przesłuchaniu, jakby za wszelką cenę ktoś chcial mi udowodnić że jestem "wróg" a nie "swój". Do tego chamskie łapanie za słówka, durne teksty w stylu "a jakbym Panu teraz kazał zrobić tabelę przestawną w Excelu to Pan zrobi?" i gdy chciałem zapytać o coś tą osobę która na tym stanowisku pracuje to od razu wtrącał się szef tego bajzlu i zabierał jej głos. I wlg jeśli chodzi o stanowisko na które aplikowałem dowiedziałem się że na nim trzeba robić wszystko co mi będą kazać, nawet jeżeli wykracza to poza ustalone obowiązki, takie wrażenie odniosłem gdy pytałem o cokolwiek związanego z moją przyszłą pracą. Nigdy nie spotkałem się z tak nieprofesjonalnie i nieprzyjemnie poprowadzoną rozmową kwalifikacyjną, zresztą gdy przyjechałem tam zauważyłem że mimo obecności kilku osób w biurze to nikt ze sobą nie rozmawiał, nie żartował, czuć było że atmosfera w tej pracy musi być ciężka. Nie polecam marnować czasu.

Gabriela
@FirmaXD

W tym wszystkim nie zdradzisz nazwy stanowiska, na które aplikowałeś? Bo odnośnie tego co piszesz i tych wymogów ciekawa jestem jakie są i ile by za to płacili. Ciekawe czemu mają tak restrykcyjne podejście do tematu, może się na kimś już przejechali czy coś?

FirmaXD Nowy wpis
@Gabriela

Nie chcę zdradzać ale podejrzewam że nie wybrali sobie że na tej jednej rekrutacji na to konkretne stanowisko będą chamscy, a na innych będą mili, tak jak pisałem atmosfera w ich biurze była nieprzyjemna od wejścia. No i nawet jakby mieli złe doświadczenia to nie powinni mieszać w to nowego, potencjalnego pracownika. Jeżeli mają wysokie wymagania to sprawa jest prosta - niech zapraszają kandydatów z absolutnie najlepszym CV co do których mogą mieć największą pewność.

Beata

Najgorsza firma dostawczo-transportowa na rynku. Zdecydowanie odradzam korzystanie z tego korpomolocha. Prawie przez tydzień nie mogłam odebrać przesyłki, pomimo że, wielokrotnie telefonicznie i meilowo prosiłam o dostawę o 13.00. Kurier dzwonił o 8.00, że za 1h będzie dostawa i spodziewał się,że będę zrywać się z pracy, jechać przez cały Gańsk aby warować z ludźmi umówinonymi do wniesienia mebla 180 kg! Następnie zgłaszał,że kontakt z odbiorcą niemożliwy! Kłamstwo, ignorowanie klienta, szkoda pienędzy. Lepiej zapłacić więcej normalnej firmie trasportowej i oszczędzić sobie nerwów i kłopotów

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Geis? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Zibi

Każda firma robi to co przynosi zysk więc dla mnie to zupełnie normalne, że zostaje to co zarabia

GEJS

Informacja Prasowa Geis kończy działalność kurierską w Polsce Spedycja i transport drogowy, oraz morski i lotniczy, jak również logistyka kontraktowa kontynuują rozwój i działalność na polskim rynku. Bad Neustadt / Stryków, 25 lipca 2019r Z dniem 31 sierpnia 2019r. jedna ze spółek Grupy Geis - Geis Parcel PL Sp. z.o.o., aktywna w Polsce na rynku usług paczkowych i kurierskich, zakończy swoją działalność operacyjną. Podczas gdy pozostałe usługi logistyczne świadczone przez Grupę Geis w Polsce: transport drogowy, lotniczy i morski oraz logistyka kontraktowa, odnotowują silny wzrost, usługi kurierskie nie osiągnęły, mimo intensywnych starań, oczekiwanych pozytywnych rezultatów. Zasoby i środki, jakie byłyby potrzebne do uzdrowienia produktu paczkowego, będą użyte i zainwestowane w dalszy rozwój i umocnienie pozostałych usług logistycznych oferowanych w Polsce przez Grupę Geis. Struktura i zasoby obecne w Geis Parcel PL zostaną – w miarę możliwości i potrzeb – zintegrowane w ramach pozostałych spółek Grupy Geis w Polsce Spedycja i Transport Drogowy: Wzrost w Polsce o ponad 30% Grupa Geis jest aktywna w Polsce od 2006 roku. Poprzez liczne przejęcia firma zbudowała efektywną sieć logistyczną umożliwiającą oferowanie szerokiej palety usług logistycznych i kompleksową obsługę Klientów. „Świadczone przez nas usługi spedycji krajowej i międzynarodowej charakteryzowały się w ostatnich latach wzrostem na poziomie 30% rok do roku. W tym obszarze naszej działalności odnotowujemy bardzo pozytywny rozwój” podkreślają Hans-Georg Geis i Wolfgang Geis, właściciele zarządzający Grupy Geis. „Również w zakresie logistyki kontraktowej i spedycji lotniczo-morskiej rozwój jest zadowalający” – dodają. W przyszłości pozostałe spółki Grupy Geis: Geis PL sp. z o.o oraz Geis Cargo International sp. z o.o. będą nadal - w oparciu o własną zintegrowaną krajową i międzynarodową sieć logistyczną, - świadczyć i rozwijać już dziś oferowane przez siebie kompleksowe usługi logistyczne: drobnicowy i cało-pojazdowy transport drogowy, logistykę kontraktową oraz spedycję lotniczą i morską. O Grupie Geis Grupa Geis z siedzibą we frankońskim Bad Neustadt, od czasu swojego powstania w 1948 roku, rozwinęła się w globalnego dostawcę kompleksowych usług logistycznych, zatrudniającego w Europie ponad 6800 pracowników. Posiadająca na ternie Europy 136 oddziałów, zarządzana przez właścicieli Grupa Geis, oferuje sowim Klientom kompletną paletę zintegrowanych usług logistycznych. Do głównych obszarów działalności Grupy Geis należą: transport drogowy (dystrybucja paczek i palet, przewozy cało-pojazdowe i częściowe), logistyka (logistyka magazynowania i produkcja opakowań) oraz usługi transportu morskiego i lotniczego (Air & Sea) a także specjalne projekty logistyczne.

Wiktor

@Rafał Skąd taka informacja? Na stronie firmy nic nie ma o takich działaniach.

Rafał
@Wiktor

Przecież wiadomo, że od razu tego nie ogłoszą. Jak nie wierzysz to poczekaj cierpliwie. No chyba, że chcą wymienić ponad 30 handlowców czy ilu ich tam jest w co a pewno byłoby głupotą - nie w tych czasach.

Lobo
@Wiktor

A musi być na stronie? Paczka to był produkt przy okzaji (cała centtala Geis jest zatrudniona w Geis PL czyli w paletach i całych pojazdach i magazynach. To już o czymś świadczy) Zwróć uwagę: strona ma nazwę (geis.pl) a nie Geisparcel - na stronie nic nie będzie bo po co? Są plotki bo u nas w Polsce trudno jest uwierzyć, że firma płaci do końca za wszystko i że pracownicy też chcą pracowąć do końca.

Rafał

W dniu 23.07.2019 cały dział sprzedaży w Geis Parcel dostał wypowiedzenia. Potwierdzona informacja. Reszta pracowników z Parcel - czeka ich podobny los. Dział paczek zwija się z rynku polskiego - z końcem sierpnia podobno klienci już nie będą mogli nadawać paczek. Dział cargo (palet) podobno zostaje, ale są pogłoski i plotki, które mówią, że zostaną sprzedani. Plotki i pogłoski z rynku, od klientów i wewnątrz firmy z końca roku 2018 się zaczynają powoli potwierdzać. Spotkał ich los TBA i Siódemki. Dział paczek tak naprawdę przez te klika lat się nie rozwijał, stali w miejscu więc teoretycznie decyzja słuszna. Dział cargo (palet) rozwija się z roku na rok, ale co ich czeka? zobaczymy

Przewoznik

Nie polecam oddziału Gdańsk, kierownictwo prostackie, zakłamane. Przewoźnicy masowo się zwalniają - mają dosyć takiego traktowania.

kropek

jezeli posiadasz spory zapas gotowki na sposorowanie to polecam

Nana
@kropek

popieram całkowicie! Żeby tam pracować to trzeba mieć dużo więcej "wolnej" gotówki niż np do InPost. Stawki głodowe a i trasy gigantyczne!

Zostaw merytoryczną opinię o Geis - Gdańsk

• Jak się pracuje w Geis?

Zobacz opinie na temat firmy Geis tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Geis