Opinie o Bimed Komuńska sp.j. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bimed Komuńska sp.j.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Bimed Komuńska sp.j. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bimed Komuńska sp.j. w Łódź

Czy firma Bimed Komuńska sp.j. udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Ktoś Nowy wpis

Na nic. Brak premii dodatków itp.

1.02 23 g/17;45 w. Morawiec Nowy wpis

Dzień dobry Państwu. Chciałam serdecznie podziekować za wspaniałą wizytę lekarską u profesora Morawca w dniu 1.02, 23 o godzinie 17;45. Wspaniałe podejscie do pacjenta, serdeczna atmosfera , konkretne wskazówki pozwalają pacjentowi czuć się komfortowo. Po wizycie czułam się usatysfakcjonowana , zwłaśzcza, że otrzymałam na wszystkie pytania wyczerpujące odpowiedzi. Dziękuję również paniom w recepcji, które w bardzo miły sposób traktują pacjentów. warto tu być. Jest jednak małe-wielkie ALE W klinice nie można napić się wody. Pacjent spragniony niestety jest w tym zakresie pozostawiony sam w sobie. Miałm przyjemnośc byc kiedys w tym miejscu i ta sama historia mnie spotkała, myslałam , ze to tylko incydent. Mam prośbę o zakup przynajmniej paru ,,dyzurnych'' butelek by w razie potrzeby pacjent mógł zaspokoic swoje pragnienie. Myslę, że na taki wydatek BIMED jest w stanie sobie pozwolić.

Agnieszka

Piszecie, że Pani dyrektor była bardzo miła. Macie ogólnie pozytywne odczucia. A co o tej Pani myślą współpracownicy? Może ktoś się wypowie?

Lizon
@Agnieszka

Wiesz ja na ulicy tez jestem miły jak ktoś mi drogi nie zajedzie :)

Olga
@Lizon

Haha zrobiłeś mi dzień tym komentarzem. ;) Ale w takim razie rozumiem, że masz coś więcej do powiedzenia na jej temat w takim razie? Powiesz? ;p

Pracownik Nowy wpis
@Agnieszka

Potwierdzam pozytywne opinie na temat Pani Dyrektor. Niestety już nie pracuje z nami, zrezygnowała.

Tez jestem uczestnikiem tej rekrutacji i mam bardzo pozytywne odczucia. Pani Dyrektor jest miła i pozytywną osobą z dużym doświadczeniem. Myślę, że najlepiej samemu się przekonać, wysłać CV i iść na rozmowę. Czekam na kontakt w sprawie wyniku i szczerze powiedziawszy chciałabym dostać tą pracę, ponieważ Pani Dyrektor wydała mi się bardzo kompetentą osobą. Przed wejściem na rozmowę rozmawiałam z jedną dziewczyna, która tam pracuje i mówiła, że jest bardzo zadowolona z pracy, od kąd jest nowa Dyrektor.

Jak tyle wiesz to podaj konkrety? Takie oszczerstwa są typowe dla kiepskich pracowników lub kiepskich kandydatów. Podejrzewam, że należysz do jednej z tych grup. To typowe na tym portalu, że takie osoby wylewają swoje żale. Ja dotarłam do osób, które obecnie tam pracują i są bardzo zadowoleni z atmosfery pracy. Dlatego chciałabym tam pracować i będę śledzić ogłoszenia.

logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk

Też byłam na tej rekrutacji i nie rozumiem tych negatywnych opinii. Pani Dyrektor była miła i uprzejma, odpowiedziała konkretnie na wszystkie moje pytania. Opowiedziała wszystko o pracy na tym stanowisku. Mówiła, że jest dużo kandydatów, ale zainteresowała ją moja osobą. Czekam jeszcze do końca miesiąca, że może się odezwie, bo chciałabym pracować dla takiej sympatycznej osoby. Dodatkowo miejsce bardzo przyjemne.

Zostaw merytoryczną opinię o Bimed Komuńska sp.j. - Łódź

• Jak się pracuje w Bimed Komuńska sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Bimed Komuńska sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bimed Komuńska sp.j.?

Kandydaci do pracy w Bimed Komuńska sp.j. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bimed Komuńska sp.j.
3.3/5 Na podstawie 7 ocen.
  • Zachodnia 12 A
    91-058 Łódź