Dobra-Forma

Łódź

Opinie o Dobra-Forma

Maja
użytkownik zarejestrowany

@Rafała jak obecnie wygląda praca w firmie? Chętnie usłyszymy więcej o Twoich doświadczeniach w Dobra-Forma oraz o tym co zmieniło się w niej w ostatnim czasie.

hec
użytkownik zarejestrowany

Wiedzieli w jaką stronę pójść @we :) W sumie fajne mają te meble gabinetowe. Wyglądają tak bardzo stabilnie i są wykonane w bardzo precyzyjny sposób.

tiruriru
użytkownik zarejestrowany

ta firma to się nazywa tak jakby była jakimś cateringiem dietetycznym albo przychodnią dla osób, które chcą zżucić jakies zbędne kilogramy...a to proszę - producent mebli. chociaz i meble moga być w dobrej formie u nich, tak się teraz zastnawiam jeszcze nad tym jak oni płaca u nich konkretnie, czy fajne stawki są?

Rafał

Firma mało profesjonalna. Niskie pensje. Kiepska atmosfera za sprawą Pana R. Niestety chyba ten pan nie nadaje się na takie stanowisko.

Pawel

Atmosfera miła i koleżeńska. Zespół dość młody więc można się dogadać:) Co do wynagrodzenia to trzeba indywidualnie rozmawiać z szefem. Ogólnie mogę powiedzieć, że warunki finansowe są uczciwe. Oczywiście dużo zależy od wyników. CV najlepiej przesłać mailem.

Rafał

Witam, napiszę krótko bez względnych uwag, pisze to ktoś z konkurencji, nie mający pojęcia o firmie, od dwóch miesięcy firma jest już inna spółką, pracuje w niej niezmienny skłąd od ponad ponad roku, poza nowo zatrudnioną osobą, która pracuje od 5 miesięcy, przestrzegam osobę która wypisuje te bzdury, że jeżeli nadal firma będzie oczerniana, wystąpię do serwisu o udostępnienie Ip komputera, i podam do sądu, za pomówienia.

As

Firma nie płaci w terminie wypłat. Pensje śmieszne, dyrektor samozwaniec.. Ostrzegam!!!

Klik

Uwaga na tą firmę.!! Dyrektor w Lodzi zatrudnia tylko na 3 miesiace zeby mu przynosic nowe tematy, potem zwalnia, a klientów przejmuje i kasę z prowizji zgarnia dla siebie.

Zarząd

Drogi Panie [usunięte przez moderatora], jak Pan sam wie na umowę zlecenie został Pan zatrudniony na własne życzenie, bo posiada Pan własna działalność, zarobki są takie jak Pan zaakceptował, prowizji Pan nie otrzymał bo nic Pan nie sprzedawał, a co do Dyrektora , to generalnie ma Pan dziwną opinię bo to tylko dzięki nie mu pracował Pan 7 miesięcy, bo my chcieliśmy Pan zwolnić po 3 miesiącach, wypłatę zawsze otrzymał Pan na czas, tak to bywa gdy ktoś ma pretensję do każdego, a nie do siebie życzę powodzenia w dalszym życiu zawodowym Zarząd Dobra Forma

s-pol

Odział w Łodzi ma jeden mankament. Dyrektora, który jest naprawdę człowiekiem mało rozwiniętym wszędzie wietrzącym podstęp.Taki prosty chłoptaś. Biuro robi wrażenie, ładne meble, to jedyny pozytyw. Najśmieszniejsze w tej firmie są zarobki( bardzo niskie), praca na umowę-zlecenie. Na prowizje możesz się nie doczekać, właściciel firmy płaci jak mu się chce.

tomek

Ostatnio byłem na rozmowie rekrutacyjnej w tej Firmie. Sympatyczna kadra ....... i tyle dobrego.......zaproponowane warunki pracy to po prostu żenada, takie zarobki pamiętam z końca z lat `90tych!

Zostaw opinię o Dobra-Forma - Łódź

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dobra-Forma