Opinie o Wołczańska Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agroplon . w Głuszyna

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Wołczańska Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agroplon .. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Wołczańska Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agroplon . o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Uprawa zboża

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Wołczańska Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agroplon . w Głuszyna

Użytkownicy czekają na odpowiedź 59 dni.

Czy w firmie Wołczańska Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agroplon . są regularne szkolenia pracownicze?

Poznaniak Nowy wpis

Kiedyś zamówiłem węgiel, oczywiście sporo brakowało w workach , po wystawieniu negatywnej opini otrzymałem telefon z pogróżkami ,że ktoś mnie pobije itd. (usunięte przez administratora) nie polecam dorabiać (usunięte przez administratora) .

Marcinex

Zostałem (usunięte przez administratora) przez tą firmę, zamówiłem eko groszek wieczorek i każdy worek ważył 21 kilo, a powinien ważyć 25. Mało tego, na worku jest 31,5 MJ, a na certyfikacie 24MJ. A teraz każą ważyć mi każdy worek z osobna na wadze z certyfikatem. Firma (usunięte przez administratora) uważajcie.

Ewelina
@Marcinex

Nie uwzględniają reklamacji? Klient ma prawo złożyć reklamacje i to w ich interesie jest sobie ważyć na wagach jakich tylko chcą zeby reklamacje uznać lub podważyć.

Z. M. Nowy wpis
@Marcinex

Ja dwa lata temu kupowałem w tej firmie ekogroszek i ważyłem worki od 3 do4 kg brakowało i w dodatku był mokry - normalnie tą firmą powinna się zająć Prokuratura bo to (usunięte przez administratora) w biały dzień!!!

Marta Leszczyńska Nowy wpis

Zakupiłam 2 tony węgla "Orzech" . To co otrzymałam jest tragiczne - nie jest to żaden orzech, nawet nie chce się palić!. Odstapiłam od umowy, jako że kupiłam towar przez internet, firma ma obowiązek zabractowar na własny koszt i oddać pieniadze. Agroplon f nie reaguje, telefonicznie infotmuje, ze mam sobie komin oczyścić....Nie kupujcie nic u nich, to są (usunięte przez administratora)

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Wołczańska Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agroplon .? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Leszno
seba

Firma niepoważna. Sprzedaje jakiś tani węgiel pod nazwą dobrej kopalni. Mimo mokrego węgla worki ważyły ok 22kg. W dodatku w każdym worku było zboże, które zaczęło kiełkować w ciepłej kotłowni. Po reklamacji odebrali "węgiel" i zwrócili część pieniędzy. Nie polecam. Pomyśl dwa razy zanim kupisz!

Nie polecam współpracy z ta firmą, nie płacą za faktury materiałowe, nie odbierają telefonów, brak jakiejkolwiek możliwości skontaktowania się z tą firmą. Nie polecam

Dariusz

WITAM Poszukuję osoby, która zakupiła ekogroszek skarbek od tej firmy i napisała do węglokoks kraj 30.09.2021r. Ja również otrzymałem ekogroszek skarbek z zawartością trawy. Wlaściciel bezczelny i arogancki. Powiadomiłem już inspekcje handlową jednak zbieram dowody do złożenia zawiadomienia z art. 286 k.k. czyli oszustwo.

Konsument
@Dariusz

Witam Jeżeli moja informacja będzie pomocna to EC SKIERNIEWICE LABORATORIUM testuje węgiel na wszystkie parametry spalania za 300 zł.(informacja dostępna na stronie internetowej). Wydany z certyfikatem wynik badania będzie (dowodem) podstawą do porównania z certyfikatem sprzedawcy. Przesłać inspekcji handlowej.

@Konsument

Witam Proszę o kontakt na priv. dariuszwiecko@o2.pl

Joanna
@Dariusz

O kurczę tak nie można.. i co z tego wyszło?

W 100% popieram

@Dariusz

Moja sprawa została załatwiona dzięki interwenjic Wojewódzkiej Inspekcji Handlowej z Opola. Zwrot pieniędzy za cały towar. Właściciel odebrał ekogroszek na swój koszt.

Klient

W październiku zakupiłem ekogroszek skarbek. Zupełnie gorzej się spała niż oryginalny. Szczerze odradzam zakupy w tej firmie.

Zdesperowany klijet

Zakupiłem w tej pseldo-firmie 01-2021 ekogroszek wieczorek 31, 5Mj 1000kg to co otrzymałem w 40-stu workach po ok. 22,5kg.psuje wizerunek kopalni Wieczorek. Węgiel jest mokry bardz dużo miału. Parametry gorsze od najtańszego węgla z marketu. Rozwarzam powiadomienie inspekcii handlowej.

Ferd
@Zdesperowany klijet

Ja kupiłem ekogroszek Skarbek, to ewidentna podróbka, Weglokoks wysyłał im ostrzeżenia aby zdjęli aukcje z allegro, nie mają żadnych kontaktów biznesowych z Weglokoksem, złożyłem reklamację a oni mi ślą groźby karalne, no bezczelność - to zwykła (usunięte przez administratora) a nie firma.

Franek

Idzie sie z nimi dogadac.

Aleksandra
@Franek

No to w sumie bardzo dobrze, ale tak naprawdę to Twój komentarz niewiele wnosi do dyskusji. Ponoć głównym przedmiotem Agroplonu jest skup zbóż, rzepaku i kukurydzy, a także sprzedaż detaliczna i hurtowa nawozów mineralnych, węgla kamiennego i brunatnego - tyle wiem. A Ty wypowiadasz się jako klient czy jako pracownik tej firmy?

Aleksandra

Dowiedziałam się, że Agroplon zajął II miejsce w kategorii Firma w konkursie wojewódzkim „AGROLIGA 2008”. Zdaję sobie sprawę, że od tego czasu upłynęło już sporo czasu, ale zastanawiam się nad jednym. Może któryś z wieloletnich pracowników firmy powie mi, czy zdobycie tego wyróżnienia wpłynęło na poprawę warunków zatrudnienia? Chociażby na poprawę warunków płacowych? Jestem ciekawa.

Jacek

Nie płacą w terminie Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Płacić w terminie

Były

Jedyny plus pracy w tej firmie to wypłaty na czas. Urlopy i atmosfera pracy pozostawiają wiele do życzenia.

anonimowa

bardzo polecam obsługa bardzo miła i towar bardzo dobry Najlepsza firma z jakiej korzystałam

Zostaw merytoryczną opinię o Wołczańska Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agroplon . - Głuszyna

• Jak się pracuje w Wołczańska Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agroplon .?

Zobacz opinie na temat firmy Wołczańska Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agroplon . tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Wołczańska Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agroplon .?

Wołczańska Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agroplon .
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Główna 38
    46-134 Głuszyna

Wołczańska Małgorzata Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Agroplon .