Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Bonzo

Nawet redaktorzyna z Polsatu was wysterował z terminem emisji hehehehehehehe

SP

Tą firmą zajmuje się już instytucja z Warszawy będzie się działo może i pracownicy będą mieli problem z odzyskiem swojej kasy ale ci kombinatorzy też zrobili mały błąd .

asdf

REGON: 101547507 mp-trans spolka zoo.REGON:731654000 mp-trans spedycja ja pracowalem w mp-trans spedycja wiec moge sciagac kase chyba od Macieja.P

Gosciu
@asdf

w przyapdku firmy jednoosobowej odpowiada calym majatkiem firma w przypadku spolki do wysokosci kapitalu zakladowego chyba ze bylo celowe dzialanie i wyciaganie pieniedzy to odpowiada zarzad. Jezeli ktos przerzuca miedzy 2 wlasnymi firmami jest to celowe dzialanie i odpowiada calym majatkiem. Odpowiedz jest taka : jezeli biegly wejdzie na obie firmy zobaczy ze fakturrowanie miedzy 2 firmami a to juz daje do myslenia. Szkoda kierowcow i rodzin. Czasy sa ciezkie a rachunki trzeba placic.

Kierowca

Wpisz swój mail to ci namiar na adwokata wyślę

Busiaaa
@Kierowca

Też bym poprosił namiar na tego adwokata...kierowca busa...brak ostatniej wyplaty

Busiaaa

www.wiadryszko1987@o2.pl

Kierowca już były
@Busiaaa

adw.bujalski.kancelaria@wp.pl ul. 29 go Listopada 20/4 99-300 Kutno

Adix

Witam. Kiedy reportaż w tv lub internecie ?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
Żona

Trzeba teraz naszych adwokatów skrzyknąć razem żeby połączyli sily !

@Żona

jak wzieliście kilku adwokatów to tylko świadczy o waszej głupocie i rozrzutności!!! gdzie tu rozum?! pozew zbiorowy i tyle!!! ale nie każdy myśli że jak weźmie adwokata to może sam dostanie zaległą wypłatę i kolegę oszwabi - niezła solidarnosć

Kierowca już były
@łoli

Nie ma możliwości złożenia pozwu zbiorowego. Najpierw trzeba się dowiedzieć a później wypisywać niepotrzebne komentarze

Kierowca

Wtrące się do komentarzy ponieważ gdy słyszę teksty typu ile to oni nie powinni zarobić. Sprawdzcie sobie w kodeksie pracy jaką stawka powinna witać kierowcę ponieważ wbrew pozorom jest to praca przy której najmniejszy błąd może kosztować życie swoje bądź broń Boże osoby trzecie. Zestawy jeżdżą z ograniczeniami Tachografów w miesiąc nie zrobiłby 20kkm. Uczciwych pracodawców którzy zgodnie z prawem wystawiają podstawę od której jest odprowadzany podatek i ZUS płacą plus diety które się NALEZA i nie ma zmiłuj. Nie wyplacajac podstaw ma ta kwotę na opłacenie pracownika. Więc bajki o braku funduszy na wypłaty smieciowe czyli nawet samych diet to jest poprostu próba uzbierania jak największej kasy przed odejściem a że od dawna wszystko wpływa na firmę o innej już nazwie to są przez to problemy. Brak kontaktu z pracodawcą był już w trakcie pracy i obiecanki o lepszych warunkach już nie długo ale życie toczy się teraz a nie później za miesiąc 2 czy 3. Co do utrzymywania auta w czystości 2 razy z rzędu spało się na siedzeniach ponieważ po okresie świątecznym auta zagrzybione u tzw kurniku i nie można było się doprosic o sprzątaniecie tego. Awarię auta nie usuwane tylko kasowanie błędów na szybciocha przecież jak wyjedzie i to że tys km wystąpi znów to przecież nie wróci takie myślenie. Więc głupoty auto przypisane do kierowcy to bujdy jeśli jesteś gotowy do wyjazdu a auto nie to jedziesz innym nie ważne co i kto w nim robił bo zdarzyło mi się znaleźć pawie za siedzeniami. Skoro nie szanujecie ludzi którzy napędzają firme to się qwa nie dziwcie że macie takie akcje teraz. Biuro śmiech na sali 5 czy 6 prezesów hehe i jeszcze pyskaci gdzie to dzięki nam maja co do gara wrzucić. Tyle w temacie. Pozdrawiam całą ekipę MP Trans i życzę Panu Maciejowi P. szybkiego powrotu do stabilizacji finansowej co za tym idzie również pracownikom. P. S. Proponuję zmienić kadrę w biurze :) Winni są tam gdzie ich nie widać.

Stary kierowca scani
@Kierowca

Tak to wszystko co napisałeś jest prawdą pod tym podpisze się każdy kierowca szkoda naszych nerw szef z czsem zobaczy jacy ludzie go otaczają oni to robią tylko dla kasy prędzej czy póz niej jego też sprzedadzą i będą mu wmawiać że to jego wina kij zawsze ma dwa końce to wszystko narazie .Do zobaczenia na sali sądowej.

Kiero

To kto teraz został potentatem w transporcie w powiecie poddebice ? Bo nie wiem gdzie roboty szukać ??

miejscowy
@Kiero

Ja bym Pana R. obstawił, on już kiedyś dawno temu bankrutował więc wie jak unikać porażki w tej branży :)

Niko
@miejscowy

Ale są inni co maja duże auta tiry i są napewno potężniejsi niż pan R. Same busy to w tych czasach nic specjalnego . Każdy może mieć. A podupadł kiedyś z własnej nie przymuszonej woli.

Zwykły śmiertelny

Ludzie! Dajcie spokój z tym wszystkim już. To kurna przechodzi ludzkie pojęcie. Myślę że każdy mądry człowiek już dawno zrozumiał kto jest kto i co to za firma. A te glupki co piszą że się śmieją to zobaczymy jak my będziemy śmiać z was jak będziecie wszyscy siedzieć w (usunięte przez administratora) a ludzie już tego bardzo chcą, i ja nie wyjątek :) tak że czas, adwokat,a możliwie później prokurator rozstawi wszystkie kropki nad i. A pelce i jego "pięknej" żonce życie zdrowia,i zdrowia ich dzieciom,ach zapomniałem oni nie mogą ich mieć, Bóg wszystko widzi panowie. Niech tu dalej piszą ci co liżą (usunięte przez administratora) pelce i wkurzają ludzi,a mądrzy ludzie dajcie spokój nie odpowiadajcie im tutaj,ten kto chciał coś powiedzieć był na interwencji, a w internecie może być każdy mądry.

@Zwykły śmiertelny

zwykły śmiertelnik - ani nie jestem poszkodowanym przez tą firmę ani nie jestem związany z tą firmą ale jak czytam takie wpisy jak twój to ciśnie mi się na usta (usunięte przez administratora) ale mógłbym obrazić twoją Bogu ducha winną matkę. Nie będę się bardziej zniżał do twojego poziomu ale sam powiedziałeś: Bóg wszystko widzi więc .....

@łoli

No to jak nie jesteś związany z tą firmą na c*uj ty w ogóle tu się wtrącasz? Człowieku ty albo jesteś jakimś trollem albo tobie kurna pelka zapłacił by wkur*iać tu ludzi. Bo żaden twój komentarz nie jest ani sensowny ani nie potrzebny tutaj skoro nie jesteś związany z tą firmą :)

@Zwykły śmiertelny

zapłacił? jak nie ma kasy to z czego?i po co ma płacić żeby co załagodzić wku..ch ludzi? zastanów się!!!błąd logiczny. Interesuję się życiem publicznym i tyle. Chciałbym wiedzieć co się dzieje w moim miasteczku, a nie jak kierowca tej firmy - czyli Ty: fajera, kasa za pracę, łóżko, fajera itd. Gdybyś się interesował wcześniej to byś teraz nie skomlał, że nie ma wyplaty, bo byś siedział jak inni koledzy np. w Strykowie w innej firmie - bo oni pewnie wiedzieli wcześniej tylko się nie pochwalą. Dobry kierowca znajdzie pracę, a pracowitego człowieka praca szuka sama.

@łoli

Dobra widzę że nie ma sensu dyskutować, więc powodzenia :)

asdf

Mam pytanie czy MP-TRANS to spolka czy na osobe prywatna.W umowie nie mialem zadnej zmianki ze to spolka.

Peter

Jezeli zarzad spolki za późno ogłosił upadłość to będzie też odpowiadać majątkiem prywatnym a nie tylko spółki

Ktos

Przykro mi ale kierowcy nic nie dostaną. W 1 kolejności zobowiązania IDĄ na US potem ZUS. Pracownik jest 3 w kolejce. Wszystkie konta firmowe zajęte są zapewne przez US. Jeśli firma ma jakikolwiek majątek to ewentualnie z tego majątku mogło by się odbyć licytowanie. Ale wierzycieli jest pewnie mnóstwo. Same banki mają mnóstwo kasy utopione. Przechodziłem przez to i nie dostałem ani grosza. Nie można licytować czy odbierać pieniędzy z majątku prywtnego!!!!! Musielibycie założyć proces cywilny A takie procesy trwają latami w PL. Pewnie nie uwierzycie- ale nie odzyskacie ani grosza. Wydacie tylko na adwokatów A nic nie odzyskacie. Działa to bardzo prosto- nie ma pieniędzy w firmie, nie ma majątku innego np samochodów itp nie macie nic. Samochody w leasingu należą do banku. Ich nie można ruszać. Ale możecie spróbować pograżyć pracodawcę starając się zlozyc wniosek o wyjawnienie majatku - odmowa grozi wiezieniem oraz wniosek o zakazie prowadzenia dzialalnosci- nie dostanie kredytu nigdzie.

Podpowiem wam cos chlopaki. Powiedzcie adwokatowi lub komornikowi by złożył wniosek o wyjaśnienie majatku oraz zlozcie wniosek o zakaz prowadzenia dzialnosci - tego boi się każdy pracodawca!!!!

@Marek

Wyjawnienie majatku- wkradła się literowka

Antek

Czekałem kiedyś na serwisie i słyszałem jak gościu zamawiał części jakiejś babce do scani. Niby mialo byc tanio a zamawial w serwisie w sieradzu.Miałem wrażenie że to piekarnia a nie serwis????

SerwisMen

Mają ok. serwis samochodowy polecam! Ogólnie na temat kierowców nie wypowiadam się?! Zazdrość panuje w tej wsi Poddębice! Jedni przez drugich domy by stawiali z lekkiej pracy rąk.. Większość nygusow i tyle. Kierowca należy się wypłata i to jest fakt! Ale nie lubię nieuków po podstawowych szkoleniach!

Qwer

Jak szczury we własnej firmie się pozamykali.hahahaha wezwali policję i ochronę. Brawo dla Jacka za komentarz i ucieczkę na własnym podwórku. Pewnie jak wychodzi na dzielnie to gacie pełne.

Kiero
@Qwer

A to coś Pan Jacek powiedział do kamery czy nic ? Pokazał się w ogóle ? :))

Mark

To ciekawe dlaczego nie chciał się wypowiedzieć ? I dlaczego spierd....?

Xxx
@Mark

Może dlatego że to nie jego firma i to nie on powinien się tłumaczyć... śmiejecie się ze uciekał a jak wy się zachowali się ...biegaliscie za ludźmi , gsnialiscie ich robiliście nagonkę na nich ..to jest normalne zachowanie???

Man
@Xxx

Nikt nikogo nie ganiał co ty chłopie piszesz jeszcze nie ochłonołeś po wczorajszej interwencji nie było by tej sytuacji gdyby ze strony szefa była by jakaś nić porozumienia lub wyjaśnienie to my mamy teraz kłopoty i to za nami teraz biegają banki lub dzwonią administratorzy mieszkań lub elektrownia..Nie rób z nas katów to my jesteśmy tu ofiarami

Obserwator,11

Nie wiem czy dobrze zauważyłem ale widziałem chyba max 7 osób na tej telewizyjnej interwencji?

Kierowca3
@Obserwator,11

Jak byś zauważył dobrze to było 7 policjantow na tej intetwencji a to świadczy że nie byłeś i nic nie widziałeś. Okulista się kłania..!

@Obserwator,11

Ponad 20 chłopa

banan

a co robią Pełki ciągniki u Strzałki na łódzkiej?

Rafkiero

Wszystko ok ale jak jest w nowych pracach które znalezliscie dalej na papierze najniższa cześć pod stołem cześć w lipnych dietach. Jeżeli tak jest to całe te zamieszanie jest bezsensu bo dalej dajemy się gnoic a trzeba w takiej sytuacji iśc obrana droga i nie robić z gęby cholewka. Moje słowa są skierowane do kierowców busów nas nie obowiązują przepisy pow 3.5t a obowiązuje nas kodeks pracy wymagamy od szefów spedycji aby go przestrzegał nie gudzmy się na pracę po kilkanaście godzin dziennie i za najniższa krajowa czas z tym skończyć. Ja sam mam dylemat jak po stopic w nowej pracy. Wiem jedno ze jak dalej pozwolimy się gnoic to nikt nie będzie nas w przyszłości bral powaznie

Riko

Brawo poprostu brawo wspaniały Pan J mało nie narobił w spodnie jak zobaczył kierowców i telewizję i gdzie ta odwaga gdzie Ci pisarze co tak się na forum produkowali wezwali Policję i Ochronę na własnych pracowników którzy na nich robili i jescze im nie zapłacili za 3 miesiące. Pozamykali się w biurze na 3 zamki poprostu trzeba tam było być naprawdę żenada trzymajcie się od tych ludzi jak najdalej od myjki warsztatu oni dorabiają się na ludzkiej krzywdzie.

Riko

Spodziewać się niema czego ale choćby mógłby postarać się przeprosić ludzi .

Wojtek

Podobno policja tez była na miejscu. Ktoś z firmy wyszedł i się wypowiedział ?

Yx
@Wojtek

Policja w takich sytuacjach musi być i to nie mogę trans ich wzywa to jest od Górnie ustalone ..tv im zgłasza że przyjadą a oni muszą stworzyć zabezpieczenie i tyle ..tacy jesteście obcykontrola a nie wiecie podstawowych rzeczy..po za tym czemu ludzie by nie mieli korzystać z myjki ...jak ktoś komuś nie zapłaci pensji w sklepie spożywczym to my mamy tam zakupów nie robić i nie jeść ..zastanówcie się ...a jeśli chodzi o odwagę to wy też jesteśmy odważni z tv taka odwagę was tylko stać..

@Yx

Kiedy będzie to w tv i na jakim kanale

Jola
@Gość

Na TVN Brdzie :)

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice