Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Kiero

Ale to ze nikt z firmy się nie wypowiedział to jest na ich niekorzyść , mogli się wypowiedzieć ze sie tak stało i przed kamera zadeklarować ze będą spłaty wszystkich kierowców a tak nikt nie wie czy nadal dostanie zapłatę. Czy to celowe było czy faktycznie coś się stało .

Adrian

Kiedy będzie można zobaczyć materiał z interwencji w tv lub w internecie?

@Adrian

Poniedziałek tj. 12.01.18 na Polsacie o godzinie 16:15 bodajże.

Wojtek

No i reportaż się kręci na firmie :))

Kierowca

Dajcie znać jak było na spotkaniu. Ja niestety jestem w trasie, trzeba zarabiać na chleb

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Włodek

Ja wszystko rozumiem , noga może się podwinąć każdemu ale z ludźmi należy rozmawiać. A nie odbieranie telefonów albo mówienie że przelew będzie jutro wiedząc że nie wiadomo kiedy tak naprawdę będzie to delikatnie mówiąc szczeniackie zachowanie a nie zachowanie poważnego pracodawcy "biznesmena" - za jakiego nie wątpliwie pan Maciek się uważa. Ja jeszcze jestem członkiem załogi tego tonącego okrętu ale widząc jak kapitan traktuje zwykłych marynarzy to dziwie się że pływał tak długo.

@Włodek

Lepiej szybko z tej pseudo firmy uciekaj

szanujacyzasady

Panowie tak czytam jacy wy poszkodowani jestescie, ale prawda jest taka ze na 10 z was 9 mialo taki (usunięte przez administratora) w aucie ze robale sie zalegaly, podostawaliscie nowy sprzet, na ktory nigdy w zyciu nie bylo by was stac i zlewaliscie to ( glownie chodzi mi o busy i kierowcow do 3,5 dmc) , zyliscie na wiecznej zaliczce, zarabialiscie srednio po 6000 zl a prywatnie jezdzicie gratami po 1500 zl na lysych 10 letnich oponach od gumiarza, i dzisiaj 9 na 10 z was nie ma 5 zl w portfelu, ale do powiedzenia macie najwiecej, jak prowadzic firme jak robic tamto, zle pelka robi to zle robil tamto moze nie zaplacili Pelce , moze da rade podniesie sie, moze go ktos wysterowal, jakis klient, ale to nie na wasza glowe, wasze problemy w porownaniu do Jego sa bardzo slabe, jaki to problem jak nie dostaliscie jednej wyplaty ( bo chyba nie ma tu kretynow ktorzy robili za darmo po 2-3 miesiace?) Oddac sprawe do sadu i czekac, po co ta telewizja po co ten cyrk? Jeden z drugim jak jestescie kozakami i nie potraficie postawic sie na miejscu drugiej osoby, otworzcie wlasne dzialalnosci, a nie tylko opowiadacie na parkinagach jakimi to wy jestescie kozakami a szef to zlodziej i was okrada, , ale po tygodniu w trasie jest telefon - szefie potrzebuje 15 euro jedzenie sie skonczylo i papierosy, po zjezdzie z trasy jest to samo, tylko trzeba wiecej sosu, Po roku prowadzenia wlasnej dzialalnosci bylibyscie osrani ze strachu, nieprzespane nocki, awantury w domu, to nie jest na wasza prosta glowe, chocbyscie 100 lat mysleli to nie wymyslicie jakie obroty miala taka firma jak MP Trans, tam musialo cos sie stac ze strony klienta nie z winy Pelki, ale ci ktorych zatrudniasz sa najwiekszymi wrogami, telewizje ci pod dom sciagna, pozniej sie dziwic ze nie ma szacunku do kierowcy w wielu firmach, spoufalania sie, a po co? jak zawsze konczy sie tak samo, w sadzie, kierowcy to bardzo specyficzna grupa spoleczna, czasami mam wrazenie ze to ludzie z rozumem 14 latkow zyjacych z dnia na dzien, bez zadnych oszczednosci nawet w postaci slabych 10 tys zlotych w trasie bez pomocy spedytora sa w stanie spi****** najprostsze zadanie, w oczy mowia szefie , a za plecami do sadu jak cos pojdzie nie tak, za to sa jak google wiedza wszystko :) Podsumowujac idzcie do sadu nie robcie cyrkow i posmiewiska z siebie, czekajcie na pieniadze sytuacje miedzy firmami czesto sie wyjasniaja, na pewno dostaniecie te swoje drobne, tylko potrzeba czasu, nie dziadujcie , i myslcie w przyszlosci o przyszlosci odkladajcie pieniadze jakiekolwiek bo nie znacie dnia i godziny , walczmy ze stereotypem polskiego kierowcy o ksywie zaliczka, pozdrawiam was good luck

Kierowca3
@szanujacyzasady

Nie ośmieszajcie się pajace bo pisanie takich farmazonow to świadczy o waszej bezradności!! Maciek,pamiętaj... sprawiedliwość jest w naszych rękach . Good Luck

Torowiec
@szanujacyzasady

Podpisuje się pod komentarzem pod tymi dziad kierowcami niech napiszą ile kosztów narobili i obciążeń jak chcą byc szczerzy do bólu

Bardzo zły kierowca
@szanujacyzasady

Bardzo smutne naprawdę żal mi tylko P.(usunięte przez administratora)bo była z was wszystkich najpoważniejsza a co do 14 letnich kierowców to cała góra ma chyba po 3lata i tyle co wyszła z piaskownicy i myśli że jak zarobili parę milinów to mogą państwo i pracowników brać na smutne historie że niby ktoś nie zapłacił a może gdzieś się przeinwestowało lub ktoś wsadził na minę.Bardzo żal uczciwych ludzi.

Grane
@szanujacyzasady

Te "szanującyzasady" jak nie znasz tematu to po co tu się pocisz, szefowi noga się nie powinęła? Celowo wprowadzał ludzi w błąd,a kierowcy nie są jedynymi oszukanymi przez Pełke,a telewizja po to żeby tacy ludzie jak Maciek wiedzieli że,są pewne zasady których przestrzegać trzeba. Zatrudniasz pracowników płać wypłaty,podpisujesz kontrakty to się wywiązuj jeżeli sobie nie radzisz to odpuść,a jak jesteś krętaczem,oszustem i wydaje Ci się że,obejdzie się bez konsenkwencji bo jesteś wielki cwaniak to do KLOZETU i spływaj.

szanujacyzasady
@Grane

Wydaje ci sie że nie znam tematu, magia internetu nie wiesz kto kim jest :) tak jak pisałem wcześniej to nie są sprawy między innymi na twoją głowę kolego, sposób twojej wypowiedzi oraz zakres wiedzy świadczy o tym że jedyne co osiągnąłeś w życiu to prawo jazdy Kat C+E i na tym może zakończymy, zaufaj mi dalsza dyskusja jest bez sensu , reprezentujemy skrajnie inny poziom intelektualny

@szanujacyzasady

Szanujacyzasady - nie wiem kim jesteś i co reprezentujesz, (usunięte przez administratora) mnie to obchodzi , możesz być większym intelektualista odejmie i więcej zarabiać , mi i pewnie innym kierowca wystarczy to co zarabiamy znaczy zarabialiśmy bo brak kasy nadal, ale do czego zmierzam kierowcy nie dostali kasy i tak ci jest ciężko to zrozumieć , jakim trzeba być xxx aby tego nie zrozumieć. Przyjdź w środę i powiedz to do kamery. Jeszcze raz wszystkich zapraszam w środę na program , wescie swoje rodziny niech potwierdza. Nic nikogo nie usprawiedliwi ze nie wypłacił kasy , co mnie czy Kowalskiego obchodzi ze ktoś przeinwestował , sprzedaj dom, auta i wypłać kasę pracownikom. Wes kredyt i wypłać kasę.

@szanujacyzasady

Facet. (usunięte przez administratora) cię obchodzi jak ja wydaję swoje ciężko zarobione pieniądze, widzisz, ja lubię swoim przyjaciołom tapetować banknotami klozety, tak już mam i teraz z winy tego geszefciarza, nie mogę realizować swoich życiowych pasji, to trauma, z której naprawdę ciężko się podnieść... Mówisz, że powinniśmy budować sobie zaplecze finansowe tak? Może i powinniśmy, ale czy ta powinność nie dotyczy przede wszystkim przedsiębiorców? Żeby oprócz ryzykownych jak widać inwestycji, mieć rezerwy na sprawne funkcjonowanie firmy? Po takich nuworyszach o wątpliwej proweniencji, mój dziadek na konia wsiadał i g.ó.w.n.o. mnie obchodzi, co się stało z pieniędzmi tego dorobkiewicza Pełki, mam to tak głęboko, żebyś musiał organizować trzyletnią ekspedycję na dno mojego rowu, by tam dotrzeć... Ja swoją robotę wykonałem i należy mi się za to zapłata. Komuniści niegdyś również mieli piętrzące się trudności obiektywne, nikogo to nie obchodziło i skończyli na śmietniku historii. Podobnie tacy pseudoprzedsiębiorcy będą coraz częściej wywożeni taczkami...

kolo
@Torowiec

To powinni myśleć w tej firmie już wcześniej a teraz piszesz że kierowcy robili koszty niby jakie bądź w środę i opowiedz o tym miej odwagę i pokaż talent w telewizji może zostaniesz gwiazdą .

szanującyzasady
@Paweł

pisze się weź a nie wes,weźcie a nie weście, szkoła podstawowa się kłania, nadal upieram się przy swoim że to nie jest również i na twoją głowę, tłumaczę w miarę szybko i prosto, domu/nieruchomości nie sprzedaje się w 2 dni bo ty chcesz swoje drobne, samochody są w leasingu osobowe i ciężarowe, nie da się tego sprzedać , trzeba jeszcze dopłacić, paniemajesz? To wszystko nie jest takie proste jak ci się wydaje, przyjedzie Pan z Polsatu, popłaczesz do kamery , dziecku dadzą lizaka, i na tym się skończy , pozdrawiam

Biały Człowiek
@szanującyzasady

Polonista wykształcony się znalazł ale z ekonomi to już słabo.

Roman
@szanujacyzasady

Panowie, bez względu na to co pisze tu pewien intelektualista szanujący zasady, bądźcie w środę o godzinie 12-ej na mop wartkowice przy autostradzie A2. Jeżeli jesteście już w trasie wyślijcie swoje żony. Niech cała Polska zobaczy jaki ten nasz szef jest biedny i dobry. Niech prawda wyjdzie na jaw. Powinno się ten problem nagłośnić, ponieważ wszyscy pracodawcy okradają w podobny sposób kierowców. Pieniądze pod stołem. Co to ma być? I dlaczego my tacy niezaradni sie na to zgadzamy. Bo takie sa realia we wszystkich firmach transportowych. Tylko, że Oni by bez nas zginęli-cwaniaki. Niech jeden z drugim siada za kółko i pokaże jaki to on jest kozak. Także do zobaczenia w środę.

Kierowca3
@Torowiec

Napisz czlowieczku szczerze jakich kosztów narobili kierowcy!! Obciążenia jak przyszły na mp trans to z winy samego Maćka i pół panka! A dlaczego? Bo szefunio i pół panek kazali we Francji wyciągnąć karty z tacho bo tak "wolno mówili " i szef ma do zapłaty dużo euro , obciazali kierowców z byle pretekstow za byle co , a to tylko z niewiedzy spedytora pół panka który nie dograł roboty do końca! A dlaczego? Bo nie czytał zlecenia tylko wkleił gotowca.Pracowal tu znajomy jego że wsi skąd pochodzi to też Go zwolnił by się mieszkańcy nie dowiedzieli co to za As...

@szanujacyzasady

Skoro wiesz dlaczego firma nie wyplacila wypłat to podziel się tą wiedzą. Chyba że próbujesz być kimś innym niż nam się wydaje.możesz przekazać to w jakim języku chcesz może zrozumiemy.

@szanujacyzasady

"Przyjacielu" za dużo koksu żeście sie nawciągali z "prezesem" bo takie głupoty gadasz aż strach pomyśleć ile siana masz w głowie. Każdy ma prawo inwestować w co chce i gdzie chce (aby było legalne) i ogromny penis ci w anus do tego to po pierwsze, po drugie kto dał prawo panu pełce (pisane z małej celowo) nie wypłacenia wynagrodzeń za uczciwą prace oraz zwodzenie kierowców, że nie ma się pieniedzy skoro tyle busów jeździ dalej i robi kapuche? Kant i oszust, dziad zasrany i tyle. Sprawa poszła do sądu i będę chciał wydoić dziada ile tylko się da bo każdy z nas wywiązał się z umowy a on nie, więc teraz niech płaci a przy okazji cała Polska sie dowie jakim jest wspaniałym biznesmenem i ekonomistą.

Nie14latek
@szanujacyzasady

Pracuję i mam prawo do wynagrodzenia. Nie powinno nikogo obchodzić czy mam oszczędności czy wszystko wydam w jeden dzień. Pracuje i mi się należy jak psu zupa. Mam też plany i zobowiązania bo też prowadzę działalność. Ale każdy ma to gdzieś. A ja mam nabijać kabze komuś charytatywnie? Gdybym tak zrobił to faktycznie miałbym rozum 14 latka. jestem dorosły mam żonę i dzieci i co mam im powiedzieć? Jeździłem 28 dni dla wujka Maćka za darmo? Wiem że każdemu może się podwinąć noga ale to trzeba zachować się nie jak 14latek i porozmawiać z ludźmi a nie uciekać. Słuchaj TY szanującyzasady. Zasady są dla wszystkich. Ludzie pracowali więc trzeba zapłacić

Prosty Człowiek
@szanujacyzasady

Prócz wyższego wykształcenia Dobrze byłoby posiadać jakieś średnie wyobrażenie i co najmniej podstawowe wychowanie Pozdrawiam intelektualnie upośledzonych samozwańczych wszystko wiedzących inteligentów którym pieniądz przesłonił ludzkie odruchy !!!!!

@Paweł

Nie ma to jak bronić się i zasłaniać telewizją..bo wy myślicie że oni wystawia kamery zrobią program a na koniec wyciągną pieniądze i wam dadzą ????ta telewizja jest po to że by biedni kierowcy zabłysnęli w mediach ????myślą że się uda ktoś ich wychaczy i zrobią karierę???? niektórzy żyją za 1500 a taki kierowca zarabiał 6000 i ostatniego nie ma na chleb i wzywa telewizję ..pogratulować zaradności

@Xxx

Jesteś totalne dno szkoda forum dla ciebie powinieneś paść owce w Szkocji to dobre miejsce dla takich baranów jak ty i twojich przełożonych .

Jesteś dno !-!------!

@Xxx

Cały pic polega na tym, że pan pełka nie miał odwagi wyjść do ludzi i powiedzieć co sie stało i czego można sie spodziewać więc teraz będzie miał okazję w TV Polsat wypowiedzieć się w kwestii roszczeniowej kierowców a telewidzowie będą pełnić rolę świadków. Panie/ni Xxx oraz Panie szanujacyzasady proszę podać mi chodź jeden sensowny argument świadczący o słusznym postępowaniu pana "P" tj. Brak informacji jakiejkolwiek co sie stało/dzieje oraz brak wypłat. Odnosząc sie do komentarza "pracują po 2/3 miesiące za free" to polecam chwilę się nad tym zastanowić, jeśli w umowie jest napisane wypłata wynagrodzeń do 5tego każdego miesiąca a realnie wypłaty wpływały gdzieś w okolicach 10tego to wystarczy, że ktoś z kierowców wyjechał do pracy tóż po nowym roku tj. 02.01.18 (przykładowo) i słuchając czczych obietnic dot. wypłat tj. W 1wszej wersji pana "P" do 17tego a w 2giej wersji do końca miesiąca to już Bogu ducha winien kierowca jest z wypłatą 2 miesiące do tyłu a idąc tokiem myślenia (co wam obojgu średnio idzie) to 3 miesiące gdyż w nowej pracy aby dostać wynagrodzenie trzeba tenże cały miesiąc przepracować. Kierowcy "zaliczkowcy" w głównej mierze biorą się z działań nieuczciwych pracodawców tj. pan "P" ale do tak prostych wniosków to po waszych komentarzach widać, że za prędko nie dojdziecie.

O której pod firmą się spotykamy jutro?

@Andrzej

O 12 na bramkach na a2 w wartkowicach potem wspólny przejazd po firmę. I kamera kasy nie zwróci ale pozwoli dać osobie odpowiedzialnej do zrozumienia ze wszyscy albo większość widzi ze ta osoba odpowiedzialna za swoich pracowników nie umiała ich utrzymać. Czy tv będzie czy nie to i tak nie wiadomo czy ktoś odzyska kasę ale koze właściciel który zostanie pokazany całemu krajowi zechce naprawić swoją opinie i wypłaci kasę lub na początek po ludzku ze wszystkimi porozmawia a nie zachowuje się jakby chciał tego wszystkiego. Jak nikt z firmy się nie wypowie to znaczy ze to było celowe wszystko i wszyscy uznają za działanie zmierzające do oszukania pracowników , którzy pracowali na ta firmę.

Romek
@Andrzej

Spotkanie środa 07 marca o godz.12-ej na mop Wartkowice przy autostradzie A2, po nagraniu udajemy sie pod firmę. Oby nas było Panowie jak najwiecej.

tadam

EUROPE-MAP LOGISTICS LIMITED Company number 09592205 kolejna spolka P. Pelki w UK, moze pieniadze juz sa w UK wystarczy wkleic w goole i wiadomo kto jest kto :D

Pani kierownik
@tadam

Zero litości dla pracodawców którzy oszukują ludzi i ich rodziny oraz państwo i wyprowadzają pieniądze za granicę .Hańba .

Mark

Jutro ci co przyjeżdzają na reportaż w miarę możliwości niech przyjadą autami ciężarowymi busy , ciągniki itp.

Kiero

A ty „szanujacyzasady” jutro tez będziesz ? Będziesz może miał coś ciekawego do powieszeni ? Fajnie by było , czekamy na ciebie.

@Kiero

Do powiedzenia***

To na autostradę czy pod firmę w końcu jechać?

Najpierw jest na zjeździe na A2 w wartkowicach , potem firma

Rafał

Witam Rafał Kierowca busa mam podobną sprawę z jedną firmą z warszawy .Sprawa ma się tak że miałem na umowie 1500 netto reszta szła pod stołem jakieś 2000 tys każdego miesiąca. Zwalniałem się pod koniec roku dostałem kwity z dijetami inblanko za 6 miesiecy w stecz nie podpisałem oddałem sprawę do PIP i co się okazało PiP nic nie może zrobić bo djety nie są składnikiem wynagrodzenia żeby było ciekawiej to w pip warszawa powiedzieli że jak podam sprawę do sądu pracy to wyjdzie na jaw sprawa przyjmowania pieniędzy pod stołem i dowali mi skarbówka ze się nie pozbieram nadmienię że z djet szefo wisi mi 50tys za pół roku a pod stołem poszło 12 tys .Tylko nasuwa mi się pewna konkluzja gdzie znalezć uczciwą firmę popatrzcie na ogłoszenia dniówka kilometrówka działalność same przekręty. Tak że jeżeli braliście pieniądze pod stołem to zgodnie mimo ze przed skarbówka wyrazicie tgzw "czyny żal "poczytajcie sobie to i tak skarbówka nałoży na was 75% podatku od zatajonej kwoty a szefo na pewno żeby na was się odgryzć jak pójdziecie do sądu to was wsypie i pokaże kwity na branie kasy pod stołem to teraz sobie policzcie przez kilka lat pracy jakie pieniądze jesteście wini skarbówce Niech ktoś mądry doradzi.fajnie by było jakby Polsat szerzej zajął się sprawą nie tylko w skali lokalnej ale i krajowej. Podejrzewam że do studia zjechało by tysiące pokrzywdzonych kierowców w Polsce firmy transportowe to jedna wielka (usunięte przez administratora) okradająca państwo i ludzi na wszystko mam nagrania nadmienię może ktoś się zainteresuje i pomoże meil rafal_przybyszewski@interia.pl

Pawel

Osoby które posiadają jeszcze zaległości w firmie MP TRANS i które się jeszcze nie zgłosiły, prosimy o zgłaszanie się do osoby prowadzącej pod adresem e-mail: pgregorowicz@polsat.com.pl On sporządza ogólne zestawienie osób pokrzywdzonych i zliczy łącznie długi. Następnie powie co i jak. Polecam

optymista

koledzy, o której ta telewizja ma przyjechać 7 marca bo bym się rozstawił z popcornem, watą cukrowa i gotowaną kukurydzą... nie wiem, może jakiś grill... szaszłyki?

Max
@optymista

Ci co musza wiedzieć to wiedza hehehhe

xxx
@Max

Czyli ty tez nie wiesz :))))

Max
@xxx

Wiem wiem, nie bój się :)))

tadam

EUROPE-MAP LOGISTICS LIMITED, tym razem w UK, mozna sie pogubic w tym wszystkim

przemlapalko

Jak wam zapłaci to żona go zostawi bo ona tylko bogatych kocha

@przemlapalko

Anetka taka na kasę jest ? Jestem ciekawe jak szef będzie wyglądał w np vw Golfie jak jedzie przez miasto ? ????????????

byłykiero
@przemlapalko

dokładnie w końcu to była (usunięte przez administratora) kierowcy :)

@przemlapalko

Coś wtym prawdy musi być bo jak by ktoś był ok to by z ludźmi chociaż porozmawiał a nie pokazywał by środkowy palec .

@byłykiero

Jak czytam te wasze wpisy to mam wrażenie jesteście tak samo chamscy jak pełka skoro zaczynacie wyciągać jego życie prywatne (brak dzieci i przeszlosc żony) teraz to nie wiem czy wy walczycie o zaległe pensję czy po prostu chcecie komuś obrobić (usunięte przez administratora)

@Xxx

Dokładnie tak stary, chcemy mu obrobić d.u.p.ę. chcemy, żeby poszedł do pierdla i zapoznał się pod celą z dwiema panienkami o wdzięcznych imionach Dżamal i Hesus, by mógł się z nimi razem rozkosznie wykąpać, a potem jakby pierdnął, to wyglądałoby to jak ziewnięcie... Wiesz dlaczego? Bo to ja muszę swojemu dziecku tłumaczyć, czemu ojciec nie dostał wypłaty, choć jak zwykle go w domu nie było i czemu musiał ferie spędzić bite dwa tygodnie w domu, skąd ta nerwówka w rodzinie, bo bank, ubezpieczyciele i inni wierzyciele proszą Tatę o spłatę długów, czemu musiał ojciec podjąć na szybko gównianą robotę, żeby dziury w budżecie łatać. Prawda jest taka, że jak zatrudniasz ludzi, to jesteś za firmę i za nich odpowiedzialny, musisz zdawać sobie sprawę, że nie jeżdżą dla ciebie duchy czy cyborgi, a ludzie z krwi i kości, którzy mają rodziny, wydatki, plany itp... Nie szkoda mi gnoja nic a nic, a jak uda się nam popierniczyć mu na maksa, to tym lepiej... Niech się szykuje na co najmniej dwa plutony prawników, którzy obiorą go z każdej kostki. Sam się gnój powiesi...

@El Camionero

Jak bys był dobrym kierowcą to nie musiał byś się podejmować gównianej pracy...

@El Camionero

A czemu tata miał długi? co tata nie zarabiał? czy co z pieniążkami robił? a może żył ponad stan? a zaliczek może za dużo nabrał ? typowy kierowca, ty masz długi i tylko ty sie liczysz, jesteś trybikiem w maszynie, twoje problemy są słabe :) tatuśku

Ali baba
@Pracodawca

A czemu szef ma długi?co szef nie zarabiał?&czy co z pieniazkami robił?a może szef zył ponad stan?a może za dużo kredytów nabrał?typowy szef ty masz kasę i tylko ty się liczysz. pracownicy może i są trybikami w twojej firmie ale bez nich ty jako szef nieistniejesz proste jak budowa cepa

@Pracodawca

Ty chyba z głową masz problemy. Sie pracuje to wypłata należy się jak psu kość, a sz.p. pełka jest po studiach ekonomi a prostej zasady nie zna.... że za prace trzeba płacić a inwestując powinno się mieć zaplecze finansowe to by teraz problemu nie było a że widać co widać to maciek studia kończył chyba zaocznie wieczorowo przez neta.... i na dobrą sprawe nie powinno nikogo interesować po co komu kasa, jeden ma dzieci, rodzine, dom w kredycie i życie sobie układa a drugi hajs na jaranie wydaje.

@Pracodawca

Może Ciebie stać "Pracodawco" na dom za gotówkę, bo żyjesz z ciężkiej pracy Twoich pracowników pijawo. Ja niestety musiałem obciążyć hipotekę...

@Xxx

Dobrej roboty nie znajduje się na ulicy w 10 minut, trzeba trochę się natrudzić, żeby jej poszukać. Ale co ty możesz o tym wiedzieć? Jesteś kumplem maciusia, to i pewnie taki sam z ciebie pasożyt, żerujący na krzywdzie innych...

Mieć tylu roszczeniowcow za pracowników to każda firmę można uwalic. Po 6,5 płacił za system 2/1 to mało co się nie posrali z radości noga się powinela i już zabić a najmniej do więzienia.

El Camionero

Roszczeniowców? Ja nie szarpię się o brak butów roboczych, czy rękawic albo o mydło w firmowym kiblu gościu, tutaj chodzi o ciężko zarobione pieniądze, których zabrakło mojej rodzinie pajacu.

Macko

Tylko kurde nie dajcie ciała i przyjedźcie w środę zgodnie z ustaleniami. To Wasza kasami walczcie o to.

Stary kierowca scani

Tak potwierdam 62euro dieta 2800 brutto podstawa zjazdy na kołach a nie gdzieś po UE Daćką latać miałeś szefie złych dyrektorów to oni Ci koszta robili nie kierowcy prauję w Tomaszowie podobna praca jak w MP ale organizacja pracy o niebo lepsza każdy odpowiada za swoją pracę i niema że niewiedziałem czy znajomy szefa .Oddajcie nasze zarobione pieniądze (usunięte przez administratora)

@Stary kierowca scani

Witam, to mógłbym prosić namiary na tą firmę albo nr telefonu byłbym bardzo wdzięczny.

Kierowca

Każdy kozaczy w opisach jakiej to roboty nie znaleźli lepszej skoro chcecie być tacy solidarnie to dajcie namiary.

@Kierowca

Wystarczy podzwonic do kolegów i popytać a nie czekać na gotowca.

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice