Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Pani kierownik

Bardzo ładny filmik mecenas da radę tym oszustom myślę że i urzędy wezmą się do pracy skala jest porażająca w końcu żyjemy w Państwie prawa.

Sprawiedliwy
@Pani kierownik

Prawa i Sprawiedliwości. Nie ZAPOMNIMY tych oszustw Za mało na tacę dałeś więc kościół cię nie popsze więc na twojej wiosce to już jesteś ? Myślę że powinieneś zmienić Nik na FB.na Nikt..czyli trafna nazwa do twojej osoby Pozdrawiam

Zona

Ty szanujący zasady jesteś głupi jak but pajacujesz ciekawe jak był byś na miejscu tego kierowcy busa chłopaki zatajkujmy mu busa pojedzie do domu a jacek,Marcin pojadą do Ukrainy bo dostają wypłatę

szymek

Jak to możliwe, że firma która oszukała tylu swoich pracowników nadal przyjmuje do pracy? Jak to możliwe, że zadłużenie pracodawcy względem pracowników urosło aż do takich rozmiarów? Jak długo można oczekiwać na wypłatę należnego wynagrodzenia merdając ogonem? Przecież nawet w przypadku kilkudniowego opóźnienia w wypłacie wynagrodzenia można rozwiązać umowę o pracę bez wypowiedzenia z winy pracodawcy.

@szymek

Ale jak szef wysyła smsa z informacją z że wypłata będzie w danym terminie, to każdy ma nadzieję że będzie. Tym bardziej że wszyscy pracownicy biura udawali, że nic nie wiedzą o problemach i również zapewniali, że wszystko będzie dobrze. Są SMS w których soedytorzy wyraźnie piszą że mamy być w gotowości do pracy!

grypsujący
@Kierowca już były

Twoje CV chłopku juz poszło grypsem po całej PL my wiemy kim jesteś! jesli znasz Poddębice a my znamy i zapłacisz za swoje słowa...poznasz siłę ludzi których obrażasz

szymek
@Kierowca już były

Posłuchaj! Miałem bardzo dobrą pracę. Szanowałem ją i sprzęt który dostałem do dyspozycji. Szef dwa razy spóźnił się z wypłatą. Doszedłem do wniosku, że ma problemy finansowe. Gdy z wypłatą diet spóźnił się o trzy dni odszedłem na podstawie Art 55 par 1 Kodeksu Pracy. Wraz ze złożonym rozwiązaniem umowy o pracę wezwałem właściciela firmy do wypłaty należnych diet oraz należnego wynagrodzenia z ostrzeżeniem, iż brak należnych sum spowoduje wniesienie skargi do PIP oraz pozwu do Sądu Pracy. W ciągu siedmiu dni otrzymałem zaległe składniki wynagrodzenia. Firma w chwili obecnej przeżywa podobnie jak MP Trans ogromne trudności finansowe, które wcześniej były dostrzegalne. Mam nadzieję, iż Wasz szczęśliwie się zakończy. Wniesienie pozwu do sądu skutkować będzie "pralnią w sądzie" "wyciąganiem na światło wszystkich brudów" a to nie jest przyjemne dla żadnej ze stron.. Pozdrawiam.

Szanującyzasady

Jeszcze jedno chciałem dodać, zastanówcie się nad złożeniem CV do programu "Chłopaki do wzięcia" z Polsatu, wejścia już macie a widziałem, że kilku by się jak nic nadawało , wróżę karierę.

@Szanującyzasady

Niemartw się już teraz o nas podpisaliśmy już kontrakt z firmą Gilette będzoemy w reklamie z Lewandowskim i strzelimy Ci takiego gola że trafisz prosto do puszki a tam są też chłopaki do wzięcia będzisz miał branie .

Szanującyzasady
@Łowca Narciarzy

Narciarz widzę, że masz jakieś niemiłe wspomnienia z więzienia, siedziałeś z kudłatym? zrobił ci krzywdę? rozumiem że mogło się to odbić na twojej psychice, musisz poszukać dobrego psychologa , ludzie ponoć z tego wychodzą, chociaż u Ciebie to nie jest łatwa sprawa bo w każdym poście przewijają się teksty związane z zakładem karnym, widać głęboko to w tobie siedzi, ale jak zapłacisz dobrze to myślę że są ci jeszcze w stanie pomóc. Chyba że na początku było na siłe a później spodobał ci się sport z kudłatym. Tak zastanawiam się skąd ksywa narciarz, może wzięło się to od załatwiania potrzeb fizjologicznych na naczepie do reklamówki na narciarza? Oświeć mnie , daj namiary na siebie zafunduje ci psychologa

Lol
@Szanującyzasady

No wiesz jesli bedzie z tego kasa uczciwie placona...

Zjawa

A Ty do reklamy budyniu!

Niko
@Lol

Szanujacyzasady - nic dziwnego ze masz tak zryty beret jak podobno matkę ruch..li w busie pod Katowicami. Trudno takie życie , my żyć będziemy dalej ale ten (usunięte przez administratora)będzie spalony a ty przy nim.

Kris
@Szanującyzasady

"Szanujacy zasady" ty tak do reklamówki na naczepie?fuj fuj fuj oj chyba faktycznie szanujesz te swoje zasady tylko po co tak na forum do wszystkich z takimi doswiadczeniami bleeeee

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego
mati

A gdzie się pelka podział ze go nigdzie nie widać ? Czyżby wyjechał znowu na Karaiby czy Meksyku ?

Obserwuje temat

Jak ten gość nie boi się chodzić po mieście :)

Qwer

Skąd masz info ze jest postępowanie upadłościowe?

Niezależny
@Qwer

Pani Elżbieta Izdebska prowadzi postępowanie długi są na poziomie 12.890.899 zł i 980.560 euro telefon do niej jest w necie

M

MP ma jeszcze biuro w bloku (przesniols sie ostatnio) na Sobieskiego 9 ...gdzie pojawia sie niemalze codziennie..

miejscowy
@M

Dokładnie to mieszkanie jego matki :)

Oszukana

Dodam, że moja sprawę również zglaszalam do Inspekcji, on pieniędzy nie zapłacił nawet kary pienieznej która mu wymierzyli, dlatego Inspekcja również skierowała sprawę do sądu. Na żadnych sprawa nie pojawił się i szybko zmieniał adresy siedziby by opóźnić sprawę i korespondencja nie dochodziła póki nie zostało to zweryfikowane bo oczywiście Sąd i Inspekcja i Komornik to nie jest tak jak się wydaje pewne fakty ja na własną rękę musiałam im dostarczać poprzez pełnomocnika , także dochodzcie swoich racji rowniez liczac na siebie. BRAK SŁÓW zwłaszcza jeśli rozumiem Was z autopsji! Trzymam kciuki. I pomyśleć że w Poddębice taki cwaniak ...

Reportaż będzie jednak we wtorek o godz 16:15 na Polsacie . Zapraszamy wszystkich na seans.

Tobi
@Marek

Szanujacyzasady słyszałeś kiedy emisja ? (usunięte przez administratora)Jak na nartach było ? Zdążysz wrócić na emisje bo nie wiem ze w davos jest Polsat.

@Tobi

w Davos jest wszystko , ale jakbyś chodził do podstawówki wiedziałbyś co to jest czytanie ze zrozumieniem i wiedziałbyś, że z Davos dawno wróciłem, pewnie nie wiedziałeś nawet gdzie jest Davos, ale wujek google ci pomógł , nie dasz mi rady tymi słabymi docinkami , musisz zdobyć trochę wykształcenia, obyć się z życiem, z ludźmi a nie tylko parking i konserwa z biedronki, co innego twoja żona, ona ma wiele kontaktów z twoimi "kolegami" jak jesteś w trasie

@szanującyzasady

Już siedzsz w fotelu ok to załóż jeszcze pampersa i zamów sobie trochę lodu żebyś się po programie nie zagrzał .Miłego oglądania szeroki w gębie.

VirooZ
@szanującyzasady

Widać bucu, że masz szkołe, chyba podstawówkę zaocznie skończoną. Życie cie zweryfikuje pajacu tak jak tego dziada pełke.

Oszukana

Właśnie obejrzałam emisję programu Interwencja w sprawie o której poniżej piszecie, oszust , który musi z to zapłacić, napewno szybko porzepisuje udziały w firmie na kogos innego, zmieni nazwę firmy lub zmieni numery kont by komornik miał trudności że ściągnięcie długów. Jedyne co Wam powiem w Waszej grupie pracowników siła! Sama byłam w takiej sytuacji z tym że z mniejszą kwotą i walczyłam sama, aż dopiero urząd skarbowy z zusem bo scignęli , bo komornik nie był w stanie namierzyć konta pracodawcy. DZIAŁAJCIE! JAK NIE WSTYD TAKIM DZIADYGOM KARMA DO NICH WRÓCI!

Pati

No i bardzo ładny reportaż . Jak inspekcja dobierze się do dup..i to nie wyjdzie nigdy w życiu z problemów. Ale pan szwagier szefa troszkę nie kulturalnie się zachował i niestosownie, widać było ze go już nerwy brały. Bardzo ładnie panowie i gratuluje.

....

Śmiech na sali ten reportaż

Miki

Szanujacyzasady - Ty tępa dzido już przygotowałeś się do seansu ? Już chłodzisz alkohol? Cały Facebook już się nie kozę doczekać hahahahbabababa

Miki
@Miki

*może

Mark

Czy może ktoś dodać na grupie na Facebooku : czarna lista firm transportowych i innych grupach - ze jutro na Polsacie o 16:15 będzie reportaż o firmie MP Trans (usunięte przez administratora)? Ja mam za krótko FB i nie zaakceptowali mnie do grupy. Żeby ludzie zobaczyli co to za firma i nikt już nie umoczył więcej. Z góry dziękuje

Niezależny

Macie już postępowanie sanacyjne ogłoszone przez sąd 05.03.2018. I obecnie pani mecenas zapewne teraz będzie ogarniać to co z MP Transa zostało

Szanujacyzasady ja już wiem kim ty jesteś . I powiem ci ze twoja kobieta już przyjmuje członków na boku i ty nawet nie wiesz o tym. Wiele razy by ci się marzyła pensa 8 tys zł . Tylko ze my trafiliśmy na złodzieja a poza tym jest (usunięte przez administratora) Sam psi zwisie powiedziałeś dzień przed reportażem ze przyjedziesz powiedzieć co myślisz a w dzień reportażu napisałeś ze jesteś na nartach. Ty i tak już zostaniesz zerem a ja zarabiam te kilka tysięcy i moja kobieta drugie tyle w swojej firmie j stać mnie na to twoje davos a ty zostaniesz nieudacznikiem którego kobietę pierd..la na bokach o czym ty nie wiesz. Jutro będzie reportaż o pseudofirmie hahahahbabababhah

A szanujacyzasady ma coś teraz do powiedzenia ? Bo nie wierzył w tv. Byłeś tam ? Miałeś się wypowiedzieć ? Masakra ci za banda zł..... . Może to szef albo szwagier kryje się pod tym pseudonimem. Trzeba tępić tych którzy oszukują. Nie ma litości. Na samo dno sprowadzić.

Ali baba
@Marek

Chyba myśleli że z tą tv ściema i nie wierzyli do końca że ktoś przyjedzie .szanujący zasady zatkało kakao no napisz coś skomentuj tak "pięknie pisales" się tyle napisałeś ,wypociles i co szukasz teraz w encyklopedii co napisać. A ten co miał być i wybielać szefa na interwencji gdzie się zaszyl w jakiej norze że strachu

@Marek

Pracownicy MP reportaż najprawdopodobniej będzie w poniedziałek o 16:15 na Polsacie . Ładna reklama będzie firmy.

@Marek

Tak mam do powiedzenia tyle że to żenada hehehhe, z niecierpliwością oczekuje emisji w TV, kupie popcorn takiej komedii w TV dawno nie grali , także ubaw i poprawa humoru zagwarantowana na cały przyszły tydzień, nawet to sobie nagram , jesteście bezradni Panowie , proponuje wystosować pismo do papieża, być może również się za wami wstawi, biskup wg mnie też powinien być poinformowany, a już na pewno komendant główny milicji w Chrzęszczyrzewąszycach powiat Łękołody. Niestety nie mogłem zjawić się na tej "interwencji" bo byłem w Davos na nartach, ale jak będziecie organizować następną dajcie znać, podjadę popatrzę , dam wam kilka wskazówek co robić i jak robić żeby mieć a nie nie mieć. :)

łoli
@szanującyzasady

nie chrzęszczy.... tylko chrząszczy....

Były kiero
@szanującyzasady

Byłeś kur.. na nartach tak nagle ? A dzień przed reportażem powiedziałeś ze będziesz na reportażu , tak nagle cię na narty wywiało ? Masakra co za kondo..., nie wiem czy ty jesteś przydu...sem firmy czy szefem ale jesteś glup.. jak kamień. (usunięte przez administratora) mnie obchodzi czy byłeś na nartach czy dziwka.. fakt jest faktem ze to co piszesz jest bezradne i idiotyczne. Gown.. mnie obchodzisz , nas obchodzi kasa . A reporterowi trzeba wskazać niektóre tutejsze posty aby wstawił w reportażu do publikacji. A jeśli jesteś szefem albo kimś ważnym to popłynąłes kompletnie. Nie pozdrawiam cię

Były kiero
@szanującyzasady

Dla mnie możesz nawet piwo oglądając reportaż otworzyć i wypić. Jeszcze raz mówię nie obchodzisz mnie i pewnie innych kolegów. A śmiać to my się będziemy to oglądając bo jak sie kasy nie odzyska to chociaż zostanie to co w tv i opinie ludzi w całej Polsce na temat tej firmy . Hahahhahah

@szanującyzasady

Kolego znasz przysłowie że ten się śmieje kto śię śmieje ostatni bądź cierpliwy mimo że jesteś cwaniak i lubisz pisać historyjki to sprawiedliwość jest po naszej stronie i bądź pewien że choć chcesz być szerszy od koszuli to my wiemy jak odzyskać swoje należności są w tym kraju jeszcze inne służby które chętnie się zajmą tym tematem żeby sobie podnieść przed wyborami notowania. I uważaj żebyś prosto z Davos nie trafił do puszki za współudział w oszustwie podatkowym w puszce lubią narciarzy. Coś o tym wiem bo już nie jednego takiego ładnie się wybielającego oszusta tam wsadziliśmy. Do zobaczenia .I niestrasz oszukanych ludzi bo to naprawdę jest przykre.

szanujacyzasady
@Łowca Narciarzy

Panie Łowco teraz kilka słów do Ciebie, sprawiedliwosc? w krasnoludki tez wierzysz? i garbate aniołki? fajnie że masz okazje na wlasnej skorze przekonac sie jak funkcjonuja te twoje sluzby i twoja teoria odnosnie sprawiedliwosci, daj znac kiedys jakie sa efekty i jak poszlo, a ze nie lubie czekac latami napisze ci juz uwaga skup sie - nic nie uzyskasz ani pieniedzy ani nikogo w wiezieniu nie zobaczysz, nikt nikogo nie zabil, a na szczescie zyjemy w Polsce, komuna sie skonczyla, czasami interesy nie wychodza, ktos nie zaplaci to najemnikom tez sie nie placi proste, temat umiera, otwiera sie druga firme, na zone, babcie, ciocie, wujka i dziala sie dalej zatrudnia sie nowych najemnikow jak po kilku latach znowu cos padnie, powtarzamy scenariusz w nieskonczonosc, ktos napisal o zakazie prowadzenia dzialalnosci - jaka to kara? hehehe temat do ominiecia w 15 minut w urzedzie miasta juz wam wyjasnilem jak, wiem ze to nie na wasza glowe, duzo musicie sie nauczyc , a nauka kosztuje, chyba podam wam numer konta musicie zaczac placic za wiedze , takie glupoty wypisujecie ze czytajac to z 3 razy poplakalem sie ze smiechu, Panowie podsumowujac, czekamy na emisje , popcorn kupiony, 18 letnia whisky w barku czeka na ta okazje, kolego zamiast do puszki prosto z Davos zarezerowowalem tydzien na Malediwach, zimno tu u nas ciezko zyc w tych temperaturach, trzeba wygrzac stare kosci, a ty pakuj plecak i w trase , odpal "bebasto" na parkingu i tez bedzie namiastka cieplych krajow, do tego jak puscicsz sobie dwa bąki po 5 słoikach z fasolka po bretonsku prosto z biedronki w ten 5 miesiecy nieprany śpiwór to już wogóle full wypas wycieczka :) Jedni sa stworzeni do zatrudniania inni do pracowania, świata nie zmienisz, PS. Nie mam nic przeciwko temu abyscie odzyskali swoje pieniadze , ale na to potrzeba mózgów i czasu, a nie telewizji ktora jak znam zycie z was zrobila posmiewisko i dziadow, z nikogo innego, nie moge sie doczekac tych waszych typowo wsiowych parkingowych wypowiedzi.

@szanujacyzasady

Widać ze cię stara nie (usunięte przez administratora) , ale niestety są tacy. Tacy jak Ty dostaną swoje. Oby tak było w tym przypadku było. Ty Malediwy to ty będziesz widział na fotkach tylko, nie stać cię. Tego co jest stać tutaj nie siedzi tylko spędza dużo lepiej swój czas. Hehehhe ale ty głupi jesteś jak stado kóz wyruch.. przez ciapatych. Hehehehhe

@szanujacyzasady

Pamiętaj kolo ci Ukraiñcy pod firmą śpiący w busach powiedzieli krótko jeśli nie wypłaci firma oni tu wrócą i pojadą z takimi jak ty do lasu na grzybki i uszanują wszystkie zasady które lubisz .

@szanujacyzasady

Może wyjaśnisz po co się wtrącasz w nie swoje sprawy i komentujesz nie swój problem? Chyba ci brak przyjaciół i rodziny doskwiera i szukasz rozgłosu!

Ja pier....
@szanujacyzasady

Tak czytam te Twojego wypowiedzi i się zastanawiam co się stało z twoja wyższością nad innymi? Taki byłeś lepszy! Taki doskonały! Najlepiej wykształcony! W czepku urodzony! Prawie jak jak Hitler taka lepsza rasa człowieka, która powinna rządzić całą resztą. Tylko dlaczego tak idealny człowiek jak Ty w ostatniej wypowiedzi zapomniał o używaniu znaków graficznych? Czyżby w Biedronce lub Tesco była promocja na whisky za 50 zł za litr i po wypiciu tego litra wraz ze swoimi w kosmos wyje... Kolegami zapomniałeś o swojej zajebistośc....?

Siofer
@Łowca Narciarzy

O busiarzach z Ukrainy dobrze powiedziałeś. Ja na ich miejscu wziąłbym parę busów wyjechał na tą Ukrainę i albo spalił albo sprzedał te busy a znając tą firmę to nikt by o tym i nie dowiedział się :)

Waldek
@szanującyzasady

To szkoda że się tam nie połamałeś. Wiesz co nawet jak ludzie tej kasy nie dostana to przeżyją a Ty h... będziesz musiał z tym żyć zawsze a tępaku 200 lat nie przeżyjesz. Zobaczysz jak Ci te twoje życie szybko umknie na tych podłościach. I wtedy tez pojedziesz do Davos?

szanującyzasady

Panowie mecenasi od transportu gdzie ta wasza emisja? gdzie ta interwencja? emisja miała być dzisiaj i co? widzę że ten reportaż to załatwiliście chyba z podobnym skutkiem jak swoje pieniądze, czekam nadal z niecierpliwością na emisje , whisky naszykowane będę wznosił toasty i dodam to na (usunięte przez administratora)

Qwer
@szanującyzasady

Trzeba było oglądać do końca. Był kawałek że reportaż jutro. Głąbie!!!!

@szanującyzasady

Glabie szanujacyzasady tak jak kolega pisał trzeba było obejrzeć do końca gdzie była zapowiedź ze o Waszej pseudofirmie reportaż będzie jutro- było : a już jutro , ponad 100 kierowców co nie otrzymali zapłaty. Wiec jutro zostaw sobie ten alkohol. Było widać jak pan Jacek s. Się tłumaczy hehehhe. Tylko glabie jak będziesz jutro oglądał to się nie zesr.j w majty. Czuje ze ty to albo pelka albo ktoś inny z tego grajdołu .

Jurek

Kto wie jak skontaktować się z prawnikiem prowadzącym pozew zbiorowy ?!

El Camionero
@Jurek

Ta sprawa nie nadaje się na pozew zbiorowy, musisz Kolego podłączyć się do jakiegoś prawnika, którego mają chłopaki...

M
@El Camionero

Adwokat Marcin Bujalski Kutno zajmuje się tą sprawą i sporo osób u niego jest .

KUTNO
@M

Również polecam Adw. Marcin Bujalski KUTNO. Namiary znajdziecie na Jego stronie www. Chętnie i uczciwie zajmuje się tą sprawą.

@Jurek

adw.bujalski.kancelaria@wp.pl ul. 29 go Listopada 20/4 99-300 Kutno

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice