Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

bar-trans

uffff, już myślałem że pieniędzy nie odzyskam !!! Ale udało się. Pan Szczęśniak ściągnął pieniądze bez pośrednio z majątku Pełki współpracując z prokuraturą! Zostawiam namiary na pana Szczęśniaka bo wiele osób pytało 572 300 704 .

mariusz
@bar-trans

też polecam p. szczęśniaka.

Jadwiga Nowy wpis
@bar-trans

Ale ile kosztowała usługa odzyskiwania pieniędzy przez tego Pana Szczęśniaka?

Elżbieta Nowy wpis

I jak Wam idzie postępowanie?

Arek Nowy wpis
@Elżbieta

Aktualnie jesteśmy po przesłuchaniach. Zobaczymy co będzie dalej. Pan, z którym mam kontakt odzyskał już prawie 7 tysięcy zatem zapowiada się dobrze.

Jadwiga Nowy wpis

Witam! Ale to zgłoszenie do prokuratury wiąże się znowu z wpłacaniem pieniędzy. Mąż też został (usunięte przez administratora) przez tego pracodawcę. Następnie zgłosił sie do firmy windykacyjnej i stracił ok 3500zł dodatkowo. Stwierdzili, że nie są nic w stanie zrobić, a pieniądze poszły na to całe bezskuteczne załatwianie. Jak to wygląda u Pana? Pozdrawiam. Jadwiga

Izabela

Widzę, że firma upadła. Pytanie, co z osobami, które nie dostały wynagrodzenia. Wszystkim udało się je odzyskać?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Kierowca

Atmosfera taka, że kilkudziesięciu kierowców od ponad 2 lat czeka na swoje wynagrodzenie .

Jasiu
@Kierowca

Czyli niewarta uwagii, lepiej być bezrobotnym.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
CP Consulting Engineering Services

Zenon

Tak komornik twoj

Zenon

Firma upadła, pan Pelka pozostawił ludzi na lodzie bez wynagrodzenia. Pelka się teraz tylko z nich śmieje. Taki ślizgi z niego typ narobił długów sobie i innym teraz działa pod przykrywka Metalmarketu który tez lepszy nie jest

Czy to prawda,że ta firma nie jest już aktywna ?

Calina

Czy macie jakieś informacje na temat firmy?

Michal
@Calina

Nie ma już firmy, upadła.

Irek

Tak napisaliście jakby firma zakończyła swoją działalność. Czy coś się wydarzyło?

@Irek

Poza tym ze nie wypłacił kilkudziesięciu pracownikom wynagrodzenia za 3 miesiące pracy i zamknął firmę, to juz nic.

Zniesmaczony

Ludziska, którym dziad trans Pełka wisi kasę jak was stać to SKARGA PAULIAŃSKA Was tylko ratuje. Pełka pozbył się majątku na rzecz żony.

@Zniesmaczony

Dzień dobry. Skarga pauliańska to ostateczność, i raczej na tym etapie nieopłaca się składać takiego powództwa, są inne sposoby na Pełkę bez większych inwestycji w Sąd czy Komornika.

UWAGA DŁUŻNIK

Zapraszam do kontaktu w temacie odzyskiwania pieniędzy od tej firmy Tel: 739 904 425

Podpowiecie czy warto składać cv w firmie? potrzebują nowych pracowników?

@Zainteresowany

Nie polecam. Kilkudziesięciu kierowców od 1,5 roku walczy w sądzie o swoje wyplaty

NN

Czy ktoś dostał PIT od MP ?

Krzysiek

Pamiętacie o interwencji jeszcze raz trzeba ich wezwać. Pokazać jak działa prawo i sprawiedliwość w kraju.

@Krzysiek

Interwencja nic nie dała, jedynie co może szybciej to wszystko po prostu za przeproszeniem "pierdolneło", ostatnio z tego co widziałem to kostkę brukową zdejmowali z placu i jedna z bram wymontowali, a upadłości firmy jak nie było tak nie ma. I dlatego też na tą chwilę nie ma żadnych wypłat z funduszu gwarancyjnego i pewnie nie będzie, bo to wszystko jest blokowane.

Maja
@nn

Przypominam, że ten wątek na forum został stworzony tylko w celu gromadzenia na nim merytorycznych opinii o Mp-Trans Transport Maciej Pełka jako pracodawcy. Dodatkowo, powinieneś mieć na uwadze fakt, że funkcjonuje ono w oparciu o regulamin, który każdy użytkownik zobowiązuje się przestrzegać. Wpisy dodawane w tym wątku m.in. nie mogą zawierać słów niecenzuralnych i być obraźliwe. Zachęcam Cię do zapoznania się ze wszystkimi postanowieniami regulaminu: https://www.gowork.pl/regulamin

Anula
@Maja

Maja,bredzisz głupoty wtedy kiedy jest coś pisane nie po pelki myśli.

Obserwator
@Krzysiek

Prośby o oddanie pieniędzy po lubownie nie za skutkowało,teraz jest zgłoszenie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa .A naszym zdaniem ma co myśleć

King kong

Te Panie szanowny Mariusz uspokój swoje emocje i ciesz się praca u Jakubka póki ja jeszcze masz,mam nadzieje ze nie (usunięte przez administratora) tam kierowców tak jak robiłeś to w firmie Mp-trans ,bo dzieki tobie wszystko Maciek wiedział.

Obserwator

Do King kong, Po pierwsze to wy chyba raczej Muppet Show ???? Po drugie to naucz się w końcu pisać Po trzecie to dla ciebie raczej Pan Jakubowski a nie Jakubek panku mały Po czwarte pisząc nie prawdę i podając się za King Konga nie masz ja..j i nigdy nie miałeś szacun.ku do ludzi i miał nie będziesz. Po piąte, przestańcie w końcu kras.ć i okradaać . Prawda i tak wyjdzie na jaw i tak , czy to będzie jutro czy za 5 lat ,konsekwencje poniesiecie wszyscy . Miłego oszukiwania, Ps. Oddaj nam pieniądze Pełka!!!

Nn

Pisz do firmy olborg w Łodzi na limanowskiego

Marian

Czyli jest jakiś majątek z którego komornik może coś zająć?

Ciekawy

A co tam u Pana Macieja P?

Zdziwiony
@Ciekawy

Dlaczego nie piszesz całego nazwiska? Przecież Maciej Pełka nie jest o nic oskarżony.

Prezes ? jaki Prezes

@Ciekawy

Nowa Firmę transportową rozkręca i ma się całkiem dobrze

Marian
@nn

Tak to prawda

Maciej Pełka

apropo obciazen drodzy pracownicy. Jezeli kierowca jezdzacy 12 lat po uni ciezarowka, jezdzac na chlodni, nie wie co to znaczy kwit paletowy i niepotrafi dopilnowac aby na tym kwicie byla wpisana liczba palet oddanych i zaladowanych plus podpis czytelny badz pieczatka-pomimo tego ze mial o tym za kazdym razem przypominane a przyjezdza po 3 tygodniach i kwitow paletowych brak tzn ze niepotrafi myslec ze zrozumieniem. sprawa jest prosta brak kwitu brak palet a u niemca paleta kosztuje tylko 15euro, natomiast latwo policzyc 33palety x15e= tyle ja place bo to ja dostaje obciazenie, apropo dna: nigdy niebylem od 12 lat na dnie, wrecz przeciwnie firma sie caly czas rozwija i podpisuje caly czas nowe kontrakty, placimy zusy,podatki, wyplaty terminowo i naprawde niewidze podstaw do tego zeby pisac zle o firmie- tym bardziej ze sami do niej przyszliscie pracowac, zadajcie sobie pytanie czemu? odpowiedz jest prosta, nikt w okolicy tyle nieplaci- i niepisze teraz akurat o kierowcach busów , pisze o kierowcach ciezarowek.Pozdrawiam chlopakow z bylej firmy norbert detresengle bo robia kawal dobrej roboty i niemaja takich problemow jak inni.

jaaa

Z tą terminowością wypłat to chyba żart

jaaa

Z tą terminowością wypłat to chyba żart

Vassilis Masyfilis
@Maciej Pełka

A ty tłuku nawet po polsku pisać nie umiesz, analfabeto jeden.

Jeden z Nas

Zeczywiscie trzeba przyznać ze Pan Adwokat Marcin to prawdziwy profesor w tym co robi.Pozdrawiamy Pana Marcina

wygrany
@Jeden z Nas

Wielki szacunek dla P. Adwokata Marcina

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice