Opinie o Trakor Sp. z o.o. w Płońsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Trakor Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Trakor Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Trakor Sp. z o.o. w Płońsk

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis

Czy w Trakor Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Kierowca Nowy wpis

Żenada, przewoźników mają za nic. Swoim wypełniają papiery, ładują samochody. Przewoźnikom jak zaplanują trasę to z 300km robi się 500. Szczerze odradzam.

Pytanie Nowy wpis

Jaka atmosfera jest między działami w Trakor Sp. z o.o.?

KASIK Nowy wpis
@Pytanie

Pracowałam jakiś czas w oddziale w Sokołowie k. Janek i było O.K. bardzo miła atmosfera, spoko ludzie. Kontakt między oddziałem z Płońska również O.K.

Kierowca kierowca:)

Firma pozytywna. Wynagrodzenia rynkowe praca stabilna i pewna. Cały czas się rozwijają wiec pracy nie brakuje. Jeśli ktoś dba o sprzęt to nie może narzekać na stan taboru. Ekipa raczej zgrana ale wiadomo że im więcej ludzi tym więcej zgrzytów ogólnie Ok.

logo firmy Dyspozytor transportu międzynarodowego.
Tychy
Krotrans Logistics Sp. z o.o.
(64 opinii)
logo firmy kierowca C+E / transport międzynarodowy
Opole
Kano Sp. z o.o.
(63 opinii)
logo firmy міжнародний водій C+E
Nowiny Wielkie
DROZDA TRANSPORT & LOGISTICS S.A.
(13 opinii)
logo firmy KIEROWCA CE - Jazdy Krajowe
Łódź
Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
(62 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Zostaw merytoryczną opinię o Trakor Sp. z o.o. - Płońsk

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Trakor Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Trakor Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Trakor Sp. z o.o.
3.6/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Przemysłowa 13
    09-100 Płońsk
  • NIP: 5671874556 KRS: 0000350710

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188