Opinie o Contra System Białorucka Anna w Cempkowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Contra System Białorucka Anna. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Contra System Białorucka Anna o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów tekstylnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Contra System Białorucka Anna w Cempkowo

Foxberg Nowy wpis

Zachęcam do zapoznania się wpisu o zadłużenia (jednym z wielu)tej pani Witryna Foxberg.

pich Nowy wpis

a ja napiszę tak , brak przestrzegania przepisow prawa pracy,brak pełnych wypłąt,oszustwo,brak zgłoszeń do zusu,współudział w fałszowaniu danych zatrudnienia wraz z księgową p.grażyną z plonska, długi p.ani wszedzie,brak wiedzy,profesjonalizmu ,poprostu firma (usunięte przez administratora)

Renata Nowy wpis
@pich

Krótko i zwięźle, ale czy to prawda? Bo strasznie dużo "negatywów" o jednej firmie, która mimo to wciąż sobie działa. W takich warunkach co opisujesz nie powinna się już dawno rozłożyć?

Pich Nowy wpis
@Renata

Renato to kwestia czasu ,wspomnisz moje słowa hihihi,odpowiednie działania są podjęte, ale nasze urzędy i sądy mają czas na wszystko hihihi ale co się odwlecze to nie uciecze...w każdym razie wyroki itp upublicznione będą więc spokojnie sobie poczytasz ????

Klerykan

A ja odradzam z powodów estetycznych... Mąż Pani koper jeździ po punktach że śmieciami i zbiera kartony ,w które następnie jest pakowany towar do wysyłki, i nie tylko zabiera kartony ale i artykuły tzw złom,który później zwozi na własne podwórko,to jest bardzo nie eleganckie jak na męża właścicielki firmy,bo sam to on nic nie miał,jest utrzymankiem Pani koper,dziwne tylko, że Pani koper to aprobuje ,może nie tyle posiadanie utrzymanka co zbieractwo śmietnikowe i brud męża. O długach nie wspomnę

Nemrod
@Klerykan

Wykazuje Pan/Pani ogromna wiedza z życia prywatnego. Czyżby Pani/Pan ja śledził? W życiu nie doszło mi do glowy pisac takie rzeczy chyba ze w przypływie nienawiści bo ktos Was wydymał lub wy kogoś.

@Klerykan

Odradzasz komuś pracę ze względu na to co robi rodzina właścicielki? Jaki ma to wpływ na pracę, na pensje, urlopy itd. Cuda na kiju tutaj są pisane, a konkretów jakoś brakuje. Np. nikt nie pisze ile zarabia szwaczka. Czemu?

Odradzam współpracę z tą panią Od roku nie uregulowała sporej kwoty za towar i nie jestem jedyny. Telefonu nie odbiera,na maila nie odpisuje, Poprosiłem o zwrot tkanin bo wiem,że Pani ta ma poważne problemy finansowe,niestety moja prośba została zlekceważona. Ani zapłaty,ani tkanin,ani kontaktu. To nie jest wiarygodny i pewny partner handlowy,to jest prymitywna ,zadłużona firma jak i właścicielka. Pod rozwagę wszystkim. Sprawę przekazałem firmie windykacyjnej.

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Contra System Białorucka Anna? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Szal

Wpis crkinkaso i foxberg. Wszystko w tym temacie. Niewyplacalna firma.

Zostaw merytoryczną opinię o Contra System Białorucka Anna - Cempkowo

Contra System Białorucka Anna