Kierowca Transportu Żywca Wieprzowego

Chojnice
Umowa o pracę7 700-8 800 złbrutto / mies.
Oferta opublikowana26.04.2024
Oferta wygasa14.06.2024
Tryb pracystacjonarna
Rodzaj umowyumowa o pracę
Wymiar etatupełny etat
Branżatransport / spedycja / logistyka

Wstęp

  • Praca wykonywana będzie w godzinach nocnych, również w niedziele. Kierowca będzie jeździł zarówno ciągnikami siodłowymi z naczepami, jak i pojazdami typu solo.

Obowiązki

  • załadunek i rozładunek zwierząt,
  • kontrola żywca pod względem ilościowym,
  • przygotowanie/uzupełnianie dokumentacji związanej z transportem,
  • przestrzeganie czasu pracy kierowców zgodnie z rozporządzeniem 561 WE (czasy jazdy, przerw i odpoczynków),
  • rozliczanie się z czasu pracy kierowcy,
  • udział szkoleniach rozwojowych dla pracowników.

Wymagania

  • prawo jazdy kat. C + E,
  • prawo jazdy w aktualnym kodem 95,
  • licencja na transport żywych zwierząt dla kierowcy/konwojenta,
  • karta kierowcy do tachografu cyfrowego,
  • aktualne badania lekarskie i psychologiczne o braku przeciwskazań do wykonywania pracy jako kierowca,
  • książeczka do celów sanitarno – epidemiologicznych.

Oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • ubezpieczenie grupowe na atrakcyjnych warunkach,
  • prywatną opiekę medyczną,
  • karty sportowe,
  • dofinansowania do wypoczynku,
  • dofinansowania na święta
  • nieoprocentowane pożyczki w ramach PKZP.

Benefity

Karty na posiłki
Ubezpieczenie na życie
Karta sportowa
Prywatna opieka medyczna
Dofinansowanie szkoleń i kursów
Dofinansowanie wypoczynku

Dodatkowe informacje

  • praca przez 6 dni w tygodniu (niedziela-piątek)