Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Jeżeli M.sprzedaje majątek żeby spłacić ludzi to sądzę że 99%pracowników odstapi od dalszych postępowań i jakoś się dogada.tylko trzeba zrobić zebranie i na spokojnie porozmawiać.

Bogaty z domu
@anonymous

Z kim rozmawiać się pytam ?!! Bo się wymądrzasz a efektu żadnego !! DORADCA... kurza stopa...

Bogaty z domu
@anonymous

P.S Ile może trwać wyprzedaż majątku?! Tydzień a może pół roku? A z tym zebraniem to jak to sobie wyobrażasz jak ludzie rozjechali się po Europie za chlebem ?! Zjadę na tydzień do domu i przez pół Polski będę popylać na zebranie z którego nic nie wyniknie! Ja już swój czs poświęciłem dla p.Macieja i tak oto mi się odwdzięczył!

k.

Z boku tak myślę będąc poza całą firmą, ludźmi, pracownikami...itd... Dla każdego nie wygląda to ciekawie. Być u szczytu i upadać...nikt z nas by nie chciał.W życiu bywa różnie i myślę, że sam właściciel wolałby aby jego firma dobrze presperowała i była wypłacalna niz to co sie teraz dzieje.... wymknęło mu się wszystko z poza ręki a im większa firma większy (usunięte przez administratora)

k.
@k.

jedyna najmądrzejsza opcja teraz...zapłacić wszystkim prywatnym osobom którzy dla niego pracowali i wyzerować z tymi osobami ws zystko aby wyjść z jakąś twarzą... a resztą zajmą się banki itp....a tych już nie jest tak żal jak rodzin i pracowników

Qwer

Ładna ta posiadłość. Skąd wiesz że to państwa Pełki?

Kiero
@Qwer

To jest jego bo widziałem i potwierdzam w msc. Chropy

kiedyś nie dawno w tej firmie
@Qwer

To na pewno jego popatrz na te rybki w salonie hahaha po 10tys. za sztukę. byłem też na Chropach i to jest to. Ciekawe co zrobi z tą kasą jak to sprzeda na pewno kasa nie będzie na nasze zaległe wypłaty. Może spłaci kary nałożone przez PIP a za reszte ucieknie gdzieś do ciepłych krajów.np. imigracja do Syrii :). a później do Anglii przez Włochy. To złodzie...j OSZUST DZIAD. żeby tak wszystko mu zabrali i poszedł spać pod most albo powinni go na Syberię do pracy wywieść.

Zona Kierowcy

Tak przejsciowe problemy biedny pelka. Tylko on ma kase ma za co zaplacic rachunki a pracownicy moga z glodu umierac i banki moga im domy zabierac. Najwazniejsze aby rybka za 10 tys pana pelki miala cieplo a ludzie zarobili ns tego zlodzieja s teraz nawet telefonu nie odbira ale firma pani anety pelki bedzie zawsze opisana bo to jedna szajka zlodzieje co ludzi wykorzystuja .

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
Qwer

Może by tak do anety o kase uderzyć ?W końcu to długi męża więc niech się poczuje odpowiedzialna.

Kierowca

To proszę o podanie numeru telefonu pod, którym odbiera szef i można z nim porozmawiać. Lub proszę podac w jakich godzinach przyjmuje na firmie, lub czy przyjmuje u siebie w domu ?

@Kierowca

Czy wreszcie otrzymam numer telefonu pod którym szef odbiera ? Pod starym nie odbiera , na firmie go nie ma, a w domu na Chropach brama zamknięta ???????????????????????????????? proszę o napisanie przez pana pelke lub osobę która w jego imieniu napisała aby się dogadać , chce się dogadać .

kiero
@Kierowca

P. pe;ka podobno znow zmienili ne tel nie dodzwonisz sie !!!!!! Nie odbiera nie odpsuje nawet na pisma adwokatów i prawników. ma wszystkich gdziesssss!!! to kuz nie nawet człowiek tylko jakiś lum..p. Auta zabierane przez fitmy zewnatrz, Nie zaplacil za paliwa atostrady wszedzie go scigaja juz, A firma aneta pełka tez firma słup dla zmyłki. debile ci co się zatrudnili tam w MP Logistic Poddębice, tylko sąd i dobry adwokat. A od adwokatów i prawników tez tel ani pisms nie odbiera. sam sobie smród robi. to frma MP DZIAD nie trans. niech DZIAD idzie na DNO

@kiero

Kiero nie pij już albo pisz po "polskiemu" :)

Kierowca

Ci co jeszcze się nie zwolnili to same przydupasy. Po cichu biorą zaliczki, nawet swoim kumplom się nie pochwala. Żenada

Slawek

A nie możecie wsiąść „windykatorów „ z Czeczeni ? Bardzo ładnie ściagają długi ???? żaden nie powie ze narazie nie, podobno zawsze jest : dobrze , obiecuje, itp.

ola

Witam.Wykorzystują kierowców do maksa .Nie śpią po 30 godziny bo trzeba jechać.A jak się buntuje to dniówkę zabiorą.Masakra.

Jacek

Pnie i Panowie Pan szef czyta te komentarze wiec możecie mu coś powiedzieć. Ja powiem tylko tyle i tak już jest spalony , czy wybroni się czy nie czy firma będzie na żonę czy teściowa i tak już żaden kierowca nie przyjdzie do niego pracować wiec panie szefie żegnaj transporcie sobie śpiewaj. Jest spalony

Jak zaden.Przydupasy jeżdżą.

ktoś
@Jacek

Jeżdżą i tak im na raty płaci, ale się nie sprzeciwiają, bo jeżdżą scaniami i nie tylko.

kir
@Jacek

Sefieee jestes ,,spalony:: juz na kazdej pozycji czas placic za dlugi i zaleglosci. pisma od adwokatow warto obierac i jak cos isc na ugode zawsze to lepsze niz sprawy w sadzie, koszty i wstyd hahahaha ale wstydu juz nie masz co ja pisze :) NIE MASZ JUZ wiec idz na ugode z kierowcami ich adwokatani i zaplac im co sie nalezy i bedzesz maial troszke spokoju ale wyplac pieniadze uczciwe te co sie naleza a nie ochlapy. i tak masz zycie juz przerypane zadnych kredytow nie wiezmiez ani lizyngów szkoda firmy bo fajnie bylo i milo ale takiego oszusta ja ciebie nie zal mi. niech zabiora ci wszystko co mozliwe i twojej rodzinie słupom firmom jakim jak MP logistic i LOGICAR co tez sa twoja a figuruja na kogos innego. kazdy juz to wie ze to firmy pełki ale pranie kasy faktur itp. a firmy na szwagra i pseldo p. ksiegowege co niema pojecia o przepisach. Siedzi ciagle w biurze u p pełki i na warsztacie LOGOCAR ciekawe gdzie w koncu jest zatrudniony ten oszusta skad bierze pensje a itak kierowcw rozlicza u p pełki zabiera im diety za chorobowe i urlopy ktore sam rozpisuje z pseudo ksiegową. to chyba juz skarbowy powinien sie wziasc lub moze to juz podlega pod prokurature podejzenie o przestemstwo. naprawde szkoda nas kierowcow co tyralismi dla tego dziada MP szkoda naszych rodzin dzieci ze teraz musza cierpiec i kompinowac ja tu wyzyc bez wypaty. koledzy nic innego jak tylko adwokat i sąd bo sami nic nie zrobimy bez adwokata. ja juz mam i jestem zadowolony z jego postęmpów mysle ze cos zdziala i jest nasz juz kilku z adwokatem czekamy na odpowiedzi od MP dziad firmy inaczej tego nie mozna nazwac

Kwestia czasu bo już większość kierowców i byłych kierowców planują wspólna akcje sądowa, już opinia wszędzie i na forach i na parkingach poszła ze w niedługim czasie nie będzie już miał żadnego kierowcy. No niestety szanuje biznesmenów co umieją się dorobić w normalny sposób i utrzymać ta passę a nie w ten sposób . Kasę trzeba będzie oddać i zapłacić kary i już za kilka lat puściutko w portfelu będzie . A posiadanie długów i zła opinie nic dobrego nie wróży. Wstyd tylko ze niektórzy nie maja kasy i niedostatki swoich zapłat . Oby wreszcie się stosowne organy za to wzięły bo w tym transporcie jest samowolka. Robią co chcą.

Zniesmaczony

Uwaga, uwaga większość kierowców, która złożyła zwolnienie z pracy z art 55 nie mają zaległych pieniędzy i nie będą mieli, gdyż już układają sobie w biurze dziad transu bajkę, że uskuteczniali (kierowcy) różnego typu i rodzaju malwersacje. Kradli paliwo, nie rozliczali się z kasy służbowej, jeździli jak im się chciało czyli nadkładali specjalnie duże ilości kilometrów landami. Ja pi.....lę ręce opadają. Prawa widać nikt tam nie zna. Skoro tak gdzie są noty obciążeniowe z wyraźnym podpisem kierowców, że przywłaszczono sobie te ciężko zarobione pieniądze ??????? Nie pozostaje nic innego jak sądy i inne instytucje państwowe, które zajmą się tymi niedoukami !!!

XPO
@Zniesmaczony

Jeżeli pracodawca podpisał par.55 to znaczy się zgadza z pracownikami i nie ma żadnych zastrzeżeń do pracy ,a poza tym w ciągu pracy nie ma żadnego śladu po naganach czy karach może się w d...pocałować! My już wynajęliśmy adwokata i niebawem okaże się kto ma rację ???? Do zobaczenia w sądzie p.Pełka

Kiero
@Zniesmaczony

Pracodawca składając podpis pod wypowiedzeniem z art. 55 sam się przyznał do tego, że jest winny. Sąd się nim zajmie i urząd skarbowy również

@XPO

XPO jesli to nie tak bardzo duza tajemnica daj namiar na adwokata moj adwokat z checia by sie skontaktowal z twoim

"NAJWAŻNIEJSZA "

Pan kierownik

Hohoho ale jesteś twardy ale szkoda że głupi (usunięte przez administratora) mu zrobisz tymi twoimi dietami

@Pan kierownik

Do Pan kierownik To się przekonasz i sobie sam odpowiesz jaki byłeś glupi hohoho, i hihahou!!

kiero47

Koledzy ci co zlozyli podanie z art.55 on musi zaplacic za grudzien styczen luty po 7tys to co bylo w umowie ustnej. Nie dajcie sie oszukac bo zeby nie jego przekrety tyle bysmy zarobili. jeszcze zalegly urlop ktory pseudo kadrowa rozpisuje. Nikt wniosku nie wypisywal o urlop kazy czekal za tel na wyjazd tz dyżur. za co musza zaplaci a nie rozpisywac urlop nikt nie byl poinformowany ze jest na urlopie. Po obliczeniu tez nadgodzin ktorych nie bylo wyplacane to jest bardzo duza kwota. wyplata + odszkodowanie + urlop + nadgodziny to wychodzi w granicach 50tys liczac skromnie na osobe.i kazdy z nas powinien sie tego domagac nie liczac juz umowy Francuskiej ktorej kwota tez napewno uczynla by drugie 50tys jak nie duzo wiecej. Za gleb tego łobuza oszusta złodz..ja i do sadu z nim. niech poczuje ze niema doczynienia z chlopkami z ulicy czy busów. Chyba kazdy z was pracuje juz dosc duzo za fajera i umie liczyc. Nie mozna podarowac tego GNO..JOWI. Dzieci chca tez miec jakies zachcianki a my nie mozemy ich spełnic przez tego ZŁODz..ja

Aaaaa
@kiero47

Wierzyciele korzystając z możliwości zadawania pytań dłużnikowi mogą jednak wypytać go o składniki majątku, których wyzbył się (niezależnie od rodzaju umowy) w ostatnich pięciu latach. Zwłaszcza, jeżeli wierzyciel wie, że dłużnik był właścicielem nieruchomości, w której prowadził działalność gospodarczą lub np. mieszkania. Część dłużników ujawnia w ten sposób informacje, które wierzyciel może zastosować do wystąpienia z tzw. skargą pauliańską na podstawie art. 527 Kodeksu cywilnego (Dz. U. z 2014 r. poz. 121 ze zm.), skutkującą uznaniem czynności prawnej za bezskuteczną wobec wierzyciela. Powodzenie skargi pauliańskiej daje wierzycielowi możliwość skierowania egzekucji do składników majątku, których dłużnik pozbył się z zamiarem pokrzywdzenia wierzycieli.

Stary kierowca scani
@Aaaaa

Tak bracia tylko kroki prawne koniec z dzwonieniem i czekaniem na odpowiedź której i tak się nie doczekamy .

JON

Kolego w Polsce jest przepis kutry mówi o takiej sytuacji nawet po przepisanie majątku można ściągnąć zaległości właśnie z osób na które jest przepis to ma fachowe określenie ale musisz iść do adwokata przeważnie kończy się na sądowym piśmie wezwanie przedprocesowe do zapłaty ale musi to być wystawione przez kancelarię prawną

michał

Majątek nawet jak będzie na rodzinę to i tak jest skarga pauliańska także można wywalczyć pieniądze

Sroka

A ja dostałem wypłatę na czas .

Riko
@Sroka

Chyba że pracujesz w biurze albo palec trzymasz głęboko i się tym chwalisz.

Panie (usunięte przez administratora) nic dziwnego ze dostał Pan wypłatę na czas jak Pan pracujesz w biurze i puocie liżesz to zapłacił. Chodzi tu o wielu kierowców co nie śpią na pieniądzach , maja małe dzieci i potrzebują kasy a ten człowiek im nie zapłacił . Dlaczego ja się pytam?! Co pare tysięcy będzie miał więcej ? Ale jak to mówią karma zawsze wraca , będzie spalony do końca życia nawet jak założy firmę na teścia teściowa czy babcie. Oby jego dzieci nikt nigdy w życiu nie oszukał. Kierowca tez człowiek ma swoje życie i pracuje aby zarobić pieniądze nagle ktoś za nic mu to odbiera a dzieciom mówi na świta ze nie kupię ci synku tego bo tatusia jest nie stać. Oby kur..wa sprawiedliwość go rozgrzeszyla.

Krzysiek

Zatrudnię chętnie miejscowego kierowcę tzn kogoś z okolic Poddębic iwonatrans@poczta.fm , kasa na czas 200 zł dniówka okolice Turku

Zniesmaczony

Teraz działa MP Logistics, który stoi na żonę dziad transa Pełki. Ci co zostali przeszli pod kolejną firmę krzak. Jeżdżą twardo z meblami i materacami. Ciekawe kiedy to padnie na pysk pod rządami ćwierć Panka, skoro do Pełki nie trafia, że pinokio nie ma pojęcia o logistyce.

@Zniesmaczony

Moja opinia została usunięta ale to nie zmienia faktu że panek nie potrafi rozmawiać po POLSKU a co mu dopiero do bycia prawą ręką u pseudo biznesmena. Jego ulubione stwierdzenie to "PATRZAŁEM" itp.

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice