Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Qwer

Wypowiadają się tylko kierowcy czerpiąc wiedzę ze swoich domysłów .Może by ktoś z biura napisał jaka sytuacja na firmie skoro dyspozytor nic nie wie.

Maciej Pełka

a wszystkich tych którzy zle o mnie mowia serdecznie pozdrawiam:-)

Qwe
@Maciej Pełka

?

Milordo

Bardzo dobra rada żal firmy bo dobrze się pracowało .

kolega

musicie iść do anety, bo nową firmę na nią otworzył spzoo.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
Riko

Tak dzieci mają ferje można było by im coś zaplanować to niestety ani ojca w domu 2 miesiące nie miały a teraz jak jest to kasy nie ma i musiał na opłaty od znajomych pożyczyć poprstu żenada .

Były kierowca

Wertus pisze o zarobkach na które nikt nie narzekał, że święta nie święta w domku, tyle wolnego a pieniążki w kwocie 7 koła było. Owszem zgadza się, tylko kiedy jeździć trzeba 5 tyg, albo wcześniej wyjechać? Święta jedynie Bożego Narodzenia byłem w domu wszystkie inne zazwyczaj mnie omijały, wakacje raz w roku 3 tyg WOW! istne szaleństwo... człowiek ciężko pracuje na te pieniądze, co niby życie w kabinie jest jakimś luksusem i nie wiadomo czego oczekujemy? Panowie logistycy powinni prace tak ułożyć aby firma na siebie zarabiała, ale jak się robi krótkie trasy codziennie załadunek i rozładunek to tak jest.

@Były kierowca

Ale jak zostałeś dłużej to nie za darmo.Były pensje po 10 tyś.pln.Więc nie rozumiem.chyba że zostawales charytatywnie.

@Wertus

Pieniądze to nie wszystko a czyja to była wina że dłużej jak nie było nikogo na podmianę i tak szykowali robotę że kierowca busem wracał nieraz z francij po 4 ,5 tygodniach nikt zadowolony nie był i z własnej woli nie zostawał,to teraz widać kto w tej firmie szwankowal i generował kosxty

były kierowca
@Wertus

No za darmo nie bo bym stopem wolał wrócić do domu tyle ze nie wiem jakie 10 tys, Wertus Ty chyba o innej firmie mówisz... Nie mówiąc o tym że tak jak kolega mówi nie było ludzi na podmiane. Za to bardzo sie cieszę, że tak zadowolony ze swej pracy jesteś/ byłeś. Satysfakcja pana P. ponad wszystko!:-)

@były kierowca

Szkoda dyskusji bo to i tak już nic nieda.Ja już tam nie pracuję.Mam tylko nadzieję ze odzyskamy kasę,pozdro dla wszystkich.

Tulipan

No przecież kończył szkole skarbowosc i podatki więc powinien trochę to ogarniać że firma to nie tylko zyski i inwestycje ,przecież siedzi w tym ponad 10 lat szkoda bo nieźle się zapowiadał nawet

nick

Trzeba było lojalnie ostrzec przed baranami, skoro to widziałeś i byłeś w stanie przewidzieć. Może jesteś jednym z nich i równie dobrze było brac co miesiąc kasę bez wnikania?

opa

wytrzymała by spokojnie tylko trzeba było podejść do tego z głową a nie kasę na różne fanaberie wydawać i pilnować tego z czego się chleb je

@Tulipan

skończyć szkołę a mieć wiedzę to są dwie różne rzeczy

@opa

No chyba nie takie różne czegoś w szkole zawsze tam uczą a wiedza przychodzi z czasem i doświadczeniem no chyba że się chodziło tylko po papierek ,wygląda raczej na inteligentnego tylko miał złych doradców którym ślepo ufał,,a w biznesie nie ma przyjaciół jak spadasz to sam zostajesz

Zomo

To po co zatrudniał do pracy na takich warunkach, a bo takich firm transportowy jest na pęczki wiec musiał dac taka kasę. Pan Pełka sprzedał by ze trzy zestawy i zapłacił kierowcą to co się im należy. Inspekcje siedzi na grzbiecie a za kilka dni komornik i będzie miał co zabrać

Scania

Wertus a ty ile zarabiasz w MP-Trans Dziad 10tys co miesiąc a może dostałeś nowego Mercedesa a może mamy ci mówić Panie spedytor oj przepraszam pan Prezesie tak lepiej pasuje

JJ

Wertusik coś zamilkł...

Milordo

Ludzka krzywda jeszcze nikomu na dobre nie wyszła niech o tym pamięta każdy szef czy dyrektor zła karma wraca.Przestańcie okłamywać pracowników.

Kolo

Mniemam,ze Wertus to pracownik biura na ktorego (usunięte przez administratora) i on pensje przytulił. Wierny to fakt. Ale jak i on pensji nie dostanie to sam Pana ugryzie...

opa

Panowie i Panie pieniędzy niema sprawdzałem 11;14 i chyba raczej nie będzie a opowieści różnych wertusów to można między bajki włożyć pewnie to któryś z biuralistów a oni są wierni do końca ''panu'' jak pretorjanie

asd

Podobno pierwsze przelewy już poszły wie ktoś coś?U mnie brak.

XYZ
@asd

Poszły dla biura,a pchełka gupa tnie

Tymon

Zawsze można zmienić sobie pracę tylko czy ta nowa praca będzie lepsza?? Pamiętajcie wszędzie dobrze gdzie nas nie ma.

wrrrrrr

Gdzie jest kasa???!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Wertus

Chyba złote góry a nie "złote gury"????

Scania

Oj przepraszam złote góry. A ty wetrus to Pan Maciek czy Marcin albo jakis inny przydupas (przy....s) bo tak bronisz ten tonący statek ze aż żal czytać.

XYZ

Kasę darujesz?

Oj tam oj tam

No i co cisza przed burzą?

nikt
@Oj tam oj tam

no i cisza....... kasy nie ma

xf

Płaczecie gorzej niż przekupki na targu. Nie płaci na czas to cześć i czapka. Co to jedna firma na świecie? Dzisiaj roboty dla kierowców jest od cholery więc po co dalej tam siedzicie?? Chyba żeby tylko na forum popłakać oj jakie my biedne żuczki co na chlebek nie mamy ????

@xf

Bo nam tu dobrze :) W tamtym roku też miał kilka cienkich miesięcy. Ziomki płaczą i pracują.

I mamy swoje forum

nick
@xf

Wertus a ty w imieniu szefa czy swoim?

Darek

Ta firma to jedno wielkie dziadostwo i wstyd. Nie przychodźcie tutaj kierowcy nigdy!

Wertus

To po co jeszcze tu pracujecie!!!!!Jak pisał xf jest pracy w .uj wejdzie kasa i nara.Temat kasy jest znany nie zawsze na czas i to nie od dziś.

kiero
@Wertus

ale nigdy tak długiego poslizgu nie było

wkużona żona a to juz nie żart

Właśnie dostaliśmy sms z enei że do drugiego prąd nie zapłacony, wypłata ponoć ma być w następnym tygodniu może nam prądu nie odetną do tego czasu, albo nie wiem może polecieć do sąsiadki pożyczyć! Bo to moje zobowiązania są a nie Pana Marcina! A mąż wolontariat może podpisał ja sama nie wiem?!!!

Wertus
@wkużona żona a to juz nie żart

Wkurzona żona (wkużona żona ) Analfabetka nie ma zamiaru już się pochwalić że firma przelała wypłatę przed czasem.

Zniesmaczony
@Wertus

Ile razy się tak zdążyło? W ciągu roku może że dwa razy, a reszta po terminie i to sporo!!! Baranie

Qwerty

Co wy z tą kasą? Dzień czy dwa się spóźnia a wy już opisujecie firmę jak by wam za 3 miesiące nie zapłaciła. Gościu kase płaci dobrą 7tysi w górę.

Zniesmaczony
@Qwerty

Umowa to umowa. Bank się nie pyta czy masz, masz zapłacić. Kolejny właz się trafił jakich nie brakuje w tej firmie!!!

Ktoś
@Qwerty

Tak jest, a żyć też za coś trzeba

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice