Opinie o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Mp-Trans Transport Maciej Pełka o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mp-Trans Transport Maciej Pełka w Poddębice

jansad

Z tego co słyszę od chłopaków z Norberta (XPO), Marcin nie jest zły. Sam nie miałem z nim kontaktu, ale jestem zdziwiony tą opinią (Sancheza). Rozmawiam często na bazach z chłopakami z MP i nie potwierdzają tej opinii.

Piotr Rz.

Do Pana Macieja Pelki. Zauważyłem ogłoszenie o naborze na stanowisko kierowcy do 3,5 t. Chciałbym podjąć pracę tą pracę. Mieszkam w Skierniewicach (czy to jest dyskwalifikujące? ok 100 km do Poddębic). Jeździłem samochodami dostawczymi przede wszystkim Fordami Transitami (w ramach własnej działalności gospodarczej) ale tylko na terenie PL. Jeździłem po EU i USA ale tylko osobówkami w czasie pobytu we Włoszech - 3 lata, Londyn - 1,5 roku oraz USA 1 rok. Mam 53 lata, Chęci i motywację. Czy jest mozliwość osobistej rozmowy z Panem? Pozdrawiam, Piotr - Skierniewice.

hihu

Numer kontaktowy na serwis samochodowy obok myjni na ulicy Targowej.

Przemo

Dobrze ze teraz chlebem a za niedługo bedą kaminie..

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Mp-Trans Transport Maciej Pełka? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca C+E Niemieckie warunki pracy
Drezno
Profesjonalny Kierowca Sp. z o.o.
logo firmy Project Execution Assistant/Asystent ds. realizacji projektu
Sosnowiec
CP Consulting Engineering Services
karpik

a pan marcin.Z nie ma na paliwo twierdzi że mu paliwówki nie przyszły bo nie wziol proritetm

maciej pełka

po pierwsze u nas niema przelewow na karte paliwowa, a po drugie proszę zajrzeć w umowę o prace u kogo Pan pracuje.

Szkoda słów. Trzymajcie się z dala od tej firmy.

Kumpel Marcina

Proszę mojego przyjaciela nie obrażać. Jest spoko gość i zawsze można na niego liczyć

chłop

podobno chłopoki z miratransu już chcom wracać na sierpów

Hołek

No jak tam cała ekipa z Norberta idzie bo on z xpo współpracuje to co się dziwić ........

mira

nie czasy teraz żeby nacjonalkami jeździć, a jak z tacho magnes czy na legalu ? dzwoniłem i gościu mi powiedział że nie potrzebują kierowców na duże auta bo mają fuul, to chyba nie jest tam tak źle ?

Kociełek

A o jakich autach pisze o dużych .........

mały

Panowie interesuje mnie praca na dużych autach najlepiej chłodnia, nie busy, jak z tacho, jak ze zjazdami do domu,jaki płacą czy robota poukładana ciężko coś znaleźć na temat tej firmy

Norbi

Sory pomyliłem się odradzam.szkoda czasu

mały

Witam, orientuje się ktoś czy są przyjęcia na chłodnie i jak wygląda robota,tzn jazda na tacho czy magnes w dłoń i ogień ? czy warto dzwonić bo szukam roboty a nie nowego świadectwa pracy

Kobra

Omijajcie z daleka nie szanuja kierowcow.

Miki

Panowie czy ktoś poleca prace w tej firmie

Kierowca

Ja również odradzam , szkoda marnować czasu i nerwów !!

Alex

Co tu dużo pisać. Odradzam pracy w firmie mptrans. Szkoda słów.

Kierowca

Dziękuję za opinię.

Zostaw merytoryczną opinię o Mp-Trans Transport Maciej Pełka - Poddębice

• Jak się pracuje w Mp-Trans Transport Maciej Pełka?

Zobacz opinie na temat firmy Mp-Trans Transport Maciej Pełka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Mp-Trans Transport Maciej Pełka
1.7/5 Na podstawie 238 ocen.
  • ul. Targowa 7B
    99-200 Poddębice